emiter - Oto Miłość
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] emiter - Oto Miłość
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#1 Wiadomość | 2004-11-20, 14:45
[finał] emiter - Oto Miłość 
stestujta: http://www.soundclick.com....cfm?ID=1802587 pozdrawiam.
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#2 Wiadomość | 2004-11-20, 15:15
 
Hmmmm...

Zaczyna sie ten kalwalek ladnie, przyjemnie. Sekcja rytmiczna - prawie malinka :). I nagle cos takiego dziwnego zabrzeczy, jakies organy, ktore w ogóle nie podchodza do tego tematu. Psuje mi to przyjemnosc slichania....
A i drugi lekki szkopol: sekcja rytmiczna jest minimalnie za bardzo wystawiona do przodu w porownaniu z reszta instrumentow.

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#3 Wiadomość | 2004-11-20, 15:30
 
bit rzeczywiście trochę za głośno, a na basie chyba kompresora brakuje :) Ogólnie to bardzo przyjemny kawałek - hh bez fafluniących ziomali mi pasuje :lol:
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
psychodelicate 



Dołączył 7179 dni temu
Posty: 47
Skąd: 3miasto
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-11-20, 18:56
 
Moncubus napisał/a:bit rzeczywiście trochę za głośno, a na basie chyba kompresora brakuje :) Ogólnie to bardzo przyjemny kawałek - hh bez fafluniących ziomali mi pasuje :lol:


...taaa,to po piewsze(za glosny beat),pozatym numer ten brzmi jakbys dopoero pierwszy raz dobral sie do programu muzycznego.wszystko suche plastikowe a szkoda,bo zamysl ciekawy :D
Pozdrawiam
 
 
 
 
 
http://www.psychodelicatecorp.info
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#5 Wiadomość | 2004-11-20, 21:58
 
no, juz przyciszylem ta perke, posluchajta.
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#6 Wiadomość | 2004-11-20, 22:28
 
A właśnie, że mi się podoba 'suche i plastikowe', brzmi dobrze, masy pogłosów by tutaj nie pasowały, ostatnio sam ograniczam ich ilość i dobrze na tym wychodzę ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Bass Addicted 


Dołączył 7173 dni temu
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2004-11-21, 15:49
 
Bardzo spokojny poczatek :) mily :)
Dzwiek ktory zawse kojarzy mi sie z cieknacym kranem [okolice klapa] troche zalatuje plaidem [przynajmniej brzmieniami z "double figure"]
Dalej tez troszke plaidowo, te square'y szczegolnie i chyba sinusy potem
[duzy plus za styl ale niedobrze, ze tak mocno mi sie kojarzy]
choc mniej energicznie.
Aranz super .... technicznie brak zastrzezen, przyjemny utwor na poranek po imprezie albo na wieczorne zamyslenie ......

Dla mnie 8/10
[tylko tyle bo nic mnie szczegolnie nie "zachaczylo" choc nie mam nic do zarzucenia]

PS A propos poprzednich postow: suchy i plastikowy ??? mi sie tak nie wydaje....
Sa tutaj poglasiki i to bardzo ladne bo wywazone.
Bez poglosow tego utworu nie daloby sie sluchac, a jest na prawde na poziomie.
A do ogolnej wiadomosci: nie kazdy numer musi pokazywac wszystkie mozliwosci techniczne swojego tworcy. Liczy sie ogolny feeling. Ten numer ma taki jaki ma taki wlasnie powinien byc. Jest spojny i przyjemny.
Jak ludzie po raz pierwszy siadaja do programow muzycznych to wychodza rzeczy nudne, proste i nieskladne a to jest logicznie poskladany numer, ktory zasluguje na uznanie.
 
 
 
 
 
"Natura nie czyni niczego bez przyczyny albo na prozno i gdy moze szybciej osiagnac swoj skutek w sposob prostszy i latwiejszy, dziala tak i ku temu sie sklania. " - Witelon
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#8 Wiadomość | 2004-11-21, 22:50
 
Bass Addicted napisał/a:Dzwiek ktory zawse kojarzy mi sie z cieknacym kranem [okolice klapa] troche zalatuje plaidem [przynajmniej brzmieniami z "double figure"]


Widzisz tak sie składa, że uwielbiam Plaida, ale heh.. widzisz nie pomyślałbym że tak mi utkwił.. Może wydać Ci się to dziwne a nawet naciągane ale ani przez moment nie pomyślałem o nim jak to robiłem.. :-). Teraz jak tak słucham to też mi go troche przypomina.. ciekawe zjawisko psychologiczne nieprawdaż? :-)
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Radar 



Dołączył 7170 dni temu
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2004-11-22, 08:15
 
Za linie meloyczną mausz umnie +
Za Perke -, ponieważ jest za nudna i zamiast klimatu hip hoowego, daje raczej odczuć muze z lat 70-tych, przynajmniej ja to tak widze. Moja ocena to by było 50% / 50%
 
 
 
 
http://www.soundclick.com/bands/1/djradarmusic.htm
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#10 Wiadomość | 2004-11-22, 15:02
 
Radar napisał/a:Za linie meloyczną mausz umnie +
Za Perke -, ponieważ jest za nudna i zamiast klimatu hip hoowego, daje raczej odczuć muze z lat 70-tych


no tak, musze zaczać robić bity ktore sa MODNE w roku 2004 ;-)
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Bass Addicted 


Dołączył 7173 dni temu
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2004-11-22, 18:39
 
emiter napisał/a:Widzisz tak sie składa, że uwielbiam Plaida, ale heh.. widzisz nie pomyślałbym że tak mi utkwił.. Może wydać Ci się to dziwne a nawet naciągane ale ani przez moment nie pomyślałem o nim jak to robiłem.. :-). Teraz jak tak słucham to też mi go troche przypomina.. ciekawe zjawisko psychologiczne nieprawdaż? :-)


Hehe wiesz mi sie nie wydaje, ze to dziwne albo naciagane.... ja czesto sie lapie na tym ze mi cos z moich wypocin przypomina jakiegos tworce stylem. Dlatego zwracam uwage, bo wiem, ze to sie zdarza [najczesciej nieswiadomie]. Z tego co slysze to masz mozliwosci i jak troszeczke pomyslisz nad czyms oryginalnym to byc moze doczekamy sie porzadnej polskiej elektroniki.

Przepraszam za wazeline ale oba numery przypadly mi do gustu :]

BTW Przypomina plaid ale z zadnym wypadku nie jest to jakis plagiat czy cos.
Slyszalem nawet, ze uznani artysci poza perfekcja wykonania swojego stylu, lubia pokazac innym, ze umieja ich nasladowac. Takie male przkomarzanie sie pt. czyj pomysl jest trudniejszy w wykonaniu :]
 
 
 
 
 
"Natura nie czyni niczego bez przyczyny albo na prozno i gdy moze szybciej osiagnac swoj skutek w sposob prostszy i latwiejszy, dziala tak i ku temu sie sklania. " - Witelon
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#12 Wiadomość | 2004-11-24, 10:58
 
1:52 nie podoba mi sie ten instrument
reszta mi pasuje i nie bede sie za bardzo rozpisywac bo ogolnie zadko ktora Twoja produkcja mi nie podchodzi
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7178 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2004-11-28, 10:56
 
elooo

powiem szzczreze nia trafiła do mnie ta muza jakaś melancholijna moze tak ma byc ale mi sie nie podoba
poprzednie kawałki mi sie bardziej podobały
technicznie jak zawsze bardzo dobrze :)

pozdro & bestregards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#14 Wiadomość | 2004-12-01, 18:16
 
Nie pasuje mi trochę ten kłapiący podnoszący snare co wchodzi około 0:26, brzmi jakby z innej bajki :wink:. Bardzo przyjemne brzmienie, działa relaksująco. Mi się to podoba, nie mam poza tym snarem żadnych zastrzeżeń. Dobre.
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7180 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#15 Wiadomość | 2004-12-01, 23:40
 
hmmm utworek ladny i poprawny ale ten dzwiek wchodzacy na 2:29 trcohe daje po uszach. ogolnie kawalek niezly kojarzy mi sie z ostatnim albumem reni jusis :D niezle po raz kolejny :wink:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#16 Wiadomość | 2004-12-02, 10:54
 
Poczatek super. Tylko ten dzwiek kolo 40 sek mi sie nie podoba jakos. Bass jest swietny. A mi to co wchodzi ok 2:30 sie podoba :D:D Jak zawsze po Tobie mozna sie spodziewac dobrych utworkow. Ten tez taki byl.

Pozdrawiam....
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7178 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#17 Wiadomość | 2004-12-05, 19:10
 
troche pomarudze - platikowe brzmienia i ten instrument ktory wchodzi kolo pierwszej minuty - ja bym go porownal z eskimosem na hawajach - nie ta bajka i psuje mi tu bardzo duzo :?
kolo 2:30..kolejny eskimos
pierwsze 50 sekund moze byc..reszta jakos nie tego, sory :roll:
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#18 Wiadomość | 2004-12-12, 13:25
 
mi sie podobaja te takie twoje kawalki - podklady, fajny klimat w tym kawalku

3:17 swietny reeverb na instrumencie

1:28 - fajna zabawa :D

ogolnie swietny kawalek i klimacik takze przewyjebisty :D
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7168 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#19 Wiadomość | 2004-12-13, 16:59
 
brzmienie tego czegos ala snare;-) hiehie wkrecilo mnie brzmi to jak kapanie wody z jakiegos kureczka;-) w ogóle to baaardzo lajcikowy ten numer.jak w tytule to taka milosc stala w ktoorej wszystko wiadomo i o ktoora nie nalezy sie obawiac taka M - jak Milosc ;-DDDDD
...
lece do kolejnych Twoich numeroow ,bo ten mnie do tego zachecil.
pozdrawiam.
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#20 Wiadomość | 2004-12-13, 18:22
 
Nie mam się do czego przyczepić rub jakieś wyraźniejsze blędy bo co ja ci będe pisał
jak tak dalej pujdzie :lol:
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7170 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#21 Wiadomość | 2004-12-19, 22:52
 
W zasadzie jest jedno, co chcę napisać i co ma dla mnie decydujące znaczenie: KLIMAT - stworzyłeś go, jest Twój i udzielił się mi - numer wspaniały, melodyjny, ciekawy - szczególnie podobał mi się taki ciągnący się pseudolead grany legato.

Numer pierwsza klasa.
 
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] emiter - Oto Miłość

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi