alex cee - this feelin
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] alex cee - this feelin
 
AleX Cee 


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2004-11-28, 15:56
[beta] alex cee - this feelin 
witam
daje wam do posluchania moj ekperymentalny kawalek ;p napiszcie jak mozecie co myslicie o czyms takim :p

http://members.lycos.co.uk/djzaq/thisfeelin.html

pzdr.:)
 
 
 
 
Cali Inc. 



Dołączył 7150 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2004-11-28, 16:28
 
ten dzwiek wchodzący od poczatku mozna by troche dopracować bo troche daje po uszach...potem wszystk wymiata..prstyl ala moguai albo Dj icey...suuupeerr jak dla mnie...bas bombowy...wokal także i jesli jest twój to powaga:) pozdro..
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
AleX Cee 


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-11-28, 16:32
 
wokal niestety nie jest moj ...ale mam zamiar nagrac moj troche inny :)
 
 
 
 
Cali Inc. 



Dołączył 7150 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-11-28, 16:36
 
szkoda...ale wierze w Ciebie stary:) poradzisz sobie :D:D:D
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2004-11-28, 21:58
 
elooo
podoba mi sie lead bardzo agresywny taki jak lubie
wokal równiez mi sie podoba
łądnty break beat
ogulnie kawąłke fajny szkoda ze nie twój woice ale pasuje idealnie :)

poizdro & bestregards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7140 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#6 Wiadomość | 2004-11-29, 21:30
 
Takie to luzacko undergroudowe jak dla mnie - ale w sensie pozytywnym - coś się jednak wyróznia z tłumu - kto wie, może i zapamiętam ten kawałek i jeśli go usłyszę w radyu to będę wiedział - SWÓJ CHŁOP :-) Ostry leadzik - git, perka prosta ale nie narzucająca się - bardzo dobrze, jakieś plumkanie technologiczne w tle (zepsuta kopiarka przepuszczona przez vocoder? ;-) ) - nei przeszkadza - nadaje charakter. Dobry numer :-) Pozdrawiam.

[ Dodano: 2004-11-29, 21:33 ]
aaa zapomniałem - coby nie było lukrowania to walnę jedno "nie" - jestem zdecydowanie przeciwny wszelkim zapożyczeniom muzycznym typu śpiew - jeśli robię ja to robię ja i kóniec. Nawet jeśli to ja ma być gorsze..... trudno.
 
 
 
 
JTM 
VIP


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#7 Wiadomość | 2004-11-30, 15:41
 
Nie podoba mi sie ten dzwiek od poczatku. Usunał bym go. Bit jest swietny. Lubie takie bity. Nie lubie zabardzo gry na basie. ALe to taki zakrecony numer wiec musi tak byc. To jak mr oizo czy jakos tak sie to pisalo. Wokal jest wpozadku. 0.49 ten synth mi sie podoba tzn jego barwa i w ogóle motyw. Fajnie to gra. 1.02 swietny efkt z tym cutoffem.

Technicznie jest wszystko ok.

Koniecznie skoncz ten utwór bo to moze sie on wielu ludkom podobac.
Mi tez sie na swoj sposób podoba.

pozdr....
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#8 Wiadomość | 2004-12-01, 18:17
 
Fajne te acidowe dźwięki na początku (JTM nie podobały się, a mi tak). Funkowy klimat, dobre dobre :). Troszkę stopę można by wzmocnić, ale ja wiem że to jest jeszcze grubo przed masterem. Projekt zdecydowanie nie do szuflady, koniecznie rób go dalej.
 
 
 
 
VpR 



Dołączył 7150 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2004-12-01, 20:00
 
swietny poysl - ja lubie takie brzmienia i oczywiscie tez czekam na finalna wersje - mysle ze nad brzmieniami jeszcze torche posiedzisz bo tego wymagaja - ten dzwiek z poczatku mozetroche bardziej miesisty moglby byc ale kierunek jego brzmienia jest ok i mi sie podoba, projekt podchodzi troche pod millenium bitch ale to czysty zbieg okolicznosci podejrzewam.koncz go bo jak widzisz ludzie czekaja :D
pozdrawiam
 
 
 
 
 
adult music
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7151 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#10 Wiadomość | 2004-12-01, 20:38
 
music jak narazie to typowy mogwai (chyba jakos tak sie pisze :?:) wokal super. mnie tam nie przeszkadza ze nie twoj :P sam zaporzyczam od innych / z filmow :wink: ale przydalo by sie wiecej urozmaicen bo po dluzszym czasie (jakby utworek mial z 5-6 min) to by sie znudzil bardzo szybko. pomysl niezly. :mrgreen:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
AleX Cee 


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2004-12-01, 20:43
 
no spoko skonczy sie go jak tylko czas pozwoli,narazie mam zajob w szkole:( dzieki panowie za komentarze:)
 
 
 
 
DjYork
[Usunięty]


Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2004-12-02, 10:51
 
Ja sie zgadzam z resztą ze ten dzwiek na poczatki jest kiepski, ale czy ktos z was patrzył na EQ tego dzwieku ????? zaje**** efekt fali. Ogólnie kawałeczek jest spoko, technicznie poprawny. Podoba mi sie :) No i przy okazji muza i efekty wizualne hehehe (Efekt fali)
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#13 Wiadomość | 2004-12-02, 11:35
 
Dla mnie wypas. Troche za krotkie. Wszystko mi pasuje.

Pozdrawiam...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7138 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#14 Wiadomość | 2004-12-02, 16:36
 
zgadzam sie w calosci z Dj Golem'em .wypas ale za krotko --->z ciekawoscia czekam na wersje finalna ofc z Twoim wokalem.
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
AleX Cee 


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#15 Wiadomość | 2004-12-02, 20:51
 
DjYork napisał/a: ale czy ktos z was patrzył na EQ tego dzwieku ????? zaje****


hihi ja sie patrze i i tak mnei jeszcze nie satysfakcjonuje:( juz ponad godz wykrecania tego sounda na malstormie i dalej kapa :(
Ostatnio zmieniony przez AleX Cee 2004-12-02, 23:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7145 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#16 Wiadomość | 2004-12-02, 23:00
 
no ciekawy kawaleczek, niegłupi :-) to co ten pan mowi od 0:35 wydaje mi sie troszeczke chamskie, moze dlatego ze jest 3 razy powtorzone tak samo, no nie wiem takie odnioslem subiektywne wrazenie ;-) no i troche przesterowany jakis ten kawalek ale ty wiesz o tym :-)
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#17 Wiadomość | 2004-12-03, 17:35
 
Jak tam słucham to ten acidowy dźwięk przypomina bardzo Azzido da Bass - Dooms Night (Timo Maas Remix), inspirowałeś się tym kawałkiem może ?
 
 
 
 
AleX Cee 


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#18 Wiadomość | 2004-12-03, 22:08
 
dj_vmc napisał/a:Jak tam słucham to ten acidowy dźwięk przypomina bardzo Azzido da Bass - Dooms Night (Timo Maas Remix), inspirowałeś się tym kawałkiem może ?


znam ten kawalek ale nie w remixie timo maasa :| hmm niczym sie nie inspirowalem chcialem zrobic cos innego po techno mi sie juz zygac chce pomalu :P
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#19 Wiadomość | 2004-12-05, 18:54
 
dla mnie ten kawaleczek to taka pozytywna krzyzowka U know Y i Satisfaction. Rytmika z pewnoscia ala ten pierwszy. Ja ci powiem, ze jak nie skonczysz tego walka to zmarnujesz zaje**** koncept. Moze troche barwa melo za ostra.. no i moze nalozylbym na nie glebszy reveerb, ale poza tym nie mam sie czego czepic..byc pod wrazeniem :shock:
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#20 Wiadomość | 2004-12-07, 10:15
 
troche mi sie skojarzylo z MR Oizo video z tym zoltym ludkiem - nie pamietam tytulu, tez czaekam na final
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Bass Addicted 


Dołączył 7144 dni temu
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Punkty: 5
#21 Wiadomość | 2004-12-07, 12:37
 
Postaram sie krotko zeby nie zamulac :]

Wejscie mi sie podoba choc nie kazdy tak powie :]
Fajny envelop do filtra i zarabisty basik do tego dochodzi [moze troche za glosno ale nie moge byc pewien bo slucham na sluchawkach z podbiciem :/ ] ogolnie slychac, ze ladnie sie to komponuje i tworzy logiczna calosc.
Licze na to ze zrobisz z tego dobry numer bo na pewno da sie :]
Tylko uwazaj bo [mi zalozmy] czasami sie zdarza ze z dobrych brzmien i swietnego demo rozwijam numer nudny i do bani.

7/10 [w skali demo] z szansa na poprawe jesli bedzie z tego dobry numer

[ Dodano: 2004-12-07, 12:44 ]
DjYork napisał/a: .....czy ktos z was patrzył na EQ tego dzwieku ????? zaje**** efekt fali..... efekty wizualne hehehe (Efekt fali)


z tego co slysze to po prostu dobrze uzyty filtr a raczej jego envelop, to chyba Low-pass ??
Czy jakos tak ...... moge sie mylic ..... oczywiscie.
 
 
 
 
 
"Natura nie czyni niczego bez przyczyny albo na prozno i gdy moze szybciej osiagnac swoj skutek w sposob prostszy i latwiejszy, dziala tak i ku temu sie sklania. " - Witelon
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#22 Wiadomość | 2004-12-12, 13:45
 
betoniara ala mr oizo, zaje**** pomysl!! a bass calkiem podobny do benka banaszka ;)
najlepszy efekt wizualny jest na 35 sekundzie musicie na to zwrocic uwage!! tuz przed wejsciem wokalu hehe , po wokalu naprawde przewyjebisty synth wchodzi ja nie moge ze takie rzeczy sie na reasonie wykreca!! ;)
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
AleX Cee 


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#23 Wiadomość | 2004-12-12, 16:57
 
DJ Tabriz napisał/a:, po wokalu naprawde przewyjebisty synth wchodzi ja nie moge ze takie rzeczy sie na reasonie wykreca!! ;)


heh ten synth to nic innego ja zsamplowany Nord Lead :P + pare efekciorow
 
 
 
 
Chris dela Rosa 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7112 dni temu
Posty: 151
Skąd: Stargard Szczeciński
Punkty: 5
#24 Wiadomość | 2004-12-15, 19:18
 
Yo yo yo widze ze odbiegles troche od swojego trancu :D no i dobrze bardzo fajnie wszystko gra jedyne zastrzezenia do leada ...brakuje mi w nim srednich tonow :D ale reszta wszystko fajnie no i wokal swietny ...Jest dobrze ciekawe kiedy Full ? :D

PS Bass ...No jak juz wczesniej zauweazyli Mr.Oizo jak w morde strzelil ;)
 
 
 
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#25 Wiadomość | 2004-12-18, 19:36
 
Ten lead na początku śmierdzi :P Poza tym bardzo dobry kawał muzyki :) ciekawy klimat ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] alex cee - this feelin

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi