Mane - Knabsi
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał]Mane - Knabsi
 
Mane 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2004-11-16, 20:23
[finał]Mane - Knabsi 
witam
miałem juz go wrzucic wczoraj ale jakos zapomniałem :P jak zwykle w starym mojim stylu :P opinie mile widziane:

http://www.audiostreet.ne...5/066/mane.html

pzdr.
 
 
 
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#2 Wiadomość | 2004-11-17, 00:22
 
Hmmm...

No dobra - obiektywne:
Przez pierwsze 3 minuty nic sie nie dzieje ciekawego, mimo ladnie wspolpracujacej stopy z bassem. To troche za malo. Lekko bass ni w tonacji pomiedzy 1:35 a 1:50 - albo przynajmniej takie daje wtazenie nie skladnosci pomiedzy pozostalymi dzwiekami.
Uspokojenie melodyczne od okolo 2:50 nie podchodzi mi tematycznie. Zaczynajac kawalek Dajesz do zrozumienia ze bedzie to rytmicznie pulsujacy, zywy zryw. A tu, Sorry Man, klapa. Od 4:22 rozlozylbym inaczej stope na zgranie z tematem. Nie powinno byc przerwy na tej samej stopie od 4:35 do ponownego powrotu glownego tematu w 4:50. Od tej chwili powrot do szybkiego dobrego rytmu do kolejnej przerwy w okolicach 7min. Potem to juz tylko aby skonczyc.

Ogolnie:
Za dlugi, o conajmniej 3.5 minuty. Chyba ze to ma byc do jakiegos filmu.
Pomysl ocenie dosc wysoko / wykonanie - nie wiem, nie moge sie zdecydowac...

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#3 Wiadomość | 2004-11-17, 20:50
 
no od 1:30 faktycznie cos zlego z tym basem sie dzieje - szczegolnie ze synth/pad w tle za bardzo nie zmienia nut i pewnie przez to sie torba zrobila
2:30 znak firmowy mane :D
od 2:40 zaczynaja sie pady jak w filmie GLADIATOR na samym koncu - czyli uspokojenie klimatu - a poczatek jak pisal taurus na co innego wskazywal
potem wjezdzasz bardzo ladnym synthem, ale zagubiles perke po drodze - pozniej wchodzi jakis lamany bit - po chwili gasnie - pewnie sam nie wiedziales czy ma tam byc

ogolnie to kawalek sobie przelecial, a ja o nim zapomnialem - chyba nie takie bylo zalozenie tego kawalka
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-11-19, 13:47
 
elooo
o widze ze moje klimaciki :D
nie lubie takich początków z samym kickiem
no ale jak basik wchodzi to nie zle tylko troszke za mało dynamiczny jest moim zdaniem
nie podoba ło mi sie te przejscie z crashami takie 3 crashe nie potrzebnie :)
melo bardzo fajna swietny synth
ale pady sie nie zgrywają z emelo i jest fałsz nie wielki
od 2:59 swietne pady pianinko też ładnie pyka ale wejscie do tego motywu nie za ciekawe tak jakby weszła inna piosenka
pianinko trosze za cihco jest
snary które wprowadzaja melo są zdecydowania za krótko i za cicho ledwo je słychac
4 :20 nie podoba mi sie ten braek beat no i sie tak dziwnei urywa
za to głowna melodia mi sie bardzo podoba idzie sie rozmarzyc przy kawałku
perka też troszeczke za cicho
ogólnie kawałek całkiem przyzwoity wpadający w uszko widac ze masz potencjał do trancu mysle ze nastepna twoja produkcja bedzie jeszce lepsza od tej.....:)

pozdro & bestregards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7138 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#5 Wiadomość | 2004-11-19, 16:58
 
ciekawe wejscie basu i jego lina (czy jak kto woli bit jaki basem wybijasz)nie wiem co napisac ....wszuystko poprawnie.zgodnie z kanonem tego typu muzyki ale jest jedno ale ktoore molbym napisac jako topic -takich kawalkoow jest zalew wszedzie wszedzie itp itd...zobacz ilu w BF gra podobnie normalnie (na wysokim poziomie)poszczasz 10 kawalkoow i procz zmian w brzmieniu to bit do cholery sie nie zmienia....kurcze zrobmy cos innego....cos co wykracza poza granice i probojmy, kazdy kto sie przebil na szczyt ,robi swoje w inny sposoob i to wlasnie wywindowalo go na szczyt.Prosze nie potraktowac mojej uwagi jako uszczypliwosc...to tylko przyczynek do rozwoju....krytyka (jesli to wogoole krytyka)jest motorem do samodoskonalenia.....czego wszystkim zycze
pozdrawiam zyczac wytrwalosci w poszukiwaniu, lamaniu(tworzeniu ) brzmien i lamaniu schematoow aranzacyjnych.pozdrawiam
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
Mane 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2004-11-19, 17:17
 
mr_smok --> poczesci masz racje, ale to jest muzyka która mi sie najbardziej podoba i która rusza mnie w srodku to sie poprostu czuje :P i nie zgodze sie ze wszystko brzmi tak samo, trzeba poprostu byc w tym gatunku jakis czas wtedy mozna go zrozumiec najlepiej no i trzeba umiec tez dobierac utwory i wiedziec jakich szukac :P
 
 
 
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#7 Wiadomość | 2004-11-20, 09:54
 
szybko klecisz te kawałki, juz 3 twoj dzisiaj oceniam hehe :mrgreen:


pady na 2:50 podobne do tych z samplów frutka, ale przeciez ty na ryśku :P potem ładny efekt na 2:57 a tuz za nim extra pady z pianinkiem na których buduje sie glowny motyw zaje****, kawałek mi sie bardzo podoba, tak trzymaj :D
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#8 Wiadomość | 2004-11-20, 15:19
 
Na 4:23 ten łamaniec moim zdaniem niepotrzebny bo sztucznie wydłuża buildupa. Strasznie długie outro bo prawie 2 minuty, mogłoby być mniej, z 1,5 wystarczyłoby. Poza tym technicznie zastrzeżeń nie mam żadnych. Choć stylistycznie to takich kawałków jest co niemiara i w sumie nic wielce odkrywczego w tym utworze nie ma, ale wiem, że właśnie taka muza Cię kręci, a najlepiej robić zawsze to, co się najbardziej lubi.
 
 
 
 
Bass Addicted 


Dołączył 7143 dni temu
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2004-11-21, 16:30
 
Calkiem w porzadku tylko jakos tak przelecial i nic po nim nie zostalo.
Moze za bardzo olalem sluchanie tego kawalka :/
Technicznie nie bede sie zaglebial bo tu juz pewnie masz cale stada lepszych niz moje wskazowek :P
Napisze cos o ogolnym wrazeniu [leci 2-gi raz] poczatek troche "zamula" potem juz troche lepiej ale numer jest bardzo statyczny jak dla mnie ... i troche sie nie rozwija co przy tak dlugim dziele daje przecietny numerek [master w miare ok tak "na oko" dlatego to nie jest kicha, slychac ze wiesz co robisz] a chyba kazdy chcialby robic numery wybitne :)

6/10 [sam nie wiem czemu]
 
 
 
 
 
"Natura nie czyni niczego bez przyczyny albo na prozno i gdy moze szybciej osiagnac swoj skutek w sposob prostszy i latwiejszy, dziala tak i ku temu sie sklania. " - Witelon
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7140 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#10 Wiadomość | 2004-11-29, 00:03
 
Podstawowy atut tego numeru to melodyjność. Nie skupiasz się tylko na zbudowaniu kroczącej machiny skłądającej się z rytmu i basu tudzież solidnego leada ale obracasz tym. Tworzysz dłuuugie tematy - nawet jeśli ktoś przyczepi się do Ciebie, że brak wyrazistej melodii to olej to - trance i melodyka nie idą ze sobą w parze a Ty jednak postanowiłeś je ożenić.... udało Ci się. Świetny numer na imprezę - nietrudno oczyma wyobraźni zobaczyć tłumy skaczące przy tym numerze.
 
 
 
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7138 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#11 Wiadomość | 2004-12-02, 13:59
 
Mane - po przesluchaniu enty raz ,powiem jedynie ---> spokojnie widze ,slysze ten kawalek w soundracku do filmu typu "Hjumen trafik".Gratulacje.
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
VpR 



Dołączył 7149 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2004-12-02, 17:44
 
basik momentami brzmi bomba momentami cos szwankuje nie wiem jak to napsiac ale takie mam odczucie, pady piekne brzmieniowo i melodycznie - zrestza to ostano u Ciebie norma ze z melodia sobie radzisz b. dobrze, z minusow to bardzo statyczne haty tak samo leca na starcie - w polowie i na koncu, mysle ze troche za bardzo rozciagniety ten kawalek - - tak czy siak to kawal dobrej roboty :)
 
 
 
 
 
adult music
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#13 Wiadomość | 2004-12-02, 21:18
 
heheh ci powiem ze bajer jak na razie (2min), te crashe na 2:30 jakos mi sie nie widza,
hmmm powiem ci ze ten rozkret od 4:50 jest juz w tym momencie nudny. dla mnie rozkret powinien wchodzic z zaskoczenia bo samym wrzuceniem kicka nic nie zdzialasz, mimo wszytsko bardzo dobry utworek, tylko glowny motyw pojawia sie bardzo dlugo przed rozkretem i powoduje ze sam rozkret jest nudny :? mimo wszytsko dobra robota :wink:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7138 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#14 Wiadomość | 2004-12-03, 17:15
 
jeszcze raz ja....priomo -zdechly ci linki dokawalkoow ktoore umiesciles w profilu.
chyba mnie wkreciles tym "knabsi" ;-)
btw wysylales ten nr gdzies dalej w swiat? do niezaleznych wytwoorni? naprawde wkreca.sprobooj. pozdrawiam.
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
Mane 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#15 Wiadomość | 2004-12-03, 17:25
 
heh dzieki wszystkim za wpisy , no i własnie miałem zamiar sie pochwalic heh :P a wiec mała reklama :P

12 grudinia czasu 7pm-9pm est (mógłby ktos powiedziec co to za godzina u nas :P) jest co tygodniowe show Voyage into Trance w radiach http://www.thebasslinecartel.com/ i http://www.party107.com/ i co tydzien prezentuja dj tygodnia i producenta tygodnia no i ze tak skromnie powiem 12 grudnia własnie ja zostałem wybrany za producenta tygodnia heh :P tutaj mała zajawka :

VIT Radio 04 – 12 Dec 04


DJ of the Week: Fred Acler – Orebro, Sweden

All the way from Sweden, this young DJ definitely has a lot of

love for his Music. His real name is Frederik Akerstrand, and he goes by none

other than Fred Acler. His influences stem from Armin Van Buuren to Tiesto,

and his music shows it. Fred’s awesome trance set is sure to please.

Tune in Dec 12th for that one.


Producer of the Week: Mane – Szczecin, Poland

Straight to your ears from Szczecin Poland, we bring you the floor shaker “Knabsi”

by Mane. This 19 year old producer uses a very simple studio composed of nothing

by Propellerheads Software sequencer Reason! This track is very beautiful, so tune in.

You don’t want to miss this one.

:wink:
 
 
 
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#16 Wiadomość | 2004-12-03, 17:34
 
Gratulacje Mane :!: Można to spokojnie dopisać do osiągnięć w profilu na głównej :)
 
 
 
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7138 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#17 Wiadomość | 2004-12-03, 18:18
 
moje gratulacje;-)
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#18 Wiadomość | 2004-12-20, 16:29
 
troche cichutka ta mp3ka..bardzo podoba mi sie ten "posuwający" clap..daje uczucie masywnosci..z pewnoscia nie jest standardowy. Kolo 1:40 lawirujesz basem zeby uzyskac efekt melodii..no mi to nie pasuje.. z tej prostej przyczyny, ze ten bas zle sie tu czuje..nie jest to falsz.Dalej troszeczke wieje nuda..dzieje sie bardzo malo..wprawdzie wchodzi melo i jakis pad pohukuje pod spodem ale to nie to. Och jakiez piekne dzwieki wchodza po 3 minucie..rozplywają:).Melo po 3:53 bardzo fajnie..przyjemne dla ucha. Wiem, ze takie kawalki zwykle sa dlugie..ale dla mnie mimo wszystko ten jest zbyt dlugi.. Sluchalo sie z przyjemnoscia. Dziekuje za uwage:)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#19 Wiadomość | 2004-12-23, 16:27
 
I znowu mamy dlugarka w postaci 8 minut :? Na szczescie tym razem pamietam jak utworek lecial na pcozatku (bedac przy 5 minucie) W sumie niema tutaj raczej czasu zeby utworek sie znudzil i chwala Ci za to. Wiekszosc dlugich kawalkow to dluzyzna i powtarzanie sie w kolo tego samego. Ogolnie moje skojarzenia brzmieniowe z tym uworkiem to Paul Van Dyk zbełtany z Blank & Jonesem. Utworek jest bardzo dobry ale raczej brakuje mu powera zeby zakrecic ludzi na imprezie czy dysce. w ogóle podzielilbym utworki na: 1) te do tanczenia dla naszego ciala 2) te do sluchania, dla naszej duszy i umyslu. Knabsi zalicza sie zdecydowanie do tej 2 kategorii.
 
 
 
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7116 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#20 Wiadomość | 2004-12-23, 18:56
 
1:10 - wchodzi po cichutku coś, co mi w ogóle nie pasuje do basu... Ale tak ogólnie to jak na mój gust trochę to monotonne... Od 3:00 bardzo miłe brzmienie, choć za długo to trwa... Potem podoba mi się od 4:40, ale znów to trwa zbyt długo ;)
 
 
 
 
 
Moje zdjęcia w akcji
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał]Mane - Knabsi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi