Najlepsze VST
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyczny Warsztat » Oprogramowanie » Najlepsze VST
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7133 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#1 Wiadomość | 2005-05-24, 13:50
Najlepsze VST 
podajcie panowie mi liste waszych faworytów jeśli chodzi o VST ........


może jakiejś nie mam i dociągne .......... :)
zresztą przyda się topic ;)

i moze jeszcze jak by siędało ;) to byści podali wtyki imitujące konkretne instrumenty ;) bo takie mnie najbardziej interesują (no wiecie trąbka bałałajka :) :P )
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7135 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#2 Wiadomość | 2005-05-24, 17:58
 
nie dociagne tylko kupie :P :P :P

jak dla mnie sytrus i albino 2 :]

albino ma genialne presety
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7135 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#3 Wiadomość | 2005-05-24, 20:40
 
Popieram albino, u mnie podstawa ;)

- Novation Bass-station
- Best Service Artist Drums - mocarne 4 zestawy perkusyjne
- Quantum Leap Hardcore Bass - w połączeniu z perką wyżej daje niemiłosiernie miażdżącą sekcję rytmiczną - jedyny problem to teraz dograć do tego dobrze brzmiącą gitarę :P
- Ambience - wczoraj ściągnąłem i mnie powaliło - genialnie brzmiący, DARMOWY (!!) Reverb
- Waves Bundle, choć szukam darmowych odpowiedników i w sumie da się coś znaleźć :)
- PSP - polskie, cenione na zachodzie, niedrogie wtyczki, dla uczniów i studentów rabat 50%! na wszystko :)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7133 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#4 Wiadomość | 2005-05-24, 21:15
 
te wtyki co loomi wymieniłeś znam ale .....monkuś to mnie rozbił .........tylko jedna znana mi wtyka :o trzeba będzie kupić :P
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7113 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#5 Wiadomość | 2005-05-25, 06:30
 
ARP2600V
CAMELEON5000
CS 80V
DA'OTA
CUBE
EXITION
TM 200X

Są to demówki..do których w necie full ustawień...
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
Hato 
~Moderator~
i ten wiersz napisany dla nikogo...


Dołączył 6945 dni temu
Posty: 688
Skąd: cała Polska
#6 Wiadomość | 2005-05-25, 10:06
 
U mnie takie i taka kolejność:

V-Station
Vanguard
Sytrus
 
 
 
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7133 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#7 Wiadomość | 2005-05-25, 13:17
 
mnie zawsze sastanawiało co jest z tym v - station wszyscy ją chwala ............a mi nigdy niepodchodziła ta wtyka :P :>
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
Hato 
~Moderator~
i ten wiersz napisany dla nikogo...


Dołączył 6945 dni temu
Posty: 688
Skąd: cała Polska
#8 Wiadomość | 2005-05-25, 13:26
 
żałuj ;P świetna wtyczunia :)
 
 
 
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7133 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#9 Wiadomość | 2005-05-25, 18:23
 
no próbowałem z nia walczyć ale jakoś hmmmm.............może jednak spróbuje jeszcze raz




a tak na marginesie to moje faworyty to :

1. Performer
2. Super Wave
3. Nimf 7
4. Mog Modular V2 - wyglad wtyki mnie rozbija .....te kabelki :P
5. Synth 1

pozdrówka czekam na więcej faworytów ;)
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
Chris dela Rosa 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7098 dni temu
Posty: 151
Skąd: Stargard Szczeciński
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2005-05-26, 00:37
 
z3ta+ chyba wszystko mozna na tym wykrecic :) narazie mi styka... :D uzywam jeszcze v-station i vanguarda
 
 
 
 
 
<big_flp>
:!: ...::Underground Music::... :!:
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7135 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#11 Wiadomość | 2005-05-27, 14:20
 
lookup napisał/a:mnie zawsze sastanawiało co jest z tym v - station wszyscy ją chwala ............a mi nigdy niepodchodziła ta wtyka


rowniez mam ten syndrom..nie podchodza mi jej brzmienia, wyglad, presety (standardowe)..i nie bardzo potrafie to uzasadnic.. <wstydnis>
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Chris dela Rosa 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7098 dni temu
Posty: 151
Skąd: Stargard Szczeciński
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2005-05-27, 14:30
 
v-station ... presety ma do dupy ale krecac gałeczkami mozna takie efekty uzyskać ze głowa mała... ale jak sie niechce krecic tylko na gotowe ...
 
 
 
 
 
<big_flp>
:!: ...::Underground Music::... :!:
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7126 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#13 Wiadomość | 2005-05-27, 23:27
 
No z tym, że presety w V-Station są do dupy to lekka przesada chyba. Fakt, że jest tam wiele dla mnei nieprzydatnych brzmień ale zaraz "do dupy"? ;-)

Co do moich faworytów to do padów zdecydowanie Spectrasonic Atmosphere a do basów naturalnych Spectrasonic Trilogy.
Do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu nad kontrabasem z trilogy :-)
Piano rhodesa to Steinberg EVP-73.
Albino w wersji 1 (bo 2 nie próbowałem) to też basiorki ale pierwszy preset mnei rozwala zawsze - taki jarrowy lead :-)
Polyiblit - darmowy - skarbnica basów, leadów i innych drobiazgów - wg mnie jedna z lepszych wtyczek do muzyki elektronicznej :-)
Zachwyca mnie całe Korg Legacy Collection - to jest pełna fachowość instrumentu - rewelacja :-)
Do tego dochodzi jeszcze:
Superwave, Edirol Orchestral, Vanguard i Imposcar.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7135 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#14 Wiadomość | 2005-05-28, 00:44
 
Piter napisał/a:Albino w wersji 1 (bo 2 nie próbowałem)


oj duuuzo tracisz..naprawde


Chrees Rosse napisał/a:ale jak sie niechce krecic tylko na gotowe ...


ekhm..no tak :P leniwy jestem, ale czasem tez cos zakrece :roll:
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7136 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#15 Wiadomość | 2005-05-28, 12:32
 
z3ta+, v-station, vanguard, superwavy rozne i albino :)
 
 
 
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7133 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#16 Wiadomość | 2005-05-28, 12:56
 
Cytat:v-station ... presety ma do dupy ale krecac gałeczkami mozna takie efekty uzyskać ze głowa mała... ale jak sie niechce krecic tylko na gotowe ...

ale mi w v-station gałeczki się nie podobają :P zresztą mam wiele lepszych moim zdaniem wtyczuń niz v-station z łądniejszymi gałeczkami :P

a jeśli chodzi o gotowe to moim zdaniem używanie wtyczek mija siewtegy z celem .... trzeba coś pokompinować :D :D :D :D :D :D
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
sound_sinusoida 



Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6840 dni temu
Posty: 34
Skąd: Jelenia Góra
Punkty: 5
#17 Wiadomość | 2005-09-03, 08:42
 
Moje ulubione VST:

endorphin
dominion
the fish fillets
normalizer
 
 
 
 
 
itunes
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7062 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#18 Wiadomość | 2005-09-03, 19:28
 
Moje VSTi:
- Native Intruments Elektrik Piano (el. piana, m.in. Fender Rhodes MKI, MKII, Wurlitzer i jakieś jeszcze - moim zdaniem - rewelacja, świetne brzmienie - kto pobije takie? :) )
- Spectrasonics Atmosphere
- Spectrasonix Stylus RMX (od cholery rewelacyjnych loopów perkusyjnych - oczywiście syntetyczne)
- Native Instruments Batterry 2 (zestawy perkusyjne)
- Native Instruments Absynth 3 (rózne wykręcone brzmienia - szczególnie pady)
- Native Instruments FM-7
- Native Instruments Pro-53 (programowy syntezator analogowy)
- Native Instruments The Grand (fortepian)
- Native Instruments B4 (organy Hammond)
- MrRay VST Elektric Piano - świetny "emulator" elektrycznego piana i w dodatku darmowy (!) - nie działa z FL ;(, ale jako standalone - świetny - często na nim gram (http://www.soundfonts.it/ - tu też znajdziecie inne przydatne pluginy :) )

Hmmm daliście tutaj parę nazw VST o których w życiu nie słyszałem (np. Albino). Muszę się im bliżej przyjżeć :) ).
 
 
 
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7113 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#19 Wiadomość | 2005-09-12, 17:32
 
Polecam CronoX
do elektronicznych utworów poprostu program jest pierwsza klasa...pady,leady,stringi..są prostu wywalone w kosmos...
dla zaciekawionych...podpowiem ze program pracuje na tych samych zasadach co Absynth...czyli wavy przefiltrowywane różnymi efektami
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7136 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#20 Wiadomość | 2005-09-12, 17:41
 
a ja naprawdę polecam te 3 wtyczki, które dorzuciałem wczoraj do Pobieralni, nie bez przyczyny mnie zachwyciły, wybrałem je z kolekcji 30 vsti EiS i są moim zdaniem niesamowite a do tego za friko, a więc na chwilę obecna polecam tam zajrzeć i zaciągnąć:
-Artphase,
-Padawan,
-Swamp (ta szczególnie wywarła na mnie wrażenie, niesamowicie pokręcona :-)),
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Trance Voices 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6864 dni temu
Posty: 59
Skąd: Tychy
Punkty: 8
#21 Wiadomość | 2005-10-01, 19:05
 
Jak dla mnie :
Spectrasonics - Stylus, Trilogy, Atmosphere, Metamorphosis :)
Steinberg - GrandPiano
Virus Powercore
Vanguard
FM7
Pro 53
Z3ta+
SuperWave Performer
no i oczywiscie Battery2 :)

Ja robie tylko na tym i niczego więcej nie tsha :D :) Polecam :)
 
 
 
 
 
www.trancevoices.prv.pl
Serdecznie zapraszamy:D
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7131 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#22 Wiadomość | 2005-10-05, 08:44
 
MirroRed napisał/a:- MrRay VST Elektric Piano - świetny "emulator" elektrycznego piana i w dodatku darmowy (!) - nie działa z FL , ale jako standalone - świetny - często na nim gram (http://www.soundfonts.it/ - tu też znajdziecie inne przydatne pluginy )


Ty.. a mnie działa.. :-)
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7062 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#23 Wiadomość | 2005-10-05, 09:01
 
Tzn w ogóle działa w FL, ale jak sam autor zauważył nie działa dobrze (u mnie w FL było coś takiego jakby się mikrofony sprzęgały :( u Ciebie też?).
 
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7126 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#24 Wiadomość | 2005-10-05, 09:08
 
Owszem - ja też tak miałem - dlatego mimo dobrych brzmień nie korzystam z tego instrumentu.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7062 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#25 Wiadomość | 2005-10-05, 12:34
 
A ja zaryzykuję i zagram koncert używając tego instrumentu (interface midi usb do laptopa mam :P ). Mam nadzieję, że mi się system nie zwiesi - tego się obawiam najbardziej. :)
 
 
 
 
Saumon [BA] 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6817 dni temu
Posty: 37
Skąd: Wroclaw
Punkty: 5
#26 Wiadomość | 2005-10-08, 04:52
 
A ja jestem glupi i uparty :] Wierze ze bardzo duzo mozna wycisnac ot chocby z subtracktora i malstroma :] tylko trza umiec a ja sie dopiero ucze wiec moje brzmienia sa moze plastikowe ale za to sa moje :]
Ktos moze napisac ze przeciez nie ma roznicy czy wyciskasz dzwiek z takiego sytrusa czy z malstroma to i tak jest Twoj.
No ja tak do konca nie uwazam, bo malstrom nie ma az tak skomplikowanego brzmienia jak np. rzeczony sytrus i jak sie wycisnie z niego porzadny halas to sie milo robi :]
Ogolnie jestem za konstrukcja wlasnych maszyn [tak jak jest to np w Buzz'ie albo w reasonie] czyli konstrukcja brzmienia od podstaw :P

Pieprze juz bzdury ... .siedze na tym forum juz chyba 4-ta godzine a jest 6-ta rano :/ ech co Wy ze mna robicie ????

PS Chyba tylko policja internetowa jest na tyle naiwna zeby wierzyc, ze w takim kraju jak ten stac ludzi na to zeby kupic kompa, system operacyjny, program ktory bedzie sequencer'em, cos do obrobki i moze jeszcze wtyczki .... pfffffffff nie rozweselajcie mnie ludzie ..... jestem ciekaw ilu ludzi np. tu, na BF, ma licencjonowny soft :]
[nie liczac freeware of coz :] ]
 
 
 
 
.:wasting time on trying to be somebody:.
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7136 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#27 Wiadomość | 2005-10-08, 10:47
 
Saumon [BA] napisał/a:A ja jestem glupi i uparty :] Wierze ze bardzo duzo mozna wycisnac ot chocby z subtracktora i malstroma :] tylko trza umiec a ja sie dopiero ucze wiec moje brzmienia sa moze plastikowe ale za to sa moje :]
Ktos moze napisac ze przeciez nie ma roznicy czy wyciskasz dzwiek z takiego sytrusa czy z malstroma to i tak jest Twoj.
No ja tak do konca nie uwazam, bo malstrom nie ma az tak skomplikowanego brzmienia jak np. rzeczony sytrus i jak sie wycisnie z niego porzadny halas to sie milo robi :]
Ogolnie jestem za konstrukcja wlasnych maszyn [tak jak jest to np w Buzz'ie albo w reasonie] czyli konstrukcja brzmienia od podstaw :P


Masz racje <ok> Mysle podobnie, Malstrom ma nieograniczone mozliwosci, Subtractora probuje narazie opanowywac, z Malstromem juz mam jakies przezycia na szczescie :D
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7132 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#28 Wiadomość | 2005-10-12, 13:16
 
Ja ostatnio zachorowałem na świetną wtyczkę EWQL Symphonic Orchestra. :) Mam wersję Silver, ale niedługo będę miał Gold. ;) W połączeniu z efektem Waves IR1 (tak to się chyba nazywa), czyli wtyczką symulującą pogłos prawdziwych pomieszczeń/przestrzeni, daje niesamowite efekty. Może niedługo zrobię jakiś krótki kawałek, żeby zaprezentować ich możliwości. :)

Oprócz tego polecam wspomnianą już przez kogoś wtyczkę Artist Drums.
 
 
 
 
Steerpike 


Dołączył 6775 dni temu
Posty: 111
Skąd: ....
Punkty: 6
#29 Wiadomość | 2005-11-01, 23:52
 
:P hiehie stare poczciwe (mda. a szczególnie (MultiBand) wspaniała seria Bj Lof-ów,DSoundy) a z VSTe-k Alien con.organ one, crystal,EZPOL a nawet cameleon itd itd ......zapomniałem :P
 
 
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7113 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#30 Wiadomość | 2005-11-28, 13:07
 
Fido EWQL Symphonic Orchestra to nie wtyczka...to samplowane oryginalne brzmienia orchiestrlane przedstawione w formie akai.
Ale z jednym sie zgodzę ...jakościowo wymiata:)
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7135 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#31 Wiadomość | 2005-11-28, 14:50
 
Możliwe, że są w formie akai, ale wtyczką można je chyba nazwać, bo zawierają też sampler Intakt, nie trzeba posiadać innego samplera. ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
dotmod 
VIP


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6783 dni temu
Posty: 196
Skąd: NekoSounds
Punkty: 10
#32 Wiadomość | 2005-11-28, 22:12
 
mda Tracker
mda Degrade (szkoda że tylko mono :( )
Makunouchi Bento
TapeTwister
RRadioFM
ZR1
SineSynth
microTERA :!:
Morphiza
Chip32
Particle Fountain
MellowSound
VOPM
Tassman - oj w końcu trzeba się za niego zabrać :P

Uwaga: dla ludzi zdrowych na umyśle większość z tych wtyczek jest zupełnie nieprzydatna :P ;P <lol>
 
 
 
 
NekoSounds.netlabel - szukamy ludzi do współpracy
http://www.last.fm/user/dotmod
 
Blue Wave 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6745 dni temu
Posty: 9
Skąd: Synapse Audio
Punkty: 5
#33 Wiadomość | 2005-12-02, 21:19
 
Witajcie 8)
To mój 1 post na tym forum mam nadzieje że nie ostatni. ;) .Moje ulubione wtyczki:

Albino
Ravity S,R,16
Cronox
Wasp Xt
Super Saw
Głownie to tych używam <ok>
 
 
 
basemaker 



Dołączył 7051 dni temu
Posty: 21
Skąd: Bytom
Punkty: 5
#34 Wiadomość | 2005-12-04, 23:22
 
ok Wybaczcie. Przesadziłem, przyznaje, kraść w necie każdy potrafi, a zrobićcoś wartościowego to juz gorzej. Nie mam usprawiedliwienia. Szczerze Przepraszam.
Ostatnio zmieniony przez basemaker 2005-12-05, 16:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
Just Makeing Good Trance Music... Nothing Else...
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7136 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#35 Wiadomość | 2005-12-04, 23:49
 
dotmod napisał/a:(...)Uwaga: dla ludzi zdrowych na umyśle większość z tych wtyczek jest zupełnie nieprzydatna :P ;P <lol>

to chyba ongiś byłem niezdrowy na umyśle ;-) :-P bo o części z nich wspomniałem nawet w artykułe "darmowe oprogramowanie", m.in o VOPM, Chip32 i jakże genialny TapeTwister, fakt wtyki są lekko pokręcone, ale to dodaje im uroku :-)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Hato 
~Moderator~
i ten wiersz napisany dla nikogo...


Dołączył 6945 dni temu
Posty: 688
Skąd: cała Polska
#36 Wiadomość | 2005-12-05, 02:17
 
ja ostatnio mam manię na wtyczki Native Instruments. Świetne wtyczki i efektory. Ostatnio używam Absyntha 3.0- wypas :) niedługo wyjdzie mój pierwszy vocal trance albo trance ;) :P
 
 
 
 
 
I close my eyes, only for a moment, and the moment's gone
Kansas
 
zigim 


Dołączył 6732 dni temu
Posty: 1
Skąd: Koszalin
Punkty: 5
#37 Wiadomość | 2005-12-14, 01:28
 
Fido napisał/a:Ja ostatnio zachorowałem na świetną wtyczkę EWQL Symphonic Orchestra. :) Mam wersję Silver, ale niedługo będę miał Gold. ;) W połączeniu z efektem Waves IR1 (tak to się chyba nazywa), czyli wtyczką symulującą pogłos prawdziwych pomieszczeń/przestrzeni, daje niesamowite efekty. Może niedługo zrobię jakiś krótki kawałek, żeby zaprezentować ich możliwości. :)

Oprócz tego polecam wspomnianą już przez kogoś wtyczkę Artist Drums.


-------------------------------------------------------------------
Jeśli chodzi o EWQL w wersji Gold to niestety wszystkie (no ok. 90 %) programy posiadają już pogłos. Jeśli ktoś by chciał pobawić się w symfoniczne brzmienia to proponuję pod choinkę sprawić sobie duuużo RAMu :) (mam 2 GB i jakos to wszystko ciągnie ale przy bardzo rozbudowanych sesjach są momenty ... :(
 
 
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7135 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#38 Wiadomość | 2005-12-14, 01:34
 
Z tego co wyczytałem, to ten pogłos w wersji Gold da się regulować - są to nagrane odpowiedzi sali koncertowej z 2 czy nawet 3 różnych odległości - całość tak btw zajmuje 4 płyty DVD :D
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7132 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#39 Wiadomość | 2005-12-20, 22:28
 
Moncubus napisał/a:Możliwe, że są w formie akai, ale wtyczką można je chyba nazwać, bo zawierają też sampler Intakt, nie trzeba posiadać innego samplera. ;)

Dokładnie rzecz biorąc Kontakt, Intakt jeśli się nie mylę jest do loopów. :)
Wiem że to są sample, ale ponieważ rozprowadzane są razem z odpowiednim samplerem (w którym notabene da się otwierać tylko te sample), to myślę że można tą kolekcję nazwać też wtyczką. :)

zigim napisał/a:Jeśli chodzi o EWQL w wersji Gold to niestety wszystkie (no ok. 90 %) programy posiadają już pogłos.

"Niestety"? Dla mnie to jest wielki plus. W wersji silver miałem spory problem ze znalezieniem odpowiedniej wtyki, realistycznie imitującej taki pogłos. A tu jest wmiksowany nie sztuczny, tylko orginalny z sali w której były nagrywane instrumenty. Tak więc bardziej realistycznego pogłosu już mieć nie można. :)
Co do wymagań to się zgodzę, są masakryczne. Ale nagrywając po cztery ścieżki i renderując je do wava w celu dogrywania następnych to da się to jakoś przeżyć. Za to końcowy efekt miażdży. :D
 
 
 
 
dieseltechniq 


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6689 dni temu
Posty: 8
Skąd: SOPOT
Punkty: 5
#40 Wiadomość | 2006-04-13, 11:02
 
z3ta+ naprawde spoko wtyka moog modular ultra analog plug in bassline
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyczny Warsztat » Oprogramowanie » Najlepsze VST

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi