Monq da beator - bez tytułu
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Monq da beator - bez tytułu
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#1 Wiadomość | 2004-11-12, 20:07
[beta] Monq da beator - bez tytułu 
A tak jakoś wyszło przy okazji robienia hymnu klasy - najpierw jakieś motywy na gitarze, później na kompie coś wyszło :)

Nowa wersja:
http://www.moncubus.domek...mp3/dlugi11.mp3
Ostatnio zmieniony przez Moncubus 2004-11-17, 16:56, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7180 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#2 Wiadomość | 2004-11-13, 02:06
 
muzyczka rodem z akademii pana kleksa :wink: lead mi sie nie podoba ale pasuje do charakteru utworu. dziwne ma brzmienie to pianinko. ogolnie mi sie to kojarzy z utworkiem grupy fourtech - six days, chyba przez tego pada na 3:07). taka kolysanka w sumie, unikam takiej muzy ale musze przyznac ze dobrze to pomotales, ale lekko nuzace jak juz wspomnialem. fronczewski by byl zadowolony :D :wink:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7179 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-11-13, 13:18
 
elooooo
heheh happy sounds hih nie obraz sie ale mi to brzmi troszke jak muza na weselu :]
ale technicznie nie mam nic do zazucenia
bardzo ciekawa twórczośc lecz nie w moim guscie

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#4 Wiadomość | 2004-11-13, 14:46
 
Zauważam, że ludzie niby takiej wesołej muzy posłuchają, ale jest dla nich dużym zaskoczeniem i z tego względu nie do końca im się podoba. Może dlatego ostatnio mnie do durowych klimatów ciągnie, że wszędzie tylko mroczne i groźne kawałki słychać, a czasem odczuwam przesyt mroku i potęgi :) Może to dlatego, że tej 'mrocznej' w wykonaniu rockowym dużo słucham, może robienie tych durowych - lekkich i przyjemnych melodyjek jest dla mnie odskocznią od mroku najczarniejszej muzyki, a może po prostu jeszcze nie umiem zrobić tak potężnych kawałków, jakie robią najlepsi rockmani i progmetalowcy. Takie kawałki ( np. Dream Theater - This dying soul, Threshold - Mission Profile, Slayer - Angel of Death ) po prostu strasznie podnoszą na duchu i człowieka aż rozpiera pozytywna energia. :) To jest mój ideał użycia smutniejszych klimatów - potęga :)

[ Dodano: 2004-11-13, 22:43 ]
To jak już tak niewiele komentarzy ( thx Qbs, thx Diagnostick ;) ), to niech mi ktoś powie jaki to gatunek, bo w ogóle się nie orientuję :P

[ Dodano: 2004-11-13, 22:52 ]
a pianino to Grand Steinway ;) ten 'pad' w 3:07 to orkiestra, jak się osobno posłucha kanałów, to nawet słychać co gdzie gra ;)

[ Dodano: 2004-11-14, 10:06 ]
Nowa wersja do ściągnięcia, adres u góry, poprawione parę dupereli techincznych, w sumie to jeszcze nad kompresją muszę popracować, bo chyba ją już trochę słychać ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#5 Wiadomość | 2004-11-17, 00:52
 
No i cos w tym jest. Moze ciekawego moze i nie. PIano mnie, Sorry Man, rozbraja. Nie to ze nie jest dobre. Ale jakos mi nie podchodzi. Mam wrazenie "Serenady" jakiejs sluchac.
Ale tak poza tym to naprawde jest dobre :)

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#6 Wiadomość | 2004-11-17, 16:58
 
Wersja 11, wydaje mi się - ostateczna, umieszczona na serwerze - link u góry ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#7 Wiadomość | 2004-11-17, 18:19
 
Technicznie nie mam żadnych zastrzeżeń ładnie brzmi ale jak dla mnie za bardzo cukierkowe fajnie ta gitarka pasuje co czasem w tle leci te sample ja bym niekture powymieniał :wink: , ale jak tak lubisz na wesoło to twoja sprawa Pozdro!!!
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#8 Wiadomość | 2004-11-17, 18:20
 
Jeszcze jeden motyw nowy się pojawił - trochę to dopracuję i wieczorem wrzucę, zobaczymy, czy wam się spodoba ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7180 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#9 Wiadomość | 2004-11-17, 19:34
 
oj to ja jednak poczekam do finalu :D skoro wersja 12 juz w drodze :D
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#10 Wiadomość | 2004-11-17, 20:58
 
kurde stary, rano se zanaczylem do sciagniecia w liscie getrighta i mam wersje 7
JAK NIE BEDZIESZ NAZYWAL PLIKOW NORMALNIE TO SIE CHOCIAZ PODPISZ POD SWOJA TWORCZOSCIA
skad niby mam wiedziec ze "dlugi7" to Twoja produkcja? a szperanie po tematach mnie za bardzo nie podnieca, to the point...

melo jak na imprezach nad jeziorem przy miejscowosci "Dębiec Nowy" - brakuje tylko pana Zdzicha na wokalu
technicznie nie mam sie do czego przyczepic, bo mi sie micha cieszy jak odpalam ten plik
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#11 Wiadomość | 2004-11-17, 21:47
 
Hmm... tak ostatnio sobie słucham, co panowie Dream Theater wyczyniają i myślę, że mógłbym coś poeksperymentować ;) Może posiedzę jeszcze nad tym, żeby to, co jest teraz - było tylko bazą do jakiejś większej formy :) Czyli w sumie, to wersja finalna odkłada się w czasie, aż nie zobaczę, czy mi coś fajnego "połamanego" nie wyjdzie ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7168 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#12 Wiadomość | 2004-11-19, 09:07
 
ehehe nie no Monq ;-) moj ortodoxyjny znajomek powiedzial by sluchajac tego- Jas Pianinko.
musze posluchac wczesniejszych materialoow ktoore wrzuciles.ten dla mnie jest nie do przyjecia.sorry ale kazdy ma (powinien miec ) w sobie troszke samokrytycyzmu.Ja bym takiego kawalka nie poscil sorry.
pozdrawiam
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
Radar 



Dołączył 7171 dni temu
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2004-11-19, 13:24
 
Powiem ci ze by to wszystko fajno wyszło gdyby bzmialo bardziej realnie (chodzi mi o dzwieki midi ) Linia melodyczna wyszła fajnie, fajny kawalek, tylk owiecej sie neiwyopwiem bo dzwieki midi ze slabeg obanku jakoś mi nie podchodzą
 
 
 
 
http://www.soundclick.com/bands/1/djradarmusic.htm
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#14 Wiadomość | 2004-11-19, 16:39
 
Kawałka dalej nie puszczę, tzn. wersji final nie będzie, traktuję go bardziej jako zabawę formą i materiał do eksperymentowania :) A nie wiem o co chodzi z tymi dźwiękami midi - czy wszystko musi teraz jak z vanguarda brzmieć i mieć multum efektów? :P Ostatnio przestawiam się na ograniczanie w tym względzie :)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7168 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#15 Wiadomość | 2004-11-19, 17:27
 
Moncubus napisał/a:...czy wszystko musi teraz jak z vanguarda brzmieć i mieć multum efektów? :P Ostatnio przestawiam się na ograniczanie w tym względzie :)


bron boze nie musi ,ale leniuch powie ,a co mi tam gotowca uzyje a Vanguard ma mozliwosc chyba jak mnie pamiec nie myli edycji parametroow wszelakich i co? z reka na sercu ilu pokrecilo i wykrecilo jakies swoje brzmienie? no ilu ...i ci co wykrecili niech rzucom kamieniem....pozdrawiam
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#16 Wiadomość | 2004-11-20, 10:04
 
ładne ptaszki i pianinko a potem to jest (nie obraź sie to zadne ponizenie) kawałek, który znakomicie nadaje sie pod jakas piosenke w podsawowce albo przedszkolu, nie no serio to nie jest jakis sposob by Ci dogryźć bo kawałek dobry w swoim gatunku
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#17 Wiadomość | 2004-11-20, 10:27
 
Mój gitarowy ( się pochwalę - Sławek Kosiński, jeśli ktoś zna ;) ) miał podobne opinie - kojarzyło mu się z piosenkami dla dzieci ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7178 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#18 Wiadomość | 2004-11-29, 13:54
 
wesole miasteczko ew.podklad do jednego z odcinkow jasia fasoli :P
wesole ale zbyt banalne, jako odskocznia moze byc :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7180 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#19 Wiadomość | 2004-12-01, 18:22
 
Ta muza brzmi trochę jak tło do jakiejś niemej wstawki w telewizorni. Ale jakie by to nie było jest technicznie dobrze zrobione. Myślę, że taką muzę można by z sukcesem robić pod zamówienie dla kogoś (poważnie).
 
 
 
 
JTM 
VIP


Dołączył 7178 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#20 Wiadomość | 2004-12-26, 18:45
 
Ładne ptaszki na początku. Pianinko co wchodzi jest sredniej jakosci.0.11 co wchodzi to wszystko to zbyt kolorowe jest dla mnie. Czuje sie jakbym sluchał muzyki dla dzieci. Wykonanie jest bardzo ładne. Akordziki na pianinku sa w pozadku tylko całość jak juz wspomniałęm zbyt kolorowa jak dla mnie. 1.13 bardzo ladnie Ci to wyszlo. 1.18 tak jakby wchodziło inne nagranie. 1.34 ladne stringi. 1.49 zas ten charakterystyczny instrument.
2.20 piano niebardzo teraz brzmi. Raz ze instrument jesk sredniej jakosci to ten dzwiek jest zbyt suchy. Tzn brak mu efektów przestrzennych typu reverb , deley. 3.14 ten motyw tu jednak nie pasuje do tego kawałka. jak ma byc kolorowo to niech tak bedzie caly czas. Ten instrument z duza ilościa distortion tez sie tam nie sprawdza. Chyba zeby go troche przyciszyc moze bylo by lepiej. To piano co pozniej znow wchodzi nie podchodzi mi jednak coraz bardziej. Utwór konczysz wyciszając stopniowo całsc. Jest to dobre rozwiazanie.

Ogolnie to tak jak pisałem utwór dla dzieci. Technicznie niezle poza tym pianem.
Jesli mialbym go ocenic w skali od 1 do 10 dal bym 5.

dzieki za uwage. 8)
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7179 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#21 Wiadomość | 2004-12-28, 10:40
 
Ten 'instrument z duza ilościa distortion' to moja gitara, więc proszę jej tu nie ubliżać ;) To pianino może jest za dobre do takiej muzy, to jest sounfont steinberga ;) Można by wsadzić jakieś w stylu 'dance' chyba :P Dzięki za wszystkie opinie, następnym razem będę je brał pod uwagę :)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Monq da beator - bez tytułu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi