Reason - automatyzacja
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyczny Warsztat » Oprogramowanie » Reason - automatyzacja
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7170 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#1 Wiadomość | 2005-02-21, 13:31
Reason - automatyzacja 
sorry, ale ten program jest jakiś niedorobiony do końca chyba i w ogóle robi co chce, już tłumaczę problem,

otóż robię sobie utworek, a jako że dawno nie robiłem na Reasonie to najpierw stworzyłem testowego Loop'a i na nim przypomniałem sobie jak zrobic automatyzację (ja robię tak, kliknąłem RMB na suwak, potem cośtam edit automation czy jakoś tak, wdusiłem nagrywanie, potem play, pomajtałem trochę, stop) i wszystko działało normalnie, czyli czyn zamierzony się dokonał wedle mej woli,
teraz otwieram nowy projekt, robie songa, i dla pewnego wycinku (2 taktów w środku utworu) pierwszej ścieżki chcę dokonać automatyzacji, więc zaznaczam markerami LR żeby odgrywało tylko ten fragment, potem postępuję dokładnie tak jak opisałem powyżej (RMB na suwak, edit aut., rec, play, majtam, stop), i co? to [autocenzura][znów autocenzura] się nie nagrało, myślę: "schrzaniłem coś", powtarzam więc drugi i trzeci raz i znów to samo,

a wiec moje pytanie powinno brzmieć albo:
-to jak w końcu się tę automatyzację robi?
czy:
-co ja kurcze blade robie źle że fragmentu automatyzacji nagrać nie mogę?

z góry dziekuję za odpowiedź
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7171 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#2 Wiadomość | 2005-02-21, 15:53
 
zeby zrobic automaytyzacje to musisz miec dodany dany efekt - i aktywne (to kolko co jest przy nn 19 u mnie na screenie)
czyli jakbys teraz chcial wykrecac automatyzacje do reverbu - to nie ma szans zeby cos sie nagralo
po nagraniu naokolo danego automatyzowanego efektu pojawia sie zielony kwadrat - przynajmniej z daleka widac co masz zautomatyzowane
jakby co to jestem teraz na gadu to mozemy w real time

pogadac
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7170 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#3 Wiadomość | 2005-02-21, 17:37
 
Dzieki raz jeszcze Pafcio - zadziałało ofkors :)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyczny Warsztat » Oprogramowanie » Reason - automatyzacja

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi