Radar- Sunset Highway new rema...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [Finał]Radar- Sunset Highway new remastering
 
Radar 



Dołączył 7141 dni temu
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2004-11-18, 09:46
[Finał]Radar- Sunset Highway new remastering 
Oto moje najnowsze dzieło:

Czas: 6:11
Gatunek: Trance
Waga: 5.67 Mega

http://www.soundclick.com/bands/1/djradarmusic.htm


pod tym linkiem macie już nowe nagranko, już z remasteringiwane
Ostatnio zmieniony przez Radar 2004-11-21, 19:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
 
http://www.soundclick.com/bands/1/djradarmusic.htm
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#2 Wiadomość | 2004-11-18, 15:28
 
hmmm ci powiem ze pad poczatkowy kojarzy mi sie z orbitalem z filmu human trafiic a mi sie podoba jak cholera, jedynie drazni mnie dzwiek ktory wchodzi na 14 sekundzie. jak dla mnie powinien byc bardziej mientki :wink: snare tez troszke dziwny ale jest ok. basik od 1:10 fajny ale ciutke inaczej bym go zmotal :wink: do 2:34 fajnie gra ale od tego momentu musze przyznac ze jest zaje**** pianinko wyje*** w kosmos, tylko ze jak juz wejdzie rozkret to czegos mi w nim brak. tego 1% mi tu zabraklo i jakos mnie to troche drazni i az mam ochote zrobic jakiegos mixa :wink: ale ogolnie naprawde niezle ci to wyszlo. no i ten jeden dzwiek troche nie pasuje.
ocenka 5/5
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Bass Addicted 


Dołączył 7143 dni temu
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-11-18, 16:16
 
wejscie beatu [0:28] troche mnie zszokowalo, piano nie zawsze slyszalne .... momentami mam wrazenie ze glowny synth jest troszke przesterowny i chyba przester na basie przy kilku wejsciach [3:02, 3:17, 3:30, 4:54, 5:08]. Skonczyl bym troszke inaczej ale to nie moj numer :)
Nie wiem czy to trance ale numer jest swietny, aranz mnie powalil mimo ze takiej muzyki nie lubie. Slychac ze masz do tego dryg :)
Po masterze na porzadnych odsluchach numer mialby szanse na to aby stac sie przebojem [w moim mniemaniu], tylko ze ....... nie w tym swiecie :/ potrzebna do tego by byla promocja ....
a o nia nie latwo :/

9/10 bardzo dobry, gratulacje
 
 
 
 
 
"Natura nie czyni niczego bez przyczyny albo na prozno i gdy moze szybciej osiagnac swoj skutek w sposob prostszy i latwiejszy, dziala tak i ku temu sie sklania. " - Witelon
 
Radar 



Dołączył 7141 dni temu
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-11-18, 18:09
 
wow, niespodziewalem sie takich ocen, dzie ki bardzo, powiem szczeze ze ten kawałek robiłem 2 tygodnie (niecale), włożyłem w ten kawałek całe swoje serce, dzieki za te opinie i czekam na następne
 
 
 
 
http://www.soundclick.com/bands/1/djradarmusic.htm
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2004-11-19, 13:57
 
o widze ze znowu trancik :) to cieszy
początek łądniutkie pady
break beat bardzo misie podobał
przejsice z tym snarem ehh troszke przesadziłeś za głosno i sama jakośc tego snara nie jest za ciekawa
stopke bym zmienił na jkąs bardziej trancową ta jet troszke za bardzo twarda
ok 2 :35 swietne melo normalnie wypasik
3:02przester na kicku :/ i są nastepne
bardzo dobra perka łanie dodaje dynamiki kawałkowi
qrde teraz cały kawałek jest przesterowany lekko
no i wiesz zuciło mi sie w oczy to ze te pady takie phasujące troszke za czesto są leca prawie przez cały kawałek i troszke sie juz nudne zaczynja robic
ogolnie kolejna produkcja która w ostanich czasach przypadałmi do gustu wkoncu Trance is the best :D:D:D:D:D czekam nakolejne produkcje :)


ps:czuc ze duzo pracy włozyłęś w kawałek widac ze przysiedizałeś na tym własnie polega piękno takich kawałków.. :)

pozdro & bestregards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#6 Wiadomość | 2004-11-20, 09:22
 
Przyjemny kawałek, wszystko w tle ładnie chodzi, klimat jest, werbel ~2:35 mi nie pasuje. Słychać miejscami pompowanie i przester :shock: Czy to tylko u mnie ten przester? Burzy mi on całą koncepcję kawałka, taki drobiazg, a nie pozwala się na muzie porządnie skupić. 9/10 za ten przester :P
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Radar 



Dołączył 7141 dni temu
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2004-11-20, 09:31
 
więc tak, jeśli chodzi o ten przester to są tam tylko basy podbite w momentach na wejście mocnego kicku z crashem, robiłęm tak bo na moim soobwoferze brzmialo idealnie
ale zaraz postaram sie obniżyć głośnosc teg odzwięku i powinno być git...
 
 
 
 
http://www.soundclick.com/bands/1/djradarmusic.htm
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#8 Wiadomość | 2004-11-20, 10:13
 
Hmm... wyszło na to, że słuchałem tego remixu ;) Ale w oryginale też trochę przesterów... Remix tylko bardziej przestrzenny jest :)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Radar 



Dołączył 7141 dni temu
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2004-11-22, 08:10
 
OD TEJ CHWILI MACIE JUŻ NA SERWERZE POD STARYM LINKIEM JUŻ W ZUPEŁNOŚCI ZREMASTERINGOWANE TO NAGRANIE !!
 
 
 
 
http://www.soundclick.com/bands/1/djradarmusic.htm
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#10 Wiadomość | 2004-11-29, 17:41
 
jestem pod wrazeniem..coz moge wiecej powiedziec..9,8/10, bo ponoc nie ma rzeczy doskonalych. Leze i kwicze :shock: :shock: ..pianinko powoduje dreszcze..ostrzegam :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#11 Wiadomość | 2004-11-29, 18:27
 
No dla mnie to jest rewelka. Świetne współgranie ścieżek, basów z padami, no i to piano - po prostu świetne. Buildup koło 3:00 jest zrobiony bardzo dobrze. Aranżacyjnie to moge powiedzieć tylko tyle, że ten buildup co się zaczyna na 2:06 mógłby być ze 2 frazy później żeby kawałek się dłużej budował. Technicznie jest bardzo dobrze, dobry mastering. Wysoki poziom. Tak trzymaj :!:
 
 
 
 
JTM 
VIP


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#12 Wiadomość | 2004-11-30, 16:06
 
Poczatek swietny. Z tym ze nie pomysl ze sie czepiam bo to tylko moj gust. Nie podoba mi sie ten string (bo to raczej nie pady) tzn tam jest chyba string polaczony z padem. Melodia na nim grana jest bardzo dobra tylko chodzi mi o sam instrument. Tzn nie jest najgorszy ale zastosowł bym tam jakiegos delikatnego syntetycznego pada. ale melodia jest super podkreslam to. Wg mnie zapomniales o basie na tym stringu i moze dlatego to tez tak wyglada. 0.15 ten synth moze byc. 0.28 swietne wejscie bitu. bit jest swietny. Swietnie budujesz utwór. 0.44 te snare takie mocne sa tam niepotrzebne. tzn zadlugo je tam ciagniesz. 0.55 wspaniałe wejscie pianina i super melodia na nim grana. Jakosc pianina srednia ale ogolnie moze byc. 1.23 wejscie stopy bardzo przyjemne do tego basik na poziomie. Perkusja jest w pozadku.1.51 az prosilo sie tutaj wstawienie tego syntha no i jest i bardzo przyjemnie to gra. Melodia jest super. 2.06 niepotrzebnie usunąłes stope w tym miejscu powinno jeszcze isc troche z ta melodia. 2.20 te snare troche kluja po uszach w dalszym ciagu. 2.34 bardzo fajnie zmieniasz motyw. Tak jak lubie. W utworze nie czuc monotoniii. Z tym ze ten synth taki sredni. Nie wiem czy mi sie zdaje ale poglosniles troche to pianiko? Chyba za przedtem bylo troche zagluszone. Swietne to melo na pianinie. 3.30 cudownie to idzie. Wspaniała robota. 3.44 nie wiem dlaczego ten synth idzie teraz tak cicho? Powinienes dac go tak jak wczesniej. Potem ten snare zas mnie drazni. potem fajne przejscie i do stopy dokladasz pianinko i swietnie to wyszło. Ten snare jest jeszcze na koncu i zas tam nie pasuje.

Powiem tak . Utwór świetny. Jestes na swietnej drodze. Naprawde bardzo miodnie sie tego słucha. Wymaga on jednak drobnych poprawwk kosmetycznych. No i master mi nie gra. Momentami czuc przesterowane partie. Ale to oczywiscie jest do poprawienia.

Jeszcze raz pochwalem za tak dobrą robote.
:wink:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Mane 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2004-12-01, 18:02
 
widze ze niezłe oceny , zobaczmy co to :P
fajne pianinko (taka moja wizja mógłbys zrobic cos takiego ze od poczatku dał bys to pianinko ale tak mało słyszalne i z duzym delayem :P) breakbeat nie zabardzo pasuje bo tak w 1:40 zabardzo zaczyna trzeszczec i zagłusza tym melodie i pady w tle, ja bym to zmienił i to koniecznie !! pady w tle sa bardzo dobre nadaja wypas klimat i maja niezła barwe, ogólnie bardzo dobry utwór 8)
 
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [Finał]Radar- Sunset Highway new remastering

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi