Newsy i komentarze
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Składanki BF » Newsy i komentarze
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7164 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#41 Wiadomość | 2005-09-03, 11:16
 
No ludzie ostatni dzwonek, termin mija za tydzien ;)
 
 
 
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7131 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#42 Wiadomość | 2005-10-16, 09:36
 
Termin minął :) Może to w końcu wypali... :) Jak to się mówi: do trzech razy sztuka. :D
 
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7154 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#43 Wiadomość | 2005-11-09, 12:43
 
Wyczytałem, że strategia jest opracowana. W związku z tym mam pytania:

1. Kto sponsoruje wydanie? Czy my sami? (wydanie kilkuset egzemplarzy to już koszt powyżej 1500zł)
2. Czy to jest wydanie CD-R czy właśnie z tłoczni?
3. Kto będzie sprzedawał płyty (mam tu na myśli sprzedaż poprzez BF - czyli u kogo leży stosik i kto rozlicza zyski)
4. Czy w ramach strategii jest też dołączanie składanki do jakiegoś czasopisma? (bo były chyba takie propozycje)
5. Jakie formy promocji płyty są przewidziane?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#44 Wiadomość | 2005-11-09, 16:53
 
Pit gdybym to ja znal odowiedzi na te pytania. Sami nie wydamy, bo nie mamy kasy. Zeby szukac sponsora musimy miec playliste. Co do gazet - racja - uderze do wszystkich jakie znajde/znajdziemy/są na rynku.Promocja na BF i za pomoca tego co uda nam się znaleźć .. wiem wiem.. nie wyglada to zachęcająco, ale co zrobić - trzeba będzie powalczyc o te składanki
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7164 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#45 Wiadomość | 2005-11-09, 18:42
 
Wierzmy, ze sie uda, bo wiara potrafi zdzialac cuda.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7154 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#46 Wiadomość | 2005-11-09, 21:57
 
Rozumiem Golem Twoją wiarę ale w tym przypadku samą wiarą nic nie zdziałamy. Loom przecież nei wyczaruje pieniędzy z rękawa.
Zatem zapewne na tłocznię nas nie stać bo nawet jeśli pojawi się 10 utworów a każdy wrzuci stówkę (to optymistyczny wariant) to i tak nie starczy.
Pytanie zatem się pojawia czy jeśli zdecydowalibyśmy się na cdrki to od razu odpadłby wariant dołączania płyty do czasopisma? Sądzę, że tak.

Zatem Loom - mówisz, że żeby uiderzyć do sponsora musimy mieć playlistę - racja.
Czy zatem będziesz tych sponsorów szukał?
Jeśli tak to to jest najlepsze rozwiązanie bo wtedy mamy i tłocznię i szansę na czasopismo. Ewentualnie jeśli sponsor nei pokryje całości wydatków to łatwiej się będzie zrzucić.

Wariant bez sponsora jest taki:
Robimy zrzutkę ile kto może i wydajemy składankę na cdrkach - mam nadzieję, że zrzutka będzie na tyle owocna, że będzie można sobie pozwolić na dobrej jakości papier i naklejki - ocz płyty również - wtedy też w pełni panujemy nad iloscią płyt bo w tłoczniach rozmowa zaczyna się od 500egz.
Na tyle mam zaufanie do Loomiego, czy Pafcia, czy QBSa, że jestem skłonny pewną sumę pieniedzy na to poświęcić (mam tu na myśli ową stówkę - żeby nei było, że ładuję po całości ;-))
Pytanie: Kto to zrobi u siebie w domu - czyli nagra np. 100 płyt, zrobi wydruki, naklei, poprzycina co tam trzeba?
No i czy w ogóle ten wariant wchodzi w grę?
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6974 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#47 Wiadomość | 2005-11-09, 22:29
 
tak w kwestii formalnej .... sama matryca w tloczni kosztuje okolo 2000zl

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#48 Wiadomość | 2005-11-09, 23:17
 
eee... drukowanie okładek to szczerze mówiąc droga inwestycje bo jesli grafika okładki będzie mocno atrakcyjna to pójdzie sporo tuszu, papier wypadnie taniej, CD-R'ki, moze to i dobry pomysł ale przydałaby se drukarko-nagrywarka, tak żeby osoba wkładająca kompakt do hifi nie miała napisu verbatim czy tdk bo to przypał... ale ja mam inny pomysł na promocję,

niektóre sklepy internetowe z muzyką oferują wydawanie muzyki, jak np. 3pm pisze tutaj:
http://www.3pm.pl/Misc/about.tpm

sklepów polskich oczywiście jest juz trochę (chyba z sześć), mozna by na nich poszukaźć takich tekstów i jak już będzie gotowa playlista to spróbować nawiazać współpracę przedstawiając materiał, zastanawiam się tylko czy będą chcieli sprzedawać pliki które były publikowane w necie, ale to juz kwesstia prawna do ogadania, sorry że tylko taka skapa informacja ale nic nie widzę a mam dzisiaj już masę roboty, może jutro poznajduję tego wiecej
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7154 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#49 Wiadomość | 2005-11-10, 07:17
 
Myśl to jest - owszem - tylko znając doświadczenai JTMa ze sprzedawaniem plików to trochę kiepsko to widzę.
Poza tym - musimy promować przede wszystkim markę - czyli Beatsfactory, a nie poszczególne utwory.
Niemniej być moze warte jest to rozpatrzenia - z tym, że odchodzimy tu mocno od formuły składanki promocyjnej.

Co do tłoczni to zapewne jest tak, jak mówisz Adix - tylko jaka jest alternatywa?

Rozumiem wątpliwości co do cdrek - nie twierdzę, że to ejst najlepsze rozwiązanie - ma swoje atuty ale ma i wady.

Musimy jednak jakieś rozwiązanie znaleźć..... albowiem składanka nie ma prawa nie ujrzeć światła dziennego ;-)

[ Dodano: 2005-11-10, 09:16 ]
Kiedyś Smok rozmawiał z jednym gościem z Olsztyna, który oferował właśnie wydanie 500 sztuk z okłądkami za około 1500 zł (nie wiem jaka technologia). Nie wiem jakie są warunki na dziś ale dostanę telefon do tego gościa i z nim pogawędzę.
Zdam relację.

[ Dodano: 2005-11-10, 10:09 ]
Dobra - dostałem i zadzwoniłem.

http://www.megaus.pl/new/main.htm

To jest firma, z której skorzystał jeden tzw znajomy człowiek już kilkakrotnie.
Koszt matrycy wyniósł 800zł, w sumie wyprodukowanie 500 egzemplarzy kosztowało go 2000zł. Płyty z nadrukiem (zapomniałem pytać o okładkę). Na stronie nei ma informacji o cenach - trzeba te informacje zdobywać indywidualnie.
W każdym razie jeśli udałoby nam się znaleźć sponsora to sprawa zaczyna wyglądać realnie.

Zatem pozostawiam to Waszej ocenie i decyzji oczywiście - koleś był zadowolony z ich usług.

P.s.
Podobno takich firm, produkujących w tych rpzedziałach cenowych jest więcej w Warszawie (być może nei tylko).

P.s.2
http://www.infomusic.pl/k...?id=125&idk=125
zestaw adresów róznych tłoczni - nei sprawdzone przeze mnie. Megaus to jedyna, o której wiem z pierwszej ręki.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#50 Wiadomość | 2005-11-10, 11:03
 
to ja tak jeszcze odnośnie tego co napisałeś Piter, że chcemy promować markę a nie pojedyńczych wykonawców, na 3pm jak i na każdej innej www (sklepie mp3) można sprzedawać albumy, tyle że album mozna też wtedy sprzeadwać jako pojedyńcze albumy ale jak się przjrzysz ofercie 3pm to zobaczysz że mozna i całe albumy :-)

oczywiście pomysł z tłocznia i prawdziwymi CD jest znacznie lepszy, ale też i kosztowny, jesli jednak udało by nam się jakoś to zrobić to ja nie mam nic przeciwko, też bym wolał CD-audio, sklepy mp3 podałem jako (tak mi się zdaje przynajmniej) tania alternatywę
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7154 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#51 Wiadomość | 2005-11-10, 11:33
 
Myślę, że szeroka akcja promocyjna mogłaby dać ciekawe rezultaty w postaci propagowania nazwy Beatsfactory - nei wiem tylko czy zawarcie umowy z takim sprzedawcą internetowym nei wyklucza możliwości dalszego dysponowania utowrami. Z tego, co JTM mówił to w umowie zawarty jest zakaz jakiegokolwiek innego propagowania utworu a nei chciałbym kotwiczyć utworów Endorphine w jednym miejscu. To taka mała egoistyczna uwaga ;-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#52 Wiadomość | 2005-11-10, 12:35
 
racja Piter, słuszna uwaga, jakoś nad tym nie pomyślałem
 
 
 
 
nie mam czasu
 
JTM 
VIP


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#53 Wiadomość | 2005-11-10, 15:12
 
Piter napisał/a:Myślę, że szeroka akcja promocyjna mogłaby dać ciekawe rezultaty w postaci propagowania nazwy Beatsfactory - nei wiem tylko czy zawarcie umowy z takim sprzedawcą internetowym nei wyklucza możliwości dalszego dysponowania utowrami. Z tego, co JTM mówił to w umowie zawarty jest zakaz jakiegokolwiek innego propagowania utworu a nei chciałbym kotwiczyć utworów Endorphine w jednym miejscu. To taka mała egoistyczna uwaga ;-)




Nie wiem jak sie to odbywa w innych sklepach internetowych ale na www.soho.pl promowanie utworów w innych serwisach jest zabronion w momencie podpisania umowy. Soho jest strona wytwórni Box music co wiąze sie z tym ze Tylko Oni maja wyłaczność na utwory.
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6974 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#54 Wiadomość | 2005-11-11, 22:22
 
Dobra... moze ciut podpowiem ewentualne rozwiazanie...
Czy ktos z zainteresowanych BFowiczow posiada nagrywarke z systemem LightScribe ?

CDki po wypaleniu wyglądają mniej więcej tak...


(zawsze to jakieś rozwiązanie)...

Pozdr.
Adix

PS.
Jeśli dostane wsparcie finansowe to moge sie tego podjąć...
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7154 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#55 Wiadomość | 2005-11-11, 22:45
 
Czyli byłyby to płyty jednokolorowe z napisami w odcieniach szarości?
Jakieś rozwiązanie to jest ale ile jesteś w stanie tego sam wyprodukować?
No i oczywiście jakie byłyby koszty tego?
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#56 Wiadomość | 2005-11-11, 23:00
 
no to własnie pisałęm drukarko-nagrywarce, tylko że ja się posługuje językiem prymitywnym :D btw. nie mam pojęcia jakie są koszty wypalenia i nadrukowania jednego takiego CD a i z tego co mi wiadomo to ta technologia w naszym kraju jest względnie nowa (tudzież mało rozpowszechniona/znana/wykożystywana/doceniana - niepotrzebne skreślić), dlatego raczej nie wydaje mi się żeby ktos z BF miał taki sprzęt ale jak ma to fajnie by było gdyby podał cenę wypalenia jednego takiego cd
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6974 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#57 Wiadomość | 2005-11-11, 23:39
 
Problem nie polega w technologii bo do takowej mam dostep, ale w kwesti zakupu plytek LightScribe (koszt takowej to okolo 6zl!) - oczywiście jesli bylby to zakup hurtowy to cena prawdopodobnie by spadla o troche....

Wypalac moglbym to seriami... no nie moge obiecac szybkiego wypalenia np. 500szt. bo to nie realne biorac pod uwage iz jest to wypalanie 3min + okolo 18-23min. na wypalenie nadruku (czyli okolo 21-25 minut na CD - oczywiscie licze zaokraglajac)...
dziennie moglbym poswiecic na to 2-4h. (czyli okolo 8-10CD dziennie)...

Lekkim okiem biorąc wypalenie 500szt. trwało by okolo 50 dni. (BUH - i tu szok) !!

Nagryware musialbym kupic na koszt wlasny wiec o zwrocie kasy za nia (czesci chocby) nie ma mowy, bo wiadomo, że sprzet po calej operacji zostalby u mnie. ehhh. (a mam juz 2 nagrywarki w kompie.... w sumie 3cia mi nie za bardzo potrzebna, ale juz na takie poswiecenie jestem gotowy)

Tak to mniej wiecej wyglada...

Pozdr.
Adix

PS.
Zresztą proponuje lekture TU
Ostatnio zmieniony przez Adix 2005-11-12, 00:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
- user 240 - 


Dołączył 6837 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#58 Wiadomość | 2005-11-12, 00:06
 
no dobra dobra Panowie. Jak chcilibyscie to wszystko rozprowadzac? Jako promo czy nie? Bo jezeli chodziloby o sama promocje to kilka plytek podeslalibyscie mi do Debicy a ja dogadalbym sie z wlascicielem najlepszego sklepu muzycznego i mejbi dodawalby to gratis do plytek z elektronika? Albo moze i by to kupil? Co do reszty to czekam na odpowiedzi ;P A noz moze czegos nie doczekalem. Co do skladki to moglbym cos sie dolozyc ale zycie dzisiejszego licealisty nie jest uslane rozami :x
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7154 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#59 Wiadomość | 2005-11-12, 00:18
 
Adix napisał/a:w kwesti zakupu plytek LightScribe (koszt takowej to okolo 6zl!) - oczywiście jesli bylby to zakup hurtowy to cena prawdopodobnie by spadla o troche....


500 szt. x 6zł = 3000zł ................
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6974 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#60 Wiadomość | 2005-11-12, 00:25
 
No wiec wlasnie Piter... no wlasnie...

Ciekaw jestem jak wygladalaby opcja tloczni bo to jak widac (rozwiazanie alternatywne) wyglada finansowo nie najciekawiej.

PS.
Ja nie rozumiem jednego .... skoro ma to byc promo do ktorego notabene nie mamy jeszcze konkretnych nabywcow to po co strzelac liczbami 500szt. ?
Czy np. 100 by nie styknelo ? (mniejsza kasa do wydania, mniej czasu poterzebnego na ewentualne wypalenie metoda LS no i mniejsze ryzyko, że naklad bedzie lezal na pulkach - a jakby co to zawsze mozna dopalic X sztuk jakby okazalo sie, ze jest popyt)
Ostatnio zmieniony przez Adix 2005-11-12, 00:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7154 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#61 Wiadomość | 2005-11-12, 00:27
 
Cytat:Koszt matrycy wyniósł 800zł, w sumie wyprodukowanie 500 egzemplarzy kosztowało go 2000zł. Płyty z nadrukiem (zapomniałem pytać o okładkę). Na stronie nei ma informacji o cenach - trzeba te informacje zdobywać indywidualnie.


... i tu liczę na umiejętności negocjacyjno organizacyjne Loomiego ;-)

P.s.
To prawda Adix - tylko, że jest opcja dołączania do czasopisma więc neico tych egzemplarzy musiałoby być - sam nei wiem ile.
Wydaje mi się jednak, że nawet ze sponsorem to będzie trudne finansowo do zrealizowania....

No i z tłoczni to jednak zawsze profesjonalnei wyglądająca płyta..... a mniej niż 500 nei zrobią.

Z resztą.... dużo jednak zalezy od tego jaką strategię Loom przyjmie.
Być może wystarczyłoby te 100 egz.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6974 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#62 Wiadomość | 2005-11-12, 00:32
 
No coz... pozostawiam w takim razie opiniowanie powyzszych srodkow... jak co oczywiscie sluze pomoca.

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
- user 240 - 


Dołączył 6837 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#63 Wiadomość | 2005-11-12, 12:26
 
To czy mam dowiadywac sie czy owy sklepik w moim miescie chcialby kupic nasze plytki? Poza tym znajomi z wielka checia juz mowia ze kupia kilka(nascie)plytek. Wiec jak cos to dajcie znac i dajcie cene po jakiej bedzie mozna nabywac owe cdki
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#64 Wiadomość | 2005-11-12, 22:22
 
spokojnie panowie..tu jeszcze nic nie jest wiadome. Nie da rady wypalic plyt, bo gdyby nawet podzielic ta kwote to wiekszosc z nas to uczniowie, studenci..trzeba poszukac wydawnictwa, ktore mogloby byc zainteresowane, ale najpierw playlista(ja swoje zrobilem..CZEKAM NA INNYCH!!!). No chyba, ze naprawde chcecie to zrobic..
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7156 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#65 Wiadomość | 2006-05-18, 00:15
 
Jako, ze skladanka BF Elektronica ma nazwe wlasnie BF Electronica to zawsze bylo wiadomo. Jak sie to ma do skladanki, ze tak powiem klubowej. Jedni pisza BF Trance, club & others, inni BF Techno, trance, club itd. Trzeba ustalic dokladna nazwe skladanki klubowej, bo robie tagi juz do niej i chce dobrac zeby potem nie poprawiac niepotrzebnie.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7163 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#66 Wiadomość | 2006-05-18, 05:51
 
DJ PAUL napisał/a:BF Trance, club & others

to raczej widze, bo techno to u nas nikt nie robi
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6764 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#67 Wiadomość | 2006-05-18, 06:08
 
Cytat:to raczej widze, bo techno to u nas nikt nie robi

Właśnie :P
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7164 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#68 Wiadomość | 2006-05-18, 09:37
 
Hehe, ja sie moze kiedys w Techno sprobuje ;)
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Składanki BF » Newsy i komentarze

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi