Szaleństwo na punkcie Szalonej...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Newsy » Szaleństwo na punkcie Szalonej Żaby
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#1 Wiadomość | 2005-06-24, 15:21
Szaleństwo na punkcie Szalonej Żaby 
Utwór "Axel F" Crazy Frog, w którym wykorzystano popularny motyw z muzyki do filmu "Gliniarz z Beverly Hills", cieszy się niesłabnącą popularnością na europejskich listach przebojów. Na stronach INTERIA.PL możecie oglądać teledysk do tego nagrania.

Początkowo piosenka przeznaczona została jako dzwonek do telefonów komórkowych. Jego niesłabnąca popularność natchnęła producentów muzycznych do nagrania piosenkowej wersji sygnału telefonicznego. Był to strzał w dziesiątkę.

Utwór "Axel F" w pierwszym tygodniu po premierze zadebiutował na szczycie brytyjskiej listy przebojów. Być może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Crazy Frog pokonała niecierpliwie oczekiwany nowy singel "Speed Of Sound" ulubieńców brytyjskiej publiczności Coldplay!

Chris Martin, lider "pokonanego" zespołu, nie krył zażenowania, przebąkując coś o "zjedzeniu pewnej małej żaby". Frustracja wokalisty Coldplay była zrozumiała - przegrał przecież z dzwonkiem telefonicznym!

Warto dodać, że "Axel F" ma długą historię na brytyjskiej liście przebojów. Piosenka pochodząca z filmu "Gliniarz z Beverly Hills" w 1985 roku dotarła do 2. miejsca zestawienia. 10 lat później w klubowej wersji przypomniał ja Clock, a utwór znalazł się na pozycji 7.

Dopiero wydająca irytujący dźwięk "ding ding dididing" Szalona Żaba potrafiła wprowadzić piosenkę na szczyt listy w Wielkiej Brytanii, kraju będącym największym muzycznym rynkiem w Europie. I do tego utrzymać ją cztery tygodnie z rzędu na 1. miejscu!

(INTERIA.PL)
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#2 Wiadomość | 2005-06-24, 16:37
 
mam ten klip w telefonie :) hehe
ale dzwonek standard "hymn chicago bulls"
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#3 Wiadomość | 2005-06-24, 20:38
 
Mnie juz ten kawalek powoli wkur****. Co chwila go slysze. Teledysk jest jednak zawodowy :D Szalenstwo przejdzie. Kawalek ogolnie nic specjalnego.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7031 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#4 Wiadomość | 2005-06-24, 21:51
 
Tez mam zabe jako dzwonek w telefonie ale powoli zaczyna mnie juz denerwowac. Na poczatku byla super, w sumie moglem sluchac jej non-stop ale teraz juz mam jej dosc <wstydnis> (chyba w trybie natychmiastowy wyrzucze ja z koma) <lol>
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Hato 
~Moderator~
i ten wiersz napisany dla nikogo...


Dołączył 6987 dni temu
Posty: 688
Skąd: cała Polska
#5 Wiadomość | 2005-06-24, 22:48
 
a ja tam tego nie mogę słuchać...motyw stary jak świat tylko odświężony i tyle ehhh niewiem czym się tu zachwycać :)
 
 
 
 
 
I close my eyes, only for a moment, and the moment's gone
Kansas
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7177 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#6 Wiadomość | 2005-06-24, 23:18
 
no wiecie? dla mnie zawodowo 24h/dobe :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#7 Wiadomość | 2005-06-25, 07:44
 
Hatoyama napisał/a:a ja tam tego nie mogę słuchać...motyw stary jak świat tylko odświężony i tyle ehhh niewiem czym się tu zachwycac


mam klip z ciekawosci - bo ktos mi wgral po IRDA
a dzwonka bym tez chyba nie zdzietrzyl, dlatego jak napisalem mam motyw z hymnu chicago bulls :)

a sam crazy frog, dlatego sie tak podoba ludziom, bo motyw "axel F" ma w sobie "to cos" tylko ze dzisiejsze pokolnie 13-latkow - pewnie nawet filmu nie widzialo i nie zna tego motywu :P
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Newsy » Szaleństwo na punkcie Szalonej Żaby

Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi