Neostrada :( :/
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » Neostrada :( :/
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#1 Wiadomość | 2005-07-30, 14:39
Neostrada :( :/ 
Witam,

moze na BF mi ktoś pomoze ;)

niedawno zmieniłem sobie opcje neostrady z 128 na 512 ......i co sie okazało ....wyżuca mnie z netu ...

mianowicie ....problem polega na tym iż nie moge sie podłączyć pod net bez wcześniejszego odłaczenia telefonu stacjonarnego :/ :/ :( ...gdy odłącze telefon to wszystko gra neostrada śmiga ...ale gdy tylko podłącze telefon to mnie wywala z netu :(((((((

dzwoniłem na infolinie i powiedzieli ze źle mam podłaczone mikrofiltry ...z tym ze ja nic nie zmieniałem w podłaczeniu lini ...przed zmianą na 512 było podłączone tak samo i działało bez zażutów teraz coś sie spird***....


moze wie ktos cos na ten temat ......bo gościu z tp upiera się ze wina leży po mojej stronie i nie myśliu ruszyć tyłka :(((((((((

pozdrówka i z góry dzięki ;)
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#2 Wiadomość | 2005-07-30, 16:49
 
jesli 128 dzialalo dobrze to znaczy ze masz slaba linie, z tego co ludzie radzili na forum neostrada.info to dzwonisz na blueline 9393 i mowisz ze masz trazaski podczas rozmowy o necie lepiej nic nie wspominaj a jak juz cos to powiedz ze bardzo rzadko dziala. wkrecaj ich ile sie, caly czas dzwon poki nie przyjma zgloszenia zawarii i nie wymienia ci linii (o ile to mozliwe)
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
spazm 
VIP


Dołączył 7099 dni temu
Posty: 813
Skąd: Moje Miasto
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2005-08-03, 11:21
 
dwie sprawy:

1. musisz sobie zalozyc "odszumiacz" (mowia tez na to spliter, taki rozdzilelacz, ktory dzieli sygnal na neo i linie tel., dodatkowo filtrujac), jesli go nie masz, tepsa go powinna dostarczac razem z modemem, ale mozna go tez nabyc w wiekszych sklepach komp. (ok 30 zł)

2. byc moze zmienila sie twoja nazwa uzytkownika i haslo (to, ktore wpisujesz w routerze), sprawdz tu: https://www.rejestracja.neostrada.pl/

ps. co ciekawe, zmienilismy w biurze neo z 512 na 2096, router byl zaprogramowany na stare haslo dostepu i neo chodzilo na 512kbps, po zmianie w routerze hasla na nowe, automatycznie zsynchronizowal sie na 2096
 
 
 
 
 
Bądź wesoły, energiczny, jak wibrator elektryczny.
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7032 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#4 Wiadomość | 2005-08-05, 13:19
 
lookup napisał/a:przed zmianą na 512 było podłączone tak samo i działało bez zażutów teraz coś sie spird***

skoro masz problem tylko przy podlaczaniu telefonu to jest problem z filtrami a skoro nic nie zmieniales takze wyklucza to problem filtrow (czysty absurd czyz nie?)

spazm czytaj dobrze :P lookup mowil ze nic nie zmienial w polaczeniu, a zmiana sygnalu przyszla automatycznie, takze problem tkwi najprawdopodobniej gdzie indziej ...

spazm napisał/a:odszumiacz" (mowia tez na to spliter, taki rozdzilelacz, ktory dzieli sygnal na neo i linie tel., dodatkowo filtrujac)

ja bym sie klucil ... jak sama nazwa wskazuje splitter (od slowa split czyli rozdzielać) ma za zadanie rozdzielic tylko sygnal na dwa (taki jakby reduktor 2-in 1-out) a te urzadzenie filtrujace to tzw. mikorfilter podlaczany tylko do telefonow aby rozmowa byla mozliwa.

spazm napisał/a:byc moze zmienila sie twoja nazwa uzytkownika i haslo (to, ktore wpisujesz w routerze)

tez mi sie nie wydaje bo gdyby zmielilo sie haslo to najprawdopodobniej w ogóle by nie mial netu i musialby miec wylaczone hasla ze 128 i musial by zalogowac sie ponownie z nowymi haslami ... a tak mu smiga tylko ze cos sie pieprzy


ReSpEcT, Ratty
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
spazm 
VIP


Dołączył 7099 dni temu
Posty: 813
Skąd: Moje Miasto
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2005-08-05, 13:39
 
Not4uS napisał/a:tez mi sie nie wydaje bo gdyby zmielilo sie haslo to najprawdopodobniej w ogóle by nie mial netu i musialby miec wylaczone hasla ze 128 i musial by zalogowac sie ponownie z nowymi haslami ... a tak mu smiga tylko ze cos sie pieprzy

chodzi wlasnie o to, ze u mnie funkcjonowaly obydwa te hasla rownolegle :o
 
 
 
 
 
Bądź wesoły, energiczny, jak wibrator elektryczny.
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#6 Wiadomość | 2005-08-05, 16:23
 
a mi panowie z telekomuny poradzili zebym wymienił sobie linie telefoniczną :/ no to się wk****i zaczełem j**ć tego technika całego ........już prawie dwa tygodnie tak musze śmigać i nikt mi nie może pomóc prosiłem nawet zeby mi zmniejszyli na moment spowrotem na opcje 128 kb/s żeby sprawdzić czy będzie działać dobrze ....ale zasłonili sie regulaminem ...teraz pozostaje mi złożyć reklamacje.... albo sznur i drzewo :(

kurrrrrrrrrrr co mnie podkusiło zeby podpisywac z TP umowe :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( neostrada to syf
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#7 Wiadomość | 2005-08-05, 17:57
 
no, ptr sie prosi od 2 lat o podloczenie do szafy z neo, a Tobie kaza linie wymieniac, tam jednak pracuja sami profesjonalisci :| szkoda slow
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#8 Wiadomość | 2005-08-05, 22:44
 
no ja juz straciłem nadzieje na sprawnie działający net :( najprawdoodobniej niedługo strace kontakt z elektronicznym światem :( (w poniedziałek rozwiązanie umowy )
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#9 Wiadomość | 2005-08-06, 08:00
 
mam nadzieje ze znajdziesz aleternatywe
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#10 Wiadomość | 2005-08-06, 10:09
 
no i tu zaczyna się problem .....w mojej wiosce kurrrrrr praktycznie nie ma nic innego ...istnieje też net radiowy ale nie chce tego gów**a zakładać .... będe musiał wrócic do modemu wewnętrznego :(
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#11 Wiadomość | 2005-08-06, 10:33
 
chyba juz lepsza ta radiowka niz zwykly modem :|
ja mam radiowke i nie narzekam :P
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#12 Wiadomość | 2005-08-06, 11:14
 
tak ale ...zapewne w Lesznie u ciebie jest kilku pożadnych operatorów ..... umnie jest jeden nadodatek złodziej :P
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#13 Wiadomość | 2005-08-06, 12:05
 
jest 2 - jeden jak deszc pada, to nie ma neta, drugi w miare normalny :)
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#14 Wiadomość | 2005-08-16, 23:33
 
już wszystko dobrze ....umnie z neo ........był pan technik .........pełen profesjonalizm :P.....i okazało sie że wystarczył restart portu na centrali ......choć mówili że to nie ich wina :P
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7178 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#15 Wiadomość | 2005-08-17, 06:30
 
heh... no widzisz, tak to już bywa, mam nadzieję że Ty nie musiałeś nic płacić...
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#16 Wiadomość | 2005-08-17, 11:33
 
to dobrze, bo na modemie, to by bylo zabojstwo
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#17 Wiadomość | 2005-08-17, 11:34
 
nie tylko finansowe ;)
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#18 Wiadomość | 2005-08-17, 13:12
 
ZDV-12 napisał/a:mam nadzieję że Ty nie musiałeś nic płacić...


jak by mi kazali płacić za to to bym tego technika zamknoł w kiblu i nie wypuscił do odwołania ;) <lol> <diabel>



Pafcio napisał/a:to dobrze, bo na modemie, to by bylo zabojstwo


no na modemie to ja 3 lata temu jeszcze działałem ....rachunki były nieziemskie :(
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » Neostrada :( :/

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi