Bubma MeYer
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Bubma MeYer

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (5) : Nov (0) : Średnia (4,8)

 
Bubma MeYer 
Advanced


Dołączył 6540 dni temu
Posty: 4
Skąd: Düsseldorf
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-09-18, 18:34
Bubma MeYer 
Hey,

krotko o mnie : mam 21 lat, od troche juz dawna bawie sie w FL, to co tutaj zamieszczam to najnowsze prace jak rowniez troche starsze (max 2 lata),ucze sie caly czas muzyki, gram na gitarze, mialem mile doswiadczenia z perkusja, slucham duzo jazz'u i klasyki, poza tym kazdej muzyki ktora jest inna od main stream'u, nowatorska, ktora wnosi cos nowego i zadziwia
( jakos niektorych uzytych sampli nie jest super hq, nagrane domowymi sposobami),. czekam na solidna krytyke



1. Kind of Light --- (download)

2. Htosu --- (download)

3. Lullaby --- (download)

4. Wiegen --- (download)


mfg
 
 
 
 
quitter never wins, winner never quits
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6543 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#2 Wiadomość | 2006-09-19, 00:06 | Oddał głos na Advanced
 
Kind of Light - ladnie sobie grasz na wiosle, brzmi czysto, klarownie, jest ok. Ladny utwor.

Htosu - wou, jaki fajny klimat. Duzo eksperymentu, mocna stopa, brzmienie, rozne instrumenty, naprawde interesujace. Podoba mi sie to ze oprocz tradycyjnych instrumentow znajduje sie i miejsce na przetworzone dzwieki noise'owe , pikajace, miekkie i twarde. Ciekawe piano, saksofon (dobrze slysze? czy to inny instrument, moze oboj?). Wielki pozytyw za ten kawalek!

Lullaby - sielanka. Perka moim zdaniem zdecydowanie za mocno. Rhodesy czasami, ale bardzo sporadycznie spozniaja sie. Delay na nich troszke irytujacy, mozna by go bardziej 'schowac'. Denerwuje mnie ten odglos dziecka... szczegolnie jak beczy. W muzyce chce miec spokoj, a nie wycie malucha :))) ;p Fajne przejscia na perkusji. :] Okolo 3 minuty te zabawy rhodesami... tak srednio wyszly w mojej opini. Generalnie ten kawalek podoba mi sie najmniej ze wszystkich.

Wiegen - reverb na tym... xylofonie (?) taki sobie, ale idzie dalej bardzo ladnie, znow eleganckie dete intrumenty. Milo.Ladne Piano, kontrabas troszke zbyt prosty, podobnie jak w htsou. Zakonczenie takie sobie

Ogolem nie mam watpliwosci ze nalezy sie adv. Ladnie plumka wszystko, przyjemnie sie slucha. Gratuluje, moze przydaloby sie tylko urozmaicic intrumenty raz na jakis czas? ;)

pozdrawiam
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
kednopser 
Novice


Dołączył 6610 dni temu
Posty: 83
Skąd: Ozimek
Punkty: 22
#3 Wiadomość | 2006-09-20, 20:19 | Oddał głos na Advanced
 
No to zaczynamy odsłuchiwanie...

Kind of Light - Gitara przyjemna, hammond ociepla tło, perkusja poprawna... Jedynie ten sampel z początku, który się przewija dalej trochę mnie drażni. Wydaje mi się, że bez niego utwór byłby jeszcze przyjemniejszy w odbiorze.

Htosu - Bardzo dobry kawałek, dobrze brzmiące instrumenty, proste melodie co w tym przypadku stanowi siłę tego kawałka, dużo ozdobników, urozmaiceń, słychać, że trochę czasu spędziłeś nad tym kawałkiem.

Lullaby - Rhodesy fajnie brzmia, razem z bassem bardzo sympatycznie to wychodzi. Pomysł z dzieckiem akurat przypadł mi do gustu, oj coś się dzieciakowi refren nie spodobał... płacze... nieslusznie... powinno zaplakac pod koniec, kiedy trochę przesadzasz z tą zabawą rhodesami ;) Oj... dobre zakończenie, ale mogło być trochę wcześniej... Jak na razie Htosu na górze.

Wiegen - Bardzo pozytywny kawałek... Taki na wieczór. Jednak ten kontrabas za długo gra jak dla mnie. Była szansa go sciszyć w jednym miejscu i ładnie to wszystko zakończyć. Poza tym nie będę się czepiał, bo... nie :)

Witamy na Beatsfactory, ode mnie adv.
 
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7108 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#4 Wiadomość | 2006-09-22, 11:43 | Oddał głos na Advanced
 
No więc pozwala sobie pan na łączenie styli widzę i to z całkiem dobrym efektem
No i nawet klimat mi niekiedy całkowicie odpowiada Htosu strzasznie to wyszło !!!!! ;P Dawno mnie tak nie zaskoczyło pozytywnie Powalił mnie ten wałek Gratulacje
Pomysłowo ciekawie A na dodatek Technicznie Dopracowane!!!! Wiesz czego chcesz .To mi zaimponowało że twoje produkcje są zdecydowane i wydają się być do końca przemyślane Ahhh... to wszystko
Pozdro :o :o
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Paul K 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6431 dni temu
Posty: 21
Skąd: Jabłonna Lacka
Punkty: 6
#5 Wiadomość | 2006-09-25, 14:37 | Oddał głos na Advanced
 
nie bede sie rozpisywał. czysciutko, schematy rozplanowane jak trzeba, duzo eksperymentów. ode mnie ADV i juz ;)
 
 
 
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7036 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#6 Wiadomość | 2006-09-25, 15:11 | Oddał głos na Advanced
 
Niezłe, czasem eksperymentalne dźwięki. Często jednak doskwiera monotonia - nad tym musisz jeszcze trochę popracować. Jednak pomysł na muzykę masz, choć brakuje tutaj czegoś jeszcze.
Ze względu na najlepszy utwór jaki tu zaprezentowałeś - Htosu, całkiem interesujący z niezłym klimatem - wystawiam Advanced. :)
Pozdrawiam.
 
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Bubma MeYer

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi