DJ Tabriz - Jump Into The Sky ...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta]DJ Tabriz - Jump Into The Sky (DJ Vmc Extended Remake)
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7140 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#1 Wiadomość | 2004-11-12, 00:05
[beta]DJ Tabriz - Jump Into The Sky (DJ Vmc Extended Remake) 
To jest beta mojej przeróbki kawałka Tabriza, w sumie wymieniłem perkę i clap, zmodyfikowałem bas, niektóre pady i aranż oraz zrobiłem wstępny mastering.

Offline

Oryginał można pobrać z http://www.djtabriz.prv.pl
Ostatnio zmieniony przez dj_vmc 2004-11-29, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7138 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2004-11-12, 00:49
 
ehhh starsznie wolmno mi sie sciąga 174 kb/s :/
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7140 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#3 Wiadomość | 2004-11-12, 00:59
 
a mi podobnie tylko bez k i z duzym B 200B/s :| cos chyba nie tak z serwerem albo maxymalnie zaje**** jest :(
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7140 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#4 Wiadomość | 2004-11-12, 01:06
 
no nie wiem, ja stamtąd mam 55 kb/s, poza tym sety zawsze tam zapodaję i jakoś nikt się nigdy nie skarżył
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7140 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#5 Wiadomość | 2004-11-12, 04:53
 
chilowe zachwianie rownowagoi teraz juz leci jak marzenie :mrgreen: wieczorem walne edita i cos opowiem :wink:

[ Dodano: 2004-11-12, 05:17 ]
hmmm teraz slucham na sluchawkach wiec moze dtalego ale wydaje mi sie ze mastering ci nie wyszedl za bardzo. straszny poglos na kicku ktory wydaje sie byc zwyklym standardowym kickiem :wink: i troche zabardzo slychac ten tlum ze jest w loopie, w szytsko tak jakby na jednym pasmie i sie zlewa. bass za glosny. utworek wydaje sie baaaaardzo zapetlony, ja dalej uarcie ide w swoje ze longway tabriza jest lepsza :P :mrgreen: ta wersja jakos mi nie podeszla ale ci powiem ze jakos bardziej mi sie podoba w tej "niskiej" formie. ale strasznie nudzi utworek bo mam wrazenie ze caly czas jest to samo, choc melo sie troche zmienia to dalej jest to samo. utworek zadlugi jak na swoj czas (10 minut hehe :wink:) ogolnie slabo :(
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7140 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#6 Wiadomość | 2004-11-12, 09:40
 
Qbs, ten kick jest złożony z 5 sampli... Ta wersja jest taka długa bo to wersja extended. Co do masteringu to to jest wstepna beta, jeszcze dużo tu pewnie będę poprawiał. Jako producent jestem mało zaawansowany, słucham z uwagą każdej opinii.
 
 
 
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7139 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#7 Wiadomość | 2004-11-12, 09:41
 
no mi sie nie podoba ten efekt na cały kawałek quadcomp chyba, mam nadzieje ze w finalnej wersji ja zdejmiesz, bo reszta moim zdaniem jest elegancko poprawiona w stosunku do oryginały, ja poczekam na finał, narazie jest dobrze, ale może byc lepiej :)
aha, jeszcze 2 reversy jeden po drugim np na 1:20 slabo to brzmi
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
JTM 
VIP


Dołączył 7138 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#8 Wiadomość | 2004-11-12, 10:57
 
dj_vmc napisał/a:
Jako producent jestem mało zaawansowany, słucham z uwagą każdej opinii.


Vmc kazdy ma ciezkie poczatki.

A co do kawałka. Wcale nie jest zle. Mastering troche kuleje ale to jest do poprawienia.
Kick nie jest taki zly ale jest troche mdły. Bas troszeczke zaglosno i przez to robi sie delikatny zamet jak puszczasz wszystko z melodia. Hmm ten aplaus tłumu moze byc roznie odebrany podobnie jak moje ptaszki w Dreamland. Perkusja moze byc ale mogla by byc lepsza. 2.18 fajny moment fajnie by to grało tylko ten mastering kuleje i nie idzie to najlepiej.
Caly utwor przypomina jeden dlugi ciąg w ktorym zmienia sie tylko minimalnie melodia. Ale melodycznie jest calkiem niezle. Brak mu jakichkolwiek przejsc ktore to ubarwiaja utwor i sprawaiaja ze nie czuc w nim monotonia.

Biorac pod uwage ze to prawie twoja produkcja jestem bardzo mile zaskoczony.
Vmc moze przełamiesz sie i bedziesz robił własne utwory?
Juz nie duzo Ci potrzeba. :wink:

PS. Chyba trzeba bedzie pogadac z Miss Hot zeby Cie odpowiednio zmobilizowała. :wink:

pozdr.....
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Mane 


Dołączył 7139 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2004-11-12, 16:06
 
witam :P twoje starsze rekonstrukcje były bardzo dobre zobaczmy co tu mamy, kick albo do wymiany albo pobaw sie z nim troche nałóz compressora i eg, haty maja za duzo wysokich tonów , mógbys tez dac na nie troche reverba, dzwiek tłumu w tle w zasadzie mozna by wyrzucic szybciej , no i przyciszyc o wiele, pzniej bass hmm nie lubie za bardzo jak jest na zbyt duzej czestotliwosci(wiem czepiam sie :P) pózniej wchodzi melodia i hmm mógłbys ja dac na octave wyzej bo za duzy bałagan dzwieków sie robi bassy ida nisko dochodzi nuta z melodi tez nisko i jest jak jest :P no to tyle :P mógłbys spróbowac zrobic swój utwór :)
 
 
 
 
Cali Inc. 



Dołączył 7139 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2004-11-12, 18:28
 
po poczatku spodziewałem sie czegos lepszcego...dla nie kawałek jest za długi ale rozumiem ze jest on przeznaczony do mixowania:)...jedna rzecz mnie jeszcze w nim denerwuje..to ciągłe wahowanie tzn. dzwiek cały czas zmienia głośnosc - wysoko - nizsza - wysoka - nizsza...nie wiem jak lepiej to opisac ale nie podoba mi sie to na dłuższa mete:) pozdrawiam Vmc...
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7139 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#11 Wiadomość | 2004-11-12, 19:35
 
ProjecTCali napisał/a:jedna rzecz mnie jeszcze w nim denerwuje..to ciągłe wahowanie tzn. dzwiek cały czas zmienia głośnosc - wysoko - nizsza - wysoka - nizsza...nie wiem jak lepiej to opisac ale nie podoba mi sie to na dłuższa mete:) pozdrawiam Vmc...


tez chcialem dokladnie ten aspekt omowic ale nie wiedzialem jak, Cali mnie wyreczyl :mrgreen:
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7138 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#12 Wiadomość | 2004-11-12, 20:17
 
Brzmi to średniawo - przede wszystkim razi ta kompresja, która wychodzi na wysokich tonach, poza tym strasznie suche talerze i ogólnie to razi po uszach to brzmienie :/ Zmień kompresory, polecam Waves L2, świetna sprawa, i te talerze do poprawki... Muzycznie to kawałek ma bardzo przyjemny klimat, ale przeszkadza mi brzmienie, ciężko się na treści skupić.
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7138 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#13 Wiadomość | 2004-11-29, 13:34
 
bardzo sucho wyszly Ci talerze i rzeczywiscie dziwne skakanie dzwieku ..cicho-glosno. Od 2:18 efekt niesamowity..motywik idzie pod bass-jak ja uwielbiam takie "chwyty" :shock: . Masz potencjal do robienia takich kawalkow. Jak dla mnie jedyny Twoj blad to brzmienie..no ale tego to trzeba sie nauczyc. Pomysly sa niesamowite i mam nadzieje, ze nie zrezygnujesz. Jestes mocno osluchany w takiej muzie i mysle, ze nic nie stoi na przeszkodzie zebys zaczal robic trancowe kawalki..
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta]DJ Tabriz - Jump Into The Sky (DJ Vmc Extended Remake)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi