emiter - walcze ze śmiercią
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] emiter - walcze ze śmiercią
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7145 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#1 Wiadomość | 2004-11-10, 18:54
[finał] emiter - walcze ze śmiercią 
posłuchajta, oceńta :-) : http://www.soundclick.com....cfm?ID=1770762 pozdrawiam.
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2004-11-10, 19:48
 
elooo
mhy całkiem nie mój styl ale powiem ze kawałek jest bardzo przyjemny dla uszka a to jest wazne bardzo lubie takie produkcje
technicznie swietnie!
eh odlatuje gdzies w obłoki słuchając tego kawałka
muzyka łagodzi obyczaje miło posłuchać twojej produkcji naprawde respekcik:)
tak trzymaj!! :)

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#3 Wiadomość | 2004-11-10, 20:36
 
uporek spoko tymbardziej ze takiej muzy nie slucham w ogóle tyle co w radiu poleci raz na rok jak jade autobusem do/z roboty :wink: tylko te "patyczki" mi sie nie podobaja reszta w sumie niezle sie prezentuje. dla mnie dobra robota tylko lekko monotonia powiewa ale to chyba dlatego ze brak vocalu :wink:
ocenka 5-/5 (minus zebys poprawil te patyczki) :wink:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7145 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#4 Wiadomość | 2004-11-11, 19:32
 
Qbs napisał/a: tylko te "patyczki" mi sie nie podobaja


mówisz o tych szklokach? Ty wiesz ze to oryginalne sample, które powstały poprzez rzucanie landrynkami o parapet? ;-) moze masz racje teraz tak sie przysluchuje, ale juz nie zmieniam tego niech tak sobie juz patyczy :-)
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7150 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#5 Wiadomość | 2004-11-11, 21:48
 
hehe no coz osobiscie landrynkami nie napieprzalem po parapecie ale skoro tak uwazasz :wink:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
psychodelicate 



Dołączył 7149 dni temu
Posty: 47
Skąd: 3miasto
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2004-11-12, 10:18
 
Kawalek ladny :D Perka jakas taka bez kopa,malo dynamiczna snarka.W calej aranzacji nie podoba mi sie poczatek - perka wchodzi na jakies 2 takty pozniej na dlugo znika(tak jakby nie byla zdecydowana czy wchodzic czy jeszcze nie).
 
 
 
 
 
http://www.psychodelicatecorp.info
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#7 Wiadomość | 2004-11-13, 13:58
 
Najbardziej podoba mi się basik i melo prawdziwie w polskim stylu nie wiem czemu ale
jak bym nie wiedział co to za kawałek to odrazu pomyślał bym że polski bo w polsce ogylnie była tendencja do tworzenia takich melodji w latach 80' nie podoba mi się tylko
tyle że ten rytm na samym początku tak się wyrywa potem go nie ma a potem znowu
jest i ten pierwszy jest jakby niepotrzebny no i zdecydowanie wokalu brakuje Takiego
w stylu na wolno :wink:
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7148 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#8 Wiadomość | 2004-11-14, 08:16
 
Bardzo przyjemny kawałek :) Miło się słucha, nic nie jest na siłę, coś tam sobie gra w tle, i bardzo dobrze :) Podoba mi się bardzo ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Bass Addicted 


Dołączył 7143 dni temu
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2004-11-14, 12:19
 
Klimat super, poczatek tez. Szczegolnie podoba mi sie basior, ktory sobie mruczy ladnie :] za to duzy plus. Jednak op drugiej minucie ma sie wrazenie, ze wyczerpales pomysly [ja mam z tym olbrzymi problem :/ ] Troszke bym ukryl perke.
Calosc 8/10 [wiecej zmian po drugiej minucie i mialbys u mnie 9]

[oczywiscie jak zwykle to moja subiektywna opinia]
 
 
 
 
 
"Natura nie czyni niczego bez przyczyny albo na prozno i gdy moze szybciej osiagnac swoj skutek w sposob prostszy i latwiejszy, dziala tak i ku temu sie sklania. " - Witelon
 
JTM 
VIP


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#10 Wiadomość | 2004-11-15, 15:36
 
Powiem szczerze ze nie slucham takiej muzyki ale kawalek jest calkiem dobry. Instrumenty dobrane bardzo dobrze. Super wchodzi bit w 0.37. Swietnie Ci to wyszło.
Pozatym bit jest bardzo dobry. Swietnie to wszystko gra. Bass bardzo dobry choc nie lubie jak sie gra na basie ale ten gatunek tego wymaga. 0.57 fajny instrument wchodzi. Super to potem idzie z tym bitem.
Potem to fajnie idzie tylko brak temu jakiegos przejscia. Troche zadlugo to ciagniesz robisz dopiero cos taiego w 3.26 . Jest to bardzo krotkie po czym puszczasz zas to samo i powoli uciszasz kilmat i utwór sie konczy.

Ogolnie to bardzo dobry utwor. Technicznie jest bardzo dobrze i w zasadzie nie ma sie czego czepiac. A mną sie nie przejmuj bo ja prawie zawsze sie czegos czepiam :lol:

pozdr........
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#11 Wiadomość | 2004-11-17, 00:42
 
Raczej walcze z oblokami. Bo z tym mi sie to kojarzy.
Frunac pomiedzy bialym puchem, jak ptak. Z gory patrzac na swiat, swiatla wielkich miast, a niebo coraz bardziej zaslaniaja nam obloki lez.... krysztalowych....

Troche za malo urozmaicen. No i jak zwykle w moim guscie - brak mi delikatnej soloweczki gitarowej.


KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#12 Wiadomość | 2004-11-17, 21:46
 
to melo co wchodzi od samego poczatku mi sie niepsecjalnie podoba - ten deley na nim jest meczacy - ale dzieki temu wyszedl taki klimat
basik super zrobiony, landrynki tez mi sie podobaja :D
ogolnie to kawalek moze sie dluzyc dla kogos kto nie gustuje w takim klimacie
3:54 fajnie wyciszasz motywy a bas dalej swoje, to jest najlepsza czesc :mrgreen:
mi tam sie podoba kawalek i widze ze robisz tylko dobre kawalki, tak trzymaj
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
DJ DeeJee 


Dołączył 7147 dni temu
Posty: 10
Skąd: Słupsk
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2004-11-18, 14:59
 
Narazie nie miałem mozliwosci odsluchu na duzych glosnikach ale dobry kawalek powinien byc dobry nawet na pc speakerze :) dla mnie jest ładny i nawet podobaja mi sie te łamane patyczki. Melo całkiem ładne. ogolnie 4,5/5
 
 
 
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7150 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#14 Wiadomość | 2004-11-18, 17:47
 
Basik jest piękny, świetnie współgra z pozostałymi instrumentami. Jak dla mnie kawałek jest poprawnie zrobiony, "patyczki" są wg mnie ok. Ciekawy, relaksujący styl. Nie wypuszczasz byle czego, trzymasz poziom, kolejny udany kawałek. :D
 
 
 
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#15 Wiadomość | 2004-11-20, 09:32
 
podkładzik hh, szkoda ze nie w wersji władców marionettek :wink: , perka szczególnie zaje****, no i oczywiscie klimat..
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#16 Wiadomość | 2004-11-29, 13:50
 
klimat..marzenie, obloki..stan niewazkosci. Stety nic nie moge Ci zarzucic
No moze jedynie to, ze podklad wchodzac po raz pierwszy nagle sie urywa..zamieszanie kompozycyjne sie robi, ale taki byl zamysl wiec respekt :wink:
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#17 Wiadomość | 2004-12-02, 10:58
 
Klimat, to to co w tym utowrku rzuca sie na pierwszym miejscu. Piekny. Bass cudo. Perka wypas. Znow swietny utwor. Jestes swietny w tym co robisz.

Pozdrawiam....
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] emiter - walcze ze śmiercią

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi