(nie)Dobra Muza
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Dobra Muzyka » (nie)Dobra Muza
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7135 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#1 Wiadomość | 2005-02-24, 23:09
(nie)Dobra Muza 
mozna by tez stworzyc i taki dzial w humorze :P
a tak serio slyszleiscie najnowszego maydaya??? powiem tyle APPPPPFUUUUJJJJJ <zygi>



http://vinylbynet.com/ram...i=LS05001_3.ram
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7135 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#2 Wiadomość | 2005-02-24, 23:15
 
podwieszony post mógłby być :P

nie odpalę tego linka bo to real player a ja nie używam tego badziewia bo strasznie mnie wnerwia :[

podaj tytuł tego wałka ok
 
 
 
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7135 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#3 Wiadomość | 2005-02-24, 23:23
 
members of mayday - prototype
nie wiem czy to tytul roboczy czy co ale shit jak jasny ****
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7112 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#4 Wiadomość | 2005-02-25, 07:40
 
shit nie shit i tak stanie sie przebojem ze wzgledu ze rozgłośnie bedą to puszczac w kółko.....to samo było w wieloma inymi numerami...to sie nazywa shit za pieniadze
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7125 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#5 Wiadomość | 2005-02-25, 07:44
 
Bardzo nowy shit nad shity. O ile lubiłem wcześniej zespół Kombi to teraz usłyszałem pieśń pt. "Pokolenie".
Żwawy 50 latek śpiewający dla 16 latków piosenkę z refrenem o tak banalnej melodii, że nei wiem jak Skawiński przeoczył ten fakt sam to pisząc.
Tekst..... każdy normalny 16 latek napisałby coś ciekawszego.
Po prostu zenujące.

A no jasne. Pomysłowa rzecz! ;-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#6 Wiadomość | 2005-02-25, 12:57
 
Najwiekszy shit to teraz Hip-Hop komercyjny. Z zalozenia HH mial byc undergroundowy. To co teraz sie dzieje na tej scenie, to parodia i wiocha.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7135 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#7 Wiadomość | 2005-02-25, 13:07
 
Pit - Kombi powrócili bo skończyło się O.N.A. i trzeba jakoś kasę zarabiać. Ożywiono więc trupa, aby produkował lekkie, łatwe i przyjemne pioseneczki pod radia Z i RMF.
 
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7125 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#8 Wiadomość | 2005-02-25, 13:22
 
VMC - ja to doskonale rozumiem :-) Tylko, ze im nie wstyd to tego pojąc nei mogę ;-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7135 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#9 Wiadomość | 2005-03-05, 12:42
 
jak to zobaczylem to az oniemialem :|

jak klientka z takim "talentem" sie wybila na zzachod to my juz dawno powinnismy siedziec we wlasnych studiach nagraniowych :roll: chyba cos nie tak z nami :P

http://www.discogs.com/release/394272

tylko nie przerazcie sie <lol>
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7112 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#10 Wiadomość | 2005-03-05, 13:14
 
hiehihehiehhihe...ja lubie mandaryne..ale tylko pod względem wyglądu....bo według mnie jest naprawde atrakcyjna:)


pozatym do tematu podam może inny banalny przykład ...np grupa Demono....lubie w sumie wszystkie utwory tej grupy,ale jak profesjonalista moze śpiewać ą i ę..przecież to jest karygodne i nikt chyba nic niema przeciwko...bynajmniej mnie to boli......
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7135 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#11 Wiadomość | 2005-03-05, 13:17
 
wyglad to mandarynka ma ale moim zdaniem glosu ani talentu to ona za bardzo nie ma. zwlaszcza najbardziej mnie rozwala jej pokaleczona wymowa angielskich slow <mrgreen>
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#12 Wiadomość | 2005-03-10, 16:41
 
Mandaryna no comment. Zero glosu, tylko wyglad. Nie ma to jak promocja :/
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7135 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#13 Wiadomość | 2005-03-10, 16:45
 
a teraz zas z kolei jej mezulek - nowa kapela - Red Heads <lol>
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7134 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#14 Wiadomość | 2005-03-10, 20:50
 
Mandaryna to moim zdaniem porażka na całej linii, tandeta bez głosu kopiująca utwory (jej twórczość) idąca w kierunku niemieckiej sceny pseudo-dance, nastawiona na komercję, takze pod względem wyglądu stylizowana na niemieckie niby-gwiazdy, plastikowe laleczki, które mają wyjść na scenę tylko po to żeby ją przyozdobić, jak dla mnie to ona nawet urody nie ma, jest sztuczna, jak jej muzyka i teledyski, wszystko oparte na standardach z których czerpie się kasę tonami...

jeśli mam być szczery to już wolę tych trzech rumunów na samolocie (nie pamietam nazwy zespołu) jeśli już mam wybierać spośród tego typu sceny, ich kawałek był chociaż z jajem i jako tako potrafił zainteresować (szczególnie jak sie troszke wypiło ;-)), wkurzał mnie jedynie fakt że tak często to puszczali i mnie poprostu zaczęło skręcać od tego w pewnym momencie :D
 
 
 
 
nie mam czasu
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#15 Wiadomość | 2005-03-10, 20:53
 
ZDV-12 napisał/a:jeśli mam być szczery to już wolę tych trzech rumunów na samolocie (nie pamietam nazwy zespołu)


O-Zone :P
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7112 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#16 Wiadomość | 2005-03-11, 14:25
 
niewypowiadajcie tego słowa ....please!!!!:(
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7134 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#17 Wiadomość | 2005-03-12, 17:54
 
O właśnie, dzięki Golem :D

numa numa je :D Kenny którego słowa? tlenu czy mandarynki? ;)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7133 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#18 Wiadomość | 2005-03-12, 18:44
 
ja na o-zone nie narzekam..bawilem sie przy tym wysmienicie..oj tak..piekne to bylo :(
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7112 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#19 Wiadomość | 2005-03-13, 07:39
 
nooo tak..i znów słyszę tą piosenkę w ciemnych zakamarkach umysłu...o ja biedny.....
ja natomiast uważam że zespół czy grupa "Oz...." to czysta komercja i niechodzi oto czy sie wam podoba czy nie ,bo sprawa wygląda nastepujco...jezeli to jest puszczane w radio przynajmniej raz na godzinę i jesteś zmuszony wrecz do słuchania tego radia...to sprawa wygląda tak...nastepnego dnia kiedy znów sie ten utwor zaczyna ,pierwsze dzwięki pierwsze nuty przypominają ci cos ciekawego i już tego słuchasz z zainteresowaniem.....czyli znów sie okazuje ze słuchasz tego wbrew swojej woli....za chwilę mówisz głośno w swojej duszy 'aaaaa...to ozon' ble:"....i dajesz looz słuchając tego utworu znów cały dzień......co ciekawe po 3 dniach juz ci sie ten utwór strasznie wkręcił i najważniejsze ze wszyscy znajomi rozmawiają otym utworze bo strasznie im sie podoba....tak samo jak ty są ofiarami radia czy telewizji, i zaczyna sie najazd .....kurcze ten utwór to wielki hit......HIT?...radio wykreowało ze shitu hit....to radio wmówiło wam ze to hit.......i tak cała polska poległa bo radio zet a następnie 17-letni DJ-je na dystkotekach i zabawach zalewają was nowym świeżutkim hitem.......nastepnie pojawia sie tez sprawa szybko nakręcanego teledysku,bo jak to niewidzeć i nieznać gwiazdy.....i wszyscy rzucają się na całodobowe oglądanie MTV w wyczekiwaniu na ozone...bo prezenter powiedział o 5 rano ze dzisiaj bedzie grał ozon itd itd..i tak ludzie siedzią i wyczekują..(z czego odrazu mtv trzepie wielką kasiorę)...wiem znam to po sobie i nie tylko po sobie
Inna sprawa że niechodzi tez całkowicie o puszczanie takiego nazwe to swoimi słowami badziewia naokrągło w radio,ale chodzi oto ze w miejscu gdzie ten utwor pojawia sie dziennie 24 razy (czyli trwa 4 minuty co daje łącznie 96 minut czyli 1.5 godziny) mozna by wsadzić jakiś inny nowy nieodkryty zespół czy nową osobowość..a nawet nocną audycję dla BF...to tylko taki przykładzik.....dlatego choć muzyka komercyjna jest miła dla ucha nie uważam jej jako muzykę,to jest zrobione tylko i wyłącznie poto by trzepać kasę i nie dla twórców a dla wydawcy,dlatego lada dzień pojawia sie nowy shit bo twórcy mało zarobili a wydawca wykupuje większy czas antenowy bo mu sie to i tak zwróci z nawiązką......dlatego czasami powas jadę za drętwe transiki które niewnoszą nic świeżego,które powiewają nicością:)..ale to z przyzwyczajenia,wybaczcie
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#20 Wiadomość | 2005-03-13, 13:14
 
Kenny powiedziales swieta prawde, temu radia staram sie nie sluchac. Jest tyle swietnych nieznanych zespolow, DJ'ow, skladow.... ale ich w komercyjnym radiu nie uslyszysz, tu jest ten bol. Promujmy dobra muze. DJ'e na dyskotekach nie graja jak DJ'e, zero trzymania poziomu, tylko ladowanie "hitu" za "hitem". Czy to ma jakis sens ?? Chyba nie. Set ma tworzyc calosc, liczy sie dobor kawalkow. Klimat musi byc utrzymany. Temu lepiej isc do clubu niz na dyskoteke. Takie moje zdanie.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7135 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#21 Wiadomość | 2005-05-15, 15:08
 
Piter napisał/a:Bardzo nowy shit nad shity. O ile lubiłem wcześniej zespół Kombi to teraz usłyszałem pieśń pt. "Pokolenie".
Żwawy 50 latek śpiewający dla 16 latków piosenkę z refrenem o tak banalnej melodii, że nei wiem jak Skawiński przeoczył ten fakt sam to pisząc.
Tekst..... każdy normalny 16 latek napisałby coś ciekawszego.
Po prostu zenujące.

A no jasne. Pomysłowa rzecz! ;-)


a najgorsze jest to, że RMF wciąż gra ten kawałek, czasem jak mam włączone to radio w czasie jazdy samochodem to mnie krew zalewa jak to "dzieło" puszczają <do bani>
 
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7125 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#22 Wiadomość | 2005-05-15, 15:12
 
Gdzieś w telewizorze słyszałem, że to jeden z bardziej popularnych numerów ostatnich tygodni...... a fuj....

Rozumiem, że ta piosenka może się podobać kilkunastolatkom i nie ma w tym nic nienormalnego ale żeby tak cała Polska?
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7135 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#23 Wiadomość | 2005-05-15, 15:14
 
czyli w Polsce jednak da się zrobić karierę i pieniądze z niczego, wcale nie trzeba się wiele namóżdżyć i wymyślać skomplikowane nowinki aby na tym zarobić - nic tylko zakasac rękawy i produkować tandetę, pieniądze leżą na ulicach :roll:
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#24 Wiadomość | 2005-05-15, 21:00
 
Ta piosenka to porazka jakich malo. Szkoda slow.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7133 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#25 Wiadomość | 2005-06-25, 16:17
 
Axel F - Crazy Frog - ale sie wkur**** ze takie gó*** teraz podbija caly swiat no nie moge!!! ;/ przeciez ten kawalek jest beznadziejny. Sławna melodia = pewne $$$$$$ perka z fla i trabant wsadzony w granulizer - nic prostrzego byc nie moglo!!!!!!! nie wiem jakim psem trzeba byc zeby sie tym kawalkiem podniecam (jesli kogos urazilem to nie przepraszam bo to prawda :/)
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#26 Wiadomość | 2005-06-25, 16:50
 
Zgadzam sie z Brainem. Teledysk jest fajny tylko.
 
 
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#27 Wiadomość | 2005-10-14, 12:04
 
O zesz :/ Wlasnie mi sie wlaczylo DJ Desttructoo - The Power Of Feelings (Radio Edit)

Kwalek mnie rozbroil tym jak jest gó*** :/ Master taki, ze az mnie na zyganie bierze. Melo wierci dziure we lbie, i to tak chamsko, ze sie wytrzymac nie da. Co za badziew :/ Breaki takie, ze az chce sie glosnik oknem wyrzucic...

Nie polecam tego gó*** nikomu :/
 
 
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#28 Wiadomość | 2005-11-16, 18:19
 
Lerek.

Poprostu koles mnie rozpi****. Co slysze cos z jego udzialem to mi rece opadaja, chce mi sie rzygac i wylaczyc to na wieki wiekow. Dawno takiego pajaca nie slyszalem. A niech sie niektorzy obraza, ale to godzi w muzyke i w ogóle jak taki syf mozna nazwac Hip-Hopem. Domagam sie czystki w scenie Hip-Hopowej. Domagam sie muzyki a nie papki.

Cytat:Ona moja panienka jest taka piękna
Każdy ją chwali i nikt nie wymięka
A ja na nią zerkam i kielona w rękach
Jest moja cała taka uśmiechnięta


Moze sie nie znam, ale za taki tekst to kulka w leb. Juz nie domagam sie wiele ale zeby tekst cos w sobie mial wiecej poza bzdurami. Takie teksty nawet przedszkolak bylby w stanie tworzyc. Polska rzeczywistosc :/
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Hato 
~Moderator~
i ten wiersz napisany dla nikogo...


Dołączył 6943 dni temu
Posty: 688
Skąd: cała Polska
#29 Wiadomość | 2005-11-16, 20:19
 
eee sorki Golem ale to nie jest HH tylko polski dance hall. Niwe wiem czemu ale ten kawałek Lerka mi się akurat podoba, może dlatego, że mam taką panienkę? :D a poza tym Mayday - prptotype - jedna z wersji mi się podoba, słyszeć trochę amatorszczyzna ale mi się podoba :P myślcie sobie co chcecie :P
 
 
 
 
 
I close my eyes, only for a moment, and the moment's gone
Kansas
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#30 Wiadomość | 2005-11-16, 20:20
 
Tzn, ze nie jestem fanem polskiego Dance Hall'a :P
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
- user 240 - 


Dołączył 6807 dni temu
Posty: 320
Punkty: 5
#31 Wiadomość | 2005-11-16, 22:23
 
DJ_Golem napisał/a:Kenny powiedziales swieta prawde, temu radia staram sie nie sluchac. Jest tyle swietnych nieznanych zespolow, DJ'ow, skladow.... ale ich w komercyjnym radiu nie uslyszysz, tu jest ten bol. Promujmy dobra muze. DJ'e na dyskotekach nie graja jak DJ'e, zero trzymania poziomu, tylko ladowanie "hitu" za "hitem". Czy to ma jakis sens ?? Chyba nie. Set ma tworzyc calosc, liczy sie dobor kawalkow. Klimat musi byc utrzymany. Temu lepiej isc do clubu niz na dyskoteke. Takie moje zdanie.


ja sobie wypraszam ;] calkowicie - na moich dyskach jezeli sa w jakis klubach promuje DOBRĄ muzykę. A dobra nie znaczy komercyjna. Szczerze mowiac denerwuje mnie gdy gram na jakiejs nawet glupiej imprezce typu polmetek i podchodza do mnie kobitki i one chca "Crazy Froga", "Mezo" czy jakies inne Adixy (oczywiscie zartuje;P). Wole jednak wypromowac albo puscic cos co nie ma w ogole zwiazku z komercja a ich tworcy kleja nuty bo kochaja muzyke a nie tylko banknoty.

Gralem na hip-hopowej imprezce i powiem ze ludzie jak zaczalem grac zaczeli nawalac ze nie ma jakis O.S.T.R czy Tede. Po jakiejs godzince spodowbal im sie naprawde niekomercyjny dla mnie i jedyny czarny rap z detroit, chicago czy innych stolic czarnej muzyki.

Co do Mayday Prototypes to typowy kawalek w stylu MAYDAY choc nie powiem bo bardziej jako Anthem widzialbym na tym miejscu kawalek Trance Voice "Feel It". Ale nie mowcie bo MAYDAY rzadzi ;]

Dodam ze mandaryna jest fajna, ale dokladnie tak jak ktos pisale wczesniej - pod wzgledem urody :P
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#32 Wiadomość | 2005-11-25, 19:47
 
Wiecie kto to Flashrider. Zawsze mi sie podobal dopoki nie uslyszalem kawalka E-Rotic - Max Don't Have Sex With Your Ex 2003 (Flashrider Remix)

Flashrider popsul wszystko co w oryginale bylo fajne. Poprostu katastrofa :/ Zdegustowalem sie i to mocno... Caly urok oryginaly odplynal :(
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6813 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#33 Wiadomość | 2005-11-26, 11:02
 
Nowe polskie gnioty...czyli Queens,dziewczyny są ładne i nic oprócz tego...tragedia... :!: :!: :!: :!: :!:
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#34 Wiadomość | 2005-11-26, 12:08
 
Ladne sa :D To prawda :D
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
BeReal 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6727 dni temu
Posty: 53
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#35 Wiadomość | 2006-01-24, 22:22
 
DJ_Golem napisał/a:Ladne sa :D To prawda :D


jakie tam ładne :) Skandal :) A fuj, jeszcze ich nie słyszałem :P Ładna to jest Doda :P nawet głos ma znośny , moglbym z nia wspolpracować ;P <lol>
 
 
 
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 6987 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#36 Wiadomość | 2006-02-08, 12:34
 
Ostatnio w Polsce zapanowala moda na grupe Tokio-Hotel. Non stop puszczaja ich muzyke w radiu i w tv. Wg. mnie to straszny "gniot" Nie wiem co ludzie w tym widza...
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7125 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#37 Wiadomość | 2006-02-08, 12:39
 
A mojej 10 letniej córce się bardzo podoba i myślę, że to jest odpowiedź: GRUPA DOCELOWA ;-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 6987 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#38 Wiadomość | 2006-02-08, 12:49
 
Ponizej zamieszczam fotke tego zespolu. Na poczatku myslalem ze to spiewa dziewczyna, a tu sie okazalo ze to jednak chlopak :|


btw. Piter myslalem ze masz tylko jedna corke Martynke :)
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7125 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#39 Wiadomość | 2006-02-08, 12:51
 
Ja jeszcze wczoraj dawałem głowę pod topór, że to dziewczyna i zostałem naprowadzony na drogę prawdy całe szczęście ;-)

Co do dzieci to mam ich trochę owszem ;-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#40 Wiadomość | 2006-02-08, 16:58
 
No comment o tej grupie. Za rok juz o niej nic nie bedzie slychac :D
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Dobra Muzyka » (nie)Dobra Muza

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi