Lanser-Kwarantalna
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [Finał]Lanser-Kwarantalna
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7180 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#1 Wiadomość | 2004-11-30, 11:35
[Finał]Lanser-Kwarantalna 
Mocniejsza odmiana D'n'B W kawałku jest pare przesterów zostawiłem je bo nadają pikantności :lol:
http://www.lanser.republika.pl/Kwarantalna.mp3
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
AleX Cee 


Dołączył 7181 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2004-11-30, 15:38
 
hmmm.....jakos mam dziwne uczucia co do tego kawalka:|

nie weim co napisac ...moze napisze cos o technice bo styl mi sie nie podoba - sory,

ten dzwiek co jest na poczatku jakos bym urozmaicil , jest on przez caly utwor wiec powinien byc taki konkretny :P perka w sumie ok , wokal charczy , jak jest taki boom to robi sie przester (od 55 sekundy ) .kawalek jest dla mnie monotonny to narazie tylke jak mnie natchni to napisze cos wiecej ...


pzdr.:)
 
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#3 Wiadomość | 2004-11-30, 17:02
 
Perka - wybrałeś rytm bujający i jakoś tak nijak go zrobiłeś - za mało urozmaicenia - jakiś delejek tu i tam a tu nic - leci prosto jak kondolencje od rodziny. Motywik basu z czymśtam w tle - jako podstawa jest dobry natomiast ile można siedzieć w tym samym motywie.... Wsiąkłeś we własny motyw - spodobał Ci się a to jednak trzeba kombinować dalej. Brakuje mi odrobinę wysokich częstotliwości - moze jakiś bardziej wyrazisty werbel..... Brakuje leada z prawdziwego zdarzenia - to jest podstawowy brak bo to, co tu leci nei ma żadnego charakteru - tak jakbyś zabrał się za robienie numeru, przerwał bo czas na kolację i wysłał zapomniawszy, ze to jeszcze masa roboty przed Tobą.....
Popracuj nad perką, popracuj nad motywem przewodnim i Z R Ó Ż N I C U J ten numer - powykręcaj, pododawaj inne rytmy, niech nabierze życia.....
 
 
 
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7181 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-11-30, 21:43
 
eloo
na wstepie m isie nie podoba ten rewerb chyab na hacie
ta melo nie przypad lo mi do gustu moze przez sam dzwiek
no i starsznie nudny kawałek cały czas to samo
ogulnie sredni kawałek

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#5 Wiadomość | 2004-12-07, 09:38
 
w "podejdz blizej" ladnie haty chodza, a tu lipa
perka fajnie chodzi zawlaszcza pod koniec tych 2 pierwszych loopow (napewno wiesz o czym pisze)
bas mi troche za mocno dudni miejscamia wcale to nie daje kopa IMO
Piter napisał/a:tak jakbyś zabrał się za robienie numeru, przerwał bo czas na kolację i wysłał zapomniawszy, ze to jeszcze masa roboty przed Tobą.....

moge sie podpisac pod tym zdaniem
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Bass Addicted 


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2004-12-07, 13:09
 
D'n'b to moja dziedzina :]

Po pierwsze szum w tle mi nie pasi :/ meczy :/
Podtugie open hihat na drugim werblu jest zbyt glosny i zbyt dlugi. Jak go przytniesz i troche sciszysz bedzie mniej slyszalny ale bedzie dawal efekt uwierz mi.
Motyw zajezdza troche neewstylem, ktorego nie jestem zagorzalym fanem.
Brzmienie glownego matywu bym troszke poglebil [nie chodzi o poglosy lecz synteze]
albo dodal jeszcze jeden instrument na ten sam motyw.
Druga partia motywu mi srednio pasuje ale ujdzie.

Dobra tyle gwoli malkontenctwa :] teraz lukier:
Perka klasyk ..... na prawde czysta i mocna w dodatku fajnie tam rimshoty [qbs by napisal patyczki :P ] pracuja. Bas mocny a to bardzo wazne. Wokale tez pasuja.
Bas i perka nadrabiaja mankamenty wymienione wszesniej. Moglbys ten numer troszke rozszerzyc moglby byc niezy.

Jak dla mnie 7/10
 
 
 
 
 
"Natura nie czyni niczego bez przyczyny albo na prozno i gdy moze szybciej osiagnac swoj skutek w sposob prostszy i latwiejszy, dziala tak i ku temu sie sklania. " - Witelon
 
surge0n 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7160 dni temu
Posty: 176
Skąd: Czerwieńsk(lubuskie)
Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2004-12-07, 17:31
 
hmmm....będę szczery:kawałek nie przypadł mi do gustu za nic w swiecie....nie wiem może i dlatego że nie słucham tego rodzaju muzy.....nie słyszę tu padów....mało skomplikowany basik....echhh....na tym skończe swoją wypowiedź bo jeszcze sobie coś o mnie złego pomyślisz..:P
 
 
 
 
 
___________________________________
DJ PLUM
http://www.djplum.prv.pl
http://www.soundclick.com/bands/7/djplum_music.htm
------------------------------------------------------
 
blazehare 


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 5
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2004-12-07, 22:03
 
Może powiem tak, przyjacielu robisz dużo muzyki, ale twój styl ma nadal dużo wspólnego z pankową muzyką, to są twoje korzenie podejrzewam, troche słychać ten werbelek znany wszystkim z pogrzebowych orkiestr, na którym zapewne grałeś, niektórzy pomyślą że zmyślam i chce coś wywołać tym tekstem, ale nie. Nie o to mi chodzi, z resztą sam się domyślasz co mam na myśli pisząc to o tym utworze. Bardziej bym się przyłożył do obróbki technicznej, wykonaniu znaczy się, wczuj się w babcię która haftuje, ile poświęca temu czasu, albo w role dziadka który wyplata koszyki, nie robi tego na od....dol ,tylko wie że liczy się efekt końcowy, to co zobaczą ludzie na targu, jak będzie stał z tymi koszykami, pomyśl sobie że ty stoisz na targu, sprzedajesz swoją muzykę i pomyśl co tłum ludzi sobie myśli słysząc ten kawałek? Ja nie wiem co.I ci tego nie powiem bo nie wiem, dlatego że ja tego nie zrobiłem(nagrałem), ale ty, przemyśl to :) trochę za poważnie, ale muzyka to nie żarty, to ujście, którego tamowanie kretynizmem piepszy wszystko :) Pozdrawiam czytających. HEJ?
 
 
 
 
 
Co tu mam przepraszać, to jest moje zdanie, jak kogoś uraziłem, to przepraszam
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7159 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#9 Wiadomość | 2004-12-09, 07:49
 
Początek mnie zaciekawił...jednak to był już koniec......strasznie czuć ze to robota komputera....niby pomysł fajny,bardzo egzotyczne macanie motywu,ale całość bym przedstawił jako wjazd do czegoś mocniejszego.Do jakiegoś super hardcoru....co do masteru sie nie wypowiadam....bynajmniej wszystko robione na szybkiego
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
DjYork
[Usunięty]


Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2004-12-11, 12:38
 
Moim zdaniem kawałek nawet nawet, klimatycznie cos podobnie do Prodigy - Funky Shit.
Pod kątem technicznym poprawnie ale nie porywająco.

Pozdrawiam.
 
 
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7177 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#11 Wiadomość | 2004-12-11, 13:19
 
linia perkusyjna wydaje mi sie troche taka jakas sztuczna, brzmi jak z protrackera ;-) i ten hat w niej zdaje sie za glosny a wrecz jak na moje ucho to bym go z tamtad wyciepnył ;-), ogolnie kawalek nie podoba mi sie bo jest taki jakis prosty i brzmi jakby byl robiony na szybko, przepraszam.
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7181 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#12 Wiadomość | 2004-12-12, 13:09
 
haty jakby oderwane od reszty. Podklad buja jak trzeba, ale klawisze w ogóle mi sie nie podobaja..sory. Generalnie jakos nie specjalnie podchodzi mi i klimatem i wykonaniem. Sprobuj czegos innego, bo talentu Ci nie brakuje 8)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7181 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#13 Wiadomość | 2004-12-12, 13:38
Re: [Finał]Lanser-Kwarantalna 
lanser napisał/a:Mocniejsza odmiana D'n'B W kawałku jest pare przesterów zostawiłem je bo nadają pikantności :lol:


za samo to podejście masz u mnie plusa :lol: :lol: :lol:

dobry kawal, swietny dramendbejsik ;] perka niezla tylko te haty nie bardzo , bass bardzo ciekawy w sumie dosc fajny

1:39 wg mnie ten lead strasznie suchy, do wymiany moim zdaniem

1:08 fajnie sie tutaj dzieje, te przestery oł jeee

ogolnie wybitny kawalek, oby wiecej takich :mrgreen:
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7180 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#14 Wiadomość | 2004-12-17, 10:16
 
Proszę zamknąć temat Dziękuje!!! :D

DJ_Golem napisał/a: Twoje zyczenie jest dla mnie rozkazem... Zrobione...
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [Finał]Lanser-Kwarantalna

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi