Loominator - Tell it
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał]Loominator - Tell it
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7191 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#1 Wiadomość | 2004-11-11, 21:49
[finał]Loominator - Tell it 
http://www.members.lycos.co.uk/loominator/
po wielu meczarniach wpakowalem kawalek na serwer 8)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7193 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#2 Wiadomość | 2004-11-11, 22:10
 
fajny vokal nawet nie zle sie buduje ale ten "zachwiany" dzwiek bym jendak ustabilizowal.
0:15 juz wchodzisz z rozwinieciem? szybko troche. melodie (od 0:27) skadys znam :idea: ogolnie do 0:57 dla mnie badziew od tego 0:57 juz inna bajka ale znowu znana melodia :idea: ten male vocal wyje*** w kosmos zarabisty, a co do kosmosu to jak dla mnie ten motyw ma taki kosmiczny charakterek, przejscie na 2:02 fatalne, i znowu ten skopany motyw :? lamaniec (?) na 2:33 chyba ci nie zabardzo wyszedl nie uwazasz? i teraz wchodzi to fajnisukie melo. prosta i typowa konstrukcja ABAB i dla mnie to A do wymiany calkowicie, wg mnie psuje bardzo fajny pomysl
ogolnie to tak: motyw A wywal wstaw cos innego, wokale zarabiste, motyw B takze, dzwieki takie sobie, technicznie dobrze i przejscie na 2 min do d***.
ocenka 3/5 (bo motyw A moim zdaniem tu pierniczy wszytsko :!: )
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7191 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-11-12, 00:47
 
elooo
wokal swietny:]
ta melo po minucie jest fajne :D ale sam dzwięk nie najlepszy tak troszke frutkiem zajeżdza ale od 1 48 dochodzi do tego taki fajny dzwięk swietnie sie komponuje i juz to lepiej gra:]
ogulnie kawałk taki jakby troszke przynudnawy brakuje tu takiego przyspieszenia albo troszke urozmaiconej perki jakiś lopik by sie przydał przyspieszający no brakuje tu tego czegos....

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
psychodelicate 



Dołączył 7192 dni temu
Posty: 47
Skąd: 3miasto
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-11-12, 10:22
 
Pera bez kopa calkowicie.Reszta dzwiekow za bardzo wyjezdza ponad sekcje rytmiczna, powodujac ze perka jest zamazana przez cala reszte.Ogolnie kawalek niezbyt oryginalny.
 
 
 
 
 
http://www.psychodelicatecorp.info
 
Raf 



Dołączył 7193 dni temu
Posty: 147
Skąd: Czeladz
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2004-11-12, 14:29
 
hmmm ladnie sie rozpoczyna - dosyc szybko przez co nie czuc nzadnej monotonii , dziewki delikatne , pani od wokalu ladnie sie spisuje :) . Utworek mi sie podoba gdyz jest "delikatny" :wink: :mrgreen: aczkolwiek troche kontruktywnej krytyki... hmm jak dla mnie brakuje fade in/fade out ;-) (nagle wskakuje i nagle sie konczy) no i moge sie jeszcze przyczepic ze konstrukcja jest chyba zbyt zblizona do "you"
 
 
 
 
 
www.vulture.c64.org
www.vulture-design.pl
www.rafalszyja.republika.pl
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7193 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#6 Wiadomość | 2004-11-12, 14:50
 
Raf napisał/a:(..) dziewki delikatne , pani od wokalu ladnie sie spisuje :) (...)


uhuhu, coż tu za teksty lecą w naszej muzie :P :P :wink:
 
 
 
 
Raf 



Dołączył 7193 dni temu
Posty: 147
Skąd: Czeladz
Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2004-11-12, 15:43
 
hehehehe ;-) zamist dzwieki czesto pisze rozne glupstwa :D (najczesciej dziwki hahaha) przynajmneij jest czasem wesolo :lol:
 
 
 
 
 
www.vulture.c64.org
www.vulture-design.pl
www.rafalszyja.republika.pl
 
Mane 


Dołączył 7192 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2004-11-12, 15:51
 
fajny vocal, lead ma fajna barwe za to synth troche kijową zbyt sztucznie brzmi(hmm moze nie tyle sztucznie ale jakos tak nie pasuje), troche mocniejszy kick by sie przydał i odrobine poprawiona perkusja, pozatym moze byc 8)
 
 
 
 
ProSilence 


Dołączył 7191 dni temu
Posty: 14
Skąd: Świdnica
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2004-11-12, 19:50
 
Piszę nie czytając poprzednich wypowiedzi.Fajny vocal.Hmm i w sómie to tyle co mi sie podoba.Bardzo skromny kawałek ,mało się dzieje barwy ciekawe ale kiepsko to rozegrałeś.Większość gra to samo.No nie wiem poprostu brak tu jakiejś wewnętrznej przestrzeni , synthy jakięś gołe bez efektów.Pracuj dalej.
 
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7190 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#10 Wiadomość | 2004-11-13, 13:14
 
Ja to widze tak. Wokalowi troche więcej echa by się przydało,molodyjki ładne tło też
Styl mi się nie podoba ale wykonanie jak najbardziej tak i brakuje głębi troszke przejście na 2.02 minucie za puste, snar można by było tam zostawić a potem załamanie rytmu na 2.33 mogło Potrwać do następnego rytmu bez przerwy bo dobre jest. :D
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
JTM 
VIP


Dołączył 7191 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#11 Wiadomość | 2004-11-14, 11:41
 
Skądy Ty Lomi masz takie wokale??? Swietny wokal. Poczatek dosc przyjemny choc kick mogl by byc inny . 2.59 to przejscie z tym wokalem jest klasa po czym mogles pokrecic cutoffem wtedy. Ale tak ogolenie to cale przejscie jest super i potem ten wokal goscia tez moze byc. Z tym ze Lomi w tym instrumencie zabardzo jednak czuc " Truskawką " Ogolnie to melodia jest spoko. Taka lajtowa i fajnie mi sie tego slucha tylko ten instrument. Bass mi tez nie siada zabardzo. Perkusja moglabybyc lepsza. Lini padów brak.

Ogolnie to dosc fajny utwór. Dosc lekki klimat tylko czasem podwiewa delikatna pustka mysle ze to dlatego ze brak linii padów i nie ma tego wypełnienia. Jak bys poprawił te synthy bylo by duzo lepiej bo utworek nie jest zły.

To tyle ode mnie.

pozdr.........
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
VpR 



Dołączył 7192 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2004-11-14, 14:06
 
te wokale to chyba jakies enigmowe :) , a ten txt "this should be played high volume propably in the residental area" to na plycie dr.dre jest przed jednym z zreszta swietnych kawalkow, fajnie to tu wpasowales, utowrek mi sie podoba ma fajny klimat, bardzo mi sie podoba od tej pauzy na 2:02. niby takie spokojne ale ma to cos w sobie sam do konca nei wiem co.
 
 
 
 
 
adult music
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7193 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#13 Wiadomość | 2004-11-17, 00:46
 
Hmmm....... :)

Za lekki, Loomi, za lekki. Poprzednie bardziej czarna kredka malowane. Chociaz, nie powiem, moze byc. Tyle ze znowu i przy tym kalwalku odzywa sie rogata dusza psycho czlowieka, Wstawki gitaki rytmicznej. Takie raz na jakis czas. Ale przesterowanej.... :)

A tak poza tym to jestem ogolnie, ze tak powiem, zadowolony :)

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7183 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#14 Wiadomość | 2004-11-17, 16:17
Tell It 
Hmmm.... wykonanie wydaje się być mistrzowskie choć nie odsłuchałem tego na wyrafinowanym sprzęcie jednak..... jak dla mnei zbyt monotonne - być moze założeniem tego typu muzyki jest powtarzalnośc ciekawie zrobionego patentu jednak wg mnie zdecydowanie trzeba by urozmaicić ten numer o różne odskoki inie chodzi mi tylko o pauzy ale o mocniejsze mdoyfikacje motywów czy też wprowadzenie zupełnie nowych. Wprawdzie utwór nie jest długi ale dodanie neico sosu i przypraw do tej potrawy dałoby bardziej smakowity efekt. Pozdrawiam.
 
 
 
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7193 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#15 Wiadomość | 2004-11-17, 21:10
 
jak dla mnie to za bardzo kompem zalatuja te melodie (szczegolnie to na 2:10; 3:10 i bass), w motywie od 30 sec mi 1 nuta falszuje - jak bedziesz chcial to odpale traktora i dokladnie powiem kotora (polton przy przejsciu)
kick bez duszy - niby jest, ale suchy - w ogóle ktos juz wczesniej pisal ze perka slabiutka, slychac kolo 4 instrumentow na perkusji, przez co tez jest ciut pusto - no i faktycznie przykryles ja wszystkim co tylko mozliwe
na 1:10 fajnie zrobiles tego lamanca
wokale bardzo ladne - szzczegolnie ta pani

motyw melodyczny jakos mi sie nie podoba - moze dlatego ze mozna zasnac przy nim, albo dlatego ze malo sie dzieje
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7193 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#16 Wiadomość | 2004-11-18, 19:07
 
Wokale świetne. Ładnie zrobione pady, choć zalatują kompem moim zdaniem. Słychać też Quadcompa, w sumie to dochodzę do wniosku, że ta wtyczka jest nie bardzo, ale jak kto lubi. Kick jest chyba zbyt donośny, nie wiem czy nie przesterowany ale razi nieco po uszach.
 
 
 
 
mr_smok 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7181 dni temu
Posty: 140
Skąd: Poznań
Punkty: 7
#17 Wiadomość | 2004-11-19, 08:47
 
Tell it.....z jednej strony technicznie na moje ucho poprawnie,ladna zabawa (delikatnie bez przegiec) cutoffem.z drugiej strony wrrrr no kude od poczatku do konca grasz ten sam temat....prawie 4 minuty.i to temat w stylu ....ein zwei polizei.mnie to razi.Technicznie,brzmieniowo jest odpowiednio.
pozdrawiam
 
 
 
 
 
Mr Smok
Endorphin'owiec
 
Radar 



Dołączył 7183 dni temu
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Punkty: 5
#18 Wiadomość | 2004-11-19, 13:43
 
Albo ja jestem jakiś inny, albo ja tej muzy niekumam, przesłuchałem ot nagranko i jakoś w ucho mi niewpadło, jedyne co mi sie tu podoba to wokal :D bez obrazy loominator ale pisze to co czuje sluchając tego kawalka, a ocena słuchacza ktory opisuje to co czuje sluchająć jakiegoś nagrania to chyba dobzre ze pisze to co czuje :D Pozdr.
 
 
 
 
http://www.soundclick.com/bands/1/djradarmusic.htm
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7192 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#19 Wiadomość | 2004-11-20, 09:56
 
Loom stoisz w miejscu, kawałki wala na kilometr vanguardem, nie podoba mi sie to w ogóle, melo jakies jest ale takze nie jest znowuz takie wypas jak w beats. kick jest ale tak jakby go nie bylo, ogolnie kawalek mnie nie powalil :(
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7191 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#20 Wiadomość | 2004-11-22, 15:52
 
wielkie dzieki za komentarze..tego kawalka juz raczej nie planuje poprawiac, ale na pewno wszystkie rady wezme pod uwage-niektore bardzo mi pomogly :)
wokale sciagam przewaznie z dc - czasem mozna perelki znalezc! - wpisuje sie "vokal" czy cos, zaznacza, ze poszukiwanym typem jest katalog i wio.. Polecam do wokalu quadcomp - preset vokal, FL Reverb - 3 czy 4 preset (z reverbem na 40%)tylko przestawiamy dwie gorne galki na fula i w mixerze FL podnosimy trzeci suwaczek maxymalnie do gory (na wyczucie jesli trzeszczy..)
ogranicze vanguarda..
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7187 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#21 Wiadomość | 2004-11-22, 16:46
 
przepraszam za szczerosc, ale motywy, sample sa tak do bólu standardowe, każdy dźwięk, nawet frazy slyszalem juz w 100 innych takich samych kawalkach. technicznie wszystko ok, nie powiem, ale pomyslu 0. pozdrawiam. ps. moze stope i hihaty bym troszeczke podglosil.
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
AleX Cee 


Dołączył 7192 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#22 Wiadomość | 2004-12-03, 22:35
 
powiem tak kawalek technicznie moze byc , ale wg mnie brakuje ci juz czasem pomyslow...w kawalek wkradla sie monotonia , sample sa oklepane , vocal nie powiem gut:) ale melodie baaaardzo proste tu tu tu tutu ty ty ty tyty takie proste bardzo , motyw od 1 min podoba mi sie spoko jest:)

ogolnie kawalek srednio ci wyszedl moze jedynie fakt ze jest w miare dobrze zrobiony technicznie go ratuje bo pomysly slabe-sory.

pzdr.:)
 
 
 
 
Cali Inc. 



Dołączył 7192 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#23 Wiadomość | 2004-12-05, 19:26
 
początek ok:D
0:15 - strasznie ciezki ten beat i bas:) ale jakoś mi sie podoba...
podoba mi sie ta jedna "niby" fałszująca nutka w tym synthu...
utworek bardzo przyjemny ale brakuje mi masteringu:) za mało wysokich tonów a za dużo niskich....dzwieki jak najbardziej wporzo:P
gratuluje pomysłu...
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał]Loominator - Tell it

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi