BeatsFactory
makin' music is my life

Muzyka gości - [muzyka gości] zbyszekbrzoska Pierwsza majówka

zbyszekbrzoska - 2006-09-19, 20:07
Temat postu: [muzyka gości] zbyszekbrzoska Pierwsza majówka
Jeśli macie ochote to zapraszam słuchajcie i listy piszcie Pierwsza majówka ........taka muzyka pozdrawiam zbyszekbrzoska
Pit - 2006-09-20, 22:57

basik troskze sztucznie brzmi :) brakuej mu miesa. czyt dolu :) fajne pady w tle.. instrument wygrywajacy melodie moglby byc troche abrdziej zlany z tlem ;) vo odstaje.. melo bardzo fajne dzwiek pily do scinania drzew :D ? czy co to :D jak to miala byc gitara to ee nie :) ale jak to pila :d to nie wazn ei tak mi sie podoba efekt :P kawalkowi w sumie nic nie brakuje.. moze jakiegos elemntu zaskczenia bo jest calkiem przewidywalny :) i poprawienia jakosci.. wiecej panoramy.. :)

7/10

Pozdrawiam :)

zbyszekbrzoska - 2006-09-21, 19:29

To nie miała być gitara, ale Huswarna? :D Temu kawałkowi brakowało elementu zaskoczenia. Teraz już nie, zaskoczyła mnie Twoja opinia :) dzięki pozdrawiam zbyszekbrzoska
Kostec/SO - 2006-09-21, 21:58

Ambitnie sobie poczynasz perka nie standardowo leci z resztą jak dla mnie to pozytywny element Następny motyw który mnie zaciekawił to fauszująca gitarka --jest git-- Jedyna żecz która mi nie pasi jest taka że kawałek za łagodny jak dla mnie Ale za to pomysłowy :)
Pozdro!!

zbyszekbrzoska - 2006-09-23, 16:05

Kawałek łagodny jest bo ja łagodny jestem :D Dzięki za słowo Lanser yyyy..... Kostec. pozdrawiam zbyszekbrzoska
Cytrus - 2006-09-23, 21:40

majówka?
hmmm, raczej ten utwór pasuje do rozstania
piła i te smutnawe melo
ale wałek sie podoba, troche brak apogeum w tym żalu
mozna by było wiecej wycisnąc łez

ale cóz

raczej nie majówka

zbyszekbrzoska - 2006-09-24, 10:55

nagrałem ten wałek w maju,wtedy tak na prawde zycie sie zaczyna.Jest w nim troche żalu że jestem juz wersją 4.0. :D To taki troszkie osobisty wałeczek. Dzięki Cytrus. Pozdrawiam zbyszekbrzoska

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group