PDF i OO - problem
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » PDF i OO - problem
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#1 Wiadomość | 2005-08-04, 10:25
PDF i OO - problem 
Jak zapewne niektórzy wiedzą, darmowy pakiet biurowy OpenOffice posiada możliwość konwertowania dokumentów do formatu PDF, ja posiadam wersję 2.0, która potrafi konwertować znacznie dokładniej od 1.x,

problem polega na tym: mam rysunek, robie go linkiem, konwertuje dokument do PDF'a, otwieram w Acrobat Reader, rysunek faktycznie jest linkiem (kursor po najechaniu zmienia kształt i wyświetla się adres do którego link prowadzi), klikam i... nie się nie dzieje, czy ktos może wie jak temu zaradzić? wersja 1.4 normalnie mi konwertuje linki, ale tylko te tekstowe, spotkał sie ktoś może z tym problemem?

z góry dzęki za pomoc
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#2 Wiadomość | 2005-08-04, 11:52
 
Sprawdz jak jest w moim ostatnim arcie. pierwszy rys. reason/by qbs/ jest link tylko nie wiem czy dziala.nie pamietam. jak dziala, to ci podam wersje mojego oo

Posted from a mobile device
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#3 Wiadomość | 2005-08-04, 14:29
 
fak, dzieje się tak samo jak z moim pdf'em, może mam "ridera" skopanego jakiegoś? posłałem Ci majla w tej sprawie, zerknij potem jak będziesz miał chwile czasu (majl dużyyy :D nie odbieraj na komórce ;-))
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#4 Wiadomość | 2005-08-04, 18:54
 
Wyslij mi emailem zkonvertowany pdf, popatrze co jest z tym linkiem
email address w profilu
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#5 Wiadomość | 2005-08-04, 19:19
 
emajl poszedł
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#6 Wiadomość | 2005-08-04, 19:55
 
ZDV-12 napisał/a:emajl poszedł


Dostalem :), i odpowiedz juz poszla :)
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#7 Wiadomość | 2005-08-04, 20:23
 
no więc tak, zapisałem go na dysk (tego Twojego PDF'a) i jest dokładnie to samo, czyli nic mi sie nie otwiera, ale link jest linkiem :| skoro piszesz że u Ciebie wszystko jest OK to pewnie moja maszyna coś ma nie tak pod maską, a mógłbyś sprawdzić tego PDF'a co Ci wysłałem czy on też działa u Ciebie na maszynie?
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#8 Wiadomość | 2005-08-04, 20:56
 
ZDV-12 napisał/a:sprawdzić tego PDF'a


Dziala, Hmm... Ktora wersje Readera Masz zaladowana? Teraz tak: OO sciagnalem gdzies kiedys, jak dojade do domu to zaladuje i spraawdze co jest grane z tworzeniem PDF's, chociaz to troche dziwne jezeli jestem w stanie otworzyc orginalnego pdf'a. Czyli moze byc padniety A. Reader. Przeladuj i zobacz co sie stanie...

CDN... :)

----------------EDIT----------------------------

Wlasnie cos mnie wskoczylo do glowy: Zanim klikniesz na link - nacisnij "CTRL" i trzymajac wcisniety kliknij
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#9 Wiadomość | 2005-08-04, 21:11
 
zaraz odbieram, poczte - dzis byl wiekszy problem z bateria w telefonie niz z odbieraniem poczty przez gprs :P kolo 8 MB poczty sciagnalem przez GPRS wiec nie ma bolo, pamietaj mam pakiet 1 GB :D
----
jesli pozwolisz to jutro przeczytam na spokojnie to co dzis tu napisales + maila co wyslales, bo teraz za wiele madrego i tak nie wymysle :|

[ Dodano: 2005-08-04, 22:13 ]
ja mam acro reader 5.0 albo 5,5 - ale chyba nawet angielska wersje - bo 6.0 mi strasznie wolno drukuje, podobno jest wersja 7.0 juz
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#10 Wiadomość | 2005-08-04, 21:49
 
Taurus Stratus napisał/a:Wlasnie cos mnie wskoczylo do glowy: Zanim klikniesz na link - nacisnij "CTRL" i trzymajac wcisniety kliknij

Spróbowałem jak napisałeś z tym ctrl, niestety efektu nie ma, chyba poprostu przeinstaluje Acrobat Reade, odrazu poszukam nowszej wersji

Pafcio napisał/a:jesli pozwolisz to jutro przeczytam na spokojnie to co dzis tu napisales + maila co wyslales, bo teraz za wiele madrego i tak nie wymysle

pewnie, ne ma problemu, tylko majl jest ścisle tanjy za wyjątkiem tego PDF;a ;)

Pafcio napisał/a:ja mam acro reader 5.0 albo 5,5 - ale chyba nawet angielska wersje - bo 6.0 mi strasznie wolno drukuje, podobno jest wersja 7.0 juz

ja też do niedawna korzystałem z serii 5.x bo 6stka faktycznie zamulała, jak wyszła 7ka to zainstalowałem i mi chodzi szybciutko, to właśnie na niej nie daję rady "odpalić" linka z pdf'a (choć linki tekstowe tworzone przez OO 1.4 działają), za chwile będę szukał jakiejś nowsze 7ki

PS.ja większośc programów na kompie mam po angielsku, nie chce mi się czekać na spolszczenia, wyjatkiem jest właśnie OO, no i Thunderbird z FF :)

[ Dodano: 2005-08-05, 01:29 ]
przeinstalowanie AR nic nie dało, chrzanię, jeśli Tobie Pafcio będzie ten PDF działał jak trzeba to uznam go za szablon, mi wcale nie musi działać, grunt żeby u "użytkowników" odpalił jak trzeba,
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#11 Wiadomość | 2005-08-05, 06:22
 
sprawdzilem ten moj pdf z ryska i smiga link :) ...ale, no wlasnie jest ale
za 1szym razem jak go klikne to sie tylko odpala IE i nic sie nie dzieje, dopiero jak juz jest otwarty IE, i klikne w pdf w link na obrazku raz jeszcze, to sie odpali wtedy strona podana w linku, dziwne :|

to ze mail jest tajny, to spoko :D
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#12 Wiadomość | 2005-08-05, 07:08
 
dobra... to tymczasowo zostanie jeszcze stary, brzydki PDF, a z tym to nie wiem co zrobię :|
 
 
 
 
nie mam czasu
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » PDF i OO - problem

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi