Raf - Undoubtedly Blasting
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [final] Raf - Undoubtedly Blasting
 
Raf 



Dołączył 7153 dni temu
Posty: 147
Skąd: Czeladz
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2004-11-11, 20:18
[final] Raf - Undoubtedly Blasting 
http://www.ryomanhattan.a...ly_blasting.mp3 (3mb)

nie zamierzam juz modyfikowac walka :) kilka faz rozwojowych na forum sie pojawilo wczensiej. milego odsluchu.
 
 
 
 
 
www.vulture.c64.org
www.vulture-design.pl
www.rafalszyja.republika.pl
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7153 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#2 Wiadomość | 2004-11-11, 21:42
 
dzwiek arpa mi sie nie podoba z reszta dosc typowy jak na takie elektryki, snare ez niezbyt dobrze brzmi. na 1 minucie lamaniec jest przez kilka sekund na lewej kolumnie pozniej tez sie przydarza dosc systematycznie. melodia bardzo nieskomplikowana, co prawda nie jest zla ale za prosta. od 1:47 brak jakiegos pada, z reszta przez caly utwor brak mi tutaj jakiegos tla na padzie. fajny kick, ale perka do d.... wydaje mi sie ze braklo w tym utworkow pomylow bo niepodszedl mi ten kawalek w ogóle. taka dziwna wariacja elektro :? jak na starego wyjadacza to slabo, co prawda technicznie nie jest zle, ale klimat jakis plytki, utwor przelecial i dopiero zwrocilem na winampa uwage jak mi przeskoczyl na nastepny utworek.
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7152 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-11-12, 00:56
 
eloo
podoba misie ten dzwiek na początku :)
nie podoba mi sie braek beet za surowy ten snar :/
hihaty ładnie ci chodzą nadają temu troszke dynamiki ale znowu crashe massz okropne za mało reverba :/
ogulnie kawałek bardzo orginalny ale troszke za bardzo jednostajny za mał osie wnim dizeje.

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
psychodelicate 



Dołączył 7152 dni temu
Posty: 47
Skąd: 3miasto
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-11-12, 10:37
 
Ogolnie numer fajowy - taki troche electro new-beatowy i gdyby nie te rzewne melodyjki pozniej bylby calkiem extra :D nie podoba mi sie ten crash co to go slychac czasami(suchy).Bicik zywcem z amigi wyciagniety a to ze snarka troche sucha to tylko jej plus :D
Pozdro
 
 
 
 
 
http://www.psychodelicatecorp.info
 
Mane 


Dołączył 7152 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2004-11-12, 15:55
 
fajny efekt w 41 s wchodzi w tle, ale bass mi sie nie podoba za duzo frequencies, super break beat , ale snare do wymiany, melodia tez niezła, po za tym wszystko ok 8)
 
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7151 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#6 Wiadomość | 2004-11-12, 17:31
 
Ogulnie kawałek mi się podoba całkiem przyzwoicie dobrane sample na bit ,nie podobają mi się jedynie niekture za łagodne melodie jak na elektro no i mastering też by się dało
poprawić ,ale jestem za takim graniem jak najbardziej!!! :wink:
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Cali Inc. 



Dołączył 7152 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2004-11-12, 17:53
 
hmmm...utworek ciekawy:) dawno nie słyszałem takiego stylu juz...ogólnie mi sie podoba tylko mam zastrzerzeia co do dzwiekow:) daje Tobie 7/10 za to cus:P bardziej chyba oceniac nie bdee bo na takim stylu sie jednak nie znam:/...a i takze nie gustuje za bardzo...
pozdro i czekam na kolejne produkcje:)
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
ProSilence 


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 14
Skąd: Świdnica
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2004-11-12, 19:37
 
Fktycznie ten crash jakiś suchy.haty fajnie chodzą.Technicznie spoko.Ale jak na mój gust mało się dzieje w tym kawałku.Brak padów i jakiegoś rozwinięcia.Hmm jeszcze jedno bas się kiepsko urywa.
 
 
 
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7151 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#9 Wiadomość | 2004-11-13, 12:09
 
Cytat:fajny efekt w 41 s wchodzi w tle, ale bass mi sie nie podoba za duzo frequencies, super break beat , ale snare do wymiany, melodia tez niezła, po za tym wszystko ok 8)

Czy nie wygląda ładniej tak? ;) :

Cytat:fajny efekt w 41 s wchodzi w tle, ale bas mi się nie podoba, za dużo wysokich. Świetny break beat, ale werbel do wymiany, melodia tez niezła, poza tym wszystko bardzo ładnie 8)


suchy crash, werbel akurat całkiem fajny, jakoś mi do klimatu pasuje ;) To coś w tle 0:41 powinno być głośniej. 1:10 dziwne brzmienie ma ten motyw, nie pasuje. 1:33 ładnie wchodzi ten motyw. Później całkiem przyjemnie się słuchało, co mnie trochę zdziwiło :D Ogólnie więc na plus :)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7153 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#10 Wiadomość | 2004-11-17, 01:07
 
Ha! :)
Wreszcie cos fajnego, skocznego. I jezeli na C64 wykonany to gleboki uklon skladam.

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
DjYork
[Usunięty]


Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2004-11-17, 12:48
 
Jeśli to serio na C64 zrobiłem to jestem pełen podziwu dla twoich umiejętnosci. Podoba mi sie choc niektóre dzwieki są troszke takie "suche".
Pozdrawiam
 
 
 
Raf 



Dołączył 7153 dni temu
Posty: 147
Skąd: Czeladz
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2004-11-17, 19:20
 
hehehe... niestety nie na C64 robione , a we FL 4.52 :mrgreen:

oczywiscie nie twierdze ze takich dzwiekow nie da sie na c64 uzyskac :)
 
 
 
 
 
www.vulture.c64.org
www.vulture-design.pl
www.rafalszyja.republika.pl
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7153 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#13 Wiadomość | 2004-11-17, 21:27
 
kick brzmi jakby gral u sasiada na wiezy a nie u mnie - taki jakis gluchy dzwiek Ci wyszedl
bass tez mi sie nie podoba - chyba ze to niski pad - ale to i tak mi sie nie podoba
motyw od 2:10 - mysle ze inny instrument mozna bylo uzyc - bo ten nieciekawie brzmi i potem sobie wygasa powoli w tle - az w koncu sie urywa - chyba tak nie mialo byc - mozna bylo go sciszyc automatyzacja

appregio na samym poczatku - jakos chaotycznie brzmi
haty faktycznie fajnie poukladane i nie ma monotonii
od 52 sec - ten motyw - mimo ze prosty to niezle zrobiony - jak dla mnie moze byc
o crashah juz byla mowa i moge sie przychylic do poprzednich opinii
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7153 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#14 Wiadomość | 2004-11-18, 17:58
 
Electro :D Na początku mogłoby być troche wolniej, a tak od 0:17 od razu atakuje silny kick, jakiś łamaniec na wprowadzenie brzmiałby ładnie. Melodyjki są łagodne, ale jak dla mnie to pasuje w tym kawałku, on ma swój klimat i to jest ważne. Kick mógłby być troszke bardziej "punktowy", mniej pogłosu na nim, ale może to kwestia gustu. W porównaniu z wcześniejszymi produkcjami duży progres. Świetna robota :)
 
 
 
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7152 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#15 Wiadomość | 2004-11-20, 09:25
Re: [final] Raf - Undoubtedly Blasting 
Raf napisał/a: kilka faz rozwojowych na forum sie pojawilo wczensiej. milego odsluchu.


o tak bardzo mi sie podobały i teraz ciekaw jestem kawałka...

tytuł to chyba z tego generatora co na muzyczny warsztat zapodałeś zgadza sie?? :mrgreen:

no dobra ale jedziemy - ostatnia wersja jaka zapodales na forum byla juz dobra, teraz niewiele sie zmienilo, przynajmniej ja nic nie slysze, ale i tak kawałek jest super, trzyma klimat elektro a dzwieki która zaczynaja sie na poczatku kawałka, to arpgegio jest po prostu wyje***, Twoj najlepszy kawalek bez watpienia :D
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7151 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#16 Wiadomość | 2004-11-29, 13:45
 
ha..music instructor :P
poczatek szybko sie nudzi a snar ktory go "przecina" nie z tej bajki..suchy i nienaturalny
melo od 1:05 traci kompem na 10 km, w tym miejscu kawaleczek przestaje mi sie juz podobac :(
melo od 1:32 tez mi nie podchodzi-i nutki i barwa
ogolnia taka sielanka wesolomiasteczkowa..wole Rafus inne Twoje produkcje
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7143 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#17 Wiadomość | 2004-12-01, 23:45
 
Werbel - classic Amiga ;-)
Ten delikates, który idzie od początku jest wg mnie świetny :-) Może to ino sentyment ale mi się podoba :-)
Basik prosty - za prosty - można nim pojeździć przez jakiś czas ale później mus zmienić na coś żywszego.
Do perki się nei przyłożyłeś - przyznaj szczerze :mrgreen:
Ten silniejszy jeżdżący leadzik, ktory tak się wybija jest też dobry na jakiś czas - nie poninieneś go tak eksploatowac w utworze co rusz.
Melodia - no wybacz ale banalna.... koniecznie rusz głową - na pewno stać Cię na coś bardziej interesującego.
Nieeeesteeety - monotonne a z perspektywy wysłuchania całości kilka razy po prostu nudne. Jeden motyw w kilku odmianach.
Nie jest to Music Instructor - na razie wg mnie kawałek na poziomie Music Czeladnik.
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7152 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#18 Wiadomość | 2004-12-02, 11:11
 
Dla mnie dobra robota swietny break i i bass. w ogóle wszystko przypadlo mi do gustu.

Pozdro...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Bass Addicted 


Dołączył 7146 dni temu
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Punkty: 5
#19 Wiadomość | 2004-12-06, 12:11
 
W ogole mi nie podchodzi melodai na basie ..... w szczegolnosci koncówka. Podoba mi sie wejście mocnej stopy [troche jakby z hard techno zaczerpnieta :P ] ale potem wchodzi brejk i robi sie jakby elektro :/
Aranz troszke chaotyczny. Brzmienia dobrane srednio.
Jak na moje ucho master w porzo ale nie o to chodzi :/

Plus za sekcje perkusyjna w rejonie break [przy 4x4 haty jakies takie nie bardzo] a w szczegolnosci za werbelek, ktory swoim brzmieniem przywodzi mi na mysl automaty
TR-808 i 909 rolanda a to kultowe maszyny :]

IMO 4/10 [dużo trzeba by bylo zmienic zeby bylo wiecej]
 
 
 
 
 
"Natura nie czyni niczego bez przyczyny albo na prozno i gdy moze szybciej osiagnac swoj skutek w sposob prostszy i latwiejszy, dziala tak i ku temu sie sklania. " - Witelon
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7130 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#20 Wiadomość | 2004-12-07, 09:23
 
A mnie się podoba całe...takie typowe electro sprzed kliku lat...niema co winić autora za kiepski klimat..wyszło to co wyszło ...autor jest z tego dumny i i mi się ładnie główka kiwała podczas słcuhania....moze dlekitanie za krótkie ale pozatym niamam uwag.:)
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
AleX Cee 


Dołączył 7152 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#21 Wiadomość | 2004-12-07, 23:32
 
no no ...:)

sam motyw basiku i leadu jest spoko ale wg mnie calos psluje kick ktory wchodzi na poczatku taki ostry a pozniej jest electro tak nagle....melodia prosta ale przyjemna nie drazni mnie:P troche monotonnie momentami ale ogolnie nie jest zle;p

jak juz kiedy pisalem jest lepiej niz bylo :)

pzdr:)
 
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7143 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#22 Wiadomość | 2004-12-07, 23:59
 
Kenny napisał/a:niema co winić autora za kiepski klimat..wyszło to co wyszło ...autor jest z tego dumny i i mi się ładnie główka kiwała podczas słcuhania.


chciałbym to kiedyś usłyeszeć w stosunku do mnie hehe :mrgreen: - wyszło co wyszło ale jest git machina bo autorowi się podobało ;-)
po prostu walnij cegłówką w czachę ;-) moją ocz :mrgreen:
 
 
 
 
surge0n 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7130 dni temu
Posty: 176
Skąd: Czerwieńsk(lubuskie)
Punkty: 5
#23 Wiadomość | 2004-12-09, 18:04
 
a ja to już slyszałem masterze:) kilka razy mi podsyłałeś ten kawałek do oceny :D ale ocenię go przy wszystkich :) perka zagłusza bardzo dużo w tym kawałku,bo przeciez efekty i muza jest ok...no tak commodorowska na maxa:) ciekawe czemu co nie Raf :> :P hehe ale ogólnie kawałek ok :) jakbyś podciszył całą perkę to nie miałbym żadnych zazstrzeżeń....
 
 
 
 
 
___________________________________
DJ PLUM
http://www.djplum.prv.pl
http://www.soundclick.com/bands/7/djplum_music.htm
------------------------------------------------------
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [final] Raf - Undoubtedly Blasting

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi