problemy z fontami
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » [Windows XP] problemy z fontami
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#1 Wiadomość | 2005-05-02, 19:52
[Windows XP] problemy z fontami 
ludzie, nie wiem co się dzieje, wczoraj wieczorem robiłem kopie zapasowe i postanowiłem też że włącze w nie moją kolekcje czcionek z [disk][system root]\fonts\, więc wszedłem do tego folderu, zaznaczyłem je wszystkie i skopiowałem do innego katalogu (w którym zebrałem dane na kopie zapasową), potem wykonałem kopię zapasową (zgrałem na CD) i folder z którego była wykonywana usunąłem, jednak jeszcze zanim wyłaczyłem kompa zauważyłem że dzieją sie dziwne rzeczy, wszystko zaczyna się kaszanic a fonty ogłupiały:

Kod:obrazki usunąłem bo już po problemie :-)


czy ktoś wie jak to okiełznać? może system ma gdzieś zapisane "domyślne fonty", którymi posługiwałby sie w prypadku gdyby programy nie określały jakimi czcionkami wyświetlają tekst? help
 
 
 
 
nie mam czasu
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#2 Wiadomość | 2005-05-02, 19:57
 
Cytat:BŁĄD 403
Nie masz odpowiednich uprawnień by otworzyć plik!


Jak chce obejrzec te jpg'i.

[ Dodano: 2005-05-02, 20:57 ]
A teraz linki zniknely i tez nic ni ma :(
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#3 Wiadomość | 2005-05-02, 20:00
 
wiem bo nie mogę linkować na boo.pl, nie wiem czemu, bez sensu, ale za to jak sie wkleja obrazki tak jak teraz to się normalnie zaczytują, właśnie eksperymentowałem jak to zrobić, teraz juz działa więc no panic...

---edycja----
jak komus się zdjęcia nie wyświetlaja tylko same znaczki na zdjęcia to niech da RMB i "pokaż obraz"
 
 
 
 
nie mam czasu
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#4 Wiadomość | 2005-05-02, 20:02
 
No wlasnie nie dziala. Obrazka nie widac :P
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#5 Wiadomość | 2005-05-02, 20:07
 
podejrzewam ze jedna z czcionek poszla w zapomnienie i system zastosowal najbardziej podobna niestety on ma z tym problemy :/
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#6 Wiadomość | 2005-05-02, 20:21
 
no fakt Qbs, miałeś rację, dzieki wielkie juz wszystk naprawione, poprostu nie spodziewałem się że windows potrafi sam sobie wybrać inną czcionke jak mu brakuje jakiejś standardowej, już wszystko hula jak trzeba, dograłem standardowy zestaw czcionek do winzgrozy, dzięki wielkie :-) choć nie mam pojęcia dlaczemu jej zabrakło, przecież je tylko kopiowałem :D
 
 
 
 
nie mam czasu
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#7 Wiadomość | 2005-05-02, 20:27
 
wierz mi ze to standard jak sie robi backup. nigdy mi windows nie zgral wszystkich czcionek a mam ich: 43,2 MB (bajtów: 45 389 592) wiec cos tam jednak wiem ;) w sumie w instalkach mam ich wiecej ale mi sie nigdy nie chce ich instalowac :P
i pomyslec ze moj kumpel ma ich 5x wiecej, tylko pytanie po co mu ich tyle <co?> system wowczas sie laduje jak ostatnia sierota. a on z nich nie korzysta :|

[ Dodano: 2005-05-02, 21:28 ]
ciekawe ile czionek jemu olewa :> :P
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » [Windows XP] problemy z fontami

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi