Queen: Matka Mercury'ego pobło...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Newsy » Queen: Matka Mercury'ego pobłogosławiła
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7158 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#1 Wiadomość | 2005-07-11, 16:12
Queen: Matka Mercury'ego pobłogosławiła 
Paul Rodgers, były wokalista Free i obecny Queen, odetchnął z ulgą po spotkaniu z Jer Bulsarą, matką nieżyjącego Freddiego Mercury'ego. Kobieta "pobłogosławiła" nowego frontmana zespołu, który stał się obiektem krytyki zarówno fanów Mercury'ego, jak i dziennikarzy muzycznych.

Do spotkania doszło podczas koncertu zreformowanych Queen w Sheffield w Wielkiej Brytanii. Pani Bulsara powiedziała ponoć Rodgersowi, że wyczuła podczas występu obecność Mercury'ego.

"Jego mama i reszta rodziny przyszli zobaczyć koncert. Zostałem przez nich zaakceptowany i uważam to za ogromny sukces" - powiedział Rodgers.

"To był moment pełen emocji. Zapytała mnie, czy miałem okazję poznać Freddiego. Odpowiedziałem, że niestety nie, ale teraz czuję się, jakbym go znał" - opowiada wokalista.

"Spojrzała na mnie i powiedziała: Wiem, o czym mówisz. Wyczuwam teraz jego obecność. To było dla mnie jak błogosławieństwo" - dodał nowy wokalista Queen.

(INTERIA.PL)
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Newsy » Queen: Matka Mercury'ego pobłogosławiła

Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi