[Sro 15:41] ZeheOS:  tylko po co wchodzić 10x dziennie, wystarczy bota sobie do rostera dodać i sam ci prześle nowości. :P
[Sro 15:53] ix:  ja czasem na bf wchodzę po kilkanaście razy dziennie klikam na link z przyzwyczajenia...wróć....z uzależnienia :P
[Sro 15:56] ZeheOS:  ja kiedyś na bf przesiadziałem cały dzień, klikając co 5 minut "odśwież". :D
[Sro 15:56] ZeheOS:  po tym postanowiłem sie leczyć ale i tak marnie wyszło :P
[Sro 16:07] ix:  hhh
[Sro 16:08] ix:  ...teraz więcej ślęcze nad giełdą...z uzależnienia w uzależnienie
[Sro 16:09] ix:  <diabel>
[Sro 16:15] ZeheOS:  heh, zawsze trzeba się czyms zająć :P
[Sro 16:16] ZeheOS:  ja np. z nudów otwieram nowe radio - "ZeheOS Radio - satanistyczny głos w twoim domu" <diabel>
[Sro 17:20] Pawsky:  ja z nudow czasem klikam w nudnik :D
[Sro 17:57] ix:  ZeheOS...zająć???? trzeba wkońcu zarobić :P...i kurka giełdy nigdy nie odpuszczę...pracuje w handu 10 lat ale żeby takie ruchy procentowe to pierwszy raz widzę...
[Sro 17:58] ix:  ale jest dobrze...przy stagnacji niczego sie nie zarobi...Ferrum...Ferrum...niech leci ile wlezi i tak będe kupował <taniec>
[Sro 18:01] ix:  do walnego zgromadzienia czyli 14 listopada spadnie do poziomu 18 zł...sztuczne duszenie bo alchemia ich wezwie włąśnie przy takim poziomoe cenowym <taniec> a potem górka...górka <taniec>
[Sro 20:42] Mirrored:  lol polska 2:0 z portugalią wygrywa <taniec> <taniec> <taniec>
[Sro 21:24] Pawsky:  jaaaa wygrali.. nie spodziewalbym sie tego :D
[Sro 21:39] ix:  ha...po takim meczu wierzę już we wszystko...że mozna chodzić po wodzie...zmienić wode w wino...i w to że ferrum skoczy na 100zł za akcje :P
[Sro 21:44] DJ_Golem:  nie no, tak sie zdobywa uznanie :)
[Sro 21:44] DJ_Golem:  ja tam stawialem na przegrana z 5 do 0 a tu taki surprise...
[Sro 21:44] DJ_Golem:  Leo dobry jest :D
[Czw 7:19] Pawsky:  jednak troche sie boje ze nastepny mecz przesrają i skonczy sie rumakowanie. tak jest zawsze ..
[Czw 8:15] Adix:  Portugalczycy z płaczem do domu... :) powtórka z przzed 20 lat :) Saga Smolarków...
[Czw 15:40] Mirrored:  wlasnie, zeby im sie tak gralo zawsze, bo wciaz sie obawiam, ze to tylko jednorazowo...
[Czw 18:58] DJ_Golem:  jak sie im bedzie chcialo to moze bedzie czesciej wczoraj byla u nich widoczna chec do gry co malo kiedy sie zdarza
[Czw 19:12] Cytrus:  50 mecz reprezentacji, TPSA sponsor
[Czw 19:14] Cytrus:  ale i tak mecz rewelacyjny, nareszcie komus dokopalismy i to na wysokim poziomie
[Czw 19:20] Cytrus:  powiedziałbym nawet , ze naszym piłkarzom to przyszło z lekką łatwoscią :) spoko 4:1 ok sukces 2:1
[Czw 19:55] DJ_Golem:  bo wkoncu widac bylo chec do gry, praca beenhakera przynosi wreszcie skutki
[Czw 20:30] Insaane:  pewnie powiedzial im ze jak przegraja to bedzie im dolewal bromu do herbaty :D
[Czw 20:38] DJ_Golem:  heh mysle ze cos innego jednak... za bardzo sie starali
[Pią 15:22] Adix:  poczekamy... zobaczymy jak bedzie... :0 oby była to zapowiedz lepszych czasów w polskiej piłce... :) Tak czy inaczej mecz był zaje**** !!
[Pią 15:23] Adix:  ja chce sterowniki do grafiki pod Viste rc2 !! grrrryyy.
[Pią 16:42] pbmuz:  dzien dobry. Wrocilem.:) ze 3 miesiace minely,co? do kogo uderzyc co by zdjac urlop?
[Pią 16:57] ZeheOS:  Adix sam sobie napisz :P
[Pią 16:58] ZeheOS:  pbmuz w obecnej chwili to chyba Mirroreda czy do Fida najprędzej ;-)
[Pią 19:28] Mirrored:  zrobione...
[Pią 19:30] Mirrored:  co się ze mną dzieje? czuje ze sie wypalilem, nie chce mi sie cwiczyc na KAT'cie, obecnie jestem w kilku projektach mod'owych do gier jako kompozytor, ale na KAT'cie ni cholery... a przecież to bylo moje marzenie aby to robić, grac jazz, ale teraz nie czuję, że to chcę robić... nie potrafię tego wyjaśnić... nie mogę się zmusić....
[Pią 19:33] Mirrored:  dlaczego
[Pią 19:34] Mirrored:  nie rozumiem... siebie...
[Pią 20:47] Not4uS:  To pewnie tylko chwilowe. Wkrótce minie.. :)
[Pią 20:58] Mirrored:  nie czuję, że to chwilowe, bo to trwa od dłuższego czasu, ale nie chcaiłem przyznać tego przed sobą...
[Sob 11:19] Cytrus:  ja mam to samo, tez sie dziwie co sie dzieje
[Sob 13:08] Franq:  czasem muza odchodzi...Rachmaninow po napisaniu symfonii jakby kompletnie ogłuchł muzycznie i stracił jakakolwiek pasję. Nie robił nic przez 2 lata a potem pod wpływem hipnozy odzyskal wszystko i napisał najlepsze kawałki!
[Sob 13:20] Insaane:  moim zdaniem trzeba znalezc sposob (poza hipnoza :P ) aby takich stanow umyslu unikac wlasnie. ja mam swoj sposob poprostu moja ambicja nie pozwala mi zamilczec, poiwiedzialem sobie ze wkoncu bede robil dobra muzyke to bede. i po co hipnoza :P
[Sob 16:13] alberto:  trzeba mieć talent i już,pózniej tylko praca praca i praca, może coś z tego będzie
[Sob 16:37] Mirrored:  nie chodziło mi, że nie chcę już nic z muzyką robić, tylko mnie obecnie bardziej kręci konstruowanie ułożonych, zamierzonych struktur, klocków, czyli komponowanie, niż konstruowanie w "locie", czyli wykonywanie muzyki improwizowanej... no cóż, chyba się zmuszę jutro i usiądę i pogram coś ;)
[Sob 20:01] DJ_Golem:  Zaczynam polowanie na plyte Buldog'a. Normalnie Kazik wymiata.
[Sob 20:55] ZeheOS:  no to miłych łowów zyczę :D
[Sob 20:56] ZeheOS:  i obyś upolował ta zwierzyne co trzeba ;-)
[Sob 20:59] DJ_Golem:  upolowalem singielek i sie napalilem ;) slyszalem ze dobre ale nie wiedzialem ze az tak dobre :D
[Sob 21:07] ZeheOS:  heh, ja w końcu musze wybrac się zapolować na singielki, bo albumów mam sporo, a singli tylko 3 :] co w porównaniu do ilości albumów daje liczbę wyjątkowo małą ;-)
[Sob 21:23] DJ_Golem:  ja musze cos z house ponadrabiac bo teraz glownie rocka mi przybylo
[Sob 21:24] DJ_Golem:  czyzby wplyw panny heh
[Sob 23:18] Insaane:  kurde w muzyce gosci nikt nie przestrzega zsad zakladania tematow :/ jedynie 2 osoby... w ogole ja nie wiem juz :P nie to zebym sie czepial czy cos tam ale mozna by tam zajrzec czasem i pozamykac albo kazac poprawic bo to smietnik sie robi tam :|
[Nie 10:10] DJ_Golem:  heh dajcie uprawnienia to zrobie tam sajgon ;)
[Nie 10:46] Insaane:  ta jak na mnie to wiekszosc tematow powinna isc sie _____ :P
[Nie 10:48] Insaane:  masakra :P
[Nie 10:49] Insaane:  albo racezj przydalaby sie masakra <diabel>
[Nie 12:44] ZeheOS:  no racja, Pafcia nie ma, Not4Us niby jest ale sladów jego działalności jakos nie widzę no i jeste jak jest :|
[Nie 12:44] ZeheOS:  w razie czego też moge zaoferować swoją pomoc ;-)
[Nie 14:30] ZeheOS:  łoooo, ale się machneli :P > http://eastclubbers.com/new/index.html