DJ PAUL - End of time
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [Finał] DJ PAUL - End of time
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7182 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#1 Wiadomość | 2004-12-03, 16:38
[Finał] DJ PAUL - End of time 
Kawalek wyslalem na konkurs, ale niestety znowu okazal sie za cienki, aby go wydac na skladance. Trudno sie mowi i zyje sie nadal. Sork ize daje kawalek do komentarza, a sam nie komentuje, bo narazie jeszcze nie mam stalki. Pozdrowka i zycze milego odsluchu. Mam nadzieje, ze kawalek wam sie spodoba, bo troche pracy w niego wlozylem. Acha powstal na Reasonie.

www.kayaba.pl/moje/dj_paul_end_of_time.mp3
 
 
 
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#2 Wiadomość | 2004-12-03, 17:11
 
poprawnie jesli na sprzecie na ktoorym tu odsluchuje muze slychac wsio tzn ze slychac :-)jedyne do czego si przyczepie to brak rozwiniecia leci motyw i ii iii crash i po kawalku....az sie prosi taki numer rozwinac o zmiane melodii bitu.wszystko przychodzi z czasem...daltego bede obsluchiwal reszty tak wczesniejszych jak i natstepne twoje produkcje.
Pozdrawiam
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
Mane 


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-12-03, 17:15
 
swietny utwór ale czemu trwa tylko 3 min??? powinien trwac przynajmniej 7 min :P powinienes porozciagac troche ten utwór heh :P w zasadzie nie widze nic do czego mógłbym sie po zatym doczepic :P pewnie wtym konkursie brali jakies komercyjne shity , mojim zdaniem wałek na bank móglby sie nadawac na składanke :)
 
 
 
 
AleX Cee 


Dołączył 7190 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-12-03, 22:45
 
no nie doczepie sie do niczego moze tylko do tego ze kawalek ma 3:35 troche malo ...mam juz taki zryty mozg reasonem ze od razu poznalem ze zrobione na reasonie hih teraz dopieo czytam ze tak jest:)

powiem tak kawalek jest fajny ale nie powalil mnie na kolana ...

pzdr;)
 
 
 
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7185 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#5 Wiadomość | 2004-12-04, 06:34
 
no mnie sie kawaleczek podoba pomimo standardowych sampli, wszystko jest tak jak ma byc, na swoim miejscu. basik mi sie podoba szczegolnie.
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7182 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#6 Wiadomość | 2004-12-04, 08:27
 
Dzieki za komentarze. Jestem w szkole to moge troche poczytac, bo jestem na necie. Co do standardowych sampli, to emiter nie masz racji, bo w utworze jest chyba najwiecej sampli komercyjnych niz w jakiejkolwiek mojej wczesniejszej produkcji. Pozdrowka
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7188 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#7 Wiadomość | 2004-12-04, 13:00
 
Ogulnie mi się średno podoba ale to za sprawą stylu bo wykonanie świetne haty są poprostu wypasione no i basik też :D .
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
JTM 
VIP


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#8 Wiadomość | 2004-12-04, 16:15
 
To wejscie na poczatku fajne. Stopa ok. Bass do wymiany tak jak Ci mowilem. Pozatym jesli masz dobre sluchawki posluchaj sobie dokładnie .
Dzwięki nie sa identyczne tzn tak jakby bylo wlaczone delikatne lfo. Albo nie wiem co to. Poprostu parametry nie sa stałe i dzwieki bassu nie sa identyczne. Posluchaj dokladnie ale tak jak mowie slyszalne to jest na dobrych słuchawkach. Pozatym nuta jest troche zakrotka ale to by mogło jeszcze byc. Od 0.35 super rozstawienie basu. Tylko ustawic lub zmienic ten instrument i bedzie git. Pady co wchodza w tym samym czasie sa wspaniałe. 0.58 co wchodzi ten instrument podobny brzmieniem do TB303(bo to napewno nie TB303) tez wymiata.1.15 doskonałe zwolnienie akcji i pieknie bawisz sie tym TB podobnym uzadzeniem. 1.39 coz za wspaniałe przekrecenie cutoffa to tak jak lubie. Powiem Ci ze jakbys sprobował to wszystko zrobic na czyms bardziej przypominajacym tb bylo by to jeszcze lepsze. cos typu bassline (chodz on ma drobne bledy) albo np tau 2 albo tau pro. No ale o czym my mowimy reason i vst. dlatego to odpada. To jest wlasnie glowny powod dlaczego nie moge sie przekonac do reasona. Uwielbiam vst i to jest wg mnie przyszłosc. Dlatego reason jest pod tym wzgledem bleeeee bo sa problemy z vst.
1.41 wymiata jak puszczasz z ta stopa potem dokladasz pad i jest wypas.
Perkusja ogolnie jest spoko. Mogla by byc lepsza ale jest ok. clap jest ok ale mogl byc mocniejszy. Ladnie go lamiesz w niektorych miejscach.
2.23 wspaniały synth. Swietne brzmienie. Swietny motyw. Mam jedno zastrzezenie ze zadlugo to potem ciagniesz i koncowka stje sie monotonna. Zdecydowanie zadlugo. I calosc tak zmierza ku koncowi. Acha bylbym zapomniał te haty na poczatku w deleyu sa super i ten cynbal w reverbie.

Ogolnie rzecz biorac to kawałek bardzo dobry. Jestem przekonany ze Twoj najlepszy. Bardzo widoczny postęp zrobiłes. Jestes na świetnej drodze. Tak jak mowie sprawdz ten bass bo cos jest nie tak ze te paremetry nie sa stałe ale ogolnie to bedzie chyba sluchane przez ludków na sprzecie.
Ja tez slucham na sprzecie. Tylko jak chce cos dokladnie wychwycic i usłyszec to wtedy zakładam sluchawki i wtedy juz mozna sie czepiac. No i padło na bass
pozdr.......
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2004-12-04, 22:17
 
elooo
no tak powie mze basik jest zbyt brudny i za bardzo ze ta ujme pierd*** :P
perka tez mogła by byc lepsza
na crasha dac wiecej rewerba i delaya i pewnie by grał lepiej
snary tez pozostawaiją wiele do zyczenia
1:15 swietny snth bardzo misie podoba ale mogłes dac pod to jakiś basowy string np
2:09 bardzo proste przejscie i nie podoba m isie w ogóle nie w tepo i za szybko skonczyłęs z tym acidowym leadem
2:23 bomba lead wchodzi tylko tez jakies dziwne przejscie tam masz popracuj nad tym
ogulnei kawałk ma elemety bardzoładne i przyjemne ale etz ma duzo nie dopracowanych zeczy np perka przejscia i master ale leady masz boskie :D
mam nadizje ze kolejna twoja produkcja bedzie hitem hehe bo masz talencicho teraz tylko wykonanie i bedzie git

pozdro& bestregards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7189 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#10 Wiadomość | 2004-12-05, 10:15
 
nie wiem ja jakos nie widze nic brudnego w tym basie, technicznie i w ogóle wszystko poskladane jest zaje****, wszystko praktycznie opisal JTM, jedynie moge powiedziec ze mi rowniez sie to bardzo podoba, szczegolnie ten moment z instrumentem ala TB
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7182 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#11 Wiadomość | 2004-12-05, 11:12
 
Dzieki wszystkim za komenatrze. Rzeczywiscie ostatnio mam problemy z ulozeniem kawalka pod wzgledem, ze tak powiem Ejeya. Chodzi o to ze klocki porobie dobrze, ale brakuje mi pomyslow zeby je dobrze poukladac. Dzieki JTM za zaje**** komentarz. Juz nei moge sie doczekac kiedy do was wroce. Moze do swiat sie uda. Pozdrowka :P
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7190 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#12 Wiadomość | 2004-12-06, 22:53
 
na 35s zbyt nagle wskakuje to wszystko. od tej 1:41 przydalo by sie cos nowego dorzucic bo znowu wchodza znane motywy. 2:38 to wejscie przerob koniecznie. rozkret ma energie ale jakos nie moge sie wczuc w to. takie dosc plytkie. czegos tu mi brakuje. ogolnie bardzo fajny pomysl. jednak przydalo by sie nad nim troszke popracowac jeszcze. pozdrawiam
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7191 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#13 Wiadomość | 2004-12-07, 09:21
 
no ja sie tez doczepie do sampla basu - jego koncowka jest jakas dzwina - przez co traci na swojej glebokosci
pozniej wchodzi pad na 40 sec wg mnie ciut za duzy deley na nim
1:15 wyciszasz na moment i zapodajesz niesamowity acid (ktory wchodzi delikatnie dopiero pozniej robi super efekt tak od 1:30) no i co i konczy sie nagle - ktos juz o tym pisal - mysle ze spokojnie mozna by pociagnac rozwiniecie tej melo, bo od 2:30 znow lecisz z jakims nastepnym motywem, a moglbys jakos je polaczyc bez tej przerwy od 2:10 do 2:27

ogolnie to mysle ze dawno juz nie zrobiles tak dobrego kawalka
3m sie stary
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
ProSilence 


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 14
Skąd: Świdnica
Punkty: 5
#14 Wiadomość | 2004-12-08, 17:55
 
No ładne wejście basik fajny mnie sie podoba.Pady jak na moj gust są za bardzo nareverbowane ale nie mówię że złe.I tak ja JTM powiedział ten synth podobny do tb303 wymiata.2:21 wejście,troszkę mnie zawidło bo myślałem że rozwinie kawałek na maxa,troszkę za mało tej nutki.Ogólnie kawał dobrej robótki, technicznie na bardzo dobrym poziomie.Acha jeszcze jedno perka mnie się podoba:)
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#15 Wiadomość | 2004-12-12, 12:46
 
tez bede narzekal na basik..typowy pierd*** presecik..moze gdybys go czyms zaslonil kiedy leci sam, bo w kupie juz jest jak najbardziej w porzadku. Pady miodne - motywy rowniez. Przejscie na 2:38 jest po prostu piekne. Dlugi synth o tej samej barwie i rura :). Szkoda, ze kawaleczek sie tak szybko konczy. Ta rure troche bym moze skrocil, na chwilke zwolnil, jakis lamany beat i znowu na filtrach wszedlbym z rurka (to okreslenie moze nie pasuje za bardzo do tego kawalka, ale wiadomo o co chodzi). Kawaleczek fajny. Dolancza do moich ulubiencow z BF :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#16 Wiadomość | 2004-12-18, 22:53
 
Sieczka... przynajmniej na początku - później wprowadzasz świetny padolead ;-) i podkładasz pod to już nei taki prosty basik :-)
Wyciszenie z takim drobiazgiem, który jest owszem ciekawy - podkładasz pod to prostą perkę i jedziesz długimi leadami - mógłbyś urozmaicić neico.
Znowu wchodzi sam bas ze stopą - tak jakbyś znowu zaczynał.....
02.23 kolejna pauza z krótkimi analogowymi brzmieniami i ostre wejście z perką - dobre to jest i rusza.....

Ukłon należy Ci się za to, że nei zrobiłeś z tego 7 minutowego numeru ale ograniczyłeś się do 3.35 - chwała Ci za to, że nie obciążyłeś sam siebie grzechem pychy tylko zrobiłeś z tego utwór mający tyle, na ile starczyło Ci materiału :-)

No to tyle
zmęczony transem
Pit
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7189 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#17 Wiadomość | 2004-12-23, 17:45
 
jak mialem ta angine to slucham sobie winampa az tu nagle te takie snare-clapy co z poczatku tego kawalka, ale w innym kawalku ;) dokladnie takie samo rozpoczecie kawalka jak w twoim, nie pamietam jaki to byl kawalek heh to jakis sampel-standard z ryska chyba?? :P
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7157 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#18 Wiadomość | 2004-12-23, 18:12
 
nie podoba mi sieten motyw co wchodzi w 0:33.. PóŸniej ok. 1:00 coœ fajnego w tle.. Mógłeœ to dać trochę głoœniej. W 2:50 jest chyba zbyt duzo naraz, choć ja się na tym gatunku nie znam, i nie jestem w nim obsłuchany... :) I jeszcze ta końcówka - mam wrażenie, że zbyt szybko się urywa :)
 
 
 
 
 
Moje zdjęcia w akcji
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7189 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#19 Wiadomość | 2004-12-25, 15:08
 
juz wiem !! :D - to Ikeya Zhang - The Night, swoja droga fajny kawalek, tylko jak to mozliwe ze macie te same poczatki :P
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [Finał] DJ PAUL - End of time

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi