Co to Polskie Radio Netplay ?
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Partnerzy » Partnerzy » Radio Netplay » Co to Polskie Radio Netplay ?
 
Milka 
Moderator

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6749 dni temu
Posty: 37
Skąd: zza rogu
Punkty: 10
#1 Wiadomość | 2005-12-27, 00:32
Co to Polskie Radio Netplay ? 
Witam wszystkich, którzy tu trafili. Jestem przedstawicielem Polskiego Radia Netplay mój nick to Milka (mimo tego jakże fałyszywego nicku jestem facetem z krwi i kości). Będe tu często zaglądał i ewentualnie sprzątał etc. wiecie jaka rola moderatora. To tyle o mnie teraz o głównym temacie czyli Radiu.

Polskie Radio Netplay - narodziło się dokładnie 16 Grudnia 2005 roku, a więc stosunkowo niedawno, jednakże możemy już pochwalić się stałymi słuchaczami co można uznać malutkim sukcesem, mamy także wysokiej klasy prezenterów (nie będe pisało nazwisk wystarczy posłuchać).
Normą w przeciętnym radiu internetowym jest autopilot, tak więc, radio by nie istniało gdyby nie on u nas także gra pod ksywką Dj-Ek. Bardzo duża baza muzyki którą słyszycie wtedy, gdy nie ma audycji LIVE, są to utwory odpowiednio dodane w bazie autopiota usłyszycie same hity i każdą muzykę bez wyjątków. Warto dodać, że Dj-Ek gra dla Was 24/h, 7 dni w tygodniu.
Jak sami widzicie są to dopiero początki Naszego Radia bo Radio to przede wszystkim słuchacze, dlatego cały czas jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, sugestie. To forum właśnie m.in służyć będzie do tego, aby pomogło Nam wszystkim. Z tej strony chciałem podziękować serwisowi BeatsFactory, oraz hostingowi tox.pl mam nadzięję, że nasza wspołpraca będzie zmierzała w dobrym kierunku jakim jest rozwijanie Radia Netplay i BeatsFactory.
Życze dużej ilośći mądrych postów i tematów. Wszelkie pytania proszę kierować na PW.

Pozdrawiam Milka
26 Grudzień 2005
 
 
 
 
 
ForSound.pl - Poznaj nasze Imperium Dźwięków.
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Partnerzy » Partnerzy » Radio Netplay » Co to Polskie Radio Netplay ?

Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi