Dj Mephisto - Hot Feel
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [finał] Dj Mephisto - Hot Feel
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7144 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#1 Wiadomość | 2005-03-17, 21:19
[finał] Dj Mephisto - Hot Feel 
taaaaa....

sesja zdana więc cza zacząć nadrabiać "stracony" na nauke czas <lol>

jak postanowiłem tak i zrobiłem - powstał numerek...

...Dj Mephisto - Hot Feel

http://www.soundclick.com...phistomusic.htm

zapraszam wszystkich do zapoznania się z posesjowymi klimatami...

Mephi
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7146 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#2 Wiadomość | 2005-03-18, 22:06
 
narazie jest uszkodzony serwer

Sorry, the server is currently offline for maintenance. Please check back later, we apologize for the inconvenience.

jutro postaram sie zassac i ocenic
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7144 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#3 Wiadomość | 2005-03-18, 22:19
 
oki Pafcio - czekam z niecierpliwością...

dzięki za zainteresowanie kawałkiem...

pozdro

Meph
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
mare 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7105 dni temu
Posty: 196
Skąd: Łódź
Punkty: 25
#4 Wiadomość | 2005-03-19, 15:20
 
Kawałek prawie fajny. Najweselszy z twoich kawałków (tych które słyszałem). Kawałek mniej ambitny, ale znośny. Podoba mi się melodia. Bardzo jednak boli mnie synth wchodzący w 0:26. Brzmi okropnie i do tego ma standartowy układ. Za każdym razem jak słychać go w kawałku to robi się wiocha. No i to chyba wszystko.
pozdrawiam <mrgreen> <mrgreen> <mrgreen>
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7146 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#5 Wiadomość | 2005-03-19, 16:46
 
chyba mnie dzisiaj jakas chandra dorwala bo znowu sie nie zgodze z marem :P utworek ma smutne dzwieki. nadaje sie do jakiegos filmu ale z kolei ten kick nadaje mu charakter dyskotekowy. znowu chelsee - sweet destiny melodyjnie :/ jednak w twoim wykonaniu ladniej to brzmi, razi nalozenie 2 motywow zblizonych dzwiekowo na siebie przez co wyszedl chaos (tabriz aka braincreator tez popelnia ten blad, ale u niego to jest notoryczne i duzo bardziej slyszalne) wkurza mnie brak energii, no ale coz taki charakter kawalka. dobry = za dobry dzisiaj jestem :P
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7146 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#6 Wiadomość | 2005-03-19, 18:54
 
spoko Mephi

na 17, 23, sec jak dla mnie jest falsz na tej nucie, pewnie o pol tonu podjechales i juz nie jestes w tej samej tonacji i to jak dla mnie brzmi kiepsko - pozniej powtarzasz ten motyw i w 50 sec podobnie mi nie pasuje ten dzwiek

1:23 ladnie ta pani sie zasmiala

pozniej leca pojkedyncze dzwieki (ladnie uprzestrzennione) a od 1:39 razem z hatem - bardzo mi sie to podoba, tak trzymaj stary :!: <brawo>

2:03 sztucznie brzmi ten smiech - pewnie kiepski sampel

2:06 ten synth - spieprzyles tym brzmieniem caly kawalek - chyba jakbys dal na nim wiecej deleya to lepiej by sie rozmylo - jakos tak sie nie klei z tym motywem co byl od 1:39

2:34 kick 4x4 (terenowka, jak pisze ZDV) tu nawet jeszcze pasuje - ale od 3:00 jakbys pojechal lamancem to chyba lepiej by to wyszlo i kick nie zagluszalby wszystkiego - dopiero od 3:27 znow ladnie z hatem sie komponuje

jesli po sesji zawsze takie kawalki bedziesz robic, to pownines miec sesje czesciej niz co pol roku :)

mimo potkniec, chyba najlepszy Twoj kawalek.

ps. cholera wszyscy ida do przodu, a ja stoje w miejscu :(
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
lookup 
VIP


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7142 dni temu
Posty: 785
Skąd: Błonie
Punkty: 145
#7 Wiadomość | 2005-03-20, 02:16
 
no dobra ..... pisze postqa po 7-miu browaracha ale.... jezcze zachowuje świeżość umysłu ....że tak powiem .....


jak porównać utwór do straszych twoich pozycji to nie pasuje kompletnie do "ciebie"
takiś jaki za wesoły.....za mało mroczny nie te sample nie ten klimat .... bo jak słucham to mi się nie chce wieżyc że to ty zrobiłeś .... powaga nie pasuje mi to do "ciebie"
moze włąśnie dlatego ten "niesmak" że tak powiem


niebęde dalej komentował bo nie wie co powiedzieć poprostu mi się to nie podoba nie pasuje mi to do "twojej całości"



pozdro pijany ale szczery Lookwgóre <lol>
PS..: mojemu bratu się to pdoba akurat :]
 
 
 
 
 
dobry house-ik nie jest zły:)))))
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7144 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#8 Wiadomość | 2005-03-20, 17:22
 
no to wielkie dzieki ludzie :D nie jest gorzej czyli jest lepiej a to ważne...

każdy z tych postów wnosi troche prawdy heheh :]

...taaa i nie piszcie sorry za cos bo... :D ja wiem ze przedemną jeszcze dluga droga do doskonaloscie (jesli taka istnieje)...

hmmm co kawalek to pozytywnie sie rozczarowuje :) zawsze mam ciary na plerach (gdy sprawdzam fore) że kawalek zostanie zjechany jak lodowisko w zimie a tu co - co post to calkiem całkiem - staram się jak moge - aczkolwiek widze czytając posty swoje błędy i zgadzam się z nimi <mrgreen>

...a i jeszcze jedno czekam Look na opinie "na trzeźwo" hehe może akurat coś ci jeszcze do braina wpadnie (bez urazy Tabriz aka braincreator :] )

...a i look jakie to brovki byly 7,8 czy ok 5 % bo to dużo zmienia :D :D :D - a poztym to tego posta pisze po jednym wiec tez święty nie jestem :)

Co do sesji Pafcio to wielki LOL <mrgreen> nikomu nie życze 4 sesji w ciagu roku hehe :D:D:D

hehe wiadomość z ostatniej chwili:

Hot Feel:
#973 in the Electronica charts
#186 in the Trance sub charts

Mephi
Ostatnio zmieniony przez MepH 2005-03-20, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7146 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#9 Wiadomość | 2005-03-20, 19:06
 
tez nie zycze 4 sesji/rok :)
co do opinii to raczej nie jestem zwolennikiem pisania nieprawdy (sam wiesz jakie komenty dawalem do wczesniejszych kawalkow) - tylko pamietaj ze kazdy ma inny gust i nie zrobisz 1 kawalka co by sie wszystkim podobal

a niektorzy pisza "sorry za cos, bo..." bo nie chca Cie pewnie zjechac na maxa i zebys sie nie wystraszyl i nie zalamywal

ale mozesz mi wierzyc ze naprawde zrobiles postep, a druga rzecz ze jak piszesz
Mephi napisał/a:"aczkolwiek widze czytając posty swoje błędy i zgadzam się z nimi"

wiec jak sam tez widzisz te bledy, to juz jest gites :)

pamietaj malymi kroczkami do celu :)
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
MepH 
~Moderator~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7144 dni temu
Posty: 439
Skąd: Nowy Sącz
Punkty: 40
#10 Wiadomość | 2005-03-20, 19:08
 
nic dodac nic ująć Pafcio 8)

pozdro

Mephi
 
 
 
 
 
...::: przesiadka na Reason 3.0 :::...
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7137 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#11 Wiadomość | 2005-03-21, 00:34
 
Poczatek mi sie nie podoba. Melo ma slabe brzmienie, chodz same ulozenie melodi nie jest zle. W 1 :20 jakos mi te zwolnienie sie nie podoba. Za bardzo standardowe brzmienia w kawalku sa. Widac, a raczej slychac ze jedziesz z presetow. Postaraj sie sam pokrecic galkami :) Nie jest zle melodycznie, ale technicznie mogloby byc lepiej.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7145 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#12 Wiadomość | 2005-04-09, 11:23
 
Przerob kawalek brzmieniowo. Pomysl fajny gorzej z wykonaniem. Przerob go a bedzie dobra produkcja.

Pozdrawiam...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6957 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#13 Wiadomość | 2005-06-05, 20:46
 
W 17 sekundzie jest falsz. Bas ladny.Synth taki cukierkowaty nie podoba mi sie. 1.29 - ciekawie, fajny dzwiek. Ale te smiechy sa chyba za glosno. Urozmaicic perkusje dodac clapa, glosniej haty. W koncu nudny robi sie kawalek. I to chyba raczej disco jakies. Pozdro
 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7145 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#14 Wiadomość | 2006-01-02, 12:59
 
Link nie dziala, blokuje.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [finał] Dj Mephisto - Hot Feel

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi