Loominator - Stars (tytul robo...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta]Loominator - Stars (tytul roboczy)
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#1 Wiadomość | 2004-12-02, 20:42
[beta]Loominator - Stars (tytul roboczy) 
http://www.members.lycos.co.uk/loominator/
wszelkie sugestie bede szybko wprowadzal w zycie :)
musze z finalem wyrobic sie do 6 grudnia :P
jesli w ogóle koncept nietrafiony to tez prosze o zdanie na ten temat - raczej nie zdarzalo mi sie robic takiej muzy..
koncowka zawiera fragment ktory zaplatal sie..sory za to bo plik jest dluzszy
btw.kochana siorka twierdzi, ze haty sa do bani :roll:
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7190 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#2 Wiadomość | 2004-12-03, 18:03
 
Niezły ten buildupik co się zaczyna koło 0:56. Dobre piano w tym kawałku. Właściwie to nie wiem do czego się przyczepić.
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7190 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#3 Wiadomość | 2004-12-03, 20:12
 
ten poczatek jakis mi znajomy :P wokal niczym z odyseji 2010 pad na 49 sekundzie jakos mi nie lezy. ale pozatym wszystko calkiem calkiem. jednakze przydalo by sie troche wiecej bajerow :wink:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7190 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#4 Wiadomość | 2004-12-07, 10:47
 
piano niby fajne ale po 20 sec nim juz rzygam bo w kolko leci tak samo - pewnie Ci sie zapetlilo i nie miales czasu dorobic jakiegos rozwiniencia na nim - az prosi samo o rozwiniecie
akordy na piano dobrze brzmia, pozniej nam wchodzi jakis pad niby nie jest zle potem znow piano co juz slyszelismy i znow nuda na kilometr
haty wg mnie moga byc - przynajmniej cos sie dzieje w kawalku
kiedys juz ten wokal slyszalem chyba w innej Twojej produkcji
bass se tam leci w tle, ale jakis bez mocy, przekonania i duszy

sorry ze dopiero dzis komentuje, a chciales do 6stego miec koment
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Bass Addicted 


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2004-12-07, 12:24
 
Koncowka to juz normalnie niechlujstwo :]
14 sekund ciszy i jeb loopem po ryju :)
Mam tylko nadzieje, ze to Twoj loop bo jest okay.
Jedna jak dla mnie uwaga na samym poczatku jak wchodzi sekcja perkusyjna ma sie nieodparte wrazenie ze beat jest za mocny i nie chodzi mi tutaj o glosnosc tylko o .... styl.
Potem sie juz to akceptuje i jest w porzadku. Sprubowal bym lagodniej wprowadzic beat alebo prynajmniej bas wprowadzic kilka taktów dalej spowodowaloby to lagodniejsze wejscie i dodatkowego kopniaka :]
Piano i lead wydaja mi sie troche nieczyste ale to nic wielkiego.

7/10 [dobry ale nie powalajacy]
 
 
 
 
 
"Natura nie czyni niczego bez przyczyny albo na prozno i gdy moze szybciej osiagnac swoj skutek w sposob prostszy i latwiejszy, dziala tak i ku temu sie sklania. " - Witelon
 
blazehare 


Dołączył 7158 dni temu
Posty: 5
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2004-12-08, 07:47
 
Bardzo fajne. Trochę słaby bit tam po tych solowych padach, ale dobry pomysł, oryginalny. Tak dalej. Nie ma w sumie do czego sie tu doczepić, bravo!
 
 
 
 
DjYork
[Usunięty]


Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2004-12-11, 12:25
 
Kawałeczek fajny, tylko brzmieniowo taki troche nietypowy :D:D:D Ale podoba mi sie.
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#8 Wiadomość | 2004-12-12, 12:38
 
dzieki za komenty. Kawaleczek bede jeszcze poprawial, bo jest co poprawiac(zadna wskazowka sie nie zmarnuje)..a na 6 grudnia poszedl zupelnie inny. Nagle w mojej glowie powstal pomysl. Moze dzisiaj udostepnie go na forum - klimatem przypomina moj niegdysiejszy "snowing" :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7189 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#9 Wiadomość | 2004-12-12, 21:21
 
znakomity ten wałek, pady przepiekne a piano i ta melodia jakbym to juz gdzies slyszal!! ale swietne naprawde ql, nie ma sie czego czepiac naprawde i ty mowisz ze nie masz kawalkow na poziomie zeby je dac do listY?? jak nie dasz tego kawalka na liste to dam do ciebie pojade i ci skope dom :twisted: a no tylko ta koncowka to chyba wypadek przy pracy, wywal to i zuploaduj na nowo :)
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#10 Wiadomość | 2004-12-12, 23:46
 
ok Tabrizku..tylko niech go poprawie :P

[ Dodano: 2004-12-12, 23:46 ]
nie bij

[ Dodano: 2004-12-12, 23:47 ]
:mrgreen:
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7185 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#11 Wiadomość | 2004-12-13, 07:23
 
na samym poczatku wejscie bitu jest miazdzace, ogolnie ten bicik i to pianinko podoba mi sie, troche przypomina underworlda. od 0:45 juz mniej mi sie podoba, ten bit taki modny wchodzi, psuje efekt calego kawalka jak dla mnie. no ale ogolnie jest dobry, poza wspomnianym bitem to ja bym tam nic nie zmienial. pozdrawiam.
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2004-12-13, 11:38
 
elooo
na poczatku pianinko troszke dziwne ale bardzo ciekawe
swietne pady
mhyy troszke nudnawy kawałek ale bardzo orginalny i ciewkaie zrobiony
tylko jakosciowo jakos przytłumione to wszytko jakby brakowało srednich czestotliwosci i wszsytko sie wydaje stłumione dziwnie
no i mógłbys pomyslec o perce od razu by wypełniła puste miejsca heh :)
ale ogulnie podoba mi sie ma cos w sobie

pozdro & bestregards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7189 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#13 Wiadomość | 2004-12-13, 14:15
 
Loominator napisał/a:ok Tabrizku..tylko niech go poprawie :P

[ Dodano: 2004-12-12, 23:46 ]
nie bij

[ Dodano: 2004-12-12, 23:47 ]
:mrgreen:


tak ma byc, a z tym biciem to sie jeszcze zastanowie... 8)
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7190 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#14 Wiadomość | 2004-12-13, 16:34
 
Muszę przyznać, że podkład basowy bardzo mi się podoba, coś niestandardowego i dobrze pomyślanego. Na końcu pliku jest 23 sekundy ciszy. Na liste nadaje się spokojnie, wysoki poziom
 
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7188 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#15 Wiadomość | 2004-12-13, 18:15
 
Wolal świetny chociarz w jednym momencie źle obcięty na 1.30 .Klimacik ruwnież jest oka
niezłe tło no a piano średnio mi się podoba ale chodzi o sam dźwięk i bit co wchodzi na 1.01
jakoś dziwnie gra mi on akurat nie podeszedł ale komuś moze się spodobać .No a w ciszy
to może jakby wszystko na filtrze grało to by było fajnie :D
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
JTM 
VIP


Dołączył 7189 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#16 Wiadomość | 2004-12-26, 18:30
 
Wokal na poczatku fajny.PIano misie nie podoba. Poprostu nie lubie tego piana.0.17 fajne wejscie stopy i bassu. Fajne haciki i snare na kicku. 0.44 swietne to spowolnienie.048 bardzo ladny padzik do tego dajesz bickika lamanego dokladasz to piano ktore mi sie nie podoba. Faktem jest ze kawalek nie porywa jakos specjalnie. 1.30 krecisz na filtrze ten motyw. Nie podoba mi sie on. 1.43 dokladasz stope z bassem . Zbyt prosto to wyglada. W tym motywie praktycznie nic sie nei dzieje pozatym padzikiem co wchodzi w 1.57. Perkusja w tym momencie utworu tez jzu jest zbyt prosta.Te haty sa bardzo dobre na poczatek utworu. 2.10 powtorka tych padów.2.37 zas na nowo to powtarzasz. To jest tam zbędne w tym miejscu. Po czym utwor po chwili nispodziewanie sie urywa.

Szczerze mowiac nie podchodzi mi ten kawałek poza kilkoma elementami. Bez urazy Loomi. Mysle ze stac Cie na duzo wiecej . :P
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7167 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#17 Wiadomość | 2005-01-04, 19:44
 
troche pianko za zwykłe,zalatuje prostością jak i w wykonaniu tak i w brzmieniu.....pod koniec minuty ładne wejscie....fajnie wykozystane pady i vokale...zamiast pianka podłożył by coś bardziej oryginalnego...jakieś wykręcone brzmienie,,,jakiś odlotowy posmak inności....ale to juz inna bajka......oprócz piana wszystko na tak.......:)
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7190 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#18 Wiadomość | 2005-01-07, 23:49
 
dlaczemu nie mogę zaciągnąć? tzn zaciąga mi się ale tylko 8,47kb
 
 
 
 
nie mam czasu
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta]Loominator - Stars (tytul roboczy)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi