BeatsFactory
makin' music is my life

Wszystko i nic - Giełda-czy inwestujecie i w co...

ix - 2006-10-10, 17:36
Temat postu: Giełda-czy inwestujecie i w co...
Giełda-wczy inwestujecie i w co...??jeśli tak to poproszę o prognozy ;) ...
Adix - 2006-10-11, 00:02

ja czasami gram w zakładach bukmacherskich... zabawa przednia jeśli podchodzisz do tego jak do zabawy (nie traktje tego jak hazard)... i powiem szcerze, że można troche wygrać jeśli sie nie jest zachłannym
ix - 2006-10-11, 07:31

Adix napisał/a:i powiem szcerze, że można troche wygrać jeśli sie nie jest zachłannym
...dokładnie i to jest recepta na wszystko...ja po dłuzszym zastanowieniu sie i obserwacji giełdy zaczołem grac...polecam kazdemu bo z niewielkiej kasy mozna zrobić sensowne pienbiadze...pozdro

dr JunkStone - 2006-10-11, 09:11

sprawdz forex :)
http://www.forex.nawigator.biz/

Souls in Motion - 2006-10-11, 12:25

[pkp]

Ja swego czasu grałem na kontraktach terminowych na wig20 - polecam. Tylko z rozwagą... Można dużo zyskać, ale też dużo stracić. :)

ix - 2006-10-11, 14:43

Souls in Motion napisał/a:ale też dużo stracić. :)
...po 3 dniach mam tyły rzędu 15 % :P

2006-10-11, 16:51 // Dodano
ale nic to nie stresuje się specjalnie...bo te inwestycje które poczyniłem niewielkie coprawda były wpisane w ryzyko i że tak powiem nawet mnie cieszą bo liczę na wzrost styczniowy spółek które mam w portfelu :P...czas pokarze czy myliłem się czy nie... :mrgreen:
Souls in Motion napisał/a:Ja swego czasu grałem na kontraktach terminowych na wig20 - polecam
...grałeś na spadkach przypadkiem??? ;)

Loominator - 2006-10-11, 22:25

ja kiedys zainwestowalem w optimusa..no i wiadomo ;P
jesli uda mi sie zaciagnac kredyt studencki lub inne badziewsko to bez pytania ruszam na fundusze inwestycyjne. Do czystej gieldy sie zrazilem..

moj wujek jako mlodzian pracowal na platformie wiertniczej, niezle zarobil..do dzisiaj pomnaza to na gieldzie(40 lat juz ma) i z tego zyje. Jego pracą jest ślęczenie przy telegazecie i telefonie. W jednym pokoju ma na scianie ogromny wykres WIGu, który wciąż "wydłuża"..tak od paru ładnych lat.. Również chwali sobie kontrakty terminowe

Souls in Motion - 2006-10-12, 09:35

[pkp]

Cytat:...grałeś na spadkach przypadkiem??? ;)


Owszem, zdarzało się. Żeby wyciągnąć jak najwięcej, raz grałem pozycjami krótkimi, innym razem długimi... Starałem się dopasować to do 'falowania' wig20. Inwestycje poczyniałem raczej bardzo krótko terminowe - max 1 tydzień. Można też grać łapiąc kilka punktów dziennie - też się zarobi... Kwestia indywidualnej strategii. :) Przestałem grać, a w zasadzie robię sobie przerwę, bo chcę odpocząć od stresów i "ślęczenia" przy internecie.

Odnośnie internetu, nie wiem w jakim biurze maklerskim mieliście swoje konta, ale ja dołączyłem do DI BRE. Nie wiem jak w innych, ale w BRE mają świetny darmowy serwis przypominający serwis Reuters'a.

ix - 2006-10-12, 19:46

ja mam emaklera i jest to jak dla mnie żenada...zmienię go na 100%...a tak swoją drogą co myślisz o Techmexie ;)

2006-10-12, 20:47 // Dodano
przełom roku ta spółka może mieć baaaardzo zyskowny....:)

2006-10-12, 22:01 // Dodano
Loominator napisał/a:ja kiedys zainwestowalem w optimusa..no i wiadomo ;P
jesli uda mi sie zaciagnac kredyt studencki lub inne badziewsko to bez pytania ruszam na fundusze inwestycyjne. Do czystej gieldy sie zrazilem..
Loominator ja także mam w tej chwili tyły ale to musibyć wkalkulowane w grę...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group