nfsmw
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » nfsmw
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7177 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#1 Wiadomość | 2005-12-17, 20:43
nfsmw 
ostatnio woze sie taka o to fureczka:

cudna nie? <mrgreen>

jak ktos mysli o pobawieniu sie need for speedem most wanted to goraco polecam gierunia praiwe tak cudna jak moja asinka <lol>
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#2 Wiadomość | 2005-12-17, 21:02
 
alez ma niskie zawieszenie <mrgreen>
ja sobie pogrywam w NFS HP2
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#3 Wiadomość | 2005-12-18, 00:50
 
niestety dla mnie era NFS'a skończyła się wraz z Porsche 2000, to była ostatnia część która postawiła krok w przód w tej serii, kolejne to cofanie się, szczególnie właśnie HP2, NFS:U2 i Most Wanted jako że nie wnoszą nic do serii, nowatorskim spojrzeniem było NFS:U, które jednak i tak pozostało jedynie plstikową zabawką w porównaniu do porsche, gdzie się podziała fizyka jazdy? czteropunktowe zawieszenie? widok zza kierownicy? Dobrze że chociaż seria Colin McRae utrzymuje poziom
 
 
 
 
nie mam czasu
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7177 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#4 Wiadomość | 2005-12-18, 00:56
 
i tu sie z toba zdravkjo nie zgodze, nfs nigdy nie byl symulatorem, zawsze byl scigalka arcade'owa. a powiem szczerze ze fabula nsf:mw jest calkiem ciekawa (zalezy od gustu ;))
odnosnie colina... to wlasnie on od dwoch czy trzech czesci daje ciala i sie cofa zwlaszcza fizyka jazdy. i dlatego richard burns rally go rozwalil na kawaleczki :P

btw najnowszy powoz ;)


a to co mnie porwalo w most wanted to walsnie ta fabula jak i grafika jak ze zdjec z reszta spojz na fotki samochodow, sa tak piekne ze az szok. zwlaszcza jak sie pmysli o pierwszych nfs'ach ;)
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#5 Wiadomość | 2005-12-18, 01:15
 
no tak, nfs raczej nigdy nie był symulatorem, może za wyjątkiem Porsche - ale to była niesamowita gra, wcześniejsze części miały klimat a wszystko co po Porsche odebrałem jako komercyjną papkę robioną dla kasy, wyczesana grafika? fakt, przecież właśnie na tym najbardziej się w dzisiejszym swiecie zarabia, a reszta hmmm... no ale oczywiście co kto lubi, ja np. nie lubię wyścigówek w których nie mozna ustawić widoku zza kierownicy, bo własnie z takiego widoku najpiej mi się prowadzi, natomiast jak mam kamerę za samochodem to szlag mnie trafia bo czuję się jakbym prowadził śmigłowiec ;-)

co do Colina - hmm... wiesz, jak dla mnie to była i do teraz jest dobra, 2 perwsze części mam, w trójke nigdy ne grałem a w 2004 i 2005 grałem tylko w demka i w sumie niewiele powiem o nich, ale wydaje mi się że są dobre, gra o której wspomniałeś "richard burns rally" nie jest mi znana :-)

btw. powiedz że w Most Wanted jest ujęcie zza kierownicy to uwierzę choć na chwilę że producent się postarał...

[ Dodano: 2005-12-18, 01:16 ]
aha, no i w ściagałkach mam wiele innych priorytetów przed grafiką, do dziś miło pocinam sobie w CMR1 i mimo kiepskiej grafiki bawię się lepiej niz z NFS:HP2 czy NFS:U
 
 
 
 
nie mam czasu
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7177 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#6 Wiadomość | 2005-12-18, 01:21
 
ZDV-12 napisał/a:btw. powiedz że w Most Wanted jest ujęcie zza kierownicy to uwierzę choć na chwilę że producent się postarał...

nieoficjalny hack by miec widoczek: http://www.nfs.ekonin.pl/download.php?id=002007
a tu scrs: http://toca.game-editing.net/img/nfsmw/

najnowszy scrn z merolikiem :P koncze na dzisiaj bo trzeba zaraz wstac do szkoly :P

 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7029 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#7 Wiadomość | 2005-12-18, 09:50
 
No tak - NFS:MW :) Moj tata przez pol dnia "okupuje" komputer i caly czas gra wlasnie w te gierke. Jakis czas temu ukończył NFS:U2 i teraz przerzucil sie na nestepna czesc :) Ja dopiero wczoraj zasiadlem do tej gry. Jestem na samym poczatku, wyeliminowalem dopiero 2 kolesi z "czarnej listy". Jak sie troche rozbuduje, i zdobede jakies lepsze auto to zamieszcze screeny :)
ZDV-12 napisał/a:niestety dla mnie era NFS'a skończyła się wraz z Porsche 2000

W moim przypadku bylo odwrotnie :P Dla mnie era NFS rozpoczela sie dopiero wtedy gdy postal NFS:U :) W poprzednie czesci tej gry tj. porsche, hot pursuit nigdy nie gralem. W NFS:U zagralem, bo zawsze interesowaly mnie uliczne (nielegalne) wyscigi. Do tego NOS, szybkosc, poslizgi, policja - to jest to co tygryski lubia najbardziej :D
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
majki_pjwnr 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6771 dni temu
Posty: 88
Skąd: Strz moim domem
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2005-12-18, 10:42
 
a dla mnie Most Wanted wyjaśnia. Jeszcze lepsza od poprzednich a myslałem że to będzie odcinanie kuponów tak zwane. Niestety mi nie chodzi ale grałem u qmpli i nieźle idzie się zajarać. Chociaż ja w gry nie gram o dziwo, to w tą bym sobie pograł. Tytuł godny polecenia. Furki wyjaśniają. Ogólnie gierka bezbłędna. Jedynie wadą jest to że pewnie znowu w połowie by mi się znudziła.
 
 
 
 
 
siemanko... zapraszam do wspólnych projektów, poszukuję beatmakera jak by co podbijać na gg 6949227

Ha I Pe Ha O Pe eN I Gie De Ygrek eS Te O Pe
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7177 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#9 Wiadomość | 2005-12-19, 02:20
 
no powiem szczerze ze takie dlugie sciganie mnie tez nie podnieca i dlatego cheatuje ile mozna :D
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#10 Wiadomość | 2005-12-19, 07:50
 
omatkoświęta :D po co tuningować lambo? ;-) btw. widzę że twórcy wracają do idei superszybkich wozów mimo tematyki MW, w sumie to lepj, jest w czym wybrać,

demko tej gry o której pisałeś Qbs już se zaciągam, a co do widoku zza kierownicy to nie wiem daczego prducent go nie udostępnia tylko pacze trza robić, zdziebko bez sensu, ale cóż

PS. powiedz mi jeszcze że do NFS:U i U2 też były takie pacze :D
 
 
 
 
nie mam czasu
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7177 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#11 Wiadomość | 2005-12-19, 08:35
 
dunno :roll:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7102 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#12 Wiadomość | 2005-12-19, 11:11
 
Dla mnie najlepszym i niedoścignionym wciąż pozostaje NFS3 - fajne trasy, ogromna grywalność no i przede wszystkim muzyka - każdy kawałek miał coś w sobie. 2 style muzyczne - rock i elektronika/trance, ale za to jaka! Moja ulubiona część.
Most Wanted - grałem w demo i najbardziej mi się podobał pomysł przebicia się przez 6 blokad policyjnych - a tutaj już policja miejscami naprawdę jest trudnym orzechem do zgryzienia. ;)
 
 
 
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#13 Wiadomość | 2005-12-19, 18:58
 
MirroRed a wiesz że NFS4 (road challange) posiada te same trasy co 3ka + własne? tylko że trasy trójki odblokowujesz jeżdżąc i zdobywając trofea, w dodatku w czwórce też muzyka podzielona jest tak jak mówisz rock i trance, w dodatku na sieci swego czasu mozna było spotkać poloneza caro i fiata 126p do NFS4 :D ale nie mówię oczywiśce że trójka była zła, w sumie 4ta część to taka "rasowana" trójka
 
 
 
 
nie mam czasu
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7176 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#14 Wiadomość | 2005-12-19, 20:09
 
Polonezem nawet jezdzilem. Wrazenia marne :P Malana nie dorwalem.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7102 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#15 Wiadomość | 2005-12-19, 20:50
 
ZDV-12 napisał/a:MirroRed a wiesz że NFS4 (road challange) posiada te same trasy co 3ka + własne? tylko że trasy trójki odblokowujesz jeżdżąc i zdobywając trofea, w dodatku w czwórce też muzyka podzielona jest tak jak mówisz rock i trance

lol? :| To ja yba miałem jakąś dziwną wersję bo takiej muzyki w 4 nie uświadczyłem (albo nie pamiętam nic takiego). Owszem były trasy z 3, ale to już nie to samo. ;) Wolałem 3. :]

[ Dodano: 2005-12-19, 20:50 ]
Tzn nie uświadczyłem rocka w 4. ;)

[ Dodano: 2005-12-19, 20:51 ]
Co do wozów to w 3 już jeździłem takimi :P
 
 
 
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7177 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#16 Wiadomość | 2005-12-19, 22:09
 
powiem Wam ze tym caymanem sie kiepsko jezdzi - slabo sie tryzma zakretow ;p moze przez to ze naped na tyl :)

gierka mnie troche juz nudzi
--
szkoda ze nie ma zawodow DRIFT jak w poprzedniej wersji

[ Dodano: 2005-12-19, 22:12 ]
qbs napisał/a:dlatego cheatuje ile mozna


oj ja tam se smigam normalnie - gra z cheatem to troche nie osiem dla mnie

[ Dodano: 2005-12-19, 22:13 ]
ceikawe sa jedynie poscigi policyjne z udzialem helikoptera :)

no i rozwalanie blokad policyjnych - wtedy jest niezly agresor
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
cZuLi 
Przyjaciel
Zadowolony z życia...


Dołączył 7177 dni temu
Posty: 325
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 10
#17 Wiadomość | 2005-12-20, 13:09
 
Widze ze Qbs zmienia bryki jak rękawiczki... Ja tam mam jednego niezawodnego VW Golf... gram nim od początku mam jeszcze Eclipse i poluje na Evolution VIII jak bede znowu pociunał to dam wam jakieś fonty bryk... Narazie brak czasu na granie ... Jedna rzecz mnie w NFSMW denerwuje ze nie można grać w nocy ale to szczegół...

pozdr.

<spoko> cZuLi <spoko>
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7177 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#18 Wiadomość | 2005-12-20, 13:40
 
cZuLi napisał/a:Jedna rzecz mnie w NFSMW denerwuje ze nie można grać w nocy ale to szczegół...


jak nie? tam sa pory dnia. co prawda to raczej wieczor jak noc ale zawsez cos ;)
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » nfsmw

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi