Koncertowe DVD Eminema
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Newsy » Koncertowe DVD Eminema
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7158 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#1 Wiadomość | 2005-07-04, 14:05
Koncertowe DVD Eminema 
Dzisiaj (Poniedziałek, 4 lipca), do sklepów trafi DVD Eminema zatytułowane "Anger Management Tour", które zostało zarejestrowane podczas trasy koncertowej rapera w 2002 roku.

Wydawnictwo zawiera między innymi koncertowe wykonanie między innymi takich utworów, jak "Stan", "The Way I Am", "Kill You", "Forget About Dre", "Don't Give a F***", "Sing for the Moment" czy "White America".

Poza tym na DVD znajdują się nagrania występów protegowanych Eminema ze składu D12.

Tradycyjnie już fani będą mogli obejrzeć zakulisowe zdjęcia rapera.

Dodatkowo "Anger Management Tour" zapewnia dostęp do strony internetowej, z której za darmo będzie można ściągnąć nieocenzurowaną wersję teledysku do "Ass Like That".

A już 7 lipca Eminem wraz z 50 Centem, D12, Lil Jonem & the East Side Boyz, G-Unit, Obie Tricem i Status Quo wyruszy na trzecią edycję "Anger Management Tour".

(INTERIA.PL)
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7157 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#2 Wiadomość | 2005-07-04, 17:15
 
Eminema cenie za wybicie sie. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych osob teraz. Mimo, ze bialas, to wybil sie w typowo czarnej muzyce. A pozatym mam do Niego jakos mieszane uczucia. Pierwsza Jego plyta byla najlepsza. pozniej coraz gorzej i gorzej. Kasa, co to robi z muzyka. Teraz Eminem ustawiony na zysk. Kawalki coraz gorsze, coraz bardziej jakies takie nie teges.

Dzisiaj na wszystko narzekam :P
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7158 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#3 Wiadomość | 2005-07-08, 21:54
 
Golem sorry za offtop, ale dlaczego zawsze piszesz wyrazy typu: on, jego, nim itd. z dużej litery? Dla mnie to jest niezrozumiałe i nie po polsku.
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7157 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#4 Wiadomość | 2005-07-08, 22:15
 
Z szacunku :P
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7158 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#5 Wiadomość | 2005-07-09, 06:48
 
DJ_Golem napisał/a:Z szacunku :P


Moim zdaniem to zbyt wiele, nawet w oficjalnych formach grzecznościowych pism z duży ch liter pisze się tylko: Pan, Państwo, czasem też Prezes, Kierownik itp. plus odmiany..
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7157 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#6 Wiadomość | 2005-07-09, 09:30
 
Prezes czy kierownik nie powinno sie pisac z duzych. To nie jest jakis tytul szlachecki czy cos. Tak samo przed nazwiskiem jak masz np. mgr inz. nie piszesz tego z duzej litery. Ja sie juz jakos tak przywyczailem, moze to blad, ale nie studiuje polonistyki, wiec mnie to wali. Szacunek musi byc :P
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Newsy » Koncertowe DVD Eminema

Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi