Usher: Gorące sceny
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Newsy » Usher: Gorące sceny
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#1 Wiadomość | 2005-08-09, 13:11
Usher: Gorące sceny 
W filmie "Dying For Dolly" Rona Underwooda w głównej roli pojawia się popularny amerykański wokalista Usher. Autor przebojowej płyty "Confessions" zapowiada, że w filmie będzie można zobaczyć "gorące sceny miłosne" z udziałem jego i filmowej partnerki Emmanuelle Chriqui.

Usher odtwarza rolę Darrella, DJ-a, który ratuje życie szefowi gangu (gra go Chazz Palminteri, znany m.in. z "Depresji gangstera", "Podejrzanych", "Prawa Bronxu"). Nagrodą za jego odwagę jest praca ochroniarza córki gangstera Dolly Pacelli (w tej roli kanadyjska aktorka Emmanuelle Chriqui).

Komplikacje zaczynają się, kiedy między ochroniarzem a jego podopieczną dochodzi do romansu.

"Reżyser przyszedł do nas i powiedział, że ma być gorąco między nami. Po zdjęciach pomyślałam sobie To było naprawdę seksy" - zdradza kulisy kręcenia "Dying For Dolly" Emmanuelle Chriqui.

"On był taki opiekuńczy. Miał moje wsparcie, ja miałam jego, i szybko zostaliśmy przyjaciółmi. Myślę, że to było naprawdę fajne doświadczenie" - mówi Chriqui o współpracy z Usherem.

"Nigdy się nie wie, jaki będzie efekt pracy. Po prostu ma się nadzieję, że na ekranie będzie widać magię - wydaje mi się, że udało nam się to osiągnąć" - dodaje Emmanuelle Chriqui.

Efekty będzie można zobaczyć w kinach w listopadzie, kiedy film będzie miał amerykańską premierę.

(INTERIA.PL)
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Newsy » Usher: Gorące sceny

Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi