Sekcja Obiekcji & Kostec
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Sekcja Obiekcji & Kostec

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (5) : Nov (1) : Średnia (4,8)

 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7102 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#1 Wiadomość | 2006-09-09, 06:41
Sekcja Obiekcji & Kostec 
hIP -HOP

Witam !!!
Nazywam się Rafał Janik muzyką zajmuję się jusz jakiś czas Jestem z Jastrzębia Zdroju mam 30 lat
Sekcja Obiekcji to projekt hip-hopowy ale za moim udziałem lekko zwichrowany
Sład:
Produkcja
-KoStEc (lanser)
-Mokry <ok>
Narazie nie dalem kawałków z bitami mokrego ale pewnie to nastąpi jest naprawde dobry podziwiam go i mam nadzieje że da się poznać
MC
-Bury
-Exemelange
-Jajo
-DiDi
Obecny skład od niedawna ,przygotowujemy materjał na płytę oraz 2 kawałki na składankę "Sample INC "
Oraz w trakcie mobilizacji autorski projekt Lansera z serji psycho rap
przedstawiam wam 4 kawałki


Efekt Specjalny (extendet mix)
1 Efekt Specjalny (psycho mix)
Efekty są Z udziałem gości z podziemnyrap.pl

Nóż Fraszka (v kostec vs mc Jajo)

Ukryta wiadomość

Dokładam jeszcze jeden .Tymrazem ostatni solo project Poniosła mnie tutaj chora wyobraźnia i żal do siebie samego oraz całego świata który sam sobie niszczyłem Kawałek oddaje naprawde szczere uczucia i jest mi szczególnie bliski A zarazem boję się tego poniekąt dzieła
AutoDes :o


Link do strony na wp http://sekcjaobiekcji.mp3.wp.pl
Pozdro!!
Ostatnio zmieniony przez Kostec/so 2006-09-10, 05:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6946 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#2 Wiadomość | 2006-09-09, 13:34 | Oddał głos na Advanced
 
dobry rap... klimat dziwny momentami... momentami nawijka mi sie nie podoba...

znaczy sam nawinalbym to inaczej :P

bity swietne... :]

jestem za ADV
 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
noise_relations 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6445 dni temu
Posty: 34
Skąd: Czeladź
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2006-09-09, 19:35
 
nie jestem fanem hip-hopu ale to mi w niczym nie przeszkadza, aby wypowiedzieć się w tym miejscu:) skupię się na bitach, i nie będę się zbędnie wywodził i przemądrzał. jest po prostu świetnie :D Najbardziej pozytywnie zaskoczyła mnie eksperymentalność tych podkładów. Nie przepadam za polskim hiphopem między innymi z tego powodu, że bębny są monotonne i przerabiane raz po raz "z pokolenia na pokolenie". U was słychać nową świeżość, słychać nowatorskość, odwagę, no i ten jakże poszukiwany eksperyment. Troszeczke nie podoba mi sie struktura numerów, tworząca specyficzny klimat, jakby jeden numer składał się z 5 różnych części ale to też, poniekąd świadczy na waszą korzyść, gdyż takie zabiegi w hiphopie nie są stosowane. kolejnym plusem jest brzmienie. jakby to powiedzieć, aby nawiązać do stylistyki "wasze bity są tłuste" :] Posłucham sobie Was dzisiejszej nocy nieraz, oj, posłucham. Kawał dobrej, ambitnej, oryginalnej, odważnej muzyki. Jestem jak najbardziej na adv. pozdrawiam i czekam na więcej. może dzięki wam się nawrócę?:)
 
 
 
 
 
gdybym tylko wiedział...
noise_relations
http://noise-relations.com
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7102 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#4 Wiadomość | 2006-09-09, 22:45
 
Dzięki !!!!
Zostać sobą i olać utarte ścierzki to moje pierwszorzędne zasady Więc nie chciałbym nikogo przekonywać do stylu a tylko udowodnić że wcale nie trzeba iść utartym szlakiem .Udowodnić sobie przedewszytkim i odzyskać wiarę w odbiorcę Bo karjery to ja na tym nie zrobie w skorumpowanym światku Polskiej sceny śpiewających Dinozaurów I mamutów Mam nadzieje że ich uraziłem hehe 8)
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6783 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#5 Wiadomość | 2006-09-13, 08:24 | Oddał głos na Advanced
 
...kawał oryginalnego grania,bez wtórnictwa,pomysłowy i nietuzinkowy,relizacja świetna...ode mnie duży ADV...
PS.dużo sukcesów życzę...
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7030 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#6 Wiadomość | 2006-09-13, 09:58 | Oddał głos na Advanced
 
Najbardziej podoba mi się Efekt specjalny psycho mix.
Ogólem bardzo interesująca nuta, tego naprawdę da się słuchać! :D
Chyba wszyscy moi poprzednicy wypowiedzieli się wystarczająco - bardzo dobry i ciekawy materiał.
 
 
 
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6570 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#7 Wiadomość | 2006-09-13, 16:36 | Oddał głos na Novice
 
Nie znoszę takiej formy przekazu (bo nie chce używać określenia muzyka) jaką pokazałeś w swoim pierwszym kawałku. Choć nieźle zrobione to warsztatowo, zadecydowało o całościowej ocenie twórczości. Daje NOVICE bez wnikania w szczegóły. Ten podziemnyrap się tutaj nie przysłużył. Ta muzyka nie niesie pozytywnych emocji i dlatego ją piętnuje

Następny przekaz (nóż fraszka) nieco lepszy ale dalej ten sam negatywny wydźwięk, choć brzmi to momentami jak projekt muzyczny Falarek z lat 90-tych

No i autodestrukcja tu pokazałeś nieco lepsze oblicze, mniej rapowania, rymowania czy jak to się tam nazywa, a więcej formy. To nawet może być.

Mam ostry pogląd na taką mużykę i zawsze będę jej przeciwnikiem. Niestety nie stworzyłeś niczego co by mnie do niej przekonało.

NOVICE
 
 
 
 
 
Takie małe chmurki, takie bardzo fluffy, fluffy
www.ssah.tarchomin.pl
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7094 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#8 Wiadomość | 2006-09-13, 18:58 | Oddał głos na Advanced
 
No ja niestety z hip-hopem/rapem wspólnego mam niewiele.

Jednak biorąc pod uwagę ogólny poziom techniczno aranżacyjny tego wszystkiego, co oprócz odgłosów paszczowych składa się na te utwory, oraz historyczne uwarunkowania obiektu zwanego Lanserem ;-) zagłosuję na ADV.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7030 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#9 Wiadomość | 2006-09-13, 19:26
 
Ssah napisał/a:Nie znoszę takiej formy przekazu (bo nie chce używać określenia muzyka) jaką pokazałeś w swoim pierwszym kawałku. Choć nieźle zrobione to warsztatowo, zadecydowało o całościowej ocenie twórczości. Daje NOVICE bez wnikania w szczegóły. Ten podziemnyrap się tutaj nie przysłużył. Ta muzyka nie niesie pozytywnych emocji i dlatego ją piętnuje

Ssah napisał/a:Mam ostry pogląd na taką mużykę i zawsze będę jej przeciwnikiem. Niestety nie stworzyłeś niczego co by mnie do niej przekonało.


Tzn, że dajesz Novice bo Ci się nie podoba? Tutaj się nie ocenia ze względu na gusta, ale ze względu na umiejętności, a przecież słychać że Novice to chyba w tym miejscu gruba przesada... Bo i aranżacyjnie jest fajnie i master dobry, a że taka muzyka Cię nie przekonuje to inna sprawa. A więc jeszcze raz - umiejętności. :)
 
 
 
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6570 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#10 Wiadomość | 2006-09-14, 15:20
 
Mirrored napisał/a:Tzn, że dajesz Novice bo Ci się nie podoba? Tutaj się nie ocenia ze względu na gusta, ale ze względu na umiejętności, a przecież słychać że Novice to chyba w tym miejscu gruba przesada... Bo i aranżacyjnie jest fajnie i master dobry, a że taka muzyka Cię nie przekonuje to inna sprawa. A więc jeszcze raz - umiejętności.


Dokładnie tak robię, bo w muzyce najważniejszy jest przekaz, a nie umiejętności. Jeżeli na BF liczą się tylko umiejętności to zaraz wstawiam pojedynczy dźwięk MIDI, robie super mastering i mówie, że to ekstra alternatywna muzyka i oczekuje oceny 10.
Hip hop to moim zdaniem przekaz o niskiej wartości artystycznej i nie widzę powodu żebym miał to wysoko czy nawet średnio oceniać. A agresywne teksty dodatkowo mnie drażnią.

To tyle
 
 
 
 
 
Takie małe chmurki, takie bardzo fluffy, fluffy
www.ssah.tarchomin.pl
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7094 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#11 Wiadomość | 2006-09-14, 17:35
 
To wszystko prawda SSah - tylko nasi dziadkowie to samo myśleli o rock and rollu ;-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7030 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#12 Wiadomość | 2006-09-14, 17:48
 
Ssah napisał/a:bo w muzyce najważniejszy jest przekaz, a nie umiejętności

Przekaz oceniaj przy okazji oceniania demonstrowanych utworów po przyznaniu rangi. Wtedy możesz sobie nawet wstawić 1 moim zdaniem. :)
Moim zdaniem nie powinieneś wstawiać Novice komuś kto potrafi zbudować sensowną perkusję, bas, pobawić się fxami itd. :]
Ssah napisał/a:A agresywne teksty dodatkowo mnie drażnią.

Agresja to ostatnie co mógłbyś wynieść z mojej wypowiedzi. :)
 
 
 
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6560 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#13 Wiadomość | 2006-09-15, 01:47
 
podbramkowa sytuacja, bo przy stosunku 4 do 1 to na razie lądujecie w novice. i nie chodzi tu o przekaz, bo ja tu czegoś takiego jak przekaz nie słyszę ( mówiąc "przekaz" mam na myśli proces przekazywania jakichkolwiek treści- czy to za pomocą muzyki czy też tekstu). treści, które każą się zastanowić, stanąć na chwilę, zrobić krok do przodu, albo w bok, albo - przynajmniej się odprężyć. itd.... chodzi o muzykę, której tu nie ma.

moim zdaniem muzycznie i tekstowo słabe dosyć. realizacyjnie dosyć płasko: bez zaskoczeń, i bez smaczków. poza tym, maksymalnie skopany mastering, (czytaj: uderzenie w głośność, a nie w jakość - CO TO ZA STOPA? o ile to miała być stopa). podziemny rap dla mnie to np. pcp, bez cenzury, S.K.M.K. z Krakowa. wy reprezentujecie raczej taki komercyjny pasztet (czytaj: UMC, czy jak im tam). a jeśli chodzi o autodestrukcję w waszym wykonaniu, to mnie to nie przekonuje, jest to krótko mówiąc podpierdziucha. posłuchajcie sobie nine inch nails, albo aphex twin, - to jest autodestrukcja, a nie jakieś wciąganie fety na klatce schodowej, w strachu, że jakaś pani domu wyleci z kuchni, otworzy drzwi i was pogoni. ogólnie nie jestem za niczym. ani to adv, ani novice. napisałbym, że może trzeba poczekać na jakieś dorosłe dzieło w waszym wykonaniu, albo coś w tym stylu, ale jeśli ktoś ma 30 lat, i sie tak rozbija po klatkach schodowych.....

sorry za szczerość, mam to we krwi

pozdro, i życzę wszystkiego dobrego, bo (uprzedzając fakty) pewnie wylądujecie w advanced, hhhhhhhh, no respect.

mówił SEKTA77

p.s. to prawda Piter, z tymi dziadkami, tyle że hip-hop to już grube ponad 25 lat w historii muzyki, czyli, analogicznie, w rock`n`roll`u to jakiś 1975-1980 rok (po ok. 25 latach od pierwszych produkcji amerykańskich, które ochrzczone zostały mianem r`n`r). czyli sporo czasu już było żeby zaaklimatyzować rock`n`rolla w świadomości odbiorców muzyki współczesnej. a jednocześnie moment, w którym zaczęły się złe czasy dla tego gatunku muzycznego.......
 
 
 
 
cactoos 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6533 dni temu
Posty: 41
Skąd: slaskie
Punkty: 8
#14 Wiadomość | 2006-09-15, 03:00 | Oddał głos na Advanced
 
hh slucham od czasu do czasu i to raczej dosc "leciwego" (utknalem w erze k44,wyp3, nas, paktofoniki ;] ) i jakos nie czuje potrzeby sluchania czegos nowego z tego gatunku. szczerze powiedziawszy to ja teraz nie umialbym wymienic z nowych ekip nikogo innego poza peja ,kundlem mezzem - nie moglem sie powstrzymac ;] i tym kolesiem , co nawijal cos o samplerze akai - dosyc ciekawy, jezeli chodzi o brzmienie kawalek ;] ale mniejsza z tym...

nie przysluchujac sie zbytnio i nie wnikajac w liryke i jej przekaz, musze powiedziec, ze sama muzyka jest dla mnie troche "pokrecona", ale jednoczesnie ciekawa i slucha mi sie tego bardzo przyjemnie - momentami sprawiajaca wrazenie totalnego chaosu i prostoty,ale tylko pozornie.wszystko tutaj tak naprawde ma rece i nogi. dla mnie swietne! technicznie jest to zrobione na wysokim poziomie.

nie wiem tylko, czy takim kontrastem ( z jednej strony vocal hh, z drugiej dosyc, ze sie tak wyraze, ekstrawaganckie brzmenie) nie zawezycie sobie grona odbiorcow, ale ja wyczuwam i wierze w to, ze pojdziecie dalej tym "tropem".

ps. a moze wlasnie przez ten "kontrast" zawezycie sobie grono sluchaczy , ale za to do tych, ktorzy lubia takie brzmienia,jakos normalnie potrafia pzyjac "nowe", bardziej docenia Wasza robote i ktorym Wasze kawalki beda sprawiac mase przyjemnosci ? ja zycze powodzenia z calego serca i robcie swoje!

ogolnie... bardzo dobra i jednoczesnie bardzo dobrze zrobiona muza.ADV. bez zastanawiania sie nawet przez chwile.pozdro.
 
 
 
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6570 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#15 Wiadomość | 2006-09-15, 05:28
 
Ssah napisał/a:A agresywne teksty dodatkowo mnie drażnią.

Agresja to ostatnie co mógłbyś wynieść z mojej wypowiedzi. :)[/quote]

MIRRORED nie chodzi o ciebie chodzi o HIPHOP


Piter napisał: To wszystko prawda SSah - tylko nasi dziadkowie to samo myśleli o rock and rollu

Ale rock'n'roll się rozwinął, a gdzie rozwinie się hip hop. Wg mnie to martwa scieżka.
Najgorsze w tym wszystkim jest to że HH jako przekaz dźwiękowy dla niewybrednego odbiorcy może długo przetrwać
 
 
 
 
 
Takie małe chmurki, takie bardzo fluffy, fluffy
www.ssah.tarchomin.pl
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7102 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#16 Wiadomość | 2006-09-15, 08:06
 
przyjmę wszystko i nie czekam wyłącznie na oklaski ,napewno nie zmienią mnie negatywne wypowiedzi ale wnioski wyciągnę Dzięki za dochczasowe wypowiedzi :),Hehe nie rozbijam się po klatkach ale współpracuje z młodszymi od siebie ni w tym złego nie widzę Szanuje wszystkie wasze odczucia> 8)
Pozdro!!!
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6783 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#17 Wiadomość | 2006-09-15, 15:56
 
heh...no ja napsze tylko tyle że rację ma Mirrored
Mirrored napisał/a:Tzn, że dajesz Novice bo Ci się nie podoba? Tutaj się nie ocenia ze względu na gusta, ale ze względu na umiejętności, a przecież słychać że Novice to chyba w tym miejscu gruba przesada... Bo i aranżacyjnie jest fajnie i master dobry, a że taka muzyka Cię nie przekonuje to inna sprawa. A więc jeszcze raz - umiejętności. :)

Amen
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Sekcja Obiekcji & Kostec

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi