Filmy
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Wszystko i nic » Filmy
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#1 Wiadomość | 2005-11-05, 14:56
Filmy 
Wszystko o filmach :)

http://www.filmweb.pl/Film?id=104321

oglądałem ten film niedawno w nocy z dziewczyną...
ze strachu aż serce bolało - nigdy takiego shizza na horroze nie miałem - film rządzi...
nie jest to amerykanski gniot z efektami i tonami wydanych pieniedzy...

jeśli ktoś nie ogladał nigdy japonskiego horroru to polecam - ja jestem fanem :) a zaczęło się od ju-on the grudge w porownaniu z amerykanska wersja to amerykanska jest jak kreskowka...

jeśli uważasz się za kozaka w tej kategori to zobac film w nocy na sluchawkach :D - zawał gotowy...

jak horror to tylko z japoni - sa poprostu przerazajace...

jak ktos siedzi w temacie to niech sypnie pozycjami z japoni z checia sprawdze...
Ostatnio zmieniony przez MepH 2006-03-14, 16:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#2 Wiadomość | 2005-11-05, 15:17
 
no no, wysoką notę ma ten film..trzeba bedzie sie rozejrzec :]
 
 
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7026 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#3 Wiadomość | 2005-11-05, 15:21
 
O tak! horrory japonskie sa niesamowite :D Wynika to pewnie z tego ze japonczycy w znakomoty sposob potrafia budowac nastroj grozy. Przy ogladaniu takich horrorow czlowiek odczuwa strach (cos pieknego) :D Nie slyszalem o filmie "The Shutter" ale przeczytalem recenzje i juz wiem ze musze go obejrzec :D Nigdy nie zapomne filmu "The Grudge" - jezeli mowisz prawde i faktycznie Shutter jest jeszcze lepszy to ja juz zaczynam sie bac. Jest jeszcze jeden japonski horror godny uwagi pt. "Dark Water". Ten film tez musze zobaczyc - widzialem fragmenty i zapowiada sie naprawde grrrRRRrrroznieee :)
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#4 Wiadomość | 2005-11-05, 17:14
 
Not4uS napisał/a:jezeli mowisz prawde i faktycznie Shutter jest jeszcze lepszy to ja juz zaczynam sie bac


ufaj mi klątwa to nic ja na shuttera trafilem przypadkiem ale ostrzegam że film naprawde dla ludzi z mocnymi nerwami a to głównie dzięki niesamowitym efektom zaskoczenia - naprawde nie wiesz kiedy co cie przestraszy - miiiiiooooodzzzio :D

i jeszcze super zakończenie - zaskakujące

Not4uS napisał/a:Nigdy nie zapomne filmu "The Grudge"


od tego filmu zacząłem przygode z azjatyckimi horrorami - powiemi ci tak siadłem z dziewczyną wieczorkiem i wytrzymaliśmy z 20 minut i musiałem wyłączyć bo dziewcze krzyczeć zaczęło - wtedy gdy pierwszy raz w tym domu ta nieżywa panna chciała babcie wystraszyć tym NIESAMOWITYM PRZERAŻAJĄCYM skrzypiącym odłosem (kto oglądał wie o co chodzi)

wtedy zakochałem się w amerykańskich horrorach...
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7026 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#5 Wiadomość | 2005-11-05, 17:18
 
MepH napisał/a:NIESAMOWITYM PRZERAŻAJĄCYM skrzypiącym odłosem (kto oglądał wie o co chodzi)

Ten glos do dzisiaj slysze w pamieci :) Naprawde przerazajacy byl ten dzwiek
MepH napisał/a:wtedy zakochałem się w amerykańskich horrorach...

chyba w japonskich :P
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#6 Wiadomość | 2005-11-05, 17:21
 
Not4 a widziałeś to http://www.filmweb.pl/Film?id=187588 - po polsku: Jedno nieodebrane połączenie 2 też świetny nie to co klątwa czy shutter ale dla miłośników japońskiego kina grozy napewno massakra (troche podobny do klatwy - też jest zmarła strasząca dziewczyna) buHHaaaa I love this
Ostatnio zmieniony przez MepH 2005-11-05, 17:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7026 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#7 Wiadomość | 2005-11-05, 17:24
 
MepH napisał/a:Jedno niodebrane połączenie 2

Tego filmu nie widzialem. Ale dzieki za "cynk" w krotce nadrobie zaleglosci :D Za oknem chlodno i ponuro wiec bedzie czas na ogladanie :)

widze ze ocenka filmu tez jest ladna 8,60/10 :)
Ostatnio zmieniony przez Not4uS 2005-11-05, 17:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#8 Wiadomość | 2005-11-05, 17:25
 
MepH napisał/a:wtedy zakochałem się w amerykańskich horrorach...


no tak pomyłka pewnie że w japońskich :D:D:D amerykańce to komercyjne gnioty
hehe a wiecie że shuttera też mają w planie przerobić... :(

[ Dodano: 2005-11-05, 17:27 ]
a mam pomysła niech każdy z BF poda (jeśli ogląda) 5 najlepsze horrory biorąc pod uwage że na pierwszym najlepszy i tak dalej co wy na to :D - napewno się przyda nadrobić zaległości....
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7026 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#9 Wiadomość | 2005-11-05, 17:28
 
MepH a co powiesz na to http://www.filmweb.pl/Fil...d=137716#121436 "Nieodebrane polaczenie" - tez moze byc ciekawy filmik :)
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#10 Wiadomość | 2005-11-05, 17:34
 
Not4uS napisał/a:MepH a co powiesz na to http://www.filmweb.pl/Fil...d=137716#121436 "Nieodebrane polaczenie" - tez moze byc ciekawy filmik


to właśnie jest pierwsza część tego co podawałem wyżej :D - też ponoć wymiatacz....cza się na niego przyczajić :P
kumpel oglądał i mówił że też mocniak...

mówił że jest scena w której duch łamie całą pannę w kilku miejscach :? - już to widze wiem czego można się po japońcach spodziewać = zero ściemy, maximum strachu 8)
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7026 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#11 Wiadomość | 2005-11-05, 17:53
 
Cytat:a mam pomysła niech każdy z BF poda (jeśli ogląda) 5 najlepsze horrory biorąc pod uwage że na pierwszym najlepszy i tak dalej co wy na to :D - napewno się przyda nadrobić zaległości....

Z ta lista najlepszych filmow moze byc ciezko - nie potrafie powiedziec ktory jest najlepszy dlatego kolejnosc bedzie przypadkowa:

Najlepsze wg. mnie horrory to:

"Evil Dead" - Klasyka horrorow, swietny film. Film jest stary ale ma niesamowity klimat. Ogladalem go jako maly dzieciak i pamietam ze mialem przez ten film koszmary ;) - "noc, opuszczony domek w lesie, facet z pila, demony itp." mniam

"The Saw" - Amerykanska produkcja. Bardzo dobry horror. Niedlugo ma powstac 2 czesc tego filmu <mrgreen>

"NIGTHMARE ON ELM STREET" (Koszmar z ulicy Wiazow) - Pierwsza (wg. mnie najlpsza) czesc losow Freddy Kruegera (ahh ta slynna wyliczanka :)) bardzo dobry film

"BLAIR WITCH PROJECT" - Film z niesamowita, tajemnicza fabuła, stylizowany na dokument. Bardzo mi sie podobal.

"Noc zywych trupow" George A.Romero - nie ma to jak filmy o zombiakach :) Klasyk!

"The Grudge" - o tym filmie nie musze nic pisac. Kto nie ogladal niech zaluje :)

<mrgreen>
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#12 Wiadomość | 2005-11-05, 17:54
 
a więc jak dlamnie najlepsze horrory:

1.Shutter (2004) Tajlandia http://www.filmweb.pl/Film?id=104321
2.Klątwa Ju-on (Ju-on: The Grudge) (2003) Japonia http://www.filmweb.pl/Film?id=107475
3.One Missed Call 2 (2005) Japonia http://www.filmweb.pl/Film?id=187588
4.Dziewiąta sesja (Session 9) (2001) USA http://www.filmweb.pl/Film?id=91013
5.Anatomia (Anatomy) (2000) Niemcy http://www.filmweb.pl/Film?id=32347

czekam na wasze propozycje :D

[ Dodano: 2005-11-05, 18:03 ]
Not4uS napisał/a:The Saw


o tak ten film jest też świetny orginalny jak mało który - polecam


Not4uS napisał/a:BLAIR WITCH PROJECT


ale pierwsza część oparta na faktach (druga też całkiem całkiem)


Not4uS napisał/a:Evil Dead


o ja ten film jest niesamowity nie wiesz czy się smiać, bać, czy jedno i drugie - tony krwi i humoru - obowiązkowa pozycja :D

Not4uS napisał/a:kolejnosc bedzie przypadkowa


racja bo już bym musiał kolejność zmieniać przez ciebie :D:D:D bo o The Saw zapomniałem...
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7026 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#13 Wiadomość | 2005-11-07, 10:54
 
MepH zobacz sobie to http://www.sonypictures.c...dge/site/flash/ normalnie The Grudge :D
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7100 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#14 Wiadomość | 2005-11-14, 14:08
 
Jeśli ktoś z Was nie oglądał Dark Water to naprawdę warto. Jest nie tyle przerażający co przejmujący (zakończenie). Trochę bije monotonnią, jednakże ogółem jest bardzo interesujący.
Szukałem w wypożyczalni Klątwy ale jest tylko wersja amerykańska - dobra jest? Ktoś ją widział?
Czy widzieliście może film R-Point? Interesujący film, aczkolwiek nieco wieje od niego nudą, niemniej mi się podobał - http://www.filmweb.pl/Fil...d=132545#123454
Ale jak nie widzieliście The Eye (Wzrok) to nie będę z Wami rozmawiał :P :P :P - http://www.filmweb.pl/Film?id=39088
Film nie jest moim zdaniem za mocny rozpoczyna się interesująco ale potem gdzieś to napięcie spada (moim zdaniem ;) ). Polecam jednak obejrzeć ten film.
Jednak jednym z najlepszych horrorów/thrillerów jakie widziaem ostatnio jest... Cube. :D Rewelacja, a muzyka - genialna. I w ogóle klimat. ;)
Wciąż czekam na Silent Hill - wersję filmową - produkcja amerykańska nad którą czuwają japończycy, w tym kompozytor muzyki do gier z esrii - Akira Yamaoka. :D :P

[ Dodano: 2005-11-14, 14:12 ]
Z serii oczywiście ;)
 
 
 
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#15 Wiadomość | 2005-11-15, 16:57
 
Not4uS napisał/a:MepH zobacz sobie to http://www.sonypictures.c...dge/site/flash/ normalnie The Grudge


po pierwsze not4 zebyś nie pomyślał że nie patrzyłem - bo patrzyłem tylko zbieram się już z 4 raz bo akurat przypominam sobie o tym nocką zawsze a wtedy jakiś zhizzz mnie łapie i przekładam na potem - ale flash robi wrażenie <mrgreen> klimat jak w klątwie SUPER <mrgreen> i love this

MirroRed napisał/a:Jeśli ktoś z Was nie oglądał Dark Water to naprawdę warto

ha na ten własnie film poluje teraz jak sęp - jak obacze to dam znac...oczywiście japonska wersje 8)

MirroRed napisał/a:zukałem w wypożyczalni Klątwy ale jest tylko wersja amerykańska - dobra jest? Ktoś ją widział?

człowieku - to legeda <mrgreen> wspaniały horror jeden z 2 filmów który mieszają ostro w umyśle po ich obejżeniu - szczególnie dzięki wspaniałemu skrzypiącemu dzwiękowi głównej martwej bohaterki hehe :P

mirro zobacz sobie The Shutter (Tajlandia) to zmienisz definicje horroru - DAJE SŁOWO najlepszy film z tego gatunku

MirroRed napisał/a:R-Point

o o tym nie słyszałem :o

MirroRed napisał/a:Ale jak nie widzieliście The Eye (Wzrok) to nie będę z Wami rozmawiał

zrób wyjątek bo będe miał ten film za tydzień gdzieś hehe to napisze <mrgreen>

MirroRed napisał/a:Wciąż czekam na Silent Hill - wersję filmową - produkcja amerykańska nad którą czuwają japończycy, w tym kompozytor muzyki do gier z esrii - Akira Yamaoka.


to najlepsza gierka na świecie - jeśli film będzie taki jak seria gier to massakra

pozdr
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7100 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#16 Wiadomość | 2005-11-16, 00:44
 
MepH napisał/a:
MirroRed napisał/a:zukałem w wypożyczalni Klątwy ale jest tylko wersja amerykańska - dobra jest? Ktoś ją widział?

człowieku - to legeda <mrgreen> wspaniały horror jeden z 2 filmów który mieszają ostro w umyśle po ich obejżeniu - szczególnie dzięki wspaniałemu skrzypiącemu dzwiękowi głównej martwej bohaterki hehe :P

Jestem dzisiaj świeżo po oglądaniu The Grunge amerykańskiego i stwierdzam, że nie jest taki dobry. :(
Amityville nowe też obejrzałem i jest jeszcze gorsze. :(

Natomiast ta strona Klątwy-gry jest w istocie klimatyczna. ;)

Co do Dark Water - nie ma jego amerykańskiej wersji (na szczęście - z tego co mi wiadomo przynajmniej).
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#17 Wiadomość | 2005-11-16, 10:33
 
Oj nie wiem czy nie ma Dark Water amerykanskiej, jakas tam wlasnie zdobywam :P Jeszcze jakis House Of Wax (Dom Woskowych Cial). Obada sie co to bedzie. A pozatym to mnie wzielo na filmy azjatyckie, ale bajeczki typu Hero.

A wlasnie ma ktos zalatwic napisy do filmu A Touch Of Zen ?? To film z 1969 roku i za nic nie moge napisow dorwac. Wersja dwuplytowa. Jakby ktos mial namiary na napisy do niego to bylbym wdzieczny.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#18 Wiadomość | 2005-11-16, 16:25
 
MirroRed napisał/a:Jestem dzisiaj świeżo po oglądaniu The Grunge amerykańskiego i stwierdzam, że nie jest taki dobry.

mirro źle się zrozumieliśmy (z mojego powodu - źle przeczytałem :| ) amerykańska to gniot ja mówiłem o japońskiej wersji ta jest super, na amerykańska szkoda czasu - nędzna podróba bez klimatu... japońska odmiana the grudge jest tu http://www.filmweb.pl/Film?id=107475 i to tą pozycję wychwalałem <mrgreen>

MirroRed napisał/a:Amityville nowe też obejrzałem i jest jeszcze gorsze.

też widziałem chyba tylko jedna dobra scena z zombie i dzieciakiem w łazięce - a pozatym dno


MirroRed napisał/a:Co do Dark Water - nie ma jego amerykańskiej wersji (na szczęście - z tego co mi wiadomo przynajmniej).



DJ_Golem napisał/a:Oj nie wiem czy nie ma Dark Water amerykanskiej, jakas tam wlasnie zdobywam


oczywiście że jest amerykańska wersja wersja nazywa się fatum pewnie też lipa będzie
a co gorsza amerykańce chca tez zremixowac the shutter :?

[ Dodano: 2005-11-16, 16:26 ]
DJ_Golem napisał/a:House Of Wax (Dom Woskowych Cial)


Golem wywal to - tragedia tony krwi zero klimatu grozy - powaga :/
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#19 Wiadomość | 2005-11-16, 18:07
 
No nazywa sie Fatum.

Zobaczymy a House of Wax troche juz mi sie "zdobylo" zobacze raz i usune najprawdopodobniej.

Zreszta teraz zadnego dobrego filmu nie moglem znalezc. Horrory mnie srednio zachwycaja. Ostatnio ogladalem w TV 13 Duchow. O ja pierd*** co za badziew.

Chyba znow se ogladne cos co lubie :D Czyli Jezdzca Bez Glowy albo Stigmate. Moze to nie jakies straszne filmy ale one przynajmniej mi sie podobaja i co jakis czas do nich wracam. Zreszta teraz z filmami jest jak z grami. Coraz wiecej badziewia, coraz mniej perelek.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7100 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#20 Wiadomość | 2005-11-16, 19:06
 
DJ_Golem napisał/a:No nazywa sie Fatum.

Zobaczymy a House of Wax troche juz mi sie "zdobylo" zobacze raz i usune najprawdopodobniej.

Zreszta teraz zadnego dobrego filmu nie moglem znalezc. Horrory mnie srednio zachwycaja. Ostatnio ogladalem w TV 13 Duchow. O ja pierd****** co za badziew.

Chyba znow se ogladne cos co lubie :D Czyli Jezdzca Bez Glowy albo Stigmate. Moze to nie jakies straszne filmy ale one przynajmniej mi sie podobaja i co jakis czas do nich wracam. Zreszta teraz z filmami jest jak z grami. Coraz wiecej badziewia, coraz mniej perelek.

Wszystko prawda. :)

Jak zapatrujecie się na amerykańską wersję Ringu 1? W tvn ma lecieć za jakiś czas a ja oglądałem jap. wersję i mi się podobała - ma fajną zawiesistą atmosferę.
Ahia - i jak z pozostałymi Kręgami? To jest 2 i Zero?

I w ogóle rozmawiałem ze swoim dziewczęciem i stwierdziliśmy, że chyba zakompleksieni amerykanie nie mając pomysłu na dobre własne horrory (są wyjątki, np. Piła - to chyba amerykańska? ;) ) robią własne wersje japońskich arcydzieł. To jest dla mnie chore. :o Zrozumiałbym, gdyby to były jeszcze klimatyczne filmy jak ich japońskie oryginały, ale tutaj mamy za dużo efekciarstwa i widoczny brak umiejętności budowania i podtrzymywania klimatu. :(

Czasem lubię sobie pooglądać horrory typu żywe trupy, dużo krwi, makabryczna śmierć bohaterów, takie gore filmy jak np. Wrong Turn (oglądał ktoś? ;) ) albo Noc żywego trupa 3 - fajne, można się pośmiać, czasem trochę obrzydliwe ale nie straszne - dla mnie przynajmniej. ;)
 
 
 
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7026 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#21 Wiadomość | 2005-11-16, 23:01
 
MirroRed napisał/a:są wyjątki, np. Piła - to chyba amerykańska? ;)

Tak Amerykanska :) Musze sie pochwalic ze jestem "szczesliwym" posiadaczem drugiej czesci filmu "Pila" :) Jak obejerze to opisze wrazenia :)
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7100 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#22 Wiadomość | 2005-12-11, 20:11
 
Słuchajcie (a raczej czytajcie), rewelacja! Oto oficjalny trailer z filmu Silent Hill!

http://koyaaniskaffee.abc...ovie_teaser.mpg

Mam tylko nadzieję, że trailer nie będzie lepszy od filmu (jak w przypadku np. Star Wars Episode III)...
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#23 Wiadomość | 2005-12-27, 16:51
 
Moze troche offtotp.

Ja polecam stary film chyba z 2000 roku:

Human Traffic

Jest to opowiesc o grupie przyjaciol i o tym jak spedzaja weekendy. Podoba mi sie sposob w jaki zostalo to przedstawione. Jak ktos widzial to scena ze Star Wars'ami powala <lol>

Ogolnie film o narkusach ale daje do myslenia.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#24 Wiadomość | 2005-12-27, 16:53
 
Bardzo dobry film - popieram Golema i polecam równeiż gorąco :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
dr JunkStone 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6957 dni temu
Posty: 262
Skąd: 3miasto
Punkty: 10
#25 Wiadomość | 2006-01-19, 10:12
 
Film The Shutter (Widmo) od 27.01 bedzie do obejrzenia w kinach w calej Polsce (niektore zrodla podaja ze od 03.02). Wiec jesli ktos nie widzial albo ma ochote obejrzec ten film na duzym ekranie to jest okazja :)
 
 
 
 
 
dr JunkStone
- = P s y c h o d e l i c a t e C o r p = -
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#26 Wiadomość | 2006-02-18, 21:08
 
Marebito - wlasnie mam zamiar sie w najblizszym czasie zajac tym filmem. Z tego co przegladalem to ostro daje w leb. Jak obejrze napisze o wrazeniach.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
diora 


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#27 Wiadomość | 2006-02-19, 18:37
 
no to sciagamy.. uwielbiam horrorki
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#28 Wiadomość | 2006-02-19, 19:57
 
Wczoraj Shuttera ogladalem. Masakra. Na zadnym filmie tyle podskokow na krzesle nie mialem. Swietnie trzyma w napieciu przez wieksza czesc filmu. Koncowka gdy duch zaczyna gonic glownego bohatera juz nie jest taka straszna, ale to co wczesniej sie dzieje - masakra.

Azjaci potrafia zrobic swietny film z klimatem.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7026 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#29 Wiadomość | 2006-02-19, 20:07
 
DJ_Golem napisał/a:Wczoraj Shuttera ogladalem. Masakra. Na zadnym filmie tyle podskokow na krzesle nie mialem. Swietnie trzyma w napieciu przez wieksza czesc filmu

To sa najwieksze uroki azjatyckich horrorow :] Ciekawe jakby wygladal taki film w wykonaniu polakow heh :P 8)
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#30 Wiadomość | 2006-02-21, 11:34
 
DJ_Golem napisał/a:Wczoraj Shuttera ogladalem. Masakra. Na zadnym filmie tyle podskokow na krzesle nie mialem. Swietnie trzyma w napieciu przez wieksza czesc filmu. Koncowka gdy duch zaczyna gonic glownego bohatera juz nie jest taka straszna, ale to co wczesniej sie dzieje - masakra.

Azjaci potrafia zrobic swietny film z klimatem.


hehe mówiłem że wymiatacz dlamnie nr 1

oglądałem też niedawno Red-Eye japoński i jest naprawde dobry (super pomysł na scenariusz pociąg widmo) nie wieżcie opisom na filmwebie :)
może to nie shutter ale też smacznie się ogląda

macie mephogwarancje

2006-02-28, 10:39 // Dodano
dzis shutter sprawdzi nerwy mojego kumpla kozaka (którego to ponoc horrory nie ruszają) hehehe oczywiście zdam relacje

zasady:

oglada w nocy
oglada sam
w suchawkach (sadyzm :o) - to był żart ale głośniki włączone na 50%

az sie doczekac nie moge :]
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#31 Wiadomość | 2006-03-03, 16:57
 
Meph masz moze napisy do Naina (2005). To chyba wlasnie jest The Eye.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#32 Wiadomość | 2006-03-03, 18:26
 
DJ_Golem napisał/a:Meph masz moze napisy do Naina (2005). To chyba wlasnie jest The Eye.
]

niestety nie ale ten film mnie bardzo zaciekawił :)
wysoka ocena i wykonanie indyjcko-brytyjskie hmm

zdaj relacje jak obgulasz :D
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#33 Wiadomość | 2006-03-12, 13:55
 
No ale napisow nie moge za nic dorwac...

---------------------------------------------------------------------edit--------------------------------------------------------------------------

Wczoraj widzialem kolejnego wymiatacza...

Opowiesc o dwoch siostrach (The Tale Of Two Sisters) [2003 Korea]

Jest calkowicie inny od filmow jakie widzialem wczesniej. Niesamowicie zakrecony a momentami dorownuje Shutterowi, idzie sobie podskoczyc. Na uwage zasluguje muzyka. Niesamowicie klimatyczny film. Niesamowita korba i troszke strachu.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#34 Wiadomość | 2006-03-14, 16:27
 
DJ_Golem napisał/a:Opowiesc o dwoch siostrach (The Tale Of Two Sisters) [2003 Korea]


jaj!! pamietam ogladalem ten film dawno temu jeszcze przed klatwa i pamietam ze zrobil na mnie piorunujace wrażenie :D
pamietam cos o worku i szafie :]

Golem jak nie ogladałeś zainteresuj się RED-EYE tylko żę japońska wersja !! !! !! spodoba ci się :D

2006-03-14, 16:35 // Dodano
widze że w temat zmienił się w ogólną debate na temat filmów więc przyklejam i zapraszam do kontynuowania tematu filmów :)
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6844 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#35 Wiadomość | 2006-03-16, 00:37
 
Wyznania Gejszy
Mile byłam zaskoczona tym filmem. Wcześniej czytałam książkę, która jest również ciekawa. Myślałam,
że film będzie nakręcony "holywoodzką" ręką, ale mimo wszystko zachował charakter czegoś "więcej".
Pomimo, że parę faktów zostało poprzekręcanych (nie tylko w filmie, ale w książce też), to fabuła,
sam problem o którym mowa w filmie, a także sceneria i szczególy takie jak kimona, pudełeczka,
talerze, przykrywki .... cieszą oko :) No i jakże piękne Japonki! :] <wstydnis>
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#36 Wiadomość | 2006-03-16, 19:46
 
Tiff, swietny film. Najfajniesze ze oglada sie go milo i wyczuwa sie taka lekkosc i spokoj. Wlasnie dekoracje sa przesliczne. Bardzo fajny leciutki film...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#37 Wiadomość | 2006-03-16, 20:05
 
Tiffany napisał/a:Wyznania Gejszy


nie oglądałem tego ale skoro polecacie cza sie będzie rozglądnąc :)

a co sądzicie o nowej produkcji Quentina Tarrantino: HOSTEL ( http://hostel.filmweb.pl/ )
ponoć film chory ale czego sie moża po Qenie spodziewać :p

leci w kinach i kusi przynajmniej mnie :D

po Kill Billu wiem czego sie mozna spodziewac po tym filmie
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#38 Wiadomość | 2006-03-16, 20:07
 
Hostel, ja slyszalem, ze bardzo sadystyczny i nic specjalnego, wiec nie bede na niego marnowal czasu :P Poszukam znow jakiejs perelki :)
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6844 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#39 Wiadomość | 2006-03-17, 11:44
 
Hostel.... kolejny standardowy horror - czyli straszy obleśnością, krwią i sadyzmem. Moim zdaniem nic ciekawego....
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6802 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#40 Wiadomość | 2006-03-17, 12:02
 
Hostel, niesamowicie słaba gra aktyorów, kiepska jakość, gó*** ujęcia, fabuła obryta. Poza tym dużo krwi i rzygów..... bleah nie polecam, kretyństwo moim zdaniem. Tarantino sie nie popisał
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Wszystko i nic » Filmy

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi