Stefard
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Stefard

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (0) : Nov (2) : Średnia (2.0)

 
Stefard 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6441 dni temu
Posty: 19
Skąd: Korczyna
Punkty: 7
#1 Wiadomość | 2006-09-14, 12:29
Stefard 
Mam 20 lat... muzyka zainteresowałem się w wieku ok 16 (ale było to tylko słuchanie)... Zaczęło się od jeszcze wtedy wcale nie popularnego rapu a dziś najbardziej do moich szarych komórek trafia nadal rap oraz drum 'n bass ale chętnie przesłucham ambient, rock, elektronike, industrial, i wiele innych. Natomiast odpada techno, trance, house, club itp. Muzykę "robię" od 3 miesięcy wiec mój poziom nie jest zbyt wysoki :) dlatego myślę, że na więcej niż novice póki co nie zasługuję :) do tworzenia używam Fl'a, nie posługuje się żadnymi gotowymi loopami.
Oto link do mojej świeżo zrobionej stronki z utworami:
http://stefard.ifastnet.com/

Są tutaj 4 kawałki wg kolejności z jaką je robiłem. Życzę miłego słuchania i pozdrawiam.

2006-09-14, 13:33 // Piter
Pozwolę sobie wyodrębnić linki :-)

1. Stefard - Wanna win... (Drum 'n bass) --> ftp://stefard:kickflip@ifastnet.com/Stefard%20-%20Wanna%20win....mp3

2. Stefard - Help me (Drum 'n bass) --> ftp://stefard:kickflip@ifastnet.com/Stefard%20-%20Help%20me.mp3

3. Stefard - Something strange (Drum 'n bass) --> ftp://stefard:kickflip@ifastnet.com/Stefard%20-%20Something%20strange.mp3

4. Stefard - Evil is everything (Drum 'n bass) --> ftp://stefard:kickflip@ifastnet.com/Stefard%20-%20Evil%20is%20everywhere.mp3

Witam na Beatsfactory i zapraszam wszystkich do głosowania :-)


Aby ściągnąć kawałki trzeba kliknąć PPM wybrać "Zapisze element docelowy jako" i dodać na końcu nazwy rozszerzenie ".mp3". Sorki za utrudnienia ale taki serwer :|
 
 
 
noise_relations 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6454 dni temu
Posty: 34
Skąd: Czeladź
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2006-09-15, 19:03 | Oddał głos na Novice
 
Na wstępie chciałbym zauważyć, że bardzo mocno eksperymentalnie gatunkowo. Brzmi to tak, jakbyś nie był zbyt osłuchany w gatunku, który próbujesz tworzyć ale tego niewiem. Brzmi to, jeszcze raz powiem, bardzo eksperymentalnie, ale nie przemawia do mnie za bardzo. Zastanawiam się także nad samą konstrukcją i brzmieniem bębnów. Tzn słyszę bardzo dużo, bardzo chaotycznych shiftów. Dlaczego tak? Czy to zamierzony efekt? Poza tym, perkusja jest zdecydowanie za mało uwydatniona, jak na mój gust. Siedzi w srodku, ale bez pazura zupełnie. Słychać też, jakby brak pomysłów, na poprowadzenie utworu do końca. Tzn zaczyna się z jakimś motywem, mniej lub bardziej fajnym i później... nic... Zabawy z tym samym dzwiękiem... Zastanawiam się, czy ta stylistyka jest dla Ciebie, przyjacielu, najodpowiedniejsza. Ale z drugiej strony, żeby nie było tak negatywnie, bardzo się cieszę, ze względu na tę już wcześniej zauważoną, eksperymentalność. Bardzo się cieszę, że nie zaczynasz od cztery/czwarte tylko próbujesz zrobić coś "z zupełnie innej beczki". Moim skromnym, acz obiektywnym zdaniem, jeszcze dość długa droga przed Toba, ale życzę Ci jak najlepiej. Będę Cię obserwował, tzn. Twój rozwój muzyczny. Tymczasem...
 
 
 
 
 
gdybym tylko wiedział...
noise_relations
http://noise-relations.com
 
Stefard 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6441 dni temu
Posty: 19
Skąd: Korczyna
Punkty: 7
#3 Wiadomość | 2006-09-15, 22:58
 
Masz rację... nie jestem może zbyt bardzo osłuchany w D'nB... ale staram się robić coś co jest mi najbardziej bliskie :) a jeśli wyjdzie coś innego to też fajnie. Nie chcę od nikogo kopiować czegokolwiek. Wiem że np w moich utworach trochę brakuje basu jak na D'nB no i perka nie jest najwyższych lotów (a jest to mój największy problem w tym gatunku) ale staram się jak mogę :) co do prowadzenia utworów to szczerze mówiąc to ostatni utwór był najbardziej przemyślany... reszta to raczej zbiór przypadkowych dźwięków... wiedziałem mniej więcej co chce przedstawić ale nie potrafię jeszcze tworzyć lepszej kompozycji... Nie wiem też czy jest to mój gatunek ale bardzo chciałbym przy nim pozostać a przynajmniej mieć w jego tworzeniu największego skilla... dzięki bardzo za komentarz i poświęcenie czasu
pozdrawiam
 
 
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6955 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#4 Wiadomość | 2006-09-16, 09:47 | Oddał głos na Novice
 
faktycznie jak na dnb basu tam niewiele... perkusja za malo agresywna...

momentami brzmi to jak drum'n'drum...

mam nadzieje ze kolejne utworki nie beda jak to mowisz "zlepkiem przypadkowych dzwiekow":]

jestem za novice, mam nadzieje ze na BF zdobedziesz wystarczajaca wiedze i za jakis czas bedziesz staral sie o ADV :] pozdrawiam :D
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Stefard

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi