Klubbshakers
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Klubbshakers

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (0) : Nov (1) : Średnia (2.0)

 
Klubbshakers 
Novice

Dołączył 6375 dni temu
Posty: 1
Skąd: InoWroCław
Punkty: 2
#1 Wiadomość | 2006-10-15, 02:00
Klubbshakers 
Witam !

Nazywam sie Marcin, tworze muzyke pod nazwą Klubbshakers, mam 19 lateq, mieszkam i ucze sie w kuj-pom a dokladnie w Inowrocławiu. Tworzeniem muzyki zajmuje sie jakiś rok z kawałkiem, preferowany styl to Dance...

Do robienia muzyczki sluzy mi domowy PC (Celeron 2.4 256 MB RAM Karta dzw. Zintegrowana)
FL Studio 6 + VST
Audacity - do robutek ręcznych... :P
Virtual DJ - do Seciszów :P



Oto moje kawałki:

Klubbshakers - Everybody Salsa Beat ! (Oryginal Version)
Gatunek: Dance

Klubshakers - Baby, I love Dance (Oryginal Version)
Gatunek: Dance

Klubbshakers - Project E (As [t] on Martin - Oryginal Version)
Gatunek: Club Dance

Klubbshakers - Crazy Elektro (Oryginal Version)
Gatunek: Electro

No to chyba starczy... bym zapodal jeszcze pare... ale po Cooo ?? ;P
  
 
 
 
 
....... good ??
 
Wouj 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6380 dni temu
Posty: 7
Skąd: Tarnów
#2 Wiadomość | 2006-10-15, 02:44
 
tak wystarczy naprawde nietrzeba wiecej ...miej litość przynajmniej dla mnie :o
 
 
 
 
 
http://www.wouj.bee.pl/images/wouj.gif
http://www.soundclick.com...VisitMyPage.gif
 
noise_relations 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6424 dni temu
Posty: 34
Skąd: Czeladź
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2006-10-15, 11:09
omg:) 
przesłuchałem Twoje numery, wszystkie, jeden po drugim. nauczony doświadczeniem, starałem się znaleźć pozytywy, a nie skupiać się na "wpadkach". muzyka w ogóle mi nie leży ale po raz kolejny zaznaczę, że nie o odczucia stylistyczne w tym miejscu chodzi ale o rzetelne spojrzenie na twórczość jako całość. ok. daję nov z kilku przyczyn. pierwsza i jak dla mnie najważniejsza, nie masz pomysłów na kontynuację swoich utworów. pomysłów zaczyna brakować już w pierwszej części każdego z nich a następnie jest tylko kontynuacja wcześniejszych zamierzeń. dwa, Twoje numery są zupełnie bez wyrazu a wybija się w tej dziedzinie "baby i love". miks jest, rzekłbym "leniwy" a przecież Twoja muzyka, raczej leniwa być nie powinna. przecież na imprezie typu "manieczki", wszyscy chcą szaleć i krzyczeć jaazzddaaa. dlatego Twój miks, w Twoich utworach zupełnie mi nie leży. jest za mało agresywny, wszystko jest płytkie. brakuje mi przestrzeni, wykopu w stopie. wieje nudą... szczerze, po przesłuchaniu everybody salsa beat oraz baby i love dance miałem dosyć ale jednak się przemogłem i niestety nie wyszło mi to na dobre. wszystko po raz kolejny, wtóry, sklonowane, skopiowane, te same syntezatory, kanoniczność, powielanie, przypominanie, nawiązywanie, odnoszenie się... nie ma ani kszty duszy eksperymentatora, ani ciut ciut, dlatego nov. oddam głos, gdy tylko będzie możliwość...
 
 
 
 
 
gdybym tylko wiedział...
noise_relations
http://noise-relations.com
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7050 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#4 Wiadomość | 2006-10-15, 15:06 | Oddał głos na Novice
 
Baby I love dance
Melodia na ciętym wokalu się gryzie z podkładem. Brakuje pałera.. Nudne. Jedyne co jest ok to sample perkusji. 2:50 - już mam całkowicie dość. Następny wałek.
Project E
E.. Już wiem od czego tytuł - Pierwsze zdanie to moja pierwsza myśl przy słuchaniu wałka. Powiedzmy, że muzycznie nawet nawet. Bzmienia do zmiany. Urozmaić to! Po trochę ponad minucie mi się zaczęło nudzić.
Everybody salsa beat!
Niedokładnie pocięty wokal, nienajlepiej dopasowany do rytmu. Tak jak powyżej - brzmieniowo niezbyt, nudno. Zanim zrobisz hita to posiedzisz trochę w novice :]


Bapisałeś że Twój preferowany styl to dance - jakoś się tego dance'u nie moge doszukać..
 
 
 
 
 
Moje zdjęcia w akcji
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Klubbshakers

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi