Klęska żywiołowa..
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Wszystko i nic » Klęska żywiołowa..
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#1 Wiadomość | 2004-11-20, 08:13
Klęska żywiołowa.. 
Czegoś takiego nie było w Sz-cu odkąd ja żyję, najpierw na nic sie nie zanosiło, padał sobie śnieg jak co roku, ale to akurat normalka....potem zaczal szalec wiatr i zerwało prąd w sz-cu i kilku innych miastach w swietokrzyskim i mazowieckim, stalo sie to gdzies tak o 15:00. Było wtedy jeszce jasno wiec dalo sie przezyc, najgorsze ze nasza dyska szkolna, która zoganizowalismy sie nie odbyła :( no ale cóz. Woda przestala leciec z kranu, a co za tym idzie, kaloryfery nie grzały, zrobiło sie ciemno, cały szydlowiec jechal na swieczkach, wyjscie na dwor chocby na minute konczylo sie zamiana w bałwana :lol: ludzie zeby moc zrobic zwykla herbate musieli skoczyc do sklepu po jakas wode mineralna :lol: wode w klozecie spuszczalo sie.....sniegiem!! no normalnie katastrofa, czułem sie jak na jakiejs najgorszej wiosce zabitej dechami, dopiero po 22 załączyli prąd, że też kur** musiało sie to stac w weekend :evil:
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
DJ DeeJee 


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 10
Skąd: Słupsk
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2004-11-20, 08:51
 
były jakies ofiary smiertelne?
 
 
 
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#3 Wiadomość | 2004-11-20, 09:11
 
nie mam pojecia, ale pogotowie udzielało porad tylko przez telefon, a korki były przeogromne, powywracane tiry i w ogóle..
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#4 Wiadomość | 2004-11-20, 13:28
 
U mnie w Lublinie prąd był, choć 2 razy wyłączyło mi kompa przez spadki napięcia. Miałem wątpliwą przyjemność przedzierać się przez kawałek miasta w największą śnieżycę bo autobusy nie jeździły, wszystko się pozakopywało. Jeszcze w nocy tiry stały na ulicach bo nie dało się jechać. Paraliż komunikacyjny zupełny, na Interii pisali że w Lublinie wypuścili piaskarki i solarki, ale to chyba późno w nocy bo ja żadnej nie widziałem... Był wieczór z przygodami, nie ma co.

Ale widzę, że w Szydłowcu był juz prawdziwy hardkor, poza tym przez ten brak prądu ominęła was moja audycja w radyjku Ferry Corsten Night....
 
 
 
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#5 Wiadomość | 2004-11-20, 13:55
 
nawet pioruny były i grzmiało, podczas burzy snieżnej..to juz przesada.. :shock:
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#6 Wiadomość | 2004-11-20, 14:58
 
racja. wczoraj to bylo hardkore, w jastrzebiu zdroju ok 13:30 szedlem z moja do sklepu i tak wialo ze doslownie zatrzymywalo nas w miejscu. w pewnym momencie uslyszelismy ze cos upadlo, patrzymy a gdzies tak z 10 m od nas wyladowala.. heh .. antena satelitarna. 30 minet później zostalem odciety od swiata na dworcu pks, gdzie czekalem na autobus.. no masakra.. totalna masakra..
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#7 Wiadomość | 2004-11-20, 15:29
 
A ja to chyba wszystkich zdenerwuje :) - u mnie +10 C, wczoraj slonko dzisiaj sobie popaduje drobniutki deszczyk :) i byle do wiosny :)

A jak wygladaja glowne autostrady(czy tak sie to zwie) w Toronto teraz to tutaj http://www.pulse24.com/Front_Page/page.asp i kliknac na "Traffic"


KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#8 Wiadomość | 2004-11-20, 15:50
 
TaurusStratus napisał/a:A ja to chyba wszystkich zdenerwuje :) - u mnie +10 C, wczoraj slonko dzisiaj sobie popaduje drobniutki deszczyk :) i byle do wiosny :)

A jak wygladaja glowne autostrady(czy tak sie to zwie) w Toronto teraz to tutaj http://www.pulse24.com/Front_Page/page.asp i kliknac na "Traffic"


KJ


spokojnie, jeszcze i do Ciebie do TO zima przyjdzie... :wink:
 
 
 
 
miss.hot 
VIP
na/o-palona dziewczynka :p


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 7179 dni temu
Posty: 808
Skąd: Lublin
Punkty: 10
#9 Wiadomość | 2004-11-20, 19:15
 
ja też przeżyłam wczoraj niezły hardkor, na szczęście dotarłam cało i zdrowo i też nie było u mnie prądu od okło 2.00 w nocy do 7.00 rano.

dziś nie sypał już śnieg, drogi przejezdne i mam nadzieję, że już nie będzie takich makabrycznych sytuacji jak wczoraj :?:
 
 
 
 
 
jest super, jest super, więc o co Ci chodzi ? :P
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#10 Wiadomość | 2004-11-20, 21:49
 
dj_vmc napisał/a:...spokojnie, jeszcze i do Ciebie do TO zima przyjdzie... :wink:...


A przjdzie, przyjdzie. Jak dowali za pierwszym razem to pewnie z 25 centymetrow sniegu. Ale to od stycznie. A potem tylko 5 miesiecy i bedzie wiosna :)

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#11 Wiadomość | 2004-11-21, 14:40
 
Moze troszke spoznione no ale co zrobic. trojan nie pozwalal :(

W pt jak zaczela sypac to bylo przegiecie. Nie stalem nawet na przystanku ale za przystankiem gdzie troche mniej wialo. Droga do domu ncala pod wiatr. Ladny czad. Zostalem zbombardowany zmarzlym deszczem po twarzy. W domu z pol godz odmarzalem. Teraz juz jest o wiele lepiej ale dalej jest nieciekawie :(
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#12 Wiadomość | 2004-11-21, 14:59
 
DJ_Golem napisał/a:Teraz juz jest o wiele lepiej ale dalej jest nieciekawie :(


Kwestia gustu, ja osobiście lubię jak leży śnieg, jest ładnie, jasno i działa on na mnie uspokajająco.. :)
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#13 Wiadomość | 2004-11-21, 15:49
 
dj_vmc napisał/a:
DJ_Golem napisał/a:Teraz juz jest o wiele lepiej ale dalej jest nieciekawie :(


Kwestia gustu, ja osobiście lubię jak leży śnieg, jest ładnie, jasno i działa on na mnie uspokajająco.. :)


Uspokajajaco na pewno nie. Ale jak wracam ze szkoly przynajmniej do rowu nie wpadne, bo cos widac dzieki temu bialemu czemus :P
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7180 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#14 Wiadomość | 2004-11-21, 18:05
 
snieg jest spoko ale nie zamarzla chlapa jak we wrocku :| tutaj pogoda jest okrutna
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
DJ DeeJee 


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 10
Skąd: Słupsk
Punkty: 5
#15 Wiadomość | 2004-11-22, 09:58
 
Oł... w sobote jezdzilem samochodem mojej dziewczyny a raczej jej ojca i udezylem w kraweznik, bo mialem poslizg - nic sie na szczescie nie stalo (gozej jakby ona prowadziła). W niedziele jechalem po dziewczyne na przystanek i tez udezylem w kraweznik, niestety tak mocno ze skrzywiłem felge i caly uklad kierowniczy.... masakra!
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7178 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#16 Wiadomość | 2004-11-22, 15:31
 
DeeJee pirat :mrgreen:
u mnie snieg spowodowal najgorsze..odciecie (oczywiscie) od netu i to az do dzisiaj.. To jest paranoja.
Tez wracalem przez cale miasto do domu..z dusza na ramieniu po tym jak niedaleko mnie runał konar :?
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#17 Wiadomość | 2004-11-22, 20:21
 
a ja sobie dzisiaj pchałem autobus bo nie mógł ruszyć pod górkę :mrgreen: nie ma to jak zima ;)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#18 Wiadomość | 2004-11-22, 20:31
 
A u mnie nie było większych problemów. 8) Jedyny kłopot jaki był w piątek to zanikające od czasu do czasu napięcie w trakcji tramwajowej i problemy większych samochodów z ruszeniem pod górkę. Tak to spokój. :)

Też lubię jak jest śnieg. :) Niestety jakieś dwie godziny temu zaczął padać deszcz i pada do teraz. Obawiam się, że jak tak dalej pójdzie, to jutro może być błoto a nie śnieg. :(
 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#19 Wiadomość | 2004-11-22, 21:07
 
A u mnie, toz jest niesamowite co sie dzieje....
Wlasnie patrze przez okno i...... Qurde, nic nie widac....
Tak Sloneczko w oczy daje... Cieplutko, fajniutko

:) :) :) :) :) :)

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
miss.hot 
VIP
na/o-palona dziewczynka :p


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 7179 dni temu
Posty: 808
Skąd: Lublin
Punkty: 10
#20 Wiadomość | 2004-11-22, 21:31
 
TaurusStratus napisał/a:A u mnie, toz jest niesamowite co sie dzieje....
Wlasnie patrze przez okno i...... Qurde, nic nie widac....
Tak Sloneczko w oczy daje... Cieplutko, fajniutko

:) :) :) :) :) :)

KJ


tylko pozazdrościć, u nas w Polsce (po obejrzeniu prognozy pogody) przez najbliższe parę dni ma padać śnieg i czasem deszcz może słońce też wyjdzie na chwilę, ale przy temperaturze -10 (tak było dziś w Lublinie) :|

http://miasta.gazeta.pl/l...40,2404522.html
 
 
 
 
 
jest super, jest super, więc o co Ci chodzi ? :P
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#21 Wiadomość | 2004-11-22, 22:16
 
ZDV-12 napisał/a:a ja sobie dzisiaj pchałem autobus bo nie mógł ruszyć pod górkę :mrgreen: nie ma to jak zima ;)


Autobusu jeszcze nie pchalem :lol: :lol:

U mnie dzisiaj znow hardcore. Halny ze zmrozonym deszczem. Cos okropnego.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
DJ DeeJee 


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 10
Skąd: Słupsk
Punkty: 5
#22 Wiadomość | 2004-11-23, 11:10
 
czy nad morzem moze wiac halny??? wydaje mi sie ze moze :) zwialo mi polowe tynku z komina. hahaha.... moj ojciec swoim samochodem tez udezyl w kraweznik :wink:
ale jazda :P chociaz on mnie rozumie 8)
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7178 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#23 Wiadomość | 2004-11-23, 12:23
 
nad morzem to chyba bryza
na razie slonce swieci i ciapa jak nic..wczoraj znowu padal snieg i znowu netu nie mialem..juz mam nerwice
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#24 Wiadomość | 2004-11-27, 12:20
 
Loominator napisał/a:na razie slonce swieci i ciapa jak nic..wczoraj znowu padal snieg i znowu netu nie mialem..juz mam nerwice


Tu bylo podobnie. Ciapa jest najgorsza. Wczoraj, a w sumie to dzisiaj, jak wracalem z impry to to przymarzlo troche. Zabic sie mozna.
Na nerwice cwiczonka sa dobre (chyba wiesz o ktore mi chodzi) :P :wink:
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Wszystko i nic » Klęska żywiołowa..

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi