Lanser- Podejdź Bliżej industr...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [final]Lanser- Podejdź Bliżej industrial
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#1 Wiadomość | 2004-12-06, 20:19
[final]Lanser- Podejdź Bliżej industrial 
Nowa wersia w nowym stylu :D
http://www.lanser.republika.pl/pb.mp3
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#2 Wiadomość | 2004-12-07, 09:33
 
do muzy sie nie moge doczepic bo mi sie nawet podoba, za to wokal jest po prostu "powiedziany" a nie zaspiewany - nie wiem czy to Ty spiewasz czy jakis Twoj kumpel - ale marnie to brzmi
wiem ze sie czepiam a sam robie kawalki bez wokalu
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Bass Addicted 


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-12-07, 11:52
 
Poczatek mi sie nie podoba ale chyba nie kazdemu musi.
AAaaaaa teraz poznaje :] po wokalu :]
Twoj styl mi nie podchodzi ale jest oryginalny i konsekwentny.
Wokal dobrze przetworzano podoba mi sie jego brzmienie ale jezeli chodzi o spiew sam w sobie to IMO musisz jeszcze popracowac.

Technicznie nie bede sie wypowiadal bo nic nie razi po uszach ..... no moze poza tym dzwiekiem "... prosto z serca mowie Ci ze <tu zrzyt> ... " ale to chyba zamierzone :]

Ciekawie eksperymentujesz ale we mnei raczej nie bedziesz mial fana.

5/10
 
 
 
 
 
"Natura nie czyni niczego bez przyczyny albo na prozno i gdy moze szybciej osiagnac swoj skutek w sposob prostszy i latwiejszy, dziala tak i ku temu sie sklania. " - Witelon
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#4 Wiadomość | 2004-12-07, 18:36
 
Nie chciałem tego zaspiewać to miało być zarymowane a przez muze w tle wyszło melodycznie :D Pracuje jeszcze nad swoim wokalem i nie mogę się odnaleść !!!
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#5 Wiadomość | 2004-12-13, 16:41
 
Wokal jest trochę zrobotyzowany i to dobrze brzmi, mógłby być nawet jeszcze bardziej umaszynowiony i byłoby ok :) Na 1:23 to spowolnienie jakoś burzy jak dla mnie dynamikę utworu. Zupełnie inny koniec jak początek :shock: Dobra psychodela. Technicznie bez zastrzeżeń.
 
 
 
 
diora 


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#6 Wiadomość | 2004-12-13, 21:28
 
utwor co ma 2.23... jest dziwny, nie wiem czego uzywasz, ale to brzmi jak oldskool midi.. mialem kiedys taka zabawke co sie nazywala BOOS, chyba. Takie bitowe pudelko.. brzmienia lekko wyzej postawione niz midi.. wokal do bani, ciezko zrozumiec (na gorszym sprzecie nikt Cie nawet nie uslyszy tylko belkot), zle zrealizowany - bit nad nim góruje, jaki masz mikrofon? masz przestery na podkladzie i wokalu, ale czysty dzwiek nie jest chyba Twoim priorytetem, nie znajduje nic ciekawego w Twojej muzyce, niestety, nie rozumiem tego brzmienia.. wymagam wiecej.. muzycznie w sumie nie jest zle.. tylko, ze kojarzy mi sie to wszystko z hmm muzyka z cyrku, naiwne tlo i umeczone zwierzeta... sztuczne emocje... mam inny gust, to nie moja estetyka / jedyne co moge pochwalic to Twoją barwę głosu, ciesz sie, że nie piszczysz;)
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#7 Wiadomość | 2004-12-14, 10:18
 
Cieszy mie że tak wywagająca osoba jak ty tak łagodnie oceniła moją plastikową cyrkową muze :lol: i nie twierdze tu że dźwięki nie są zbliżone do midi bo tak miało być ale jeżeli chodzi o czystość muzy to nie mam sobie nic do zarzucenia z wokalem to możliwe wypowiedź z tym" ciesz się że nie piszczysz" to wynika chyba z tego że halny w zakopanym a wtedy to podobno wszyscy tam jesteście drażliwi i lekko podłamani i napewno z tąd ten zwrot Wybacz ale nie będe jusz zwracał większej uwagi na twoje komenty bo może
ziarnko prawdy i one zawiarają ale jak widze nie wiem z jakiego powodu są za bardzo emocjonalne i nie objektywne :lol: :lol:
I to nie znaczy że licze tyko na pozytywne komentarze ale i negatywne tyle tylko że objektywne.
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
diora 


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#8 Wiadomość | 2004-12-14, 11:38
 
lanser napisał/a:Cieszy mie że tak wywagająca osoba jak ty tak łagodnie oceniła moją plastikową cyrkową muze :lol: i nie twierdze tu że dźwięki nie są zbliżone do midi bo tak miało być ale jeżeli chodzi o czystość muzy to nie mam sobie nic do zarzucenia z wokalem to możliwe wypowiedź z tym" ciesz się że nie piszczysz" to wynika chyba z tego że halny w zakopanym a wtedy to podobno wszyscy tam jesteście drażliwi i lekko podłamani i napewno z tąd ten zwrot Wybacz ale nie będe jusz zwracał większej uwagi na twoje komenty bo może
ziarnko prawdy i one zawiarają ale jak widze nie wiem z jakiego powodu są za bardzo emocjonalne i nie objektywne :lol: :lol:
I to nie znaczy że licze tyko na pozytywne komentarze ale i negatywne tyle tylko że objektywne.


gdybym podchodzil emocjonalnie, to bym TY pisal z malej... juz taki jestem, jezeli mialo brzmiec jak midi to ok.. ale jezeli nie czujesz tego, ze brzmienie jest jeszcze niedostatecznie wysokie to tez ok.. trwaj sobie w tym przekonaniu.. w radio to moze zagrac fatalnie.. nie wiem na jakim myslisz, ze jestes poziome ale zastanow sie, moje zdanie jest moje, bardzo obiektywne, czemu mam pisac cos, czego nie chce? NIE PISZCZYCZ! masz dobra barwe, to sie da wychwycic i to jest na + . Ja nie traktuje tego co robie do konca powaznie.... dystansuje sie, przeciez to tylko muzyka z komputera.. ten kawalek jest drugim jaki sciagnalem (modem), mam jeszcze "glupota, jest.." poza ciekawa muzyka w tamtym nagraniu, nie ma nic interesujacego, wokalu za chiny nie da sie wychwycic... wiec, nie bede sie juz wypowiadal na temat TWOJEJ tworczosci - "jest, swietnie, super, tak dalej :roll: " jak sam nie slyszysz tego co robisz.. a zreszta, mimo wszystko POZDRAWIAM, a tak jak halny wieje, to jestesmy drazliwi, ale wtedy powstaly najwieksze moje hity
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#9 Wiadomość | 2004-12-14, 18:54
 
Nie można tak napisać że sztuczne emocje boz kąd Wiesz że one były sztuczne a to ciesz się że nie piszczysz to było ironiczne i nie wymagam żebyś mi słodził tylko krytykował
ale bez dogadywania wiem że moje utwory nie są na najwyrzszym poziomie i dlatego nie pisze nigdy o sobie że kiedyś tam powstały moje chity a Ty tak napisałeś Chce poprostu żeby moja muza była prosta nie perfekcyjna ale szczera jak Punk Pszepraszam że się uniosłem ale można oceniać bez dogadywania Wkońcy to forum nie jest po to żeby się kłucić tylko sobie pomagać Pozdrawiam.
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7171 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#10 Wiadomość | 2004-12-14, 21:39
 
Wg mnie to taki numer na luzie. Luźny gość, który na scenie ładuje tekst w mikrofon.
Fakt, ze brzmieniowo ubogie to trochę ale gdyby nieco popodmieniać, pododawać, trochę zakręcić to mógłby być całkiem niezły numer.

Pozytywny jest luz wokalisty, intonacja wg mnie nie jest zła - co do jakości to wiadomo - domowe warunki.....

no to tak.. tyle ;-)

pozdrawiam
Pit
 
 
 
 
diora 


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#11 Wiadomość | 2004-12-14, 23:42
 
eeh nie tak to mialo wyjsc.. ja mam trudnosci z pisaniem, nie umiem napisac tego co bym chcial, rozumiesz? zreszta nie potrafie podchodzic bez emocji, poniewaz muzyka jest emocjami... a moje tzw hity to biore w duzy "*" cudzyslow.. jestem ironiczny, smieje sie z tego z czego inni smieja sie rzadko, zreszta.. co tu duzo tlumaczyc, nie chcialem Cie skrzywdzic, zbyt powaznie podchodze do tematu i sam sobie zaprzeczam..
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#12 Wiadomość | 2004-12-15, 11:27
 
Do Ptr THE DJ Popieram Twoje luźne podejscie do tego co robisz bo sam mam podobne słYszałem kilka Twoich produkcji co tu dałeś .A co do halnego to my tu na śląsku np. Jastrzębie też odczuwamy jego oddziaływanie może nie w tak dużym stopniu ale też :D
Pozdro
:D
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
JTM 
VIP


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#13 Wiadomość | 2004-12-26, 18:52
 
Początek mi sie nie podoba. Bit jest ok. Nie lubie takich tekstów mowionych w kawałkach. Caly czas jest zbyt prosto. Poza instrumentem ktory gra jedna nute nie ma tam praktycznie nic. ale w sumie tam ne ma co wstawic bo to taki gatunek. 1.00 melo co wchodzi jet dobre dla tego gatunku. Extra jest to zwolnienie . To mi sie chyab najbardziej podoba w tym całym kawalku. Po zwolnieniu zas mi sie nie podoba. snare zaszybko idzie. Wiem ze chciales urozmaicic nieco.

Bez urazy ale nie podoba mi sie ta produkcja. pomimo tego ze nie lubie takiej muzy to w swoim gatunku jest to srednia produkcja.

pozdr...
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [final]Lanser- Podejdź Bliżej industrial

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi