Lanser-techno vs D'nB
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [BETA]Lanser-techno vs D'nB
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#1 Wiadomość | 2004-11-18, 18:52
[BETA]Lanser-techno vs D'nB 
Zastanawiałem się czy kawałek dać do działu humor czy tu,poprostu nie mam weny i zrobiłem kawałek wesoły dla jaj nie wiem czy warto robić coś z tego dalej Oceńcie sami :lol: Prosty dziecinny utworek D'n'b
:arrow: http://www.lanser.republika.pl/mp3.mp3
Ostatnio zmieniony przez Kostec/so 2004-11-27, 21:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2004-11-19, 14:07
 
ojjj link mi nie diała :/
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#3 Wiadomość | 2004-11-19, 15:43
 
Republika się zepsuła ,dam gdzie indziej :cry:

OOO teraz działa jusz :D
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#4 Wiadomość | 2004-11-20, 10:01
 
jaka masa hehehhe :D, zabawa wokalem masowa, nieźle to wyyszło szczerze ci powiem, wprawdzie nie ma duszy ale jak sie komus zapusci to sie nieźle moze spodobac :d
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#5 Wiadomość | 2004-11-20, 15:23
 
Hmmm..

Wokalowe zabawy sa fajne - ale rytm mi podchodzi do tego. Ten bass jakos brzmi dziwnie, sucho, sztywno. DO mniej wiecej ostatnich sec. gdzie cos sie zaczyna ciekawego. I to bym rozwinal bardziej. Pierwsza minuta moze byc wlasnie z zabawa wokalowa ale potem wlasnie rozwiniecie tematu.

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#6 Wiadomość | 2004-11-20, 15:29
 
Ten snare co jest koło 0:16 mi nie podchodzi, za suchy. Kick w części d'n'b'owej też brzmi zbyt sucho. Musze powiedzieć, że porywa mnie ten kawałek, fajnie się słucha, przyjemny eksperyment, zakręcony jak to zwykle Lanserowa muza. Rób to dalej.
 
 
 
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7145 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#7 Wiadomość | 2004-11-20, 16:00
 
no deczko to przypomina roniego size'a, naprawde, taki prosty, rytmiczyny, energiczny bicik, ci powiem ze jakbys go dokonczyl i urozmaicil tematycznie to by byl dramenbasik jak ta lala!
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
psychodelicate 



Dołączył 7149 dni temu
Posty: 47
Skąd: 3miasto
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2004-11-20, 18:49
 
emiter napisał/a:no deczko to przypomina roniego size'a, naprawde, taki prosty, rytmiczyny, energiczny bicik, ci powiem ze jakbys go dokonczyl i urozmaicil tematycznie to by byl dramenbasik jak ta lala!


Roniego przypomina i dlatego jest fajne :D Bardzo fajny numer,niezle sample,poczatek psychiczny(heh) tylko szkoda ze takie krotkie.bass tez krotki,powinien troszke bardziej bassowac - wiecej takich poprosze :D :!:
 
 
 
 
 
http://www.psychodelicatecorp.info
 
Bass Addicted 


Dołączył 7143 dni temu
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2004-11-21, 15:28
 
Techo vs DNB ???
Zle trafiles ....... jestem milosnikiem obu i bede bezlitosny :)

Po pierwsze tytul ... DNB ?? No moze ale techno tutaj nie ma w ogole.
Skoro rozwiazalismy kwestie techno przejdzmy do dnb :)
Perka calkiem spoko tylko ze najprostsza z mozliwych jezeli chodzi o ten styl, fajne ma brzmienie ale brakuje mi tu hat'ow jakiegos polamania, jeszcze kilku werbli i w ogole...
Przycialbym werbel [dawalby mocniejszy efekt]
Poczatek hmmmmmm ... zaciecia wokalu mi nie pasuja ale tylko na poczatku, potem po wejsciu "basu" jest juz lepiej.
Wlasnie .... bas ... niby chwyta ale jest za malo gleboki ..... w dodatku nic sie z nim nie dzieje no i brzmienie ...... troche jak acdowa tb 303 rolanda [mniam :) ] ale tutaj nie pasuje.
Od 1:30 do konca IMO tragedia ...... zadnego ladu i skladu. Do tego te piszczalki cholera wie po co ....

Gdybym nie slyszal od 1:30 dalej moze mialbym nadzieje, ze to podrasujesz ale jak na chwile dzisiejsza:

3/10 [3 bo perka choc prosta to jednak nie najgorsza no i bassline ujdzie]

Po przeczytaniu postow [zawsze to robie na koncu zeby sie nie sugerowac] zdecydowanie klasyfikuje jako humor i tam to juz

5/10
 
 
 
 
 
"Natura nie czyni niczego bez przyczyny albo na prozno i gdy moze szybciej osiagnac swoj skutek w sposob prostszy i latwiejszy, dziala tak i ku temu sie sklania. " - Witelon
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#10 Wiadomość | 2004-11-24, 10:25
 
no faktem jest ze do 1:30 jeszcze jakos to leci a pozniej to jakby muza z innej bajki
szkoda ze perka malo urozmaicona i wkolko leci tak samo - mysle ze cos dobrego by moglo z tego wyjsc
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
AleX Cee 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2004-11-27, 15:31
 
hmmmmm....sprobowales i nie wyszlo Ci ...tzn na samym poczatku myslalem ze bedzie jakis wypas te wokale nawet spoko ale pozniej jakies takie dziwne te przejscie ...pozniej stopa d'n'b? hmm jak dla mnie za slaba...po1:30 do wymiany....sory ale tan kawalek mi nie podszedl....

pzdr.:)
 
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#12 Wiadomość | 2004-11-27, 21:25
 
Zmieniłem na serwerze na wersje beta :D
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7140 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#13 Wiadomość | 2004-11-27, 22:30
 
Naprawdę szkoda :-( Wokalowa zabawa zapowiadała coś zawodowego.... porozkładałeś świetnie sampelki wokelki i w czasie i w przestrzeni - skończyło się i..... kruca bomba wlazło jakieś tam plumkanie ni to wczesna Amiga ni to jakieś techniawskie eksperymenty.... szkoda. Zrobiłeś świetny początek i zapomniałeś, ze jednak wczucie się w klimat tego, co sie robi jest bardzo istotne.....
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#14 Wiadomość | 2004-12-01, 11:59
 
hmmm.. mi ta twoja tworczosc w ogóle nie podeszla. wyszedl ci istny bigos. to "techno" nawet fajne, ale dnb jak to nazwales moim zdaniem nic nie ma do dnb (takie moje zdanie, mimo ze tego nie slucham za duzo) raczej nadaje sie do elektronicznej przerobki kalinki :wink:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#15 Wiadomość | 2004-12-12, 13:14
 
heh..fajne to to
ale jak juz ktos napisal cos niedobrego dzieje sie na 1:30 ..jakas inna bajka..przeexperymentowales
troche wiecej przestrzeni wrzucilbym a wokal no i oczywiscie bardziej czepilbym sie koncepcji do 1:30 i ja rozwijal niz tamto. Nagle zmieniasz bass, melo a tego sie nie robi, bo kawalek traci spojnosci..kiedys tak Hopus zrobil w paru kawalkach..nagle ni z tego ni z owego..bum
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#16 Wiadomość | 2004-12-17, 10:14
 
Zamykam temat finala nie będzie przynajmiej narazie Dziękuje wszystkim!!!! :D

DJ_Golem napisał/a:Zrobione...
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [BETA]Lanser-techno vs D'nB

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi