ProjecT Cali - The Inevitable...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] ProjecT Cali - The Inevitable (Retouch Mix)
 
Cali Inc. 



Dołączył 7173 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2004-11-27, 19:05
[finał] ProjecT Cali - The Inevitable (Retouch Mix) 
ARTYSTA - TYTUŁ: ProjecT Cali - The Inevitable (Retouch Mix)
CZAS: 5:25
GATUNEK: trance / hard trance
KOMPRESJA: 192kbps mp3
COMMENT: retouch jednego z moich ulubionych kawałków...miłego słuchania i oceniania:)
LINK:
http://projectcali.sitesl...etouch_Mix).mp3
Ostatnio zmieniony przez Cali Inc. 2004-12-16, 23:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#2 Wiadomość | 2004-11-28, 00:58
 
Hmmmm..... chyba masz nowego fana ;-) To drugi Twój kawałek, który przesłuchuję i od samego początku mam pozytywne odczucia :-) Początek zagotowałeś całkiem fajnym short analogowym brzmieniem. Później ziarenko, które lubię w brzmieniu i solidny mięsisty bicik. Prosty bo prosty ale w tym przypadku nei ma co komplikować sprawy - jak z kobietą ;-) No i pięknie...... pauza z kompletną ciszą i wchodzisz nowym brzmieniem - jesteś żadkim przypadkiem kombinowania w utworze - na ogół za bardzo szafujemy tym samym - dobrym w naszym zamyśle - motywem, a tutaj po prostu się dzieje :-) Generalnie ponosi mnie - to dla mnie (może i dla Ciebie) chyba najważniejsze w utworze - szczególnie jeśli chodzi o transik. Qrczak = 04:15 kolejny nowy motywik - zaskakujesz mnie - nie idziesz na łatwiznę..... To jest to co powinno ładować ludzi na imprezach.Pozdrawiam i jestem zdecydowanie ZA :-) Wg mnie to zawodowy numer.
 
 
 
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-11-28, 10:23
 
elooo no cóż moge powiedziec czuc twój styl :)
nie łzy mastering dobrze podgłosnione wszsytko ładnie gra
bardzo podobają mi sie przejscia jkie robisz widac ze duzo pracy włozyłęś w ten kawąłek
basss mnie rozwalił normalnie bomba :D
2:24 momet w którym ciarki przechodza :D wdobrym znaczeniu tego słowa:)
wkoncu w tym kawałku w niekturych mometach dzwiek isie uzupełniają wiesz czuc pełnie tylko ze w niekturych mometach
pokombinój moze z jakims lopikiem bo w miejscach gdzie nie ma perki troszke pusto
ogulnie kolejna twoja bardzo dobra produkcja byle tak dalej !! :)

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Cali Inc. 



Dołączył 7173 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-11-29, 23:04
 
dzieki Piter za taką ocenke:) z tego co widziałem to pozytywna ocena od Ciebie juz coś znaczy wiec jestem wdzieczny i podbudowany:P wiesz - dla mnie to tez zawodowy utworek <lol>....
Diagnostick: kurde mam problem troche z perką bo nie umiem jej robic chyba tak jak dobrych padów:(....musze przysiąść bardziej do tych elementów:) obiecuje ze sie poprawie ale jak do tej piosenki to nie potrzebna jest moim zdaniem perka bo ona by utwór komercjalizowała a utwór ma miec "czyste" przesłanie - są rzeczy nieuniknione wobec których jestesmy bezradni...pod tym kontem tez prosze spojrzec na ten utwór a na pewno znajdziecie cos z tego zdania w nim:) pozdrawiam i zapraszam do oceniania bo cos krucho z ocenkami:P
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#5 Wiadomość | 2004-12-01, 18:23
 
Troszkę mi nie idzie ten hat co gra około 1:00, brzmi zbyt sucho jak dla mnie. Nie wiem , może plik mi sie źle ściągnął, ale kawałek zacina na 1:53. Solidny aranż, bardzo przyjemnie się kawałek buduje aż do szczytu około 3:19. Dobrze rozbudowane tło. Produkcja zdecydowanie na poziomie.
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#6 Wiadomość | 2004-12-01, 20:46
 
technicznie niezle ale lekko mi tak gumiasto brzmi (dzis gluchy jestem :wink:) fajnie to to leci, ten jinx na 2:21 taki lipny moim zdaniem. ten chwile pozniej rozkret juz troche bym inny zrobil. rozkret jak rozkret, typowy komercyjny trancik (nie gniewaj sie na mnie ale ja sie takiej muzy juz nasluchalem od groma i mi wychodzi bokiem) ale nie jest zly :!: fajne ten grzebien na 4:15. ogolnie niezly kawalek ale nie w moim guscie :roll:
4+/5
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
DjYork
[Usunięty]


Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2004-12-02, 10:59
 
A ja sobie go tak słucham , no i całkiem nieźle to brzmi......Tylko od 0.30 jedna rzecz mnie troszke zraziła, myśle ze ten bass jest zbyt mocno słyszalny i dzwiek kiepski......no i albo ja mam hu........y sprzęt (Ekrany odsłuchowe) albo ja tu od 4.40 słysze dopiero CLAP ??????

Ogólnie nieźle, podoba mi sie, ale mogłoby byc lepiej :D:D:D ;)
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#8 Wiadomość | 2004-12-02, 12:00
 
Juz 1:30 i wszytsko mi sie podoba. Slucham dalej. 3 min i dalej brak zastrzezen. No jedynie niektore dzwieki za glosno ida te niby "rozkrecacze", chyba wiesz o co mi chodzi. Reszta bardzo dobra.

Pozdrawiam...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Bass Addicted 


Dołączył 7167 dni temu
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2004-12-06, 12:30
 
Swietny poczatek.... genialnie wszystko sie zgrywa i lata po stronach. Wejscie 0:33 troche mnie rozczarowalo. Spodziewalem sie bardziej energetycznego :/
Baaaaaaaarddzo mi sie podoba gleboki mroczny basowy dzwiek w okolicach troszke po 2:50 na prawde mistrzostwo [oczywiscie nie chodzi tylko o ten dzwiek ale on nadaje smak]
Sekcja perkusyjna bez zarzutu. Swietny bas i stopa no i te haty na kanalach ladnie sie przemieszczaja.
Mega plus za dobra synteze [odpowiedni poglos i to charakterystyczne wejscie cut off filtra]. Napracowales sie to plus ale czasem warto nie zastanawiac sie nad technicznymi aspektami a zadbac o "miodnosc" :]

Do zarzucenia mam tylko to ze utwor mogly byc genialny gdyby troche wiecej bylo w nim upliftingu..... brakuje to charakterystycznego dla trance rozkrecania sie, a szkoda :/

moja opinia 8/10

[technicznie bez zastrzezen, spory remont w aranzu i masz u mnie 10]
 
 
 
 
 
"Natura nie czyni niczego bez przyczyny albo na prozno i gdy moze szybciej osiagnac swoj skutek w sposob prostszy i latwiejszy, dziala tak i ku temu sie sklania. " - Witelon
 
Mane 


Dołączył 7173 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2004-12-06, 13:43
 
hmm dziwne ze jakos przegapiłem ten utwor wczesniej :P

fajny poczatek, ale czasem melodie maja za duzo frequencies i kłuja w uszy :P fajny bass, ale brakuje jak dlamnie jakis padów w tle i cos co by robiła atmosfere :P po za tym całkiem niezła produkcja :)
 
 
 
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#11 Wiadomość | 2004-12-07, 10:29
 
jakos mi sie motyw glowny skojarzyl z Invitation to madness Taurusa ale to tylko chyba przemeczenie - z ciekawosci odszukalem plyte z archiwalnymi kawalkami bf i faktyczie inaczej to brzmi
kawalek trzyma swoj poziom a te "za duzo frequencie" o ktorych Mane pisze to niektorych moga draznic - mi sie kaurat to w miare w tym kawalku podoba
fajnie krecisz filtrami ogolnie, tak trzymaj
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#12 Wiadomość | 2004-12-14, 18:35
 
alez poczatek mi sie podoba..to melo po 0:19 potrzasa swiatem. Ten lacznik kolo 0:31 jest niesamowity..zwykle stosuje sie w takich momentach odwrocony crash(przynajmniej ja tak robie i nieraz to slyszalem)..takze dla mnie to pozytywna nowosc.. Nie mam nic do budowy kawaka itp. ale brzmienia..sa nieco syntetyczne - dodatkowo mam wrazenie ze przyzwyczailes sie juz do pewnych schematow i czesto korzystasz z nich zeby zaoszczedzic czas..
Kawalek trzyma poziom :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
JTM 
VIP


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#13 Wiadomość | 2004-12-16, 21:40
 
Poczatek ok. Ten synth moze byc. Jego barwa jest czysta ale nie jest on w moim guscie. 0.33 janiy bass ze stopa. Ladnie to wszystko idzie z tym ze lepszej perkusji tam brakuje . Wszysto jet ladnie z tylk melo sa jak na moj gust zbyt chaotyczne albo poprostu nie porywaja mnie swoja budowa. Melodia musi miec to "COŚ" w sobie. Jak dla mnie nie ma. 2.24 piekny motyw i pieknie krecisz cutoffem bardzo ladnie to wyszlo tylko dalej ta melodia mnie nie porywa. 3.06 super efekt . 3.19 piekne rozwiniecie . wszystko bylo by cudo tylko te melo mi nie odpowiadaja.

Widac ze na muzie znasz sie bardzo dobrze. Kawalek bardzo dobrze technicznie tylko tak jak wspominalem te melodie mi nie odpowiadaja. Z tego co widze moi przedmowcy sa zchwyceni wiec ciesz sie Cali mnia sie nie przejmuj bo kawalek naprawde trzyma bardzo wysoki poziom.
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] ProjecT Cali - The Inevitable (Retouch Mix)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi