BeatsFactory
makin' music is my life

Muzyka (poziom: Advanced) - [demo] Pit - Back to the past

Pit - 2006-09-24, 20:03
Temat postu: [demo] Pit - Back to the past
No cóż.. to kawałek, który chciałbym z kims w sumie zrobić bo nie chce go zwalic do końca :) orpocz głównego melo to co dodalem bylo robione na szybko i w sumie pewnie bedzie kompletnie inne.. nie amm tera czasu i chetni eprzyjalbym jakas pomoc :) jak komus sie oczywiscie melo spodoba i zarys kawalka :) od razu sorry za glosnosc probki.. jest ... baaardzo glosna.. ale to dlatego ze mialem nieodcisinety wtyk od sluchawek i graly strasznie cicho a ja roznymi metodami chciaem uzyskac w miare zadowalajaca glosnosc.. i jak juz usyskalem i docisnalem to mi uszy odpaldy damn :) tak wiec sciszcie na poczatku :)

http://s003.wyslijto.pl/?...987839116428283

końca to ine ma.. poprostu sie urywa :)

czekam na opinie

Pozdrawiam
Take Care

Parasite - 2006-09-25, 17:09
Temat postu: boj sie Boga Pit ;)
No chciales chyba odpoczac od Hip-Hop'u co ? Kawalek jest oglnie nie z mojej branzy ale powiem co nie co bo inni sie wstydza ;) Barwy mi sie podobaja choc sa typowo club trance'owe ale czyste i przyjemne,kawaleczek spokojny (brakuje tylko tb-303 zeby gdzies plumkalo ale to moja jazda bo ja bym wszedzie tebeka wepchal hehe) technicznie oczywiscie jak zawsze u ciebie poziom najwyzszy,wszystko gra jak nalezy oprocz..... stopy ,tak mi sie wydaje bynajmniej ze strasznie sucho gra moze mi sie wydaje ale raczej nie,slucham poraz drugi i naprawde cos jest z nia nie tak a moze srodki sa za mocno ? Spokojny transowy waleczek ,zaden szczyt twoich mozliwosci taka mala odskocznia,nie moge powiedziec ze jestem zachwycony bo po pierwsze nie moj styl a po drugie znam twoje prodakszyny i sa o niebo lepsze niz to tutaj <ok> moze jak skonczysz bedzie mi sie podobalo bardziej,oczywiscie nie oceniamy tu gustow tylko technike i wartosc merytoryczna a jak najbardziej to stoi na poziomie.Pozdrawiam.
Paul K - 2006-09-26, 07:56

oj nie, nie widzi mi sie to. brzmienia juz dawno oklepne. kick do wymiany, bass w miare, podkladzik odpada, clap całkiem odpada. lead ma ciekawa barwe, ale strasznie płytki jest.pianinko fajne ale tez płytkie. mix głoooosno ale naszczescie wspomniałeś o tym :) wykonanie oceniam na 5-/10, pomysł na 6-/10. do trensu jeszcze duzo brakuje w tym utworze.

Pozdrawiam

Not4uS - 2006-09-28, 08:48

Podoba mi się początek. Lubie takie spokojne, klimatyczne motywy :) Później robi się hmm trochę... "Tiestowato" ;) Główne melo klimatem przypomina mi kawałki Tiesto. Mix jest zdecydowawnie za głośny przez co całość strasznie dudni, ale o tym wspominałeś więc nie będe się czepiał. Podoba mi się basik. Utworek jest w moim odczuciu trochę za bardzo schematyczny. Na Twoim miejscu rozbudował bym melo główne. Narazie trudno oczekiwać cudów (w końcu to tylko demo) :) Aha... koniecznie wymień tego kicka, bo ten jest okropny :P
Ogólnie nastrojowy transik się zapowiada. Czekam na finał.

PS. Pod żadnym pozorem nie porzucaj tego projektu :)

Narazie dam 7/10

Pozdrawiam

Ebeb - 2006-10-15, 15:41

"plik został usunięty z serwera"...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group