"The Time Has Come" ...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Partnerzy » Partnerzy » Lubelska Grupa Filmowa » "The Time Has Come" - MPoV
 
krzysiek_lgf 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6853 dni temu
Posty: 35
Skąd: lublin
Punkty: 10
#1 Wiadomość | 2005-09-26, 20:24
"The Time Has Come" - MPoV 
Dzisiaj rozpoczeliśmy zdjęcia do klipu. Udało się zrealizować wszystkie ujęcia we wnętrzach. W najbliższym czasie postaram się udostępnić zdjęcia z planu i - jak dobrze pojdzie - pierwsze screeny z samego teledysku. Teraz jezcze tylko zdjęcia w plenerze, a potem czeka nas praca przy komputerze :)

Zapraszam na stronę LGFu po więcej szczegółów.

[ Dodano: 2005-11-02, 15:52 ]
Jest wstępna wersja teledysku, jednak jeszcze bez plenerów, które są w fazie montowania. Plik na razie przesłałem do wglądu MPoV'i, wkrótce umieścimy go na stronie.
 
 
 
 
 
Lubelska Grupa Filmowa - www.lgf.prv.pl
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#2 Wiadomość | 2005-12-18, 19:10
 
i jak z produkcją? właśnie zerknałem sobie na wstępny teledysk, fajnie się zapowiada, aż się prosi aby uzupełnić brakujace scenki o ile w ogóle prace nad tym jeszcze maja być podjęte
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7147 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#3 Wiadomość | 2005-12-18, 21:13
 
ZDV jak go ściągnąłeś.. nie moge znalezc linku
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#4 Wiadomość | 2005-12-18, 22:30
 
wybierz z górnego menu "produkcje" a potem z lewego "The Time Has Come" a potem zjedź na dół, na sam dół, tam będzie link...
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7147 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#5 Wiadomość | 2005-12-18, 22:50
 
mam..troche dziwnie jest to rozwiązane, bo link powinien być wszędzie tam gdzie o tym mowa..no ale jak kto woli ;)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
krzysiek_lgf 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6853 dni temu
Posty: 35
Skąd: lublin
Punkty: 10
#6 Wiadomość | 2005-12-19, 14:20
 
Dla mających problemy ze znalezieniem pliku : ...ściągnij plik ..(9MB; *.avi)

Co do ukończnia klipu... hmmm.. plenery można zawsze dokręcic, niestety trzeba poczekać na lepszą aurę na dworze, także nie wiadomo kiedy to nastąpi. Nie chcę nic obiecywać, ale krótko mówiąc - zawaliliśmy sprawę, za co jeszcze raz wszystkich przepraszam. A w szczególności MPoV'a.
 
 
 
 
 
Lubelska Grupa Filmowa - www.lgf.prv.pl
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7147 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#7 Wiadomość | 2005-12-19, 17:02
 
no szkoda, bo klip zapowiada sie rewelacyjnie..pomysl i pierwsze sceny :o
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Partnerzy » Partnerzy » Lubelska Grupa Filmowa » "The Time Has Come" - MPoV

Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi