Adix - Event Horizont (Final ...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [FINAL] Adix - Event Horizont (Final Edit)
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6976 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#1 Wiadomość | 2005-06-05, 05:48
[FINAL] Adix - Event Horizont (Final Edit) 
Autor - DJ Adix
Tytul - Event Horizont (Final Edit)
Waga - 3.83Mb
Czas - 4:10
Jakosc - 128kbps
Styl : Tech-Trance
Link - http://members.lycos.co.u...op=getit&lid=16
(jesli link nie dziala, nalezy go przekopiowac w miejsce adresu i zatwierdzic).
Komentarz :
Jak obiecywałem, wziełem pod uwage wasze sugestie w wersji finałowej (mam nadzieje ;) ).

Pozdr.
Adix
Ostatnio zmieniony przez Adix 2005-06-09, 09:37, w całości zmieniany 3 razy  
Średnia: 9,5 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#2 Wiadomość | 2005-06-05, 11:30
 
Pady z początku są świetne, a ta melodia i lead to sa zaje**** - jak sie to buduje na 41 sekundzie to aż się miło w brzuchu robi :D potem ja bym snare zamienil na clapa i kicka dal mocniejszego, bo Ty takie słabe kicki dajesz w kawalkach, ale to byc moze kwestia gustu. Druga melodia tez jest swietna, ale pierwsza była lepsza. Ogolnie kolejny swietny kawałek. Gratz ;]
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7008 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#3 Wiadomość | 2005-06-05, 12:22
 
bardzo dobry kawalek... skoro to beta czekam na final... :]
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7019 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#4 Wiadomość | 2005-06-05, 12:47 | Ocenił na 10
 
no no jak to jest beta to ja już teraz nie moge się doczekać końcowego efektu :D Kolejny twój utwór który mi sie cholernie podoba. Mam na dysku wszystkie utwóry jakie zapodałeś na BF i większość tych które są na twojej stronce i kurcze musze stwierdzić że jesteś naprawde dobry. Aż mi głupio tak słodzić, ale nic na to nie poradze... <wstydnis> Poprostu jesteś świetny w tym co robisz i 3maj tak dalej <ok> Te pady na początku za****ste a to rozkręcenie które wchodzi w 23 sekundzie powala na kolana R E S P E C T :)


PoZdRo
DJ.T
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#5 Wiadomość | 2005-06-05, 17:11
 
do czego by sie tu czepic :P

po pierwsze wiem dlaczego powstal kawalek i nawet potrafie okreslic mniej wiecej kiedy :P ..ogladalem ten film na kompie i kiedy nie zna sie zakonczenia mozna w gacie narobic :D

moglbys poprawic bass..idzie glownie na niskich i pewnie dlatego niekoniecznie mozesz wziasc go glosniej..a glosniej z pewnoscia by sie przydal. Mrowi mnie jak slysze te pady. Mi tez ten snare wydaje sie troche nie tego..moze gdyby mial inna barwe - zreszta i tak jestem zwolennikiem clap'a w takich miejscach..snary zdecydowanie do lamancow. Koncowka na padach nie jest potrzebna..wolalbym bez niej.

i jesczze cos co wyraznie widac - masz tendecje to "zadowalania sie" prosta perką..gdtbys wiecej nad nia popracowal i bardziej wypelnial kawalki tym elementem mogloby byc jeszcze lepiej
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6976 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#6 Wiadomość | 2005-06-05, 18:21
 
Tak jak pisałem ... to wczesna BETA... perka jest tylko schematyczna... Napewno dużo rzeczy będzie tu jeszcze poprawione.
Oczywiście wezme pod uwage wasze spostrzeżenia. :)
Loomi... Bardziej odnosilbym sie do nazwy właściwej niż tytułu filmu, ale spostrzeżenie dobre :)
Thx za komenty i czekam na więcej :)

Pozdr.
Adix
Średnia: 9,5 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7158 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#7 Wiadomość | 2005-06-06, 00:15 | Ocenił na 10
 
Adix co tu pisac. Robisz wypas muze i tylko az plakac sie chce, ze w tym glupim kraju na tym sie to skonczy, no chyba, ze bys byl Mandaryna hehe. Masz talent na miare swiatowa. Wyjezdzaj na zachod, bo w tym kraju to sam wiesz jak jest.

Jezeli chodzi o kawalek to tylko tego snara na claps bym zamienil.
Ostatnio zmieniony przez DJ PAUL 2005-11-11, 14:09, w całości zmieniany 1 raz  
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6976 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#8 Wiadomość | 2005-06-06, 02:28
Adix - Event Horinont (Final Edit) 
Po całej nocy strugania światło dzienne ujrzała końcowa wersja utworu (mam taką nadzieje ;) )
Starałem sie iść za sugestiami jakie mi podsuneliście. (THX)

Link w poście głównym tematu.

Zapraszam do ponownego komentowania.

Pozdr.
Adix

PS.
Paul ... "na miare swiatowa" ? :)
Eee tam, jestem tylko zwykłym grajkiem... poprostu czasami cos sie czlowiekowi uda w zrobic :)
Średnia: 9,5 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7008 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#9 Wiadomość | 2005-06-06, 10:02
 
no i jest kosmicznie... takiego czegos oczekiwalem... mastering tez dobry :]
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7019 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#10 Wiadomość | 2005-06-06, 10:09 | Ocenił na 10
 
no nie powiem...ladne...znowu intro zaje**** i znowu pianko na Miles'a ;) ... ten lead napoczatku co wchodzi na arppegio przypomina troszke daruda...ladnie beda z ciebie ludzie... :D

pozdro...DJ.R

[edit]
musze przyznac ze im dluzej slucham, ten utwor staje sie coraz bardziej zajefajny...te pianinko jest genialne...chlopie wydawaj plyte i jedz w swiat...nie marnuj talentu
Ostatnio zmieniony przez Not4uS 2005-06-07, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7166 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#11 Wiadomość | 2005-06-07, 10:51
 
Heh koelga Adix troszke ale tylko troszke pachnie mi klimatami podobnymi do JTMowskich tyle ze te podobaja mi się o wiele bardziej z racji tego ze sa bardziej dynamiczne. Melodia swietna, poczatek super klimacik buduje. Zauwazylem pare podobnych efektow dzwiekowych ktore zastosowales w remixie mojego 70 km ale to wychodzi temu utworkowi tylko na dobre ;) Dobre pianinko zawsze dziala na mnie pozytywnie (niestety ja niemam szczescia do niego :P) Kawaleczek naprawde super :D Powinienes zarzucic cos ze swojej muzy na naszą skladanke BFowska o ile jeszcze tego nie zrobiles :) Jest git <ok>
 
 
 
 
spazm 
VIP


Dołączył 7086 dni temu
Posty: 813
Skąd: Moje Miasto
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2005-07-22, 16:23
 
boskie :)

osobiscie lubie 'energicznejsze' numery, ale sluchalem go z przyjemnoscia

nie mam pytan, po prostu miodzio <ok>
 
 
 
 
 
Bądź wesoły, energiczny, jak wibrator elektryczny.
 
- user 240 - 


Dołączył 6839 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2005-11-06, 23:51 | Ocenił na 10
 
Nie wiem - za krotko tu jestem wiec moze nie mam racji, ale prosze Panow glosujacych tutaj juz wczesniej o ocenienie kawalka za pomoca skryptu :) Moim zdaniem nalezy mu sie miejsce w topliscie ;)

Co do mnie to juz jade z koksem ;) Kawałek zaczyna sie powoli jakoby mial to byc bardzo wolny i spokojny soundtrack do jakiegos porzadnego filmu psychologicznego. Nastepnie zaczynasz robic to co zawsze mi sie pdoobac - bawic sie dzwiekami w sposob nieco oryginalny :) Energia tryska z tego kawalka niemilosiernie i zaczynam krecic sie na stoleczku :) Wszystko dzieki tej muzyczce, melodii no i wspanialemu pianinie :) Ja mam nadzieje, ze juz niedlugo wybijesz sie stad (BF) i jednak podpiszesz kontrakcik z kims naprawde mocnym i wydasz swoja plytke. Dla mnie jestes bez porownania najlepszym wykonawca w naszej grupie. Ot co - bede szczery :)
Ocenił na: 10 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6976 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#14 Wiadomość | 2005-11-07, 00:47
 
Dziekuje wszystkim !!

DJ Szkodi... co moge napisac ... staram sie jak moge... bardzo sie ciesze, że ktoś docenia moją twórczość... (oczywiście nie tylko Ty ;) )

Jeszcze raz wielkie dzięki...

Pozdr.
Adix

PS.
Szkodi....
Jedną płytke już wydałem w 2003 roku (mizerna patrząc na nią z perspektywy czasu, ale jednak wydałęm poszło w polske ponad 10000 szt. - kasa byłą marna strasznie ale chodziło tylko o promocję więc nie narzekam).
W 2004 wydałem drugą ale nie oficjalnie - dostępna tylko w necie (dużo lepsza w porównaniu do pierwszej, ale niektóre kawałki z niej jak np. Happy Flight dopiero w chwili obecnej są naprawde godne wypuszczenia bo robie w nich całkowite przebudowy i stosuje nową technikę).
Obecnie zbieram materiał na trzeci krążek, ale do tego czasu jeszcze troche minie... staram sie nie robić nic w pośpiechu... Ekscytacja wydaniem czegokolwiek mi już przeszła chodź za każdym razem gdy załapuje się na jakąś składankę jest mi strasznie miło).
Średnia: 9,5 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
DJ J-Art 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6987 dni temu
Posty: 121
Skąd: Dębica
Punkty: 5
#15 Wiadomość | 2005-11-08, 22:02 | Ocenił na 10
 
No tak wszystko gra.... i to bardzo ładnie.....
...ale jakoś tak trochę standardowo , a standardy zabijają oryginalność.
Warsztatowo jesteś perfekcjonistą, ale może wypada się teraz wziąść za wypracowanie jakiegoś swojego własnego stylu. Bez urazy, ale od muzyka takiej klasy można chyba oczekiwać czegoś więcej ?
Może moje słowa , które tu padły zabrzmiały nieco szorstko, ale to tylko po to, aby zasiać w Tobie ziarno twórczego niepokoju! W końcu to już " górna półka" i możemy pogadać nie o sprawach przyziemnych a o idei tworzenia.
serdecznie pozdrawiam.

ps: z zazdrości że, nie komponuję tak jak ty tylko 9 pkt, <lol>
a tak serio to właśnie za to, że ten numer podobny do tysięcy innych.
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
DJ J-Art
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7019 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#16 Wiadomość | 2005-11-09, 21:00 | Ocenił na 10
 
DJ SzKoDi napisał/a:Nie wiem - za krotko tu jestem wiec moze nie mam racji, ale prosze Panow glosujacych tutaj juz wczesniej o ocenienie kawalka za pomoca skryptu Smile Moim zdaniem nalezy mu sie miejsce w topliscie ;)

Przyłaczam sie do "akcji" SzKoDi'ego - faktycznie na BF jest duzo swietnych/starszych kawalkow ktore wczesniej z przyczyn technicznych nie mogly byc ocenione. Zaczynam od Event Horizont bo uwazam ze ten utwor faktycznie zasluguje na miejsce w top-liscie. Opinie na temat tego utworu pisalem dawno, teraz dodaje ocenke

PS. Niedlugo nadrobie zaleglosci i postaram sie dodac oceny do innych utworow ktore najbardziej mi sie spodobaly :)

Pozdrawiam
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#17 Wiadomość | 2005-11-12, 15:44 | Ocenił na 10
 
wow Adix intro mnie zmiotło z powierzchni ziemi (ten padzik z pianinkiem) K-L-I-M-A-T <mrgreen>
śliczne barwy instrumentów,perka,bass,aranżacja - FULL PROFESSIONAL... :o
ja tak jak ty mam świra na punkcie pianinka czy fortepianka - kocham te dzwięki więc jak dlamnie każdy wałek może lecieć z pianinkiem w tle 8)

wałek ciekawszy niż niejedna profe. produkcja...
fajne werbelki :P

jeszcze tylko wymyśl coś co przykuje na maxa uwage słuchacza i kariera murowana (tzw to coś - np: John Marks - Update, ten taki rwany lead no miodzik)

pozdro
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
Hato 
~Moderator~
i ten wiersz napisany dla nikogo...


Dołączył 6975 dni temu
Posty: 688
Skąd: cała Polska
#18 Wiadomość | 2005-11-12, 15:54 | Ocenił na 10
 
milusie pianko na początku. Sprawy techniczne wiadomo - no comment. Ogólnie wszystkie pianka mi się podobają. A jak wchodzą jeszcze dolne partie piana ...Luda... cudne :!: Ale nie wiem czemu ogólnie gdy wchodzi sam bit to nie wiem - takie jakieś pompowanie jest i moim zdaniem traci naa dynamice troszke utwór. Poza tym nie ma się do czego doczepić :)

Nie 10 bo ta pompka :/
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
I close my eyes, only for a moment, and the moment's gone
Kansas
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7092 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#19 Wiadomość | 2005-11-14, 22:05 | Ocenił na 9
 
Hatoyama napisał/a:Ale nie wiem czemu ogólnie gdy wchodzi sam bit to nie wiem - takie jakieś pompowanie

Zgadzam się. Gdy bit się kończy to utwór ma jakby szersze pasmo. Gdy gra beat to jest taki jakiś deptany (nie tak bardzo ale jednak). Czuć pompę. ;) Technicznie bardzo dobrze. Brakuje tutaj mi jednak jakiegoś "porywistego" motywu, albo ciekawych pochodów harmonicznych, wszystko jest jak dla mnie zbyt banalne (choć może to za dużo powiedziane - chodzi mi o melodykę/harmonikę - jest standardowo).
Kawałek mnie nie porwał, nie gustuję w takiej muzyce, ale oceniam to na 8 (odejmuję od 10 za swoje gusta ;) :P ). Dla znawców gatunku (jak wyżej ;) ) chyba bardzo dobrze wyprodukowany utwór.
No i się nie zmęczyłem słuchając, za co naprawdę duży plus. ;)
Ocenił na: 9 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6844 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#20 Wiadomość | 2005-12-26, 13:29 | Ocenił na 10
 
no....Panie Adix...tym razem nie czepiam się że aranż taki czy siaki...bo ten kawałek to profesjonalna robota...rwie i o to chodzi...wiesz że nie lubię tego gatunku ale kawałek podobał mi się...nawet bardzo...Gratuluję <ok>
...jak ty to robisz że to tak brzmi...ech master do pozazdroszczenia...
Ocenił na: 10 
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6836 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#21 Wiadomość | 2005-12-26, 16:06 | Oceniła na 9
 
Nie napiszę za wiele, bo się nie znam na takich kawałkach. Ale ten utwór ma powera a chyba o to chodzi! Nie ma nudy, fajowe przejścia, pady. Jest ok. Maxus ostatnio mi mówi, ze nawet trance wymaga wielkiej wprawy, aby go dobrze zrobić. No to , ja się zaczynam z nim zgadzać, po słuchaniu Twoich kawałków. Bo mogę rzec że to ambitna muza. Trzeba mieć naprawdę głowę, żeby zrobić umca umca, które Tifcia słucha ;) a słucha i nawet potupuje nóżką ;D Warstwa melodyczna jest naprawdę super! Zakończenie rewelacja!
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6978 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#22 Wiadomość | 2006-01-08, 15:36 | Ocenił na 9
 
Fajny kawalek, nie powiem ze chwycil mnie za serce bo tak nie jest ale ogolnie utwor jest niezly. Pianinko super. Niezle motywy. Wszytko jest poprawnie zrobione. Pozdrawiam.
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
York 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6857 dni temu
Posty: 68
Skąd: Poland
#23 Wiadomość | 2006-01-16, 10:48 | Ocenił na 8
 
Ok, to teraz ja sie troszke poczepiam albo pochwale ;)
Początek....pad 1-a klasa :D piano tak samo......bardzo ładny Uplifting trance i nagle zmiana......szczerze spodziewałem sie troszke czegos innego.....ale melo ładne , ładnie wszystko zgrane...
Chociarz nie moge sie oprzeć zeby nie było czegos na nie.....moim zdaniem ten clap jest blee , bassline brzmi plastikowo, sztucznie, i kick podobnie, pachnie lekko Dance z lat 90-tych.....
Ogólnie: Linia melodyczna super....9/10, bassline i reszta 5/10

Ogólnie 7/10

Pozdrawiam.
Ocenił na: 8 
 
 
 
DJ Moralez 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 63
Skąd: Mierzęcice
Punkty: 13
#24 Wiadomość | 2006-08-10, 22:58 | Ocenił na 9
 
Utwór naprawde dobry!

Początek jest w moim stylu, zapachniało FM7 chyba? kawałek ma to coś! świetnie się tego słucha. Kompresja spoko. Nie znam twojej wcześniejszej twórczości ale napewno to nadrobię :]
już zciągam twoje kawałki :P

Miałem prawie trzy letnią przerwę na BF. Ale się pozmieniało :roll:
Ocenił na: 9 
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7158 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#25 Wiadomość | 2006-08-11, 22:50 | Ocenił na 10
 
DJ Moralez napisał/a:zapachniało FM7 chyba?

hehe to napewno sie pomyliles, to nie wtyka firmy native instruments, a rysiu z klanu hehe
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [FINAL] Adix - Event Horizont (Final Edit)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi