Piter - CUD
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [finał] Piter - CUD
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7155 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#1 Wiadomość | 2005-09-18, 20:46
[finał] Piter - CUD 
easy listening

Wróciłem <mrgreen>

Serwuję Wam drodzy moi przyjacieli utwór, który skończyłem właśnie dzisiaj.
Z góry przepraszam za odgłosy paszczowe ale poniosło mnie ;-)
Najprawdopodobniej jest to easy listening ale jest w tym i odrobina ambientu, odrobinka elektroniki jak również można wyłuskać conieco drobiazgów z gatunku disco lat 80tych (to ino dla wtajemniczonych ;-)). Generalnie to pewnikiem jest easy listening - klasyfikacja nigdy nie była moją najmocniejszą stroną ;-)

Tak czy siak zdaje mi się, że wróciło nieco formy do mnie bo jestem nawet zadowolony z tego utworku. Być może Wy zadowoleni będziecie nieco mniej <mrgreen>

Tak czy siak zapraszam do słuchania i besztania a jakby ktoś przez pomyłkę napisał coś dobrego to też się nei ugnę pod tym ciężarem <mrgreen>

Piter - CUD
Ostatnio zmieniony przez Piter 2006-04-09, 08:14, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 8,56 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7164 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#2 Wiadomość | 2005-09-18, 20:52 | Ocenił na 10
 
:o Co to za gitara? :o Niesamowite od początku, poza delayem na gitarce. A wokal - zaśpiew między operą a szantami :lol: Trochę odległy w planie jest, ale wokal w domu nagrać to nie lada wyzwanie ;) Klimaty piękne, basik bardzo ładny :) Co prawda wokal z lekka fałszuje, ale co tam - dobrze, że w ogóle jest :) Nie wiem co pisać, bo bardzo mi się kawałek podoba <ok>
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7155 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#3 Wiadomość | 2005-09-18, 20:57
 
A to ci dopiero szybka reakcja - dzięki Moncuś :-)
Gitarka to mój elektroakustyk - a sobie pozwoliłem zagrać nieco - delayek..... hmmm.... no może i go za dużo ale siedziałem dzisiaj neimal cały bity dzień jak tylko mogłem i pewnie straciłem trochę trzeźwego spojrzenia na całośc ;-)
Fałsz w wokalu.... już czyściej neistety nie ptorafię zaśpiewać ale po prostu nei mogłem się powstrzymać ;-)

Dzięki :-)
Średnia: 8,56 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7164 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#4 Wiadomość | 2005-09-18, 21:13 | Ocenił na 10
 
Gitara jest boska, delay po prostu innego typu by się przydał i o innym schemacie rytmicznym ;p No ale jeszcze raz to powiem - gitara mnie zabiła - nie myślałem, że elektroakustyk może tak zabrzmieć ;) Zagryweczka i brzmienie twoich paluchów też zawodowe ;) Można pomyśleć, że to jakiś jazzman profesjonalny :D
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7091 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#5 Wiadomość | 2005-09-18, 21:53 | Ocenił na 9
 
Rewelacyjny wstęp. Gitara miażdży (chociaż zamiast delaya widziałbym jakiś fajny reverb - taki jak u mnie w Like A Wind jest na pianie, ale pal sześć :D ), pady również. Zupełne zaskoczenie perkusją - jazzowa jak najbardziej. :D Basik - to co gra to widziałbym tutaj bardziej kontrabas - ta barwa jakoś niespecjalnie pali. :) Klimat świetny, ambientowy (ten w 2:02 wymiata). :D
Ja bym tego raczej easy listetning nie nazwał. :] Nie podoba mi się grzechotka w 2:37. Ten "krążący" synth w tle świetny.
O wokalu się nie wypowiadam, bo on tutaj nie jest najwazniejszy (a wiadomo jakie ma minusy - bez obrazy ;) ).

Przypomina mi to el-muzykę ze starych polskich filmów, a najbardziej ten program Sigma i Pi dla dzieci w zamierzchłych czasach. :P

Pozdrawiam. :)
Ocenił na: 9 
 
 
 
SchiZZer 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6862 dni temu
Posty: 43
Skąd: Wrocław
#6 Wiadomość | 2005-09-18, 22:19 | Ocenił na 10
 
Gitara... no ma ladne brzmienie ale jakby miala taki wydzwiek jak Santany to chyba efekt byl by o wiele lepszy :) Calosci nie mam nic do zarzucenia. Ciekawy pomysl i dobre wykonanie. :) Wokal - no niestety nie pasuje do utworu:( ale dobrze ze probowales ;)
Nie moje klimaty...dlatego tez wysoka ocena - bo bardzo mi sie podoba :)
Ocenił na: 10 
 
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7007 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#7 Wiadomość | 2005-09-19, 13:21 | Ocenił na 10
 
no coz... gitara na poczatku jak na moje ucho nieco za glosna... (gitare na zywo grales Piterze?) :]

swietnie zbudowane tlo... bas rzeczywiscie moglbys wymienic bo ten tak jakos troche odrywa sie od reszty...

powiem Ci ze lubie Twoje utwory, choc w ogóle nie odpowiadaja one temu co slucham i co sam robie...

znasz sie na rzeczy, ale thartaak i tak lepszy :]

co do wokalu :] nie wyszlo Ci to najgorzej... gratuluje bo to udany utwor...
Ocenił na: 10 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#8 Wiadomość | 2005-09-21, 20:11
 
hołli mołli ;-)

Piter, wiesz co? jak na nie wokaliste to wokal całkiem nieźle, jak ktoś napsał troszke odległy, wiadomo - dom to nie studio, ale jednak Ptr robił z tym cuda... choć Twój "Cud" też jestem bardzo dobry, a mówię tu już o utworku jako o całości, piękno i uczucie w nim zawarte prawie całkowicie zamazuja mi strone techniczną, co ja moge powiedzieć Pit, myślałem że pojadę, żeby Ci za słodko nie było, ale tym razem nie jestem w stanie bo ten utwór jest bardzo dobry i piękny (pewno już to pisałem), jestem pod wielkim wrażeniem, tekst i muzyka ślicznie oddaja uczucia, piękne... moze jak już wyrwę szczękę z podłogi to napiszę coś więcej :-)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7155 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#9 Wiadomość | 2005-09-21, 20:47
 
ZDV - jesteś pierwszą osobą, która zwróciła uwagę na stronę emocjonalną tego utworu.... :-)

Niemniej bardzo dziękuję za wszystkie komentarze :-) Naprawdę dają solidny impuls do tworzenia nowych kompozycji :-)
Średnia: 8,56 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#10 Wiadomość | 2005-09-21, 21:22
 
cięzko mi nie zwrócić uwagi kiedy utwór jest przesączony emocjami, prawdę mówiąc to mam problem z wyłączeniem Foobara i opcja repeat się zacieła w pozycji "on", ale jakoś mi to nie przeszkadza, bo uczucia się nie nudzą, podejrzewam że motyw i słowa które spiewasz nieraz mi się jeszce przypomną w pięknych chwilach w zyciu bo idealnie oddałeś nim emocje jakie towarzyszą właśnie takim najpiękniejszym chwilom w życiu, po 40 przesłuchaniu kawałka stwierdzam że jest to jeden z najlepszych kawałków jakie "spłodziła" ludność BF, piekny poprostu i na dodatek głośność sama mi się zwiększa mimo późnej pory bo poprostu żal byłoby uronić choćby najmniejszą część z jego brzmienia, gratuluję Pit i już więcej nic nie piszę :-)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Saumon [BA] 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6846 dni temu
Posty: 37
Skąd: Wroclaw
Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2005-09-23, 03:21
 
Swietnie sie zaczyna .... niezle brzmienia pad chyba troszke za glosno, tzn na poczatku jest jak najbardziej ok ale jak wchodzi perka [ktora zreszta tez uwazam jest swietna, mam nadzieje, ze ja sam robiles] powinien chyba troszke przycichnac. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeezuuuuu czlowiekuuuuuuuuuu !!! W takim nuerze TAKI WOKAL!!!!
Nie no rozbroiles mnie.
Przepraszam za szczerosc ale wokal psuje wszystko. Numer jest swieny i robi wrazenie [przynajmniej na mnie]

bez wokalu dalbym mu 9/10 z wokalem nie dam wiecej jak 3/10

po lekturze poprzednich postow: co do emocji to tak jak mowie lepej je przekazujesz elektronicznie niz wokalnie.

PS Nie chodzi mi o to ze zle spiewasz bo tak nie uwazam ale ten wokal by swietnie pasowal raczej do klimatu poezji spiewanej. Chodzi mi o to ze tego typu wokale lepiej jak sa ze skapym tlem i duziymi pauzami w podkladzie. IMO Wokal jest dobry ... numer jest super ale razem ... hmmm ... niebardzo.

Sprobowalbym na Twoim miejscu zrobic druga wersje z tym wokalem. W sensie sprobuj dograc cos do niego a nie na odwrot. A ten podklad lepiej bedzie brzmial w wersji instrumentalnej.

oto moje zdanie HAWK rzeklem EOT
 
 
 
 
.:wasting time on trying to be somebody:.
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7155 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#12 Wiadomość | 2005-09-23, 06:07
 
Echhhhh... jak rany... ten wokal to jednak moje przekleństwo ;-)

Umówmy się, że ja tylko naszkicowałem ten wokal, że powinien go zaśpiewać ktoś inny ale tego kogoś nie było po prostu - a jako, że zapragnąłem zrobić piosenkę (taka potrzeba wewnętrzna ;-)) to użyłem swoich odgłosów paszczowych albowiem żaden wokalista, o którym bym wiedział, nie przechodził akurat pod moimi oknami ;-)

P.s.
Perkę owszem - robviłem sam - zagrałem na bieżąco na klawiaturze (przyznam, że w nieco zwolnionym tempie ;-)) i potem oczywiście skwantyzowałem.
Średnia: 8,56 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Saumon [BA] 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6846 dni temu
Posty: 37
Skąd: Wroclaw
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2005-09-23, 08:35
 
Pozwol, ze zapytam: Jestes szczesliwym posiadaczem klawiatury midi czy moze pracujesz na jakims programie ktory umozliwia zagranie pewnej sekcji na klaiwie ??? Ja czegos takiego potrzebuje bo po prostu dobija mnie zimna edycja :/

PS Jesli Fruit ma takie mozliwosci to nie wiem ale chyba sie na niego przerzuce :P [ale watpie]
 
 
 
 
.:wasting time on trying to be somebody:.
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7155 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#14 Wiadomość | 2005-09-23, 08:39
 
Gram na M-Audio Radium 61 :-) Bez klawiatury sterującej nie bardzo sobie wyobrażam muzykowanie:-)
Średnia: 8,56 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7163 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#15 Wiadomość | 2005-09-23, 12:30
 
Jak zwykle wypasiona linia basu to samo się tyczy snaru i całej ścieżki rytmicznej ładnie wszystko powypełniane nie ma się czego czepiać aranrzacja tesz okey no a z wokalem nie jest najgorzej ale nie jest też dobrze <mrgreen>
Pozdro!!!!
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7018 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#16 Wiadomość | 2005-09-23, 21:17 | Ocenił na 10
 
Piekne wejscie. Gitarka na poczatku super - jezeli faktycznie sam to zagrales to od dzisiaj jestem twoim wielkim fanem ;) Naprawde brzmi profesjonalnie - wielki poklon w Twoja strone. Nastepny plus nalezy Ci sie za basik - extra (w kazdym Twoim utworze bass stoi na bardzo wysokim poziomie). 2:02 niesamowity motyw - piekny, spokojny wrecz "hipnotyzujacy" :) naprawde przyjemnie mi sie tego slucha. Jedyna rzecz do ktorej mozna sie tu przyczepic jest ten nieszczesny wokal... no coz nie bede mowil ze brzmi on pieknie bo niestety tak nie jest. Dobrze by bylo gdyby udalo Ci sie znalesc jakiegos wokaliste ktory by to zaspiewal. Pozatym nie mam zadnych zastrzezen. Stworzyles wspanialy kawalek pelen uczuc i emocji - supeeer. Nie obnize Ci oceny za wokal - utwor zasluguje na mocne 9+ :)

Pozdrawiam
Dj.T
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7155 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#17 Wiadomość | 2005-09-26, 07:49
 
Dzięki Not4uS :-) Gitarkę zagrałem sam owszem chociaż ze mnei taki neidzielny gitarzysta. Kiedys grałem zdecydowanie więcej no.... ale to były zupeeeełnie inne czasy ;-)

Znaleźć wokalistę...... właściwie to ja nei szukam wokalisty. Sprawa wygląda dosyć prosto - ja nei wiążę z moją osobistą muzyką jakieść specjalnej przyszłości (czyt. kariery) więc robię je sobie i dla przyjemności i jako cwiczenie - rozwój warsztatu i rozwój muzyczny - dlatego pozwalam sobie na takie wybryki z wokalem jak ten ;-)
Dlatego tak cenne są Wasze uwagi :-)

Najważniejsze dla mnie jest Endorphine i właśnie tam będziemy parli do przodu jak najmocniej :-)
Średnia: 8,56 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#18 Wiadomość | 2005-09-27, 15:49 | Ocenił na 10
 
Kawałek rewelacja.. jak sam nazwales – cud. Piekne brzmienia, rewelacja. Male zastrzezenia mam do spiewu..wg. mnie za bardzo koncentrujesz się na gloskach „syczacych”..natomiast nie podciagasz koncowek wyrazow. „Piszczalka” w tle od 3:14 niestety psuje troche wrazenia sluchowe..mysle, ze na tak piekny kawalek jest to zbyt prymitywne i zdecydowanie za glosne zwierzątko. No a poza tym nie mam już co narzekac..rewelacja, 9.5/10..czyli 10 <mrgreen>

jak radzisz sobie z CPU ? Ja tu slysze wiela vst

[ Dodano: 2005-09-27, 16:51 ]
3 razy powtorzylem jedno slowo..konkurs: jakie :P

Cytat:rewelacja Loomi, rewelecja ;-) -zdv
Ocenił na: 10 
 
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7162 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#19 Wiadomość | 2005-09-27, 16:54 | Ocenił na 10
 
:] witam

uła ambitna muzyczka :)...

bass...hmm świetnie brzmi ..ale jak na mnie bass jest za cicho :(...świetna gitarka , dodaje kliamtu ....perkusja też bardzo dobra ...w niektórych momentach ( np. 3:12 )z basem to już na house-ik mi to podchodziło :D
no teraz wedłóg mnie najważniejsza część utworu ...wokal ...ja lepiej nie śpiweam więc nie oceniam twojego telantu wokalnego ;)...skupie się na tekscie ...który ambitnie ułożyłeś ...to nie lada sztuka napisać tekst do piosenki i dołożyć doniego kropelke przekazu...nie chce filozofować ale ja wyniosłem z tekstu zaproszenie do podróży ...jakoś tak mi się w głowie taka myśl pierwsza narodziła ..nie wiem czy słuszna :] tekst nadaje utworowi klimacik oczywiście :]

no tak ogólnie to muzyka ambitna dla osób które lubią usiąść wygodnie w fotelu i się troszke rozmażyć ..choć niechciał bym zamykać twojej piosenki do tylko takiego zastosowania ;) ...

pozdróweczka ...czekam na utworek z mocnym basikiem zagranym przez ciebie na basówie :D:D:D:D(takie solo basowe :D:D)
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#20 Wiadomość | 2005-09-27, 18:27
 
Ok
A ja bym nie zmienial prawie nic, chociaz vocalowo to raczej slysze jakas laske zamiast Twojego glosu, brzmialo by bardziej wymiarowo, w gitarach tez bym nic nie zmienial. jest dobrze. Co do basu moze jest za monotonny w tym akuratnym stylu, wiecej przejsc i bedzie lepiej.
Aha - juz wiem czesciowo przypomina mi Kombi ale daaaaaaaaaaaaawno temu - ale duzo lepiej :)
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6977 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#21 Wiadomość | 2005-09-27, 20:27 | Ocenił na 9
 
Poczatek bardzo dobry. Gitarka swietna bass rowniez. Perkusja na wysokim poziomie. Troche tylko wokal mi tu wadzi :) 2.02 fajne. Przyjemny utworek. Duzo lajtowych brzmien. Podobal mi sie nawet :)
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
- user 240 - 


Dołączył 6838 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#22 Wiadomość | 2005-10-02, 14:40 | Ocenił na 5
 
Co ja bede jak sobie moge :) Kolejny kawalek stworzony przez CIebie. Nie powiem bo nie jest zly, ale nie jest najlepszy :p Tło i muzyka jest zrobiona dosyc schludnie, no moze malo powiedziane - naprawde solidnie. A co do wokalu to nie bede sie wypowiadal :] Moim zdaniem wokal moglby nie istniec i chyba byloby lepiej :) (bez urazy oczywiscie)
Ostatnio zmieniony przez - user 240 - 2005-11-15, 19:20, w całości zmieniany 1 raz  
Ocenił na: 5 
 
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7164 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#23 Wiadomość | 2005-10-12, 23:47 | Ocenił na 10
 
Tak sobie słucham jeszcze raz i początek z tą gitarą brzmi jak Riverside - pewnie nie znasz, ale to świetny polski art-rockowy zespół, w ogóle całość mi przypomina ich muzykę, basik bardzo podobny, akordowo-klawiszowe klimaty też bliskie, polecam kupno ich płyty, wydatek rzędu 35 zł :P

http://www.rockserwis.pl/...ProductID=42753
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7155 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#24 Wiadomość | 2005-10-13, 06:13
 
Heh - dzięki Monkuś.
Ino wokalistę pewno mają lepszego nieco ;-)
Średnia: 8,56 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6984 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#25 Wiadomość | 2005-10-13, 20:43
 
no witam

o..zaczyna się pięknie..wspaniale ogarniający klimacik się tworzy :) wchodzi perka..przypomina mi sltyl De Mono ;) ale na prawde ładnie to gra wszystko..genialny basik..gitarka niczego sobie..domniemam, że częściowo przynajmniej utwór był realnie zagrany, za co respekt 8)

nie chciałem nic pisać o wokalu, ale ten tak dramatycznie burzy harmonię, że niestety musiałem Ci o tym powiedzieć.. <wstydnis>

pzdr
 
 
 
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7164 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#26 Wiadomość | 2005-10-14, 15:19 | Ocenił na 10
 
mastering....
no.. normalnie mnie powalil - rewelacja
sliczne brzmienia szczegolnie gitarka...
vokalik bardzo rozbudowany pasujacy do reszty - uspokaja laczac sie z melodia
nie moj dzial muzyczny ale pozostaje w pamieci
orginalne wykonanie + brzmienia i vokal - super

tak dalej Piotrze :D :D :D
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#27 Wiadomość | 2005-10-15, 19:33 | Ocenił na 5
 
Piter napisał/a:Z góry przepraszam za odgłosy paszczowe ale poniosło mnie

a miales juz nie spiewac :)

Piter napisał/a:gatunku disco lat 80tych

dokladnie te organowe wstawki, tak mi sie kojarza :)

jakos tylko mi nie poidchodzi brzmienie snare do calosci - do reszty sie nie ma jak doczepic, no jedynie ten wokal i na sile wyciaganie slowa "cud, "czas"" ;)

ciezko pisac komenty o kawalku w ktorym nie ma razacych bledow, ale wokal mi nie pozwala dac wyzszej noty

na 2:02 jest swietny klimacik
Piter napisał/a:dlatego pozwalam sobie na takie wybryki z wokalem jak ten

dlatego tym bardziej nie wiem jaka powinna byc ocena ;P

dla mnie bas tez moglby miec mocniejsza barwe, ulozenie ma swietne, ale jakos tak malo basowo brzmi
Ocenił na: 5 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
DaNThEBeSTMaN 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6808 dni temu
Posty: 9
Skąd: Japonia
Punkty: 5
#28 Wiadomość | 2005-10-29, 01:14 | Ocenił na 5
 
Przychylam się do opinii Saumon'a - wokal z muzą nie pasuje. Muza na poziomie. Co do samego wokalu, jest kilka "zgrzytów" i niedociągnięć szczególnie w ostatnich słowach zdań...
Ocenił na: 5 
 
 
 
 
Oceniam muzę SUBIEKTYWNIE więc proszę nie denerwować się moją opinią ^_________,^
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7155 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#29 Wiadomość | 2005-12-28, 22:32
 
Za jakieś 5 minut numer będzie dostępny for You Spazm - jest 22.32 ;-)
Średnia: 8,56 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
spazm 
VIP


Dołączył 7085 dni temu
Posty: 813
Skąd: Moje Miasto
Punkty: 5
#30 Wiadomość | 2006-01-04, 13:52
 
pociągłem :]

bardzo miło i przyjemnie się tego słucha, z dwoma wyjątkami, o których za chwilę

swietnie budujesz nastrój w numerze
brak zastrzeżeń z mojej strony do ścieżki melodycznej
zgrabnie dobrane słowa
żadne jakieś: biore co się da i na drzewo nie ucieka
tylko przemyślane i niebanalne

a teraz baty ;)
3:12, melo, tzn. chyba melo, jeśli nie, to w każdym razie ten dźwięk, którego wsześniej nie było, a własnie się zaczął :)
no więc nie pasuje mi
i jeszcze jedno
piszę to, bo wiem że przyjmiesz to na klatę
Piterku, potraktuj wokal jakimiś filtrami :roll:

gdyby nie powyższe oceniłbym na najmniej 8
 
 
 
 
 
Bądź wesoły, energiczny, jak wibrator elektryczny.
 
DJ J-Art 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6986 dni temu
Posty: 121
Skąd: Dębica
Punkty: 5
#31 Wiadomość | 2006-01-05, 22:26 | Ocenił na 9
 
Witaj Piter!
Dawno mnie nie było na forum ale teraz postaram się to jakoś odrobić!
Przesłuchałem Twój nowy kawałek i jestem zachwycony ale.... :/
proszę, pozostań dla mnie instrumentalistą, twoje kompozycje są świetne szczególnie ta (miodzio) ale partie wokalne zlecaj może jakiejś zdolnej koleżance.
I bez urazy nie chodzi mi że nie masz talentu wokalnego ale to że, barwa Twojego głosu nie pasuje do tego typu muzyki.
Jeśli chodzi o sam pomysł kawałek na prawdę profesjonalny - piękna gitara , śliczne stringi w tle , cudne piano w tle , mocny basik i perka, wszystko brzmi jak ze studia nagrań , no może te leady trochę mi nie pasują , ale to subiektywne odczucie.
Jest coraz lepiej , tak trzymaj !!!! (a u mnie kurde zastój i pustka w głowie (chce mi się wyć )).
pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
DJ J-Art
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7155 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#32 Wiadomość | 2006-01-06, 07:18
 
DJ J-Art napisał/a:I bez urazy nie chodzi mi że nie masz talentu wokalnego ale to że, barwa Twojego głosu nie pasuje do tego typu muzyki.

............

(a u mnie kurde zastój i pustka w głowie (chce mi się wyć )).
pozdrawiam


Urazy nie ma - zdaję sobie sprawę z "wartości" mojego wokalu ;-)

Zastój powiadasz...... ja mam nei tylko zastój ale wielką zaspę muzyczną - nie robię już nic od dłuższego czasu - po prostu nie mam na to czasu ani sił.
Jak to powiedział mi Smok, jak mu zacząłem płakać w mankiet:
"Piotrze - to jest twój czas by przeczekać te dni w kokonie. Odpoczywaj, nei stresuj się - tak musi być"

Zastosowałem się do porady lekarza i pierwsze co zauważyłem to fakt, że nie czułem już takiego stresu wynikającego z presji, że przecież ja muszę grać - trzeba się wyluzować - poczekać na odpowiedni moment. :-)
Średnia: 8,56 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#33 Wiadomość | 2006-01-06, 22:47 | Ocenił na 8
 
Utworek bardzo przyjemny. Wszystko ładnie gra tylko hmm vocal jest niezbyt dobry <wstydnis> Przynajmniej dla mnie - czasami w ogóle mija się z melodią :( Gdyby go nie było utworek napewno byłby lepszy. Mojemu ojcu za to sie ten kawałek podoba - akurat leży u mnie w pokoju i rzucił text "może coś takiego bys zrobił" - tyle że nie umiem i taki typ muzy nie rajcuje mnie tak jak club czy trance. Tak czy siak wykonanie bardzo dobre, muza spokojna, miło się słucha... tylko ten vocal <do bani> No ale nic nie może byc idealne :)
Ocenił na: 8 
 
 
 
DJ J-Art 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6986 dni temu
Posty: 121
Skąd: Dębica
Punkty: 5
#34 Wiadomość | 2006-01-07, 15:19 | Ocenił na 9
 
Cześć!
Dobrze masz, że masz chciaż swojego smoka, któremu możesz sie wypłakać w mankiet.

No nic, w takim razie musimy sie jakoś wesprzeć wzajemnie i przeczekać ten trudny " bezowocny" muzycznie okres naszego życia.
No to ja Cię wspieram i trzymam za Ciebie kciuki, czekając aż napiszesz więcej takich jak ten kawałków !!!
pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
DJ J-Art
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7155 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#35 Wiadomość | 2006-01-07, 15:26
 
Będziemy się wspierać - to jasne jak słońce - w koncu każdy z nas dokładnie wie jak to jest :-)
Średnia: 8,56 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
DJ J-Art 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6986 dni temu
Posty: 121
Skąd: Dębica
Punkty: 5
#36 Wiadomość | 2006-01-07, 22:39 | Ocenił na 9
 
No nie wiem , nie wiem
Myślę że to jest prywatny ból każdego z nas ...
Ja na ten przykład siedzę spbie teraz przy kompie po paru głębszych , a co , nie wolno , i mam na uszach słuchawki , a w nich najnowszą składankę Amina van Buurena , transową oczywiście , i mało nie płacze bo to nie ja napisałem tych parę tematów, które są w niej już, a tak chwytają za serce -rozumiesz?
Są piękne ale niestety ktoś inny je napisał i opublikował !!!! a mogłem to byc ja....
To tak boli...



przepraszam za osobiste wynużenia, ale mysle że mnie rozumiesz bo tak jak czujesz i kochasz to co robisz!!!
pozdrawaim
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
DJ J-Art
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7157 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#37 Wiadomość | 2006-01-07, 22:49 | Ocenił na 10
 
Fajna gitarka na poczatku. Linia perkusyjna tez dobra, fxy tez ok. Wokal mi sie nie podoba. Piano w zwolnieniu super. Kawalek ma swoj niepowtarzalny klimat. Bardzo dobra i profesjonalna produkcja.
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6975 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#38 Wiadomość | 2006-01-08, 23:01 | Ocenił na 8
 
Witam...

Piter jak zwykle rządzisz doborem brzmień oraz aranżem !!
....wokal .................
:)
No powiem tak ....
Technicznie mógłby byc czystszy i wyraźniejszy.... ale podziwiam ludzików którzy nie wstydzą sie zapiać do mikrofonu bo tak czują.... tak trzymaj... aczkolwiek w tym wypadku brzmienie samego wokalu jest hmmm... jako tu powiedziec.... ? śpiewany gardłem a nie przeponą.... i to słychać... o barwie wokalu nie pisze bo to już kwestia brzmienia twojego głosu a nie fachowość jego odtworzenia.

Ogólnie kawałek przyjemny ale nie najlepszy jeśli chodzi o twoje nutki.

Pozdr.
Adix
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6844 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#39 Wiadomość | 2006-08-22, 22:12 | Ocenił na 7
 
...więcej takiego grania porosze...ten basior który słysze poraz n-ty w twoim utworze pięknie brzmi...bezprogowy...kurde...mniam...natomiast wokal Piter to jedna wielka porażka...nagraj ten numer z osobą która troszkę bardziej wyćwiczone struny głosowe...ładnie dobrane brzmienia...
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6935 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#40 Wiadomość | 2006-09-09, 07:36 | Ocenił na 9
 
Brzmeinei tutaj to mistrzostwo świata, ale to co najbardziej mnie urzeka to gitara i bas. to na prawde CUD! :D
Fx tez pierwszej jakosic :) ma to swoj nastroj oj ma.
Urzeklo mnie to, w zasadzie utwor jest bezbledny a co wiecej niesie w sobie niepowtarzalny nastroj. No i brawa za wokal, zwlaszcza tresc!

Pozdrawiam!
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [finał] Piter - CUD

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi