Jarre jednak zagra w Gdańsku
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Newsy » Jarre jednak zagra w Gdańsku
 
dr JunkStone 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6933 dni temu
Posty: 262
Skąd: 3miasto
Punkty: 10
#1 Wiadomość | 2005-07-08, 16:52
Jarre jednak zagra w Gdańsku 
TVP i Fundacja Gdańska podpisały z przedstawicielem Jeana Michela Jarre'a porozumienie dotyczące jego koncertu w Gdańsku, mającego uświetnić obchody 25. rocznicy Sierpnia '80.Doszło do zmiany terminu koncertu. Odbędzie się on nie, jak wcześniej planowano, 27 sierpnia, ale dzień wcześniej.Koncert artysty będzie trwał ok. dwóch godzin.Artysta nie weźmie za swój występ żadnego honorarium (a to ciekawe :> )Przewiduje się, że obejrzy go ok. 100 tys. osób.

Wiadomość podała PAP
 
 
 
 
 
dr JunkStone
- = P s y c h o d e l i c a t e C o r p = -
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#2 Wiadomość | 2005-07-08, 21:53
 
To, że artysta nie weźmie honorarium, nie znaczy, że koncert będzie za darmo. Wynagrodzenie będzie się bowiem należało technikom i pozostałym członkom ekipy, a w przypadku JMJ jak wiadomo koncertowi towarzyszą rozmaite efekty, za które również trzeba będzie zapłacić.
 
 
 
 
spazm 
VIP


Dołączył 7069 dni temu
Posty: 813
Skąd: Moje Miasto
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2005-07-11, 08:50
 
ta, tez to dzis czytalem
w tej samej gazecie, ktora w piatek pisala, ze jednak nie przyjedzie :|

no, ale zmienil sie organizator imprezy widze, wszczesniej to byla jakas agencja artystyczna, a teraz Fundacja Gdanska
(moze o to chodzilo?)

bilety maja podobno kolo 30,- zeta kosztowac, bo wszystkim zalezy bardziej na frekwencji, niz na zyskach
(ja tu widze co najmniej dwa dna ;))
 
 
 
 
 
Bądź wesoły, energiczny, jak wibrator elektryczny.
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#4 Wiadomość | 2005-07-11, 12:11
 
bardzo chcialbym tam byc, ale oczywiscie z roznych wzgledów raczej niemożliwe :(
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#5 Wiadomość | 2005-07-11, 13:02
 
Gadalem z Gabrielem i On mowil ze bilety maja byc po 5 zl z okazji chyba 25-lecia Solidarnosci. Nie wiem czy to prawda, jak tak to kuszaca propozycja :D
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7145 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2005-07-12, 12:29
 
Wcześniej rzeczywiście mówiono że bilety mają być po 5 zł, ale skoro zmienił się organizator to w końcu nie wiadomo jak to z tym będzie.Ja tam będę na pewno, byłbym nawet gdyby bilety miały być za 200 zł. :D Drugiej takiej okazji może już nie być. Dość powiedzieć że Jarre koncertował do tej pory w Polsce tylko raz i to na dodatek nie był koncert plenerowy. Poza tym z tego co czytałem i słyszałem, to może to być wydarzenie na miarę jego ostatniego koncertu w Chinach (któryś z portali wspominał, że być może wyjdzie nawet DVD z tego koncertu, ale nie wiem na ile ta informacja jest wiarygodna).

Tak więc teraz całe wakacje spędzę na oczekiwaniu. :D

A tak w ogóle to Jarre ma być 3. sierpnia w którymś z warszawskich empików. :> Będzie podpisywał swoje dwie najnowsze płyty ("AERO" i "Live in Beijing"). Tam też będę. :D
 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#7 Wiadomość | 2005-07-12, 17:25
 
Fido napisał/a:A tak w ogóle to Jarre ma być 3. sierpnia w którymś z warszawskich empików. :> Będzie podpisywał swoje dwie najnowsze płyty ("AERO" i "Live in Beijing"). Tam też będę. :D


"Live in Beijing" znaczy "na żywo w Pekinie" - chyab informacja tego portalu była jednak wiarygodna 8)
 
 
 
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7145 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2005-07-13, 12:17
 
Źle mnie zrozumiałeś. :P Chodziło o to, że być może wyjdzie DVD z tego koncertu w Gdańsku. Między innymi dlatego może to być wydażenie na miarę koncertu w Chinach, z którego DVD wyszło. :D (zresztą mam tą płytkę nawet ;))
 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Newsy » Jarre jednak zagra w Gdańsku

Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi