Barthezz - Infected (DJ Zara ...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [muza Gosci] Barthezz - Infected (DJ Zara rmx)
 
DJ Zara 


Dołączył 6947 dni temu
Posty: 1
Skąd: Racek
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2005-06-21, 11:11
[muza Gosci] Barthezz - Infected (DJ Zara rmx) 
Oto remix, który zrobiłem :
Barthezz - Infected (DJ Zara rmx)
http://mp3.wp.pl/p/strefa/sciagnij/111529.mp3
Proszę o ściąganie i ocenianie utworku

DJ_Golem napisał/a: Przeniesione do Muzy Gosci
 
 
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7028 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#2 Wiadomość | 2005-06-21, 14:35
 
witam swieze miesko ... szkoda ze niestety tak wyszedl ten zajefajny utwor w twoim wykonaniu ... sciagajac myslalem "no zobaczymy co tu nowy user zaprezetuje" ... otwieram i zonk ... suchajac remix powiem tak ... what a crap ... brzmi to tak ... powycinane czastki z barthezza i po wrzucane tak od nie chcenia ... jak juz wrzucasz takie klocki to chociaz zrob jakis poglos do tego zeby sie tak chamsko nie urwyalo ... niby stworzyles te solowke ale wlasnie sie urywa dziwnie ... dziwne przejscia ... jedyne co mi sie podoba to perka ... nawet tak przyzwoicie zrobiona ... jeszcze musisz duzo posiedziec nad tym utworem ... cwicz cwicz i jeszcze raz cwicz a jakis efekt bedzie ;)

nie denerwuj sie ... ale "u nas opieprzanie to czasem norma" :P

pozdro...DJ.R
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#3 Wiadomość | 2005-06-21, 15:35
 
to jest magixa?? :roll: bo to naprawde brzmi jak not4us powiedzial zero skladu zero niczego co mogloby sie trzymac. daje glowe ze robiles to w magixiw <zygi> oj chlopie zero pojecia o muzyce :/ bo nawet w puzzle bawic sie nie umiesz. ok ja to wylaczam. wybacz ale raz ze zabawa w puzzle mnie brzydzi to jeszcze tak na chama to wybacz ale:
Not4uS napisał/a:what a crap

to bardzo lekkie slowa <wstydnis>
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6985 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#4 Wiadomość | 2005-06-21, 15:48
 
Sorry, ale nie masz pojęcia o tworzeniu muzyki... a puzzlami sie poprostu brzydze.
Bardzo dluga droga przed tobą , moglbym napisać, że jeszcze nawet nie ruszyłeś z miejsca...
Nie masz pojęcia o aranżacji nie mówiąc już o technice wykonania która jest makabryczna !

Jedno udało Ci sie doskonale w tym remixie... Zeszpeciłeś dokłądnie fajny kawałek Barthezza.

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7028 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#5 Wiadomość | 2005-06-21, 21:45
 
powiem ci tak ... poswiec troszke czasu na sciaganie paru utworow a moze nauczysz sie czegos przy okazji ... sciagnij sobie kilka utworow Adixa, Cali inc., DJ.Paul i jeszcze kilku innych a przekonasz sie ze trance w ich wykonaniu to jak jechac mercedesemi ... a w twoim wykonaniu niestety fiat 126p po przejsciach musi starczyc ... moze kilka utworow pokaze ze na tym forum sa ludzie ktorzy siedza w tym wiecej niz miesiac ... zycie to nie bajka :)

pozdro...DJ.R
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#6 Wiadomość | 2005-06-21, 21:55
 
w jego wykonaniu to jak 3 kolowy rowerek dla dzieci ;) nie no ale tak serio, zainwestuj w ejay'a jakiegos to chyba najlepszy programik by sie nauczyc zasad skladu utworow. i wiekszosc z nas (o ile nie wszyscy) przeszli etap ejayowania.
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7028 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#7 Wiadomość | 2005-06-22, 09:15
 
troche robimy wioche w tym poscie :P ... qbs mow za siebie ;) z tymi ejay'ami ... ja nigdy takiego softu nie uzywalem i ani jakis magixow niczego z czego sklada sie klocki ... chyba zeby wytargac z nich sample :P to tak ... ale ja odrazu siadlem do frutiego i nie przechodzilem takiego etapu ;)

pozdro...DJ.Ratty
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#8 Wiadomość | 2005-06-22, 09:32
 
Nie no dajcie chłopakowi odetchnąć ;-) Ja przechodziłem etap klocków na Sonic Foundry Acid Music i byłem zafascynowany łatwością, z jaką się robi muzykę z gotowców. Nie ma chyba nic złego w tym, że tak to się odbywa. Później przychodzi potrzeba dodawania więcej od siebie a coraz mniej od innych - normalna ewolucja.

Myślę, że istotna była uwaga o lepszym dopasowaniu klocków do siebie - jeśli słychać przejścia między nimi to znaczy, że nie jest za dobrze - trzeba to czymś przykryć - np. padami, czy przejściówkami perkusyjnymi - czasem crash lub jakiś fx.
Normalnym będzie - jeśli teraz wrzucisz do kompa Fruity Loops czy inne cudo i zaczniejsz produkować własne loopy - sam stwierdzisz, że im większy wpływ na muzykę tym większa satysfakcja - no a błędy popełniamy wszyscy - uczymy się na nich po prostu :-)
Zatem do dzieła i broń Panie Boże, żebyś przestał robić muzykę :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#9 Wiadomość | 2005-07-06, 12:20
 
O zesz. Zmasakrowales ten kawalek, ale w negatywnym znaczeniu.

Lista bledow:
- perka sucha,
- brak bassu, chyba ze juz gluchy jestem,
- wycinki mela,
- brak FX'ow i efektow,
- brak padow,
- aranz do dupy,
- zle dopasowana glosnosc.

Ogolnie nic mi sie nie podobalo. Duzo nauki przed Toba...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6994 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#10 Wiadomość | 2005-07-06, 20:26
 
Not4uS wsadził Cię do fiata 126p, a to dlatego, że jest bardzo wyrozumiały i jednocześnie miły i delikatny <co?>
tak na serio to jedziesz ikarusem i to bez biletu <diabel>
Ostatnio zmieniony przez wstrĘciuch 2005-07-07, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7170 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#11 Wiadomość | 2005-07-07, 10:47
 
Juz postokroć bardziej wolę odgłos wentylatorów WLEP albo przenośnika zgrzebłowego typu SKAT aniżeli tego badziewia. Daj sobie spokój z remixowaniem. W porówniu z oryginałem Twoja "produkcja" to rynsztok. Nie bedę sie rozpisywał nad szczegółami bo zdaje sie moi przedmówcy już wyczerpali temat.
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#12 Wiadomość | 2005-07-10, 06:37
 
z tego co slychac to tylko perka jest twoja w tym kawalku, bo pod midi podstwic instrument, to niby jest proste (choc jednak nie)
chciales pokazac ze robisz muze - niestety tego za bardzo nie mozna nazwac zrobieniem kawalka - gdyz zawsze jak konczysz loopa z leadem, to on sie urywa - powinien jakos byc na fade posadzony

perka nie ma za grosz przestrzeni, brakuje lini basu
kolo 1:14 prawie w ogóle tego bongo nie slychac

ogolnie, pierwszy krok z muyka juz za Toba (kazdy jakos zaczynal :!: ), teraz warto wykonywac nastepne
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Bass-T-No 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6864 dni temu
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Punkty: 1
#13 Wiadomość | 2005-09-24, 03:31
 
Ooooo a mialo byc tak pieknie :( Bardzo lubie ten utworek ale niestety twoja wersja jest do bani
1.Perka od samego poczatku mnie zniechecila do dalszego sluchania (Ale jakos pomyslalem ze jednak poslucham)
2.Kurde albo moj sprzet zawodzi albo tu rzeczywiscie nie ma basu
3.Synth no tu naprawde mnie zaskoczyles :D (Jest jeszcze gorzej niz przypuszczalem) Jakos dziwnie sie urywa i nie pasuje mi to do calosci. 2:39 Ten mnie powalil
4. 1:47 cos ci sie zacielo ? bo mozna bylo to ciekawiej zrobic .

Dobra bo mnie lapska od pisania rozbola.

Jak dla mnie to kompletnie to nie ma sensu.Wyglada mi to na E-jaya albo cos w tym stylu .Napewno jakies klocki.Ale skoro z klockow potrafisz ulozyc taki syf to napewno nie zrobisz nic normalnego w zadnym innym programie.Ja tez zaczynalem od klockow ale to jakos wygladalo mialo sens a u ciebie nie ma.

P.S Jesli klocki to dla ciebie widze tylko LEGO :P A tak na serio cwicz ,cwicz i jeszcze raz cwicz byc moze kiedys zrobisz cos naprawde godnego uwagi.

Nie zebym ci chcial przykrosc zrobic ale sam posluchaj jeszcze raz tego co zrobiles i przemysl to dokladnie ;) <pa>
 
 
 
 
 
Dj.Flash
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7017 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#14 Wiadomość | 2005-09-24, 09:01
 
ales odswiezyl Flashu <lol>
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
Bass-T-No 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6864 dni temu
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Punkty: 1
#15 Wiadomość | 2005-09-24, 11:55
 
No napewno nic nowego tu nie dodalem ale poprostu jak juz wspomnialem bardzo lubie ten utworek i tez chcialem wyrazic swoje zdanie na temat tej wersji ;)
 
 
 
 
 
Dj.Flash
 
Great T 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6841 dni temu
Posty: 9
Skąd: Elbląg
Punkty: 5
#16 Wiadomość | 2005-10-05, 13:57
 
Hmmmm nio takie przesluchany juz ten bartezz chyba jest. Oglonie nie jest zle mzoe gdyby to mialo wiekszy polot,niektore dzwieki ciekawe :):):). daje 5 punktow na 10
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#17 Wiadomość | 2005-10-05, 18:03
 
Ale tutaj nic nie ma poza wycietym melo i perka w dodatku nienajlepsza :/
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#18 Wiadomość | 2005-10-09, 07:48
 
i dlatego great T uwaza ze mb sa lepsi od bfm <nie_kuma> <zielony>
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#19 Wiadomość | 2005-10-16, 10:41
 
hmmm pomysl z cietymi dzwiekami (jest dzwiek / nie ma dzwieku) nie trafiony suchy zniecheca - potem snare zglasnia sie jeszcze gorzej
potem perka nawet pomyka troche lepiej.. :roll:
wchodzi padzik - niby gra ok ale cos nie pasi moze to suche snare :/ - i to nagle uciecie padzika nie wiadomo czemu :| mnie raczej wybilo z tematu...

ogolnie wszystkie te hamulce psuja strasznie wszystko...
zero reverbu na kanalach :P
pozatym chaos - co kilka chwil inny synth, lead
melo nie zmienione nawet odrobinke...

podoba mi sie barwa leada 1:24 - z tego to by mozna swietny numer poprowadzic - wielka szkoda...
moze jakby te wszystkie czesci kawalka posklejac i zrezygnowac z kilku motywow cos by z tego bylo...
jak bym ten numer uslyszal na imperce to bym raczej pomyslal ze dj ma problemy z obsluga sprzetu <mrgreen> bez urazy

pozdro MepH
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
York 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6866 dni temu
Posty: 68
Skąd: Poland
#20 Wiadomość | 2005-10-21, 10:36
 
Ja sie rozpisywac nie bede ale bez obrazy, żałuje ze to sciągnełem bo od razu poczyłem jakies odruchy zwrotno-wymiotne.

No Comment... <do bani>
 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [muza Gosci] Barthezz - Infected (DJ Zara rmx)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi