Dave Luc-ass - Moonrise
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [Muza gości] Dave Luc-ass - Moonrise
 
Dave Luc-ass 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6817 dni temu
Posty: 11
Skąd: Bieżuń
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2005-10-30, 22:51
[Muza gości] Dave Luc-ass - Moonrise 
co tym razem wymyśliłem...? :>

Witam ponownie :) Tym razem dodaję utwór, który prawdopodobnie "jedzie" na konkurs Energy 2000 z tego powodu ma tylko 3 minuty (ograniczenia konkursowe). Utwór jest jednym z ulubionych Dan'a, mam nadzieję, że i wam się spodoba.

Dave Luc-ass - Moonrise

bezpośredni link -------> http://www.soundclick.com...&key=1C85C2B7-A


link do wszystkich utworów -----> http://www.soundclick.com...m?bandID=426801


Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie :) Bye !
 
 
 
 
"...nobody's immortal...."
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#2 Wiadomość | 2005-10-31, 09:14
 
Zdecydowanie przekonałeś mnei do swojej muzyki :-)

Muszę przyznać, że utwór zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Przede wszystkim dlatego, ze w formułę transową wtłoczyłeś bardzo mi przyjazną melodykę. Lekko melancholijny klimat w wydaniu energetyczno patetycznym. Swietne zestawienie.
Widać (słychać ;-) ), ze nei zamykasz się w wąskich ramach konwencji i że melodia jest dla Ciebie ważnym aspektem muzyki - co w dzisiejszych czasach nei jest takie oczywiste.

Jest energia wynikająca ze świetnego aranżu, jest power z cięzkiej transowej perkusji a równocześnie jest pewien obraz, który konsekwentnie malujesz dźwiękami i tym, ze korzystasz w sposób umiejętny również i z formuły muzyki klasycznej czy też filmowej, w której zawierasz emocje i coś, co daje uszom przyjemność.
Również i konstrukcja wg mnei jest badzo dobrze przemyślana - nie odczułem ni krzty monotonii w utworze.

Co do masteru nie wypowiem się bo słucham na słabych głośnikach ale nawet w takiej sytuacji mogę powiedzieć, ze całość brzmi bardzo spójnie :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
DaNThEBeSTMaN 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6818 dni temu
Posty: 9
Skąd: Japonia
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2005-10-31, 12:09
 
Heheh, Piter nie powiem ale bardzo budująca opinia. Dave napewno się ucieszy :) W zasadzie chciałem pierwszy rozpocząć "gadanę" na temat tego utworu ( z racji, że to jeden z moich ulubionych ) ale byłeś pierwszy. Co jak co ale kilka słów po prostu wyjęłeś z moich ust (formuły muzyki klasycznej i filmowej...) Wiele utworów mojego przyjaciela zasługuje na wysokie oceny aczkolwiek "Moonrise" jest w różnych aspektach po prostu wyjątkowy...Może dlatego, że był robiony z myślą wysłania na konkurs Energy 2000 ? Pewnie po części tak ale zaznaczam, że Dave ma więcej asów w rękawie ;) Całość rzeczywiście ma cudowny klimat, o monotonii nie ma mowy no i pomysł...Cud, miód i orzeszki ! Dave oby tak dalej !
 
 
 
 
 
Oceniam muzę SUBIEKTYWNIE więc proszę nie denerwować się moją opinią ^_________,^
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6845 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#4 Wiadomość | 2005-10-31, 22:10
 
Tak jak przy "Avount!" tak i tutaj zostałam mile zaskoczona :]
szczerze pisząc nawet pewne momenty skojażyły mi się z muzyczką z Midgar'a ;)
Tak jak piter to określił - trance z patetyzmem i miłą dla ucha melodią :) dlatego znosze to umca umca, bo zazwyczaj mi to nie wychodzi :) Ale tutaj bit jest raczej instrumentem jednym z wielu, a nie czystą rąbaniną ;)
nadal jednak coś mi nie pasi w masterze... Coś dalej mi szumi i nie brzmi klarownie...

Tak trzymać! :)
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Dave Luc-ass 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6817 dni temu
Posty: 11
Skąd: Bieżuń
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2005-10-31, 22:25
 
Tak jak pisałem w poprzednim temacie - mastering na konsoli zrobiony jest prawidłowo i dopiero po przeniesieniu na kompa brzmi gorzej, taka jego "uroda" :P Próbuję cosik zmienić na lepsze już bezpośrednio w kompie aczkolwiek to pewnie zajmie mi trochę czasu. Według mnie wpływ na brzmienie ma także zbyt duże echo, robiąc następne kawałki zwrócę na to większą uwagę, pozdrawiam i dziękuje za opinie.

P.S. "Avaunt!" ;)
 
 
 
 
"...nobody's immortal...."
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6845 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#6 Wiadomość | 2005-10-31, 23:11
 
No tak ;) "awą" a nie "awó" ;)
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#7 Wiadomość | 2005-11-04, 10:33
 
witam

ten string co wchodzi na początku ...nie zabardzo mi się podoba , później nim męczysz przez cały kawałek :(
ładna perkusja , choć dodał bym jeszcze jakiegoś snare-a tutaj ;) , lead w tle moim zdaniem udany :), 1:00 ładne zejście na filtrze
niestety zostawiłęś tego stringa :P , i dalej jedziesz , nawet ładnie operujesz nutkami , tyle że od 2:07 powinieneiś zjeść z jakimś filterkiem lub z innym efektem , no ale nic to co usłyszałem dalej wymazało ten mały niesmaczek :P. fanje rozwinięcie ładnie wszytko brzmi ładnie lata :D:D:D:D, tylko troszke króciutko :P , no i końcówka tak nagłą że aż denerwująca :P

to na tyle
kawałek udany moim zdaniem lecz układ całości zostawia dużo do życzenia ...mianowicei przez cały utworek przygotowujesz słuchacza na bardzo dobre zowinięcie , a jak już to rozwinięcie wchodzi to leci tak krótko że mnie az to zirytowało :P:P:P

no ale ogólnie kawałek udany :D:D:D:D:D:D

jak dlamnie 7\10

pozdrówka
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
Dave Luc-ass 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6817 dni temu
Posty: 11
Skąd: Bieżuń
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2005-11-04, 22:13
 
Wielkie dzięki za opinie :) Odnośnie tego rozwinięcia..."Moonrise" w pierwszym "etapie" był zrobiony jako utwór pięcio minutowy. Dopiero kiedy zdecydowałem wysłać go na Energy 2000 ( tak jak to opisywałem w pierwszym poście ) uległ zmianie na krótszy (wymogi konkursu). Wersji dłużej niestety nie posiadam aczkolwiek uważam, iż była lepsza (nie ma to jak zapisać drugą wersję utworku na save z pierwszą...) :P Tak bywa, pozdro !
 
 
 
 
"...nobody's immortal...."
 
Mirt 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6820 dni temu
Posty: 50
Skąd: stolyca
#9 Wiadomość | 2005-11-16, 15:24
 
witam,
pierwsza rzecz jaka rzucila mi sie na uszy to jakosc..wg mnie nie wystarczajaca na konkurs(wypowiadam sie a nawet nie wiem co to za konkurs <wstydnis> ) . sluchajac na sluchwkach brakuje przestrzeni a przy takiej muzyce wg mnie jest ona konieczna(chyba ze myslisz tylko o puszczaniu tego kawalka na glosnikczkach :|
zdecydowanie ten kawalek nadawalby sie do gier komputerowych albo krotkich japonskich animacji co z pewnoscia daloby im wiele :D
jako uzupelnienie obrazu utwor jest wg mnie naprawde dobry!

zycze powodzenia z tym konkursem! :)

pozdrawiam
 
 
 
 
 
yellow noise
 
- user 240 - 


Dołączył 6848 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2005-11-16, 17:14
 
mi kawalek ogolnie sie podoba ale ciagle czegos brak ;] wyzej masz opinie kolegow ktore nie odbiegaja zbytnio od moich ;) ocene bys dostal 7/10 i taka dostajesz ;]
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [Muza gości] Dave Luc-ass - Moonrise

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi