Loominator - Main Event
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta]Loominator - Main Event
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#1 Wiadomość | 2005-06-02, 15:37
[beta]Loominator - Main Event 
dostepna jest juz wersja finalna, ktora pobrac i ocenic mozna tutaj:
http://beatsfactory.pl/fo...p?p=19304#19304
;) jesli ktos ma ochote

wyszlo przypadkiem..ale mysle, ze transowy motywik dosc fajny..ciagle szukam swojej "drogi", z gory dziekuje <ok>
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Hato 
~Moderator~
i ten wiersz napisany dla nikogo...


Dołączył 6991 dni temu
Posty: 688
Skąd: cała Polska
#2 Wiadomość | 2005-06-02, 16:17
 
zaczyna się dla mnie zbyt nagle. Bez wstępu odrazu łupanka. Wokalik fajny :D Bas mógłby być niższy, bo słychać, że to boobass (tak mi się wydaje). Jakieś dla mnie wydaje się, że za dużo wysokich tonów i dziwnie brzmi ten utworek. Tak zdecydowanie ja bym tu bas poprawił. Poza tym raczej nie mam zastrzeżeń, podoba mi się (oczywiście bez basu :))
 
 
 
 
 
I close my eyes, only for a moment, and the moment's gone
Kansas
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#3 Wiadomość | 2005-06-02, 16:26
 
Hatoyama napisał/a:boobass (tak mi się wydaje)


bass-station, ale rzeczywiscie podobne do boobass'a jak nic. Nie bardze moge obnizyc, bo zeby zgralo z resztą musiałbym pojechac o całą oktawę, a wtedy robi się kaszanka..najprawdopodobniej zmienie ten bass na cosik innego ;)

Cytat:zaczyna się dla mnie zbyt nagle


zrobilem tak, bo czesto dochodze do wniosku, ze intro w takich kawalkach przynudza

bede go jeszcze poprawial..zmienie, ze to beta, wielkie THX
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7182 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#4 Wiadomość | 2005-06-02, 18:21
 
poczatek fakt urabany po chamsku jak z kompilacji :> :P ekstra klimacik ale dzwiek samego basu mi sie w ogóle nie podoba pozatym strasznie to wszytsko dudni, cala reszta jak dla mnie full wypas 8) ale strasznie to zloopowane :> kalimba na 2:05 mi sie nie podoba przydalo by sie tam ciezkie pianino. pozniej po staremu a szkoda. jak dla mnie potrzebny tu jakis dobry przerywnik zeby nie jechac na jedym motywie przez caly utwor.

ogolem jakbym mial to oceniac jako demo (bo kupe niedorobek, ale mam nadzieje ze poprawisz :>)to dalbym 4/5
ale skoro to beta to 3+/5 :P

fajny kawalek sie zapowiada tylko sie przyluz!
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Chris dela Rosa 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7143 dni temu
Posty: 151
Skąd: Stargard Szczeciński
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2005-06-02, 18:40
 
tu w ogóle wysokich tonow niema... Same średnie prawie no i za duzo niskich a wiec mastering nienajlepszy... wokal fajny... leady nienajgorsze :) tyle ze jeden motyw na kawalek to za mało zdecydowanie... wstemp ... w ogóle niema wstempu :P intra niemusi byc ale tak zaczynac kawalek jakby byl wyciety to nieladnie wyglada... ogolnie gdyby był odpowiedni mastering i jeszcze ze 2 motywy to kawalek byłby dardzo ciekawy no i jakis przynajmniej 10-20 sekundowy wstemp jak niechcesz dlugich :D
 
 
 
 
 
<big_flp>
:!: ...::Underground Music::... :!:
 
Hato 
~Moderator~
i ten wiersz napisany dla nikogo...


Dołączył 6991 dni temu
Posty: 688
Skąd: cała Polska
#6 Wiadomość | 2005-06-02, 19:56
 
źle się wyraziłem fakt, (lekko zakręcony dziś chodzę :P) wysokie częstotliwości :) bynajmniej jak dla mnie
 
 
 
 
 
I close my eyes, only for a moment, and the moment's gone
Kansas
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#7 Wiadomość | 2005-06-02, 23:14
 
Kawalek jest super. Jeden z twoich najlepszych. Zmien tylko koniecznie ten poczatek i bedzie git.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7181 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#8 Wiadomość | 2005-06-03, 01:58
 
NooOoooOooo Loomiś wkoncu niemam Cie za co bic :D Tym razem rzes sie postaral :D Melo fajna, bassik spox, klimacik jest ale mialbym 2 zastrzezenia osobiste :P Mianowicie klap jest paskudny moim zdaniem a 2 rzecz to albo moje zmeczone ucho zle slyszy albo ostatnia sekwencja w loopie basowym nie wspolgra zbyt dobrze z melodia ale mzoe mi sie tylko wydawac :D Ogolnie to najlepszy Twoj kawalek jaki slyszalem od bardzo dawna. Takze w dobra strone podąrzasz ;) Wypucowac detale i na dicho by mozna bylo dawac przy tym ;)
 
 
 
 
DJ J-Art 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7003 dni temu
Posty: 121
Skąd: Dębica
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2005-06-03, 06:51
 
Witaj!
Wszystko spoko ale pare żeczy jest nie do strawienia:
Wałkujesz uporczywie przez cały kawałek ten padzik na 3 funkcjach przez co kawałek staje sie monotonny.
W dodatku ten pad jest zdecydowanie za głosny. Gdybyś go wyciszył chociaż na chwilę np. w 1:02, albo w 2:20 numer podobałby mi się bardziej. No i brakuje mi w chwilach wytchnienia tego kawałka cięzkiego piana. Dodałoby to poweru i klimatu tajemniczości, bo to najważniejsze w tym kawałku - ale to moja osobista sugestia.
Poza tym jest całkiem spoko.
pozdrawiam
 
 
 
 
 
DJ J-Art
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#10 Wiadomość | 2005-06-03, 14:39
 
Trochę dziwnie to brzmi - takie stłumione ale przyznam, że od samego początku jest ciekawie - a nawet oryginalnie :-)
Jakoś tak podobierałeś dźwięki w akordach, że brzmią naprawdę świetnie. Może to też kwestia doboru dźwięków w basach i współgrania z akordami.
Zestaw akordów neispecjalnie wydumany choć nie należący do tych "często używanych" w transach :-).
Świetny jest ten zbramkowany krzyk w przejściach - aż ciary przechodzą <ok>
Odrobinę za mało urozmaicenia jak na 4 minuty.

Generalnie zatem: niezła jazda jest a o to przecież chodzi, trochę kiepsko z masterem (brak góry w niektórych momentach), powinno być więcej zmian w utworze by się nei nudził.

Wg mnie to jedna z lepszych Twoich produkcji - bardzo dobry pomysł na trance wymagający jeszcze przysiedzenia nad niektórymi elementami opisanymi wyżej.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7181 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#11 Wiadomość | 2005-06-04, 10:57
 
nie no Loom z tym wejściem to przesadziłeś, jak sie zrobi dobre Intro to nie musi ono koniecznie przynudzać ;) ale rozpoczecie kawałka pełnym fullem :P to przegiecie ;P

ten basik mi nie pasi tu momentami, sprobuj jakiegos innego moze. Motyw i pady w miare ok ale to juz taki standard ze nie moge. W kolko leci tylko loop 4 kickowy i pad zmienia wysokość - mnie sie to nie podoba, robiles lepsze kawalki, moze sie nie znam ale 100% wolalem jak robiles dluzzse i skomplikowane melodie ala "Beats", bo ten Main Event mi nie podszedł :(
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta]Loominator - Main Event

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi