Sylwetki - Aphex Twin
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Dobra Muzyka » Sylwetki - Aphex Twin
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6976 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#1 Wiadomość | 2005-05-13, 09:30
Sylwetki - Aphex Twin 
chcialbym wam przedstawic sylwetke artysty ktorego juz pewnie wiekszosc i tak zna...

jednak osobiscie musze przyznac iz jestem maniakiem muzyki Richarda D. Jamesa (czyt. Aphex Twina) :)

chcialbym tu przytoczyc cytat z http://www.aphextwin.only.pl/

Cytat:Urodzony 18 sierpnia 1971 w Irlandii. Zaczął "bawić się" muzyką w wieku 17 lat i po kilku miesiącach wypuścił swój pierwszy album "Analogue Bubblebath vol 1" Wypuścił wiele płyt o których prawie nikt nie słyszał. Dopiero w na początku lat 90' został zauważony.
Muzykę jego wykorzystano w wielu filmach.
Przybierał wiele nazw : Gak, Afx, Polygon Window, Powerpill, Grass...
W 1991 założył własną wytwórnię "REPHLEX" która obchodziła niedawno 10-lecie.

W tej chwili niewiadomo nic co się z nim dzieje, ostatnio miał trasę koncertową po bogatych europejskich
klubach (on lubi kasę), o jego występie w Polsce było głośno w 2001 roku, miał przyjechać i zagrać w Warszawie (niewiadomo w jakim klubie) ale niestety to byłoby zbyt piękne, wszystko się rozeszło, niemiał chyba kto zapłacić, jemu się nie opłacało, pozatym Polska to niezbyt sympatyczny kraj :-(

Nagrywa dla Warp'a. Został okrzykniety mianem "Mozart ambientu". I chyba słusznie. Jego muzyka jaką znaleźć można na jego najnowszym albumie to jakby podsumowanie jego życia. Każdy utworek opowiada o jakimś wydarzeniu czy też jakimś okresie z jego życia...
(update): Teraz wycofał się już na stałe z Warp i nagrywa z własnego Rephlexu.

Muzyka: Tego nie da się opisać! Połączenie bardzo ostrych dźwięków ze stosunkowo wolnym rytmem, melodyjność i specyficzny klimat wywołują niesamowite wrażenie. Połączenie wesołego pogwizdywania z gwizdka od lizaka z organowymi "żałobnymi" motywami i kilkoma innymi głębokimi dźwiękami nieźle pokazują jak muzyka może być nieograniczona. "Galaktyczne" dźwięki, echo, piski i zgrzyty w połączeniu z niesamowicie wykręconym rytmem to inny przykład na to co na płycie się znajduje. Całość bardzo trudno określić w kilku słowach... To jest jakby "zchamiony" dark ambient, drum'n'bass, industrial (?) i różne inne dziwne niekonwencjonalne elementy, w tym zabawa dziecka magnetofonem.


nagrywal on pod wieloma pseudonimami takimi jak GAK, Caustic Window, AFX, Aphex Twin, Power Pill, Q-Chastic, Polygon Window, Bradley Strider - jednak to ten sam Richard James.

Jest On bardzo plodnym artysta. Wydal tyle plyt ze o ho ho...

1990 - gak - gak ep
1991 - afx - analogue bubblebath 1
1991 - afx - analogue bubblebath 2
1991 - bradley strider - bradley's robot
1992 - aphex twin - digeridoo ep
1992 - aphex twin - peel sesison 1992 (unreleased)
1992 - aphex twin - xylem tube ep
1992 - caustic window - joyrex j4 ep
1992 - caustic window - joyrex j5 ep
1992 - power-pill - pac-man ep
1992 - q-chastic - q-chastic ep
1993 - afx - analogue bubblebath 3 (cd)
1993 - afx - analogue bubblebath 3 (lp)
1993 - aphex twin - on ep
1993 - aphex twin - on remixes ep
1993 - aphex twin - selected ambient works 85-92
1993 - caustic window - caustic window compilation
1993 - polygon window - quoth ep
1994 - afx - analogue bubblebath 4
1994 - aphex twin - classics
1994 - aphex twin - live in sheffield - hallam university
1994 - aphex twin - selected ambient works volume ii
1994 - aphex twin - words & music
1995 - afx - analogue bubblebath 5 (unreleased)
1995 - afx - hangable auto bulb ep
1995 - afx - hangable auto bulb ep.2
1995 - aphex twin - acrid avid jams
1995 - aphex twin - donkey rhubarb ep
1995 - aphex twin - i care because you do
1995 - aphex twin - melodies from mars (unreleased)
1995 - aphex twin - peel sesison 1995 (unreleased)
1995 - aphex twin - ventolin ep
1995 - aphex twin - ventolin remixes ep
1995 - bradley strider - bradley's beat
1996 - aphex twin - 51-13 singles collection
1996 - aphex twin - girl-boy ep
1996 - aphex twin - live in roskilde - roskilde festival
1996 - aphex twin - richard d. james album
1997 - afx - analogue bubblebath 3.1
1997 - aphex twin - a live collection
1997 - aphex twin - come to daddy ep
1997 - aphex twin - live in boston - avalon
1997 - aphex twin - live in denver
1997 - aphex twin - live in new york - morning becomes eclectic
1997 - aphex twin - live in sydney - big day out fetsival
1999 - aphex twin - live in japan
1999 - aphex twin - windowlicker ep
1999 - aphex twin - windowlicker remix ep
2000 - aphex twin - live at royal academy of the arts
2000 - aphex twin - live on rephlex radio
2001 - afx - 2 remixes by afx
2001 - aphex twin - drukqs
2001 - aphex twin - live at sonar
2001 - polygon window - surfing on sine waves
2002 - aphex twin - live at atp
2002 - aphex twin - live at pukkelpop
2003 - afx - smojphace ep
2003 - aphex twin - 26 mixes for cash
2005 - afx - analord 01
2005 - afx - analord 02


tyle mam ja... pewnie jest wiecej i to duzo :)

polecam jego muzyke kazdemu kto lubi jakas odskocznie od komercji muzycznego rynku dzisiejszych czasow ... 8)
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#2 Wiadomość | 2005-07-14, 15:10
 
No to zainteresowalem sie. I jestem pozytywnie zaskoczony. Gosc chyba jest chory :P Muzyka super. A myslalem, ze ja mam zryte pomysly :P
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6976 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#3 Wiadomość | 2005-07-14, 17:44
 
jak Ci Golemiku Aphex podpasowal to polecam Ci rowniez zapoznanie sie z tworczoscia takiego pana jak Squarepusher... chyba ze juz poznales go tez (i tu kojarzy mi sie utworek "Squarepusher - Do You know Squarepusher?" :D )
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
dr JunkStone 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6918 dni temu
Posty: 262
Skąd: 3miasto
Punkty: 10
#4 Wiadomość | 2005-07-15, 09:18
 
MPoV napisał/a:jak Ci Golemiku Aphex podpasowal to polecam Ci rowniez zapoznanie sie z tworczoscia takiego pana jak Squarepusher... chyba ze juz poznales go tez (i tu kojarzy mi sie utworek "Squarepusher - Do You know Squarepusher?" :D )


To ja dorzuce jeszcze VENETIAN SNARES, AMON TOBIN, BOGDAN RACZYŃSKI (nasz rodak, zreszta nagrywajacy dla wytworni Richarda D. Jamesa "Rephlex") czy M-zig aka. Jake Slazenger (prywatnie dobry kumpel Richarda, nagrywajacy z nim nawet w ktoryms z projektow,nie pamietam jakim). :P

Warto tez wspomniec o videoklipie do utworu "Come to daddy" autorstwa Chrisa Cunninghama (pan odpowiedzialny m.in za takie videoklipy jak "Frozen" Madonny czy "All is full of love" Bjork.).Autor uzyskal sporo nagrod za to video - zreszta wcale sie nie dziwie.Jeden z najlepszych klipow jaki widzialem w zyciu!Kto nie widzial niech zobaczy (najlepiej pelna, nieokrojona wersje)
 
 
 
 
 
dr JunkStone
- = P s y c h o d e l i c a t e C o r p = -
 
cZuLi 
Przyjaciel
Zadowolony z życia...


Dołączył 7135 dni temu
Posty: 325
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 10
#5 Wiadomość | 2005-07-15, 09:42
 
Cytat:Jest On bardzo plodnym artysta. Wydal tyle plyt ze o ho ho...

No nie powiem ze mało płyt. Tylko się tak zastanawiam czy ilosc idzie w parze Jakoscia ??
Widać ze urodzony artysta. Powiadasz że od 17 lat zaczoł. To może ja też zaczne swoją kariera muzyczną ;P [wątpie]

:P cZuLi ;P
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#6 Wiadomość | 2005-07-15, 11:44
 
Come To Daddy klip jest przeje****. Najdziwniejszy jaki widzialem. Moze nie spodobal mi sie ale gratuluje pomyslu gosciowi.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
dr JunkStone 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6918 dni temu
Posty: 262
Skąd: 3miasto
Punkty: 10
#7 Wiadomość | 2005-07-15, 16:28
 
DJ_Golem napisał/a:Come To Daddy klip jest przeje****. Najdziwniejszy jaki widzialem. Moze nie spodobal mi sie ale gratuluje pomyslu gosciowi.


A widziales "Window licker"? ;)
Tez fajowy - polecam!
(pelna wersje oczywiscie - tylko dla doroslych)
 
 
 
 
 
dr JunkStone
- = P s y c h o d e l i c a t e C o r p = -
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6976 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#8 Wiadomość | 2005-07-15, 17:16
 
jesli chodzi o moje faworyty z klipow Aphexa to zdecydowanie Windowlicker i nieco schizujacy Ventolin :D
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#9 Wiadomość | 2005-07-15, 22:02
 
dr JunkStone napisał/a:
DJ_Golem napisał/a:Come To Daddy klip jest przeje****. Najdziwniejszy jaki widzialem. Moze nie spodobal mi sie ale gratuluje pomyslu gosciowi.


A widziales "Window licker"? ;)
Tez fajowy - polecam!
(pelna wersje oczywiscie - tylko dla doroslych)


Hehe mialem ta "przyjemnosc". Tak samo posrany :P Nie no przekaz ma dupny. Ukazania brzydoty tego swiata... Jak to sie nazywalo..... A nie pamietam. W kazdym razie te teledyski mnie zaskoczyly niezle. Wrazenie ogromne, mimo iz mam niesmak jakis po nich :P Przyznac jednak musze ze to kawal dorej roboty. Windowlicker w ogóle wymiata. Nonnou tak samo. Miod dla moich receptorow sluchowych :D
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6976 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#10 Wiadomość | 2005-07-16, 12:33
 
Golemiku: sprawdz Ventolin :] to jest hard :D
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#11 Wiadomość | 2005-07-16, 15:08
 
Mowisz :D to poszukam i jak bede mial napisze jak wrazenia :D
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
sound_sinusoida 



Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6838 dni temu
Posty: 34
Skąd: Jelenia Góra
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2005-09-04, 09:16
 
jak dla mnie Aphex jest idealnym przykładem na to że każdy moze osiognac sukces w muzyce <pa>
ambient z pod jego flagi przyprawia mnie o drgawki :P , mam cała dyskografie :P
 
 
 
 
 
itunes
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6976 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#13 Wiadomość | 2005-09-08, 12:02
 
sound sinusoida... spojrz na spis albumow AFX'a w moim pierwszym poscie... duzo jeszcze mi brakuje? ile tego w ogóle wyszlo? :] wie to ktos oprocz AFX'a? :P
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
sound_sinusoida 



Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6838 dni temu
Posty: 34
Skąd: Jelenia Góra
Punkty: 5
#14 Wiadomość | 2005-09-08, 18:21
 
ja mam 3 płyty cdr z dyskografia aphex'a , z tego co widze wiekszosc sie zgadza , jutro zrobie bilans mojej dyskografi ;P i podziele sie nim tutaj .

[ Dodano: 2005-09-08, 19:30 ]
Tak mnie to męczyło że zrobiłem to w trybie expresowym

mysle ze twoja dyskografia jest raczej kompletna , mam dokladnie to sam materiał
 
 
 
 
 
itunes
 
LaSeR 


Dołączył 6823 dni temu
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Punkty: 5
#15 Wiadomość | 2005-09-13, 10:08
 
:poklony: o panowie!!!!!!!!!!!!!!!! moje bratnie dusze, jestem amatorem amona i aphexa, zacząłem ściągać venetian snares squarepusher, wiecie jakby ktoś zamieścił całą dyskografie tych twórców, JA MUSZĘ MIEĆ WSZYSTKO...! <mrgreen>
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7135 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#16 Wiadomość | 2005-09-13, 10:15
 
chlopie nikt tu nie udostepnia nielegalnego softu wiec tu naprewno nie znajdziesz plikow :P
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
LaSeR 


Dołączył 6823 dni temu
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Punkty: 5
#17 Wiadomość | 2005-09-13, 18:47
 
drogi panie administratorze niechcę wcale żadnych plików!! chodziło mi o wypisanie NAZW wszystkich wydanych płyt jakie wydał dany zespół a nie pliki empe trzy łejwy ałdio i innych takich, dyskografia to to co podał pan mpov, autor, który na pączątku tematu wypisał DYSKOGRAFIĘ Richarda D. Jamesa ....!!!

DJ_Golem napisał/a:Pisz normalnie a nie jak ulom "łejwy" i bez zbednego uzywania zbyt wielu wykrzyknikow, ogolnie to tak zeby sie to czytac dalo... Pozwolilem sobie na obciecie pol linijki wykrzyknikow...
 
 
 
 
sound_sinusoida 



Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6838 dni temu
Posty: 34
Skąd: Jelenia Góra
Punkty: 5
#18 Wiadomość | 2005-09-13, 20:45
 
Polecam : http://www.discographyguide.com/ , laser chcesz miec wszystko powiadasz? ładnie ładnie kolejny świr <diabel> ;)
 
 
 
 
 
itunes
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7135 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#19 Wiadomość | 2005-09-14, 00:02
 
LaSeR, spokojnie :P
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
dr JunkStone 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6918 dni temu
Posty: 262
Skąd: 3miasto
Punkty: 10
#20 Wiadomość | 2005-09-14, 11:59
 
LaSeR napisał/a::poklony: o panowie!!!!!!!!!!!!!!!! moje bratnie dusze, jestem amatorem amona i aphexa, zacząłem ściągać venetian snares squarepusher, wiecie jakby ktoś zamieścił całą dyskografie tych twórców, JA MUSZĘ MIEĆ WSZYSTKO...! <mrgreen>


VENETIAN SNARES: http://www.vsnares.com/. http://www.planet-mu.com/ - to label M-zig czyli Jake Slazengera, same takie pojechane sprawy w sekcji ARTIST

AMON TOBIN: http://www.amontobin.com/.http://ninjatune.net - de facto polecam WSZYSTKO co wiąże się z tym labelem


Nie zapomnij o BOGDANIE RACZYŃSKIM: http://www.bogdanraczynski.com/list/discog. http://www.rephlex.com/ - wytwornia Richarda Jamesa - tez duzo pojechanych spraw. Polecam skladanki z serii ASTROBOTNIA oraz wykonawcow takich jak DMX KREW czy CYLOB. Nieoficjalna dyskografia wytworni rephlex tutaj


W ogole serwis discogs.com jest najlepszy :D
 
 
 
 
 
dr JunkStone
- = P s y c h o d e l i c a t e C o r p = -
 
LaSeR 


Dołączył 6823 dni temu
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Punkty: 5
#21 Wiadomość | 2005-09-14, 17:29
 
o!! dziękuję Ci dr JunkStone i świeć pan przykładem kultury bo niektórym jej tu brak ;)), discos.com spoko, zaraz się zabieram za resztę linków, pozdrawiam. I jaki świr myster sound_sinusoida, <pomocy> <lol> jestem melomanem i tyle. a ilosć wykrzykników świadczyła o moim oburzeniu, wszedłem tu po raz pierwszy i zostałem oskarzony o robienie nielegalnych rzeczy, więc się trochę zbulwersowalem, przepraszam za kłopot.
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#22 Wiadomość | 2005-09-14, 17:39
 
Wszystko fajnie ale istnieje cos takiego jak netykieta, w ktorej pisanie duzymi literami jest "wrzeszczeniem" tak samo jak zbyt duza ilosc wykrzyknikow... Ja badz co badz lubie spokoj... I koniec tamatu... Rozmawiamy o muzyce, bez zadnych aluzji co do innych uzytkownikow...

Koniec dyskusji, temat muzyka jak cos a tutaj AFX... Kolejne posty niezwiazane z tematem zostana usuniete....
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
- user 240 - 


Dołączył 6808 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#23 Wiadomość | 2005-10-02, 15:45
 
Mam jego kilka utworow takich jak Come to Daddy czy Bouncephallus Bouncing Balls. O ile ten pierwszy jeszcze mozna posluchac to drugi jest chyba dla ludzi ktorzy nie maja psychiki lub maja ja zryta do tego stopnia ze nie wiedza czego sluchaja :) Moja opinia jest taka ze takiej muzyki na trzezwo i bez jakiejs wiekszej ilosci srodkow odurzajacych nie da sie zrobic. Naprawde - probowalem i jakos sie nie udalo :) Zreszta on prezentuje totalny nielad ktory jednak uklada sie i tworzy jedna wielka spojnosc :) Dla mnie naprawde facet jest wielki.
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#24 Wiadomość | 2005-10-02, 15:47
 
DJ SzKoDi napisał/a:Moja opinia jest taka ze takiej muzyki na trzezwo i bez jakiejs wiekszej ilosci srodkow odurzajacych nie da sie zrobic.


I tu sie mylisz :]
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6904 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#25 Wiadomość | 2005-10-02, 16:21
 
Ofkoz :P
 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
- user 240 - 


Dołączył 6808 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#26 Wiadomość | 2005-10-02, 16:24
 
DJ_Golem napisał/a:
DJ SzKoDi napisał/a:Moja opinia jest taka ze takiej muzyki na trzezwo i bez jakiejs wiekszej ilosci srodkow odurzajacych nie da sie zrobic.


I tu sie mylisz :]


Dla mnie to jest ciagle niezrozumiale :D Poprostu nie rozumiem jak mozna stworzyc typowy chaos ktory jest naprawde przydatny do sluchania :)
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#27 Wiadomość | 2005-10-02, 16:36
 
Moj kawalek ZX-150 (Moonwalker) :P
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
- user 240 - 


Dołączył 6808 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#28 Wiadomość | 2005-10-02, 17:19
 
DJ_Golem napisał/a:Moj kawalek ZX-150 (Moonwalker) :P


sluchalem sluchalem ale to nie taki hardcore :P zreszta sam dzisiaj ocenialem i recenzowalem ow utwor :)
 
 
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6976 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#29 Wiadomość | 2005-10-22, 13:56
 
<lol>
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
sound_sinusoida 



Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6838 dni temu
Posty: 34
Skąd: Jelenia Góra
Punkty: 5
#30 Wiadomość | 2005-10-22, 14:36
 
hardcore w wydaniu aphexa to tylko jakis live act , bo wszystkie jego produkcje mają zapięty guzik , no wiecie ;P
 
 
 
 
 
itunes
 
maj 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6711 dni temu
Posty: 12
Skąd: leszno
Punkty: 5
#31 Wiadomość | 2006-02-02, 14:52
 
no pana aphex twina mozna porównac do dobrego wytrawnego wina :] czym starsze tym lepsze... sam w sobie mistrzem a ilu jeszcze przez jego muzyke dorobiło sie rozgłosu.. nikt nie wspomnial o teledysku do przerażającego filmu "jonny rubber" - polecam wszystkim - jeden z moich najlepszych teledysków!!! a co do artystów o podobnej tematyce polecam: autreche, bjork, tricky, mouse on mars, chevron, modeselektor, proem, seven ark, vector lovers, plaid, boards of canada, telefon tel aviv, herran, hextatic, monoceros... pozdrawiam

http://www.openmusic.pl/?..._artist&aid=455
 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Dobra Muzyka » Sylwetki - Aphex Twin

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi