wstrĘciuch - autism
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] wstrĘciuch - autism
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7008 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#1 Wiadomość | 2006-01-08, 23:32
[finał] wstrĘciuch - autism 
autism




link bezposredni
Ostatnio zmieniony przez wstrĘciuch 2006-06-23, 17:03, w całości zmieniany 2 razy  
Średnia: 8,53 
 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6999 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#2 Wiadomość | 2006-01-08, 23:49 | Ocenił na 8
 
elo...

Miłe bongoski na początku...
...i ciekawy efekt chyba odwrócenia sinusoidy.
Miło sie tego słucha.... przyznam.
Brzmienia takie shizowe :0 fajne. :)
Przester tam w pewnym momęcie też nie kulawy :)
Szkoda, że nie ma tu jakiegoś mnotywu przewodniego a tylko bongoski słychać na pierwszym planie ... może to wina mastera a może miało tak być .... ??

Tak czy inaczej tytuł trafionu - do autyzmu pasuje jak ulał :)

Pozdr.
Adix
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7186 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#3 Wiadomość | 2006-01-09, 00:06 | Ocenił na 9
 
witam

hmm
klimacik owszem jest ... i to dobry klimacik ;) , perka(perełka) dobrze z enie zepsułeś całości mocnym bitem , za to bongoski wymiatają , naprawde bardzo miło to brzmi ;] , haty też bardzo miłe dla ucha
dzwięki którymi uraczasz słuchaczy w tym kawałku mogły by być użyte do sountracku nie jednego horroru :P , klimatyczne i schizowe ;)
a teraz troszke tak bardziej od siebie ... ostatnio byłem na tekiiej imprezce gdzie taka muza grała ... i powiem tak ..po 15 min. chciałem do dmociu uciekać ...ale jedno piwo , drugie piwo , no i trzecie i zaczełem się wkręcać ... z tego wniosek ... nie słucahć takiej muzy na trzeźwo bo mozna dostac wodogłowia :P ....
gdybym usłyszał ten kawałek na jakiejś imprezce to bym nawet nie pomyslał ze zrobił to ktoś na kompie ....wiec jest dobzre do tego dochodzi swoisty klimat co daje w wyniuku bardzodobra produkcje ;)

8\10 pozdowka
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6820 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#4 Wiadomość | 2006-01-09, 21:14 | Ocenił na 9
 
ale sie fjanie bawisz tymi bongoskami i efektami, utworek bardzo mi się podoba, bardzo orginalny i wciągający, fajnie wszystko robi wrazenie jakby było grane na zywo , no i te schizujące instrumenty po prostu mniam :), moja ocenka to 8/10 , pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
:)
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6868 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#5 Wiadomość | 2006-01-09, 21:56 | Ocenił na 9
 
ciekawie nie powiem...nawet bardzo ciekawie kawałek pachnie mi hitem MirroReda. :> nie wiem dlaczego...o i gitarkę słyszę <ok>
lookup napisał/a: nie słucahć takiej muzy na trzeźwo bo mozna dostac wodogłowia ....

ja już chiba mam bo słuchałem na trzeźwo <lol>
Fajny numer dodaję do playlisty
Pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#6 Wiadomość | 2006-01-11, 00:02 | Ocenił na 10
 
Numer do wydania - co więcej można napisać.....

Jest w necie masa muzyki, która pretenduje do miana profesjonalnej ale nie dorasta temu utworowi do pięt a funkcjonuje jednak.

Prosty a jednocześnie mistrzowski bas....
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6818 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#7 Wiadomość | 2006-01-11, 00:46 | Ocenił na 9
 
Moznaby się przyczepic do tych bongosików... i ja to zrobie... dałbym im reverbu, to moze byc tylko indywidualne odczucie oczywiscie :) jeszcze nie podoba mi się to, że te bongosy jadą przez cały kawałek od poczatku do końca.
Fx'y faktycznie miło podrażniają błonę bembenkową.... te dzwieki przesterowane są superowe normalnie muzka z Quake 2..... bardzo lubie takie smaczki.
Utwór mógłby się nadawać do jakiejś gry rpg.

Ogólnie mi się podoba :) tylko tak jakby bylo za sucho.. Nie powiem ze czegos brakuje, bo taki jest tego utworu charakter... bardziej podkładowy niż przebojowy i komercyjny.
Niemniej jednak utwór ma charakter trochę minimalistyczny, co może okazać się jego atutem.
Nie zabiło mnie to, ale jeszcze włączę ten kawałek :) i z miłą chęcią go posłucham :)
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7008 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#8 Wiadomość | 2006-01-11, 18:24
 
Piter napisał/a:Numer do wydania


no Piter, taka ocena od Ciebie to zaszczyt :D
w sumie często dajesz dość wysokie noty, ale teraz to chcesz chyba zrobić ze mnie próżniaka..haha

dzięki Wszystkim za komenty i proszę o kolejne

pzdr
Średnia: 8,53 
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#9 Wiadomość | 2006-01-12, 08:24 | Ocenił na 10
 
wstrĘciuch napisał/a:w sumie często dajesz dość wysokie noty



Hmmm..... ;-)
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7156 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#10 Wiadomość | 2006-01-13, 19:32 | Ocenił na 10
 
No, początek kimatyczny.. :) Ciekawe, ciekawe... Fajnie się słucha, mi nic nie brakuje.. Orginalne, niepowtarzalne.. :D Klimat jest, nie ma się do czego doczepić.. 10 :D
Ocenił na: 10 
 
 
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7189 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#11 Wiadomość | 2006-01-16, 23:28 | Ocenił na 8
 
Spoko perka z bongosem, muza tworzy tajemniczy klimat ale nie mógłbym powiedzieć, że to jest autyzm (mam czasem do czynienia z takimi dziećmi) dla mnie to james bond w dżungli co nie zmienia faktu, że muzyka jest taka sama a to tylko moja chora interpretacja. Jeśli swoją muzyką chciałeś przedstawić autyzm to na pewno Ci to nie wyszło... sam kawałek jest pokręcony dzwiękowo, brzmienie jest okej i niema co się tutaj więcej czepiać i rozwodzić. Mnie tylko brakuje tutaj "duszy" w tej muzie bo wszystko jest poprawne.
Ocenił na: 8 
 
 
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7008 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#12 Wiadomość | 2006-01-19, 10:26
 
DJ HoPeLeSS napisał/a:Jeśli swoją muzyką chciałeś przedstawić autyzm to na pewno Ci to nie wyszło


stary, nie jestem autorem książek popularno-naukowych, więc możesz być pewnym, że autyzmu opisywać nie chciałem..ta muza odzwierciedla mój stan emocjonalny w chwili jej tworzenia, a tytuł ma charakter bardzo osobisty..jednak jeśli coś nie jest napisane czarno na białym, każdy ma prawo do własnej interpretacji
Średnia: 8,53 
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6859 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#13 Wiadomość | 2006-01-24, 20:52
 
Bongosy bardzo charakterystyczne dla Ciebie tutaj brzmią bardzo dobrze, chociaż żałuję, że pojawiają się na pierwszym planie tłumiąc melodyczność...
Intro jest bardzo dobre i wprowadza świetny nastrój.Podobają mi się te bongosy i bass, chyba one najwięcej tu dają. Zupełnie "clap" mi nie podpasił. Taki sztuczny, Ale mówię ciągle o brzmieniach.. Może coś o odbiorze tego kawałka. rzeczywiście jest z "innej bajki" chociaż utrzymany w Twoich brzmieniach. jest coś niepokojącego w tym utworze, ale bardzo przeszkadza mi wywalenie bongosów na pierwszy plan...
Hmmm... utworek coś ma... ale też czegoś mi tu brakuje...Dopiero pod koniec 3ciej minuty coś się dzieje.
Ale ogólnie jest dobrze <mrgreen>
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7001 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#14 Wiadomość | 2006-01-24, 21:56 | Ocenił na 9
 
fajnie sie zaczyna. od 0:56 tez fajnie idzie wszystko. Zaleta kawalka jest to ze nawet sporo sie w nim dzieje. Ladnie rozmiesczone w panoramie. Bongosy niezle graja :) Podobalo mi sie. Pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#15 Wiadomość | 2006-01-26, 17:17 | Ocenił na 10
 
!! Oj stary... jestem w szoku, coś pięknego! Wszystko na swoim miejscu, naprawde piękny klimacik, padziki, gitarka... no naprawde nie ma się nad czym rozwodzić... to trzeba posłuchać i to obowiązkowo 10 razy pod rząd :-) Najlepiej pod faje ;-). Gratuluje pomysłu i udanego wykonania. ps. jedyne co, to może bonkosiki deczko za głośno są momentami.
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7008 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#16 Wiadomość | 2006-01-26, 18:59
 
emiter napisał/a:Najlepiej pod faje

:)
Średnia: 8,53 
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7187 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#17 Wiadomość | 2006-01-27, 11:40 | Ocenił na 10
 
Ale te bangosy super brzmią zresztą reszta instrumentów nie ustępuje ,bardzo mi siadł ten mroczny klimacik i całkiem ciekawe przejsćia szczegulnie te wszystkie kwasy są ok.
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Rafin 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6741 dni temu
Posty: 47
Skąd: z internetu
Punkty: 8
#18 Wiadomość | 2006-01-27, 13:44 | Ocenił na 10
 
no powiem że całkiem całkiem zazwyczaj słucham tego co du uch awpadnie, większość kawałków wpada lewym a wylatuje prawym uchem a ten kawałek ma swój klimat.
Ocenił na: 10 
 
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7008 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#19 Wiadomość | 2006-02-08, 19:11
 
Rafin napisał/a:większość kawałków wpada lewym a wylatuje prawym uchem


chyba to dobrze o nich świadchy, bo jak mi się coś zatrzyma pomiędzy uszami to najczęściej jest to jakaś tandetna melodyjna rzeź, którą wychwiciłem w pracy molestowany radiem hit fm :)
Średnia: 8,53 
 
 
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6807 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#20 Wiadomość | 2006-05-04, 23:57 | Ocenił na 8
 
Przede wszystkim spodobało mi się pod względem muzycznym.Tylko,że bongosy wyszły na plan pierwszy a cała reszta gra gdzieś z tyłu.A szkoda bo burzy to cały nastrój.Bas za mało soczysty.Aż chciało by się go podrasować.Wejście gitary dobre jednak znowu za mało "brzmienia w brzmieniu".To jeden z tych utworów które chciało by się poczuć w klatce piersiowej i na stopach.A niestety nie czuję...
Ogólnie wszystko dobrze i muzycznie i rytmicznie.Tylko ogólne brzmienie całego utworu mogło by mieć więcej power'a.Pozdrawiam.
Ocenił na: 8 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#21 Wiadomość | 2006-05-05, 01:17 | Ocenił na 5
 
Hmmm....

No to ja bede na inna strone...
Nuda... Bongosy za glosno, za duzo ich przez caly kawalek... dzwieki za oscyloskopu... Nie slysze tego bassu o ktorym wspomnial Piter.
Owszem jest podstawa na dobry kawalek tyle ze mix powinien zostac zmieniony. Sekcja rytmiczna (o ile tam taka jest) powinna byc bardziej slyszalna. Bongosy w tle, wiecej melodi.
Nie wiem czy Sugerowales sie nadajac temu kawalkowi taki tytul ale dla mnie nie to nic z autyzmu. Autyzm jest smutny, powalajacy na kolana, bez odzewu...

Sorry Man, Nie podoba mi sie - ale to moje zdanie :)
Ocenił na: 5 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7008 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#22 Wiadomość | 2006-05-09, 06:38
 
Taurus Stratus Project napisał/a:Nie slysze tego bassu

umyj uszy
Średnia: 8,53 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6756 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#23 Wiadomość | 2006-05-09, 08:18 | Ocenił na 7
 
na poczatku te bongoski takie troche.. "za twarde sa" po tem z reszta instrumentow sie rozmywaja i brzmia lepiej.. bass faktycznie troszke za cicho .. ladne brzmienie pada :) kick taki cichy miekki ale pasuje .. nom ten "pierd***" synth ala Quake2 jest bardzo fajny.. bongoski za bardzo z przodu.. klimacik jest zaje****.. tak ok 3.30 jak wchodza te synthy to spawiaja wrazenie za glosnych.. hmm ogolnie kawalek jest nienajlepiej zmiksowany.. jakosc poszczegolnych sciezek jest dobra.. ale utwor jest za bardzo rozwarstwiony.. bas za bardzo w tle za cicho bongosy za bardzo na pierwszym planie.. ten "dzwonkowaty" padzik ktory sie czasami pojawia jak zaczyna grac tymi sowimi wysokimi tonami yto juz zuplenie wszystko schodzi na drugi plan.. poza bongosami :P nie ukrywam ze kawalek bardzo mi sie podoba ale troche razi w uszy to rozwarstwienie :P

P.S. Uszy mam umyte :P

Pozdrawiam
Take Care
Ocenił na: 7 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#24 Wiadomość | 2006-05-09, 17:56 | Ocenił na 5
 
Cytat:umyj uszy

Thanks, Man...
Wedle rybki rozkazu....

Dalej nie slysze...
Ocenił na: 5 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6820 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#25 Wiadomość | 2006-05-09, 18:55 | Ocenił na 9
 
a moze jest tak ze bass dałeś na surroundize, wtedy np na głosnikach typowych do kompa 2.1 nie bedize słychac tego basu ;).. u mnie był taki problem kiedy odsłuchiwałem u brata mojego wałka, tez nie słyszałem u niego basu...
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
:)
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6756 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#26 Wiadomość | 2006-05-09, 20:22 | Ocenił na 7
 
Ja slucham na sluchawkach a nie na gosnikach od kompa.. Taurus ma racje.. basu nie ma .. jest malo slyszalny.. a zeby sie upewnic to se zapuscilem an Alesisach i nadal tego basu nie ma ..
Ocenił na: 7 
 
 
 
What dreams may come ...
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7008 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#27 Wiadomość | 2006-05-09, 20:42
 
nie dam wiecej basu..gdzie nie słucham tam go słyszę :P pzdr
Średnia: 8,53 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6868 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#28 Wiadomość | 2006-05-09, 21:12 | Ocenił na 9
 
Pit napisał/a:jest malo slyszalny
...racja...ale dobry kawałek :P
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7115 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#29 Wiadomość | 2006-05-15, 21:01 | Ocenił na 6
 
Bas za cichy. :P Te bongosiki w sumie fajnie, że się wybijają tak trochę - mi się podoba.
Trochę pady, tło - jest jakieś takie monofoniczne... gitarki na przesterze też. :) Za mało przestrzeni w tym utworze.
2:42 - aż się prosi aby wszedł mocny bit i ciężkie gitary po wczesniejszym fragmencie.

Moment od 3:55 - ma fajny klimat. Mogłeś bardziej to rozwinąć i popłynąć z nim, w tle wykręcając harmonię. :)

Jest nieźle, ale spodziewałem się więcej.
Utwór nie porywa. Klimat ma momentami fajny, ale jednocześnie miejscami wieje trochę brakiem pomysłu na rozwinięcie.
No i z autyzmem ma niewiele wspólnego. :)
Pozdrawiam.
Ocenił na: 6 
 
 
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6637 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#30 Wiadomość | 2006-05-24, 10:37 | Ocenił na 9
hmmm... 
Dobre mroczne klimaty,podobaja mi sie instrumenty riffy gitarowe fajne sam grasz czy to loopy ? w 2:45 wchodzi bas ,chyba to jest tb - 303 albo cos podobnego bardzo trafny wybor jesli to t TB sam kocham ten instrument od zawsze ,tylko taka moja sugestia zebys troszke galkami pokrecil ;) cut offem mam na mysli,moze zrob taka sama sekwencje z basem i jeden niech gra tak jak orginalnie zrobiles a drugim (z ta sama sekwencja ) pobaw sie cut off i res.Jeszcze jedna rzecz,ale to zapewne tylko kwestia gustu o ktorej nie powinno sie dyskutowac,te bongosy sa dla mnie troszke za arabskie heh jesli wiesz co mam na mysli ,ale wydaje mi sie ze takie bylo zalozenie autora takze nie narzekam.Pozdrawiam Serdecznie i oceniam na 9.
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6922 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#31 Wiadomość | 2006-06-04, 10:16 | Ocenił na 7
 
bas bardzo ładnie chodzi, ale jest za mało soczysty, przydałby sie taki bezprogowy lub kontarbas akustyczny.W tym utworze bas i bongosy robia klimat. i bas mógłby byc ozdobą, gdyby bardziej "plywał". Wpadłem posłuchac piosenki bo gitara tu podobno jest, słychac jakies dzwieki, ale nie jestem "zachwycony". W tej piosence to dobry jest bas i bongosy. Melodia cos próbuje, ale nie do końca jej to wyszło. Kolejny utwór , który przeminie-nie ma flow, pomimo wartościowych niektórych wstawek.
W mojej opinii 7.
Pozdro
Ocenił na: 7 
 
 
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6645 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#32 Wiadomość | 2006-06-22, 14:51 | Ocenił na 9
 
wydaje mi sie że już oceniałem ten kawałek, ale nie ma mnie więc jeszcze raz.
z resztą, co tu dużo mówić, fajna podróż, wszystko w pyte, ale dźwięki z tła powinny być głośniej, a bongosy powinny być w tle. zrobiłaby sie wtedy dobra ściana. werbel wchodzi w najlepszym momencie w którym mógłby wejść. gitara (2:07) powinna być głośniej, tak żeby rozjechała uszy. byłby jeszcze lepszy moment kulminacyjny. w ogóle pomysł przypomina mi najlepsze rzeczy duetu boards of canada.
ten bas faktycznie jest też za bardzo z tyłu, i jest troche płaski. wg mnie powinien być głównym elementem utworu (bardziej go skompresować trzeba, tak żeby oddychał). ale numer jest świetny.
no i melodie: jak dla mnie jest idealnie, bo podoba mi sie że są to raczej szkice melodii, które mają je tylko sugerować. utwór sie kończy, a słuchacz je rozwija dalej w głowie. to lubie.
dźwięk (1:31) mistrz, idealnie przytłumiony. no i sam tytuł, bo brzmienie jest super autystyczne.
ogólnie dobre jak cholera

9

pozdr
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] wstrĘciuch - autism

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi