BeatsFactory
makin' music is my life

Oprogramowanie - Darmove wtyczki VST do ma(j)steringu i nie tylko

Mirrored - 2006-09-12, 10:27
Temat postu: Darmove wtyczki VST do ma(j)steringu i nie tylko
Szukałem po necie jakichś darmowych wtyczek vst, kompresorów, limiterów, eq i natknąłem się na to:
http://www.kjaerhusaudio.com/classic-series.php
Możliwe że ktoś tutaj już widział/wrzucał niestety na forum nie znalazłem tego, więc daję.
Wtyczki są stylizowane na urządzenia analogowe, według mnie brzmią nieźle i jeśli nie odpowiadają nam efekty w FL na przykład, jest to bardzo fajne rozwiązanie.
No i jeszcze jedno - całkowicie za darmo. :)
Proponuję dodać to do pobieralni/linkowni. :)

Fido - 2006-09-12, 11:34

Mam te wtyczki i niestety nie mogę z nich korzystać, bo pod Abletonem ciągle się wieszają. :(
Mirrored - 2006-09-12, 11:42

Może eksportuj numery do wav i np. odpalaj pod Adobe Audition?
ZeheOS - 2006-09-12, 12:17

Cytat:Może eksportuj numery do wav i np. odpalaj pod Adobe Audition?

Tylko ile z tym zabawy... :roll: Mi tez się czasem wieszają we Frutku, jednak dopóki przy nich bardzo nie kręcę to działają wporząsiu. :P

Równiez twierdzę, że brzmią świetnie, z tego zestawu bardzo przydał mi się flanger, chorus i reverb. :)
Tylko tego Auto Filtra kompletnie nie łapię. <wsciekly>

Mirrored - 2006-09-12, 12:44

ZeheOS napisał/a:Tylko ile z tym zabawy...

Jak zaktualizujesz zewnętrzne efekty VST które tam można używać to kładziesz potem te efekty do "mastering rack" i jedziesz jak we frutku. Jak dla mnie - mało zabawy. Oczywiście mam na myśli już proces końcowego "polerowania" utworu. :)

ZeheOS - 2006-09-12, 14:00

No to chyba, że tak. Miałem co innego na myśli. :)
DarkSerge - 2006-09-17, 09:04

Też sie już kiedyś natknąłem na tą serie teraz korzystam we fruity loopsie z z klasycznego phasera i chorusa bo najbardziej mi pasuja :)
dj kwasior - 2006-09-18, 23:59

polecam wtyki vst izotope vinil zaje**** do mastringu poprawiaja brzmienie i to jak
/www.izotope.com zeby sciaggac wtyki trzeba sie zarejstrowac i wszystko za free <ok>

cactoos - 2006-09-19, 10:16

dj kwasior ten vinyl, to chyba Ci sie cos pomylilo, ze do masteringu,no ale niech tam - nie ma regul tak naprawde... a jeszcze - w jakim sensie "poprawia brzmienie" ?
carmazine - 2006-09-20, 22:15

kwasior chodzilo ci chyba o Ozone

Zajhebisty jest pakiet FishFillets, poszukaj na kvraudio.com

A classici to juz.... klasyka :) Genialne cieple brzmienia....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group