ProjecT Cali - Welcome To My W...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał]ProjecT Cali - Welcome To My World
 
Cali Inc. 



Dołączył 7173 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2004-11-12, 11:45
[finał]ProjecT Cali - Welcome To My World 
ARTYSTA - TYTUŁ: ProjecT Cali - Welcome To My World
WERSJA: Original Mix
RODZAJ KOMPRESJI: mp3
KOMPRESJA: 192kbps
GATUNEK: Trance..
COMMENT: chciałem troche poeksperymentować..nie wiem czy sie udało..sami oceńcie...
LINK: http://projectcali.neostr...(Short_Mix).mp3
Ostatnio zmieniony przez Cali Inc. 2004-11-13, 17:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#2 Wiadomość | 2004-11-12, 12:43
 
my raczej nie rozumiemy swojej muzy jak widze, no i dobrze troche zroznicowania tu potrzeba :wink: powiem tak: to chyba najbardziej oklepany utworek jaki kiedykolwiek slyszalem na tym forum. wybacz ale przy takich utworkach bawiono sie 5 lat temu. moze i ladnie ci to wyszlo ale non stop meczysz jedna melodie dopiero na 3 minucie whcodzi nawet fajna wstawka. powiem szczerze ze meczy mnie taka muza (nie chodzi mi o to co ty robisz, tylko oglnie o styl). nie bierz tego do siebie tylko chyba nerwowki dostaje jak slucham trance'u. przestaje go lubic :?

PS: nie bierz sobie mojego przypierdlalania do serca, zawsze oceniam cie obiektywnie a ze poprostu twoje dziela mi sie niepodobaja to juz kwestia mojego gustu. sorki. mam nadzieje ze nie bedziesz wszczynal dyskusji bo to nie ma sensu a po co sie denerwowac? :wink: szanuje twoja prace i fakt ze duzo czasu spedziles nad kawalkami, ja poprostu taki jestem. :mrgreen: pozdrawiam
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Cali Inc. 



Dołączył 7173 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-11-12, 12:44
 
rozumiem qbs...:)
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-11-12, 13:23
 
elooo mi sie kawałe kbardzo podoba i nie rozumi cie qbs eh zawsze sie dopierdalsz do trancu ale to twoja sprawa i nie zgodze sie z tym ze "to jest najbardziej oklepanykawałek " są na tym forum o wiele wiele wiele gorsze i to własnie pokazuje ja ty obiektywnie patrzysz na utworki...... :/ a poza tym takie swierdzenia to pokazuje wszystko na temat oceniania twojego :/ a co do muzy bardzo mi sie podoba perka pady basik przejscia też ciekawe kawałe ksie nie nudzi jedynie co moge zażucićto to ze czegośmi tu brakuje ;)ale sam nie wiem czego :o]
twoja muza sie wszybkim tepie rozwija zeby tak dalej :D

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Mane 


Dołączył 7173 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2004-11-12, 14:27
 
fajny efekt nałozyłes na ten poczatkowy lead, ale troche za duzo frequencies chyba dałes?? fajny bass, pózniejsze melo nie zabardzo mi podeszło(gdzies juz cos podobnego słyszałem:P) ogólnie nie najgorszy utwór 8)
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#6 Wiadomość | 2004-11-12, 14:53
 
prosilem Caliego o wyrozumialosc to sie kto inny przyczepil :|
jakbym obiektywni nie patrzyl na trance to bym tu prawie nic nie ocenial, 90% z nas robi trance, a to ze nie lubie takiej muzy to juz moja sprawa DIAGNOSTICKu. napisalem co ja mysle na temat tego track'a. kojarzy mi sie to z produkcjami typu B&J wlasnie z tamtych lat, i nie podobala mi sie ich wtedy praca w ogóle, teraz czasami uda im sie fajny utworek sklepac do kupy ale rzadko. nie przepadam wiec co mam mu napisac?? ze robi zaje**** muze ze normalnie powala na kolana?? nie!, wole napisac ze to ladnie i do kupy sklepane ale sposob konstrukcji byl wykorzystywany przez przenajrozniejszych artystow juz tysiackrotnie, i ze wlasnie takiej konstrukcji nie lubie. nasluchalem sie takich kawalkow w radio co nie miara i nie lubie wracac do tego po raz kolejny. "co za duzo to nie zdrowo"

[ Dodano: 2004-11-12, 14:55 ]
i dopisze, podobnie jak konstrukcja dobor dzwiekow tez typowy do "starej sceny"
i znowu dopisze, wez poronaj np Unique - Distant Skies z jakims blantem czy ATB, poprostu nie ten wymiar :wink:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Cali Inc. 



Dołączył 7173 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2004-11-13, 12:31
 
no wiec poprawiłem ta piosenke...dodałem drugie pianinko..zmieniłem środek troche...mysle ze jest o niebo lepiej:) zapraszam do sciagania i oceniania:)
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#8 Wiadomość | 2004-11-13, 12:36
 
dobrze się zaczyna, trochę psychodelicznie ;) klimat jest, nerwowe haty też dużo robią, ale trochę brakuje mi tu groove'a('u?) Jeden instrument trochę po uszach daje wysokimi. Hmm... Dalej trochę chaotyczne, trochę zbyt, jakoś tak wszystko lata jak chce, niby ma się rozkręcić, a zaraz znów się mota... W sumie to już mi się nie podoba - sorry :P
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7171 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#9 Wiadomość | 2004-11-13, 19:36
 
Co mogę powiedzieć ? Podoba mi się sam początek, dźwięki ładne, filtrami dobrze pokręciłeś
na 1.35 ten instrument źle obcięty albo nie dopasowany do tempa piano mi się podoba
i rytmik electro jest fajny A aranrzacja i master pofesjonalnie :D
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Bass Addicted 


Dołączył 7167 dni temu
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2004-11-14, 12:01
 
Baaaaardzo mi sie podoba. Choc moze nie powinienem sie wypowiadac na temat trance, bo sie na nim nie znam. Dowiodly tego poprzednie posty. Na prawde jestem pod wrazeniem brzmienia. Jedyne co mialbym do zarzucenia to wokal, ktopry ni ch**a mi tu nie pasuje do klimatu no i moze troche jakby pobrzmiewalo tunel trance force czyli komercja :/
Mimo to jak dla mnie 7/10
 
 
 
 
 
"Natura nie czyni niczego bez przyczyny albo na prozno i gdy moze szybciej osiagnac swoj skutek w sposob prostszy i latwiejszy, dziala tak i ku temu sie sklania. " - Witelon
 
Cali Inc. 



Dołączył 7173 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2004-11-14, 14:21
 
dzieki za ocenke Bass Addict:) a co do wokalu to juz go wycielem..nie pasował mi jednak..pozdro i czekam na kolejne opinie:)
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#12 Wiadomość | 2004-11-14, 20:00
 
ci powiem ze te piano wstawki mi sie podobaja moze dzis mam lepszy dzien ale teraz mi sie to duzo lepiej slucha, choc dalej mam aneks do tych leadow bo strasznie lipnie brzmia ale to juz kwestia gustu :wink: od 1:36 juz postaremu to tak nie zabardzo mi podchodzi co juz ci pisalem. ale przez te 1,5minuty jest juz fajnie :wink: ale pianinko chyba troche przyciche.
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Radar 



Dołączył 7164 dni temu
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2004-11-16, 17:06
 
NA wypasie ot nagranko, ale ja bym dał tu wiecej reverbu zeby zorbić taką fajną pzrestzreń...
 
 
 
 
http://www.soundclick.com/bands/1/djradarmusic.htm
 
VpR 



Dołączył 7173 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#14 Wiadomość | 2004-11-16, 17:37
 
momentami tez mi sie wydaje brakuje reverbu, suchawo brzmi, nie zgodze sie ze oklepane , mi sie szczegolnie poczatek podoba, jak wchodzi kick ladnie to leci, melodycznie fajny utwor, na lamanym kicku fajne rozmieszczenie basu, dobra robota , to tyle odemnie.
 
 
 
 
 
adult music
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#15 Wiadomość | 2004-11-17, 00:38
 
Hmmm....

Co to jest????? Jak tak mozna????? Moja glowa nie da rady!!!!! i uszy tez!!!!!

:) :) :) :) :)

No ok - cos w moim gatunku. Chociaz nie do konca rozpracowany ten glowny synth. Za glosno w stosunku do reszty. Nie pozwala sluchac wewnetrznej czesci tego kawalka.
To moze tylko takie ale jakie ja mam tutaj.

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Raf 



Dołączył 7174 dni temu
Posty: 147
Skąd: Czeladz
Punkty: 5
#16 Wiadomość | 2004-11-17, 20:14
 
zero sugestii pozostalymi komentarzami:

ladnie sie zaczyna , od ok 0:40 troche chaosu ... moze to zamierzone?

1:20 - w zasadzie nie bardzo wiadomo co jest motywem przewodnim...
1:40 - fajny filter...

ogolem kawalek przyjemny dla ucha ale sadze ze powinienes bardziej zaakcentowac glowny motyw szczegolnie w czasie 0:40-1:35

zakonczenie mi sie nie podoba... mogloby byc nieco bardziej spektakularne ;-)

fajny kawalek jako tlo. chetnie posluchalbym jeszcze czeogs w takim klimacie


-> sorry zapomnialem dodac ze kawalek przesluchalem (omylkowo) na bass boost'cie w SB128 wiec cos moja ocena jest srednio wiarygodna ;-)
 
 
 
 
 
www.vulture.c64.org
www.vulture-design.pl
www.rafalszyja.republika.pl
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#17 Wiadomość | 2004-11-17, 22:04
 
kutrde komp mi sie chyba popsul - kompresja 192 a ja nie slysze gory na pozcatkowym motywie, do tego brzmi on jak dla mnie komputerowo i sztucznie
motyw na 20 sec brzmi jakby byl na niezlym przestarze, tylko sie tam hacik ladnie przewija
na pierwszej minucie fajne to piano wstawkii

utwor dynamiczny, ale nie podchodzi mi brzmieniowo, fajnie konczysz pianinkiem - tylko ze ten deley na samym koncu jest mniej przyjemy co sie urwa w pewnym momencie

tak moze z 10% mi sie podoba tego kawalka, a slowo finall chyba sie pojawilo przez przypadek w temacie
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7162 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#18 Wiadomość | 2004-11-19, 09:29
 
brzmieniowo wypas phaserowane syntezatory, odpuscil bym te piano.reszta standardowa.przyczepie sie do tego ze jak na wersje "final" jest obcieta (moze u mnie blad sciagania bo mam 2.35 minuty)razi mnie niby refren w ktoorym piano mialo cos grac a jest kolejnym elementem tla,ale moze sie nie znam....
pozdrawiam
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#19 Wiadomość | 2004-11-20, 09:59
 
spodziewałem sie jakiegos Girl ale Ty nam zafundowałes cos szybszego ale rownie dobrego :D podoba mi sie to :D

1:57 pierwsze wrazenie, kick nie leci rowno z melo, a samo melo jest wyje***

dla mnie ten kawałek na drugim miejscu po dreamlandzie JTMa na nowym forum choc sam nie wiem, mogloby rywalizowac nawet :D
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#20 Wiadomość | 2004-11-28, 00:39
 
Przede wszystkim świetne ziarno w brzmieniu dominującym, po drugie, co żadkie w dzisiejszym świecie amatorskich dokonań muzycznych róznicujesz utwory... dużo się w nim dzieje - plus i to big pluuuuus bo to wcale nei tak powszechne działanie. Bicik prosty ale bardzo dobrze tutaj wpasowany i nie trzeba więcej ale trzeba mocno - tak właśnie jest. Dodatkowym atutem jest zmiana beatu chwilami. Pianko w wyciszeniu banalne - nie pochwalę Cię za to - na pewno możnaby wtłoczyć coś ciekawszego w to miejsce. Generalnie emocje górują a o to przeiceż chodzi - budujesz nastrój. Takoż więc plus u mnie wielki masz :-) Pozdrawiam. BUUUJAAAAAA :-)
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7172 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#21 Wiadomość | 2004-12-14, 18:27
 
bardzo ladny kawaleczek. Zdecydowanie podglosnilbym podklad w porownaniu do klawiszy, bo jakis taki slabiutki zdeczka. Bardzo podoba mi sie to jak traktujesz przerwy, wyciszenia w kawalku..nie leci ciurkiem. Koncowka do wymiany. Piano jest za slabe zeby leciec solo..brzmi dosc dziwnie. Ladnie w pianie brzmi dublowanie lub nawet potrojne osadzanie nutek na sobie..mogles z tego skorzystac:]
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
AleX Cee 


Dołączył 7173 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#22 Wiadomość | 2004-12-25, 16:47
 
kawalek lezal u mnie na dysku a go nie ocenialem wiec teraz to zrobie :P a wiec :

poczatek hmm...wszystko ladnie pieknie ale synthy sa wg. mnie za glosno w stosunku do reszty , malo przestrzeni troche maja (chociaz moze to i lepiej)

51s ladny break bit prosty ale fajnie wszedl tutaj:)

1:05 ladny motyw ladny bassik ale znowu synth za glosno

1:36s kolejny motyw z tym ze ja dalbym wiecej reverbu i delaya :D

motyw na koncu z break bitem tez niezly:)

ogolnie kawalek spoko ale jeszcze lepiej by bylo gdybys popracowal jeszcze nad jego "czystoscia" i masterem :)

tyle :P pzdr.:)
 
 
 
 
 
mess with the best - die like the rest
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał]ProjecT Cali - Welcome To My World

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi